RAIN

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 09 kwie 2010

Słowa w Love song są po prostu dziwne... niemelodyjne kompletnie :P Ale sama piosenka fajna :) Ja lubie ten jego akcent, mistrzostwem pozostaje Love story :P Mi sie podoba ta zapowiedz, ale nie jestem pewna w jakim kierunku ma iść ten cały album... Bo to mi przypomina Rainism najbardziej... jeśli chce pozostać w tych rytmach to dla mnie bomba, ale niech sie facet obarnie :P

Co do mv... O.o" Bez jaj :D Rozbierajcie sie ludzie, ale zabrania sie przekraczania prędkości :D

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 09 kwie 2010

No to jest chyba najlepszy powód na ban ever!!!! haha nadal nie mogę XD
jeśli chce pozostać w tych rytmach to dla mnie bomba, ale niech sie facet obarnie Razz
Ale co przeszkadza w tym by taneczne kawałki przeplatały się z tymi wolnymi? Większość albumów Raina właśnie tak jest zbudowana i do tej pory było ok ;D
Tak sobie myślę, że chciałabym kiedyś zobaczyć kolaborację Raina z Wheesungiem i by nagrali jakiś album r&b razem ahhhh
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Nie chodzi mi o przpelatanie wolnych z szybkimi... po prostu mam wrażenie ze między Rainism i wcześniejszymi rzeczami jest duza przepaść... Nie umiem tego zdefiniować.. :P

Aż z ciekawości to mv zobaczyłam.. tylko Rain potrafi cierpieć i zrywać z siebie koszule w tym samym czasie :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Eggie może to fakt, że wcześniejsze albumy były produkowane przez JYP, który jest dosyć specyficznym producentem i czasami mam wrażenie, że w każdej piosence wyprodukowanej przez niego jest jakiś jego ślad ; ) (no moim zdaniem to są bardzo dobre albumy ^^) Rainizm Rain nagrał już na swoim ^^
Aż z ciekawości to mv zobaczyłam.. tylko Rain potrafi cierpieć i zrywać z siebie koszule w tym samym czasie Very Happy
No ba! Kto jak kto, ale Rain potrafi! ;D Jak ja się cieszę, że chociaż pod koniec pozbywa się tego świecącego kapota xP
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

A no widzisz, wiedziałam, że coś innego w tym Rainism jest :P Osobiście moja ulubiona płyta jak do tej pory w jego dorobku :P

Jakaś moda na stare garniaki MJ panuje ostatnio.. :P
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Tak sobie myślę, że chciałabym kiedyś zobaczyć kolaborację Raina z Wheesungiem i
Bez kitu , kpop spełnia marzenia :P

Rain, Wheesung i (chyba) Taebin <- chociaż koleś na swój sposób przypomina mi Se7ena ;p

No więc faaaaajnie ;) Pomijam angielski czy też jego brak, strój Raina (ciekawe czy miał klapeczki :P) i te jego PRZEOKROPNE ruchy w pierwszym kawałku. I tak było fajnie :P

To teraz jestem zdziowiona, że wystąpili razem. ^^ Może to było jeszcze przed czasami kiedy YG zaczęłi się izolować? ^^
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 11 kwie 2010

oglądam te programy muzyczne z tego tygodnia i dzięki Rainowi one ożyły XD
mi też się już wkręciło Hip Song i w ogóle choreografia mnie rozwala do tego ^^ (w sensie pozytywnym)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 11 kwie 2010

Hip Song rządzi! nie wiem jak wczorajsze i dzisiejsze występy, ale piątkowy w BM był przesmakowity :D:D:D
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 11 kwie 2010

Hip Song <3
Choreografia i ten okrzyk w środku ;)

Poza tym w Love Song rozwalają mnie te czapki uwieszone na stelażach mikrofonów.
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

noo w kolejnych występach na szczęście zrezygnował z tego mega ziomalskiego wizerunku ^^
w ogóle to ja mam nadzieję, że za tydzień nie będzie się już tylko z Love Song promować <pewnie będzie :( >
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 11 kwie 2010

ale może potem wyda mv do Hip Song? *q*
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Post autor: isamar84 » 11 kwie 2010

Maura pisze:
No więc faaaaajnie ;) Pomijam angielski czy też jego brak, strój Raina (ciekawe czy miał klapeczki :P) i te jego PRZEOKROPNE ruchy w pierwszym kawałku. I tak było fajnie :P
ja to się przeważnie wyglądu wykonawców nie czepiam, ale tu Rain wygląda jakby szedł spać, albo dopiero wstał z łóżka, tylko ta fryzura ulizana :shock:
i te ruchy w pierwszej części, już nie mówiąc, że jakoś dziwnie brzmiała ta pierwsza piosenka, chwilami to się zastanawiałam, czy to rzeczywiście po angielsku :shock:
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

to teraz zadajmy sobie pytanie z którego to roku to wideo ? XD

właśnie jak to oglądam i patrze na Raina to mi się to z gosplem skojarzyło
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 11 kwie 2010

no ja myślę że 2004-05 Rain jeszcze ciała nie miał xD
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Post autor: isamar84 » 11 kwie 2010

no nie wiem, w 2006 dodane, ale nie przesadzajmy, że nas lata świetlne od tego czasu dzielą xD
ODPOWIEDZ