Super Junior

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Re: Super Junior

Post autor: akire » 04 lip 2012

aaaaaaaa no więc klip, właśnie weszłam żeby wrzucić, a tu już jest :rolly: oczywiście jak można by się spodziewać czegoś innego niż taniec w pudle, ale ja powiem szczerze, że samo choreo jest super, po tym chaosie z mr simple to naprawdę to zapowiada się bardzo fajnie na lajwy :3 i nawet piosenka zyskała jakoś w moich oczach po tym mv i ojej. będzie dobrze.
Co się stało z ELFami?! o.O
czyżby połowa elfów przerzuciła się na exo? :rolly:

Awatar użytkownika
Athaya
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Athaya » 10 lip 2012

Dzieci poniżej lat osiemnastu bardzo proszę nie próbować tego chociaż rozbawienie Teukiego i mnie powaliło na łopatki. Filipińscy fani postanowili zadbać o bezpieczeństwo swoich ukochanych idoli i oprócz standardowych maskotek czy też bielizny dorzucili kondomy :rolly: Rozwaliłloo mnie to na łopatki!

Film:
" onclick="window.open(this.href);return false;!

:lol:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 08 sty 2013

Super Junior M
[youtube]e_Nz8t3vNo8[/youtube]
Ta mi się podoba reszty jeszcze nie przesłuchałam. Henry wygląda jak Z JJ project
Awatar użytkownika
Meiko
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Meiko » 18 sie 2013

Hahahaha, ten kondom mnie rozwalił xD. Jestem ELFem od 5 lat, czyli od kiedy zaczęłam CUDOWNĄ PRZYGODĘ Z KPOPEM xDD. Zauważyłam pewną prawidłowość, że fani odchodzą, gdy zespół przeżywa trudne chwile. Do tego fandom podzielił się na wyznawców tylko 13 i tych 13+2... Tak jakby to miało jakiś sens -.- SuJu to SuJu i każdy kto był, jest i będzie jego członkiem jest jego częścią.
Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Post autor: hyungkaro » 31 sie 2014

Super junior wydało kolejny album (siódmy?) no i wszędzie słyszę jakie to arcydzieło, że aż sięgnęłam przesłuchać, przebrnęłam przez siedem piosenek, no ale nie powaliło mnie. Spora część z tego to były zamulające ballady ..

Promująca też taka jednostajna, nudnawa... W sumie to smutne, że po dwóch latach tylko na to im SM pozwoliło. Jak dla mnie to podobny poziom do ich poprzedniego nieudanego albumu (nawet nie chce mi się słuchać reszty, ale może się skuszę, bo inni zachwalają i muże słyszałam nie te piosenki co trzeba :rolly: )
edit: dobra, ta płyta nie jest tak zła jak poprzednia, ale cały czas za dużo ballad
[youtube]q_krT35dgDM[/youtube]
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 31 sie 2014

Album przesłuchany
Promo mi się podoba, trochę za dużo ballad a najlepsza z tych ballad jak dla mnie to Islands.
Dodatkowo na płytce jest piosenka w stylu 1Direction zresztą SM chyba lubi taki styl bo to nie pierwsza piosenka w tym stylu wśród ich artystów
ODPOWIEDZ