RAIN

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martex
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Martex » 28 sie 2007

No fajny ma głos chłopak, ale z 2 ostatnich płyt tylko kilka piosenek mi się spodobało i pomyślałam, że na poprzednich może będzie jeszcze coś fajnego :)

Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Post autor: makella » 28 sie 2007

Wokalnie trudno mi go oceniać bo w sumie słyszałam 1 czy też 2 piosnki w jego wydaniu, ale tancerz z niego pierwszorzędny jak już ktoś wspomniał :)
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 28 sie 2007

bww2 Na tym forum można znaleźć zassać wszystkie jego MV, płyty, single itp. Trzeba sie jednak zarejestrować.
Awatar użytkownika
Martex
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Martex » 28 sie 2007

Dzięki wielkie :)
Za 7 godzin sobie sciągnę -_-
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Post autor: Runa » 30 sie 2007

Fakt dupcią to świetnie potrafi ruszać ,a i wokal nie najgorszy ;p. Lubię -> "Escaping The Sun" ;)
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Yoshiko » 30 sie 2007

Fajne to forum bww2 ale.... nie moge sciagać z mediafire, pisze ze "available" a jak zalozyłam konto to dlaje nie chce pobierac, co zrobic?
Awatar użytkownika
ichigo_
Co to jest dorama? o_O

Post autor: ichigo_ » 24 sty 2008

Słyszałam kilka utworów..
i napewno trafiły w mój gust ^^

a teraz zasysam płytki -.~

wielkie thx ;P

3 nie działa ;(
Awatar użytkownika
Narcia
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Narcia » 25 sty 2008

a wie kto co u tego pana słychac?? ja jetsem zbyt leniwa, żeby czytac relacje po angiesku w necie XD kiedy prmiera tego filmu itp?? niech ktoś coś napisze ... '^^
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 25 sty 2008

nie pamietam kiedy jest premiera filmu, ale oglądałam trailer na youtube i normalnie dla mnie to taka kicha będzie że szok! dlaczego zawsze trafiają mu sie filmy z góry przeznaczone na klęskę??!! podejrzewam, że dochody z tej produkcji nie będą aż tak złe, bo wszystkie fanki Bi na pewno się pojawią w kinach, ale jeśli chodzi o krytyków to raczej podejrzewam, że będą niemiłosierni! Próbowałam sobie wytłumaczyć, że to na podstawie anime i takie tam, że to musi takie być kolorowe i w ogóle, ale kurde! jest wiele filmów na podstawie anime lub komiksów i naprawdę dają radę...a co do Speed Racera...no cóż...
Awatar użytkownika
Narcia
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Narcia » 27 sty 2008

miejmy jednak nadzieję, że sam Bi nie wypadnie w tym filmie słabo, a pokaże dobra grę aktorską XD może dostrzegą to inne wytwórnie i ogólnie nie będzie spisany na straty po tym filmie ...

-edit-
obejrzałam trailer XD nooo, nie jest tak tragicznie XD nawet chętnie pójdę na ten film XD może nie jestem zbyt ambitna XD
Awatar użytkownika
ichigo_
Co to jest dorama? o_O

Post autor: ichigo_ » 28 sty 2008

ja też trzymam kciuki za Bi ^.^

może na początku jest bardzo dużo kolorów,ale potem nie ma aż takiej tragedii..bądźy dobrej myśli xD
[chętnie pójdę na to do kina x.X]
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 29 sty 2008

szczerze to ja tylko i wyłącznie chce być dobrej myśli....może za bardzo sie anty nastawiłam, bo mój brat, który z Rainem nie ma nic wspólnego, powiedział, że też chętnie zobaczyłby ten film a to chyba dobry znak, bo on jest jeszcze wybredniejszy niż ja
Awatar użytkownika
ichigo_
Co to jest dorama? o_O

Post autor: ichigo_ » 29 sty 2008

wniosek:zmień nastawienie ^.^
i zobacz ten film ^.^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 15 paź 2008

No i proszę! Bóg wrócił do sanktuarium, gdzie był czczony i chyba zawsze będzie. Yeah, Rain is baaack! ;]
A dziś wyszła jego nowa płyta
http://sharebee.com/298e3b07
i wypadałoby jej posłuchać. Osobiście, nie miałam jeszcze czasu, 'ściąga się' w tej chwili, więc już wiem kogo będę słuchać na jutrzejszej matematyce ;] Ale bez Raina było jakoś smutno na scenie muzycznej, chociaż nie powiem, przez ten rok mnóstwo fajnej muzyki się natworzyło, ale kto by śmiał konkurować z Bi? ^^
Wychudzony (wygłodzony?) Bi będzie miał swoje show z okazji powrotu 17 X (sobota?) i potowarzyszy mu Kim Sun Ah
preview:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 16 paź 2008

tak tak!
czekam na comeback stage już od dawna... ^^
album dzisiaj zassałem i muszę powiedzieć, że bardzo pozytywny... kilka nut wpada szybko w ucho, chociaż spodziewałem się czegoś więcej po Bi^^
Teledysk do LoveStory jest taki sobie, ale już wyszła zapowiedź teledysku "Rainism" i jestem pod pełnym wrażeniem, ponieważ jest to najlepsza piosenka z płyty i zapowiada się TANECZNY teledysk... a taneczne MV w wykonaniu RAIN - to najlepsze MV jakie może być^^
ODPOWIEDZ