RAIN

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Re: RAIN

Post autor: Speak » 26 gru 2010

“I will be enlisting in the latter half of next year,” announced the singer. With half a year left before he leaves for the army, many are wondering how Rain plans to spend his time.

To start off, Rain is scheduled to release a brand new solo album. “We will release an album and have plans for a world tour,” said his agency. Since 2010 marked a year of films and dramas for the star, Rain wants to focus on his music career for 2011.
O_o a Rain nie miał iść do wojska jakoś w styczniu? ale to odkłada xD no ale za to będzie nowa płyta! xD

Awatar użytkownika
Nausicaa
Co to jest dorama? o_O

RAIN

Post autor: Nausicaa » 21 maja 2011

19 maja Rain wystąpił na festiwalu w Dreźnie. Wykonał m.in. Rainism, It's Raining, Hip Song i Love Song.
Tak oglądam fancamy z tego występu i teraz jednak żałuję, że wkońcu nie pojechałam T_T
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Post autor: Heartless » 08 sty 2014

No i powrócił, cały i zdrowy z nowym albumem RAIN EFFECT. Wyszły też dwie MV do piosenek, które mi się podobają - są takie 'rainowe'. Może trochę odbija się w nich Hip song, ale cóż... :fav:

30SEXY
LA SONG
Rain (Bi) – Rain Effect [VOL. 6]
01. Rain Effect
02. 30 Sexy
03. La Song
04. 어디 가요. 오빠 (feat. 현아)
05. 마릴린 먼로 (Marilyn Monroe)
06. 차에 타봐
07. Superman
08. 알아버렸어
09. Dear Mama Don’t Cry
10. 30 Sexy (East4A Deeptech Mix)
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Mizuki » 09 sty 2014

No i bardzo się cieszymy, że powrócił i to w tak w dobrej formie. Ja słyszę wpływy Timbalanda...
ODPOWIEDZ