RAIN

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

RAIN

Post autor: Asu » 15 lis 2006

Pierwszy album
[DOwnload]

Drugi album
[Download]

Trzeci album
[Download]

MV:

I Still Belive
[Download]

In My Bed (sweeeeeeeeeeeeeet ^^!)
[Download]

Free Way
[Download]

More comming soon ;)

Dzisiaj sobie ściągnęłam i .. zabiła mnie ta MVka ^^ Ahahaa.. czego ten nasz international Rainik jeszcze nie wymyśli *_* Aishiteru!!!

Obrazek
[FILE SENT]

Miłego oglądania..

./~ ./~ Rain is coming down... ./~ ./~
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2011 przez rikli, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: niepotrzebny osobny wątek dla jednej MVki Raina - dokleiłam do jego "dorobku"

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 15 lis 2006

To ja czekam na MV^^
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 15 lis 2006

Wrzuciłam dwie, niedługo uploadne reszte ^^ cierpliwości! :)
Awatar użytkownika
linn.enn
Oglądam regularnie xD

Post autor: linn.enn » 15 lis 2006

wielkie arigato @^____________^@ <slini sie na mysl o mv`kach> btw czy ktos moglby wstawic te albumy na czyms innym niz megaupload? bo zniego to sie nie da nic teraz sciagac ^^'.. a filesendt nie jest taki zly :D bo mam tylko 4 album Bi :]
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 16 lis 2006

Dodałam Free Way, niestety na Mu bo inne hostingi mi sie wieszają o_O
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 21 lis 2006

Przeglądając dzisiaj TUBKE natknęłam się na prześmieszne video :D Coś na kształt naszego polskiego Majewskiego, wkręcającego ludzi :) Tutaj wkręceni Rain i jakaś laska której szczególnie nie kojarze choć wygląda znajomo :) W wygłupie chodzi o wydrukowaną gazete, podaną każdemu z osobna, gdzie pisze, że ten drugi chce sie z nim/nią umówić :lol: polecam przejrzeć :)

i przezabawne lekcje englisha z Rainem :)

Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Hiiroi Karasu » 05 mar 2007

Niestety wszystkie te linki na YT juz nie dzialaja - filmy zostaly usuniete ze wzgledu na naruszenie regulaminu. Na szczescie wystarczy wklepac "bi rain" w searchu i wyskakuje cala masa filmikow z Rainem.

Mysle w takim ukladzie wlepianie nowych linkow mija sie z celem, bo pewnie nastepne tez usuna. Pozostana tylko te koncertowe, krecone prywatnymi kamerami, np.

- Na puen nam ja ya. Jeden z moich ulubionych choc krotkich. Gosc wg mnie niesamowicie tanczy. XD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 05 mar 2007

Faktycznie na youtube jakies porządki zaczeli robić... no ale cóż... :/
Ogolnie to nie wiem jak ominełam ten temat.... nie miałam pojęcia, że jest MV do "In my bed"... uwielbiam tą piosenkę hahah... wpadla mi od razu w ucho... :D
Dzięki Asuś, juz zasysam tego MV *-*
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 20 mar 2007

szczególnie polecam najnowszy teledysk Bi 'Sad tango"...napewno nie jest to dla Was nowość ale jakby ktoś nie zauważył tego świetnego kawałka z jego najnowszej płyty 'Eternal Rain' to baaaardzo polecam...ogólnie płytka jest REWELA!!!

aaaa zapomniało mi się....nie wiem jak reszta ale mnie angielska wersja 'Sad tango' nie bardzo do gustu przypadła ze względu na podłożenie tej wersji pod oryginał teledysku :/ przez jakiegoś fana...to tez na YT można znaleźć...właściwie to nawet dokładnie nie umiem wytłymaczyc dlaczego jakoś do tego sceptycznie podchodzę, ale po prostu na tym 'przerobionym' teledysku to wygląda kiczowato...
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 20 mar 2007

E... Sad Tango jakieś nowe jest? Mi sie wydaje, że ja już je dawno temu słyszałam...
Tak czy owak teledysku nie widziałam więc właśnie się na youtube ładuje, muszę to nadrobić ;)

Koreańską wersję piosenki słyszałam dawno ale angielskiej chyba nie.,.. więc też muszę zerknąć :)

PS. Przypominam, że jest taki tajemniczy przycisk "edytuj" w przypadku gdy o czymś zapomnisz xP
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 21 mar 2007

trochę sie źle wyraziłam....bo rzeczywiście jakby na to nie patrzeć to najnowsza ta piosenka nie jest (teledysk został nakręcony w zeszłym roku). A przechodząc do sedna sprawy, to chodziło mi o to, że dla mnie w ogóle Rain jest nowością....przesłuchiwałam jego płyty w mało chronologicznej
kolejności, ale do 'Eternal Rain' dopiero teraz dotarłam i może dlatego traktuje tą piosenkę jako No.1

Dzięki za info o 'magicznym przycisku' :wink:
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Reiha » 21 maja 2007

nie wiedzialam gdzie to wrzucic wiec postanowilam tu, otoz ogladam sobie dzisiaj telewizje i wlaczylam National Geographici patrze leci jakas azjatycka reklama ogladam olgadam patrze ooo Korea Płd. ogladam dalej a tam na koncu wyskakuje Rain i cos tam mowi ja SZOK tu jest link na youtube
Spoiler!
nie zaszokowal mnie fakt ze Rain jest w reklamie ale ze jest na polskim programie
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 31 maja 2007

słuchajcie moi mili!!!mam takiego newsa ze szczena w dół!!!Rain będzie grał w nowym filmie braci Wachowskich na podstawie baaaardzo starego anime japońskiego "Mach GO Go"...na wikipedii jest już nawet wyznaczony termin premiery w kinach ale dopiero w USA :/...w każdym razie trailer będziemy se mogli obejrzeć już jakoś zimą...no ja juz sie nie mogę doczekać :D:D:D
Awatar użytkownika
Martex
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Martex » 27 sie 2007

Czy miałby ktoś możliwość zamieszczenia jeszcze raz tych 3 albumów do ścągnięcia, bo te linki nie działają już. Albo może wiecie skąd można je ściągnąć, bo szukałam i niegdzie nie znalazłam.
Z góry dziex :)
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Post autor: makella » 27 sie 2007

Hah!Następna fanka Raina ;) ?
ODPOWIEDZ