Battle ^^

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 12 gru 2006

Mi sie podoba Ryu :D
Ale i tak wymiata to zdjęcie, które dała ayako... już wiem co mi sie bedzie śniło ^_^

Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 12 gru 2006

nio to Martulex mamy tych samych ulubieńców :P

jeśli chcecie to mogę założyć im temat w galerii zdjęć i dać to co mam.. tylko powiedzce czy chcecie ^^

i dodalam piosenkę z teledysku i za momencik bedzie teledysk w trochę lepszej jakości ^^

a następnie występ z Channel V Fancam ale HQ! Must see :P

oszalalam na ich punkcie :P nic tylko o nich czytam i wyszukuję zdjęć filmow itp.. i nawet to całe Shinhwa Battle zaczęłam oglądać ^^ wkrótce i to dodam (z Arirang z ang subkami ale w LQ) ^^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 12 gru 2006

No widzisz jak się zgrałyśmy ^^

CHCEMY GALERIĘ -- KONIECZNIE !!

Chyba też gdzieś miałam Shinhwa Battle w jakości HQ, chociaż nie jestem pewna...*idzie szperać*
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 12 gru 2006

ale z subkami czy bez? bo ja mam wszystkie (poza 14) z subkami ^^

a Lio tańczy i rapuje genialnie no po prostu nie moge oderwać od niego wzroku ^^ to milość od pierwszego wejzenia ^^' ostatnio z JunJinem często występuje.. rapuje do jego piosenki :P słodko wtedy wygląda ^^

ale Ryu i Tae Hwa też są kochasi :P i też świetnie wyglądają ;)

a i jeszcze jako ciekawostkę wam powiem, że Lio chodził do szkoly w Chinach, wię zna ten język :P a Chris mieszkał w Stanach, więc angielski nie jest mu obcy ^^' a Ryu był (jest?) wcześniej modelem również w Japonii, więc musi co najmniej rozumieć ten język ^^

boziu! ależ oni są sexy ^^'

~*~
edit
zapomnialam jeszcze wspomnieć, że chyba od przyszłego tygodnia mają być z nimi M!Picki :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 13 gru 2006

E... Madziorek, Ayako... tylko mi tu prosze o Szynkach czasem nie zapomnieć xP
Ale znając Ayako to ona ma w secu tyle miejsca (Se7en, DBSK, SS501.... itd.) że i na Battle wystarczy i jeszcze zostanie xP

Ja jak narazie zdecydowałam, że moim głównym faworytem jest Ryu (tym razem zgadzamy się z Madziorkiem jak widze hehe :P).
W sumie to nie moge powiedziec, ze reszta mi sie nie podoba... no... moze poza KiHyun'em... tak jak Kati mówi - mi tez niebardzo leza te jego oczy :P

Tak czy inaczej jak widać mój "stan faworytów" się zmienił... aczkolwiek nadal za malo z nimi widzialam zeby cos postanowic haha (chociaz postanowic to zle slowo... bo to w sumie podświadomy wybór).

Jak narazie Ryu!
Później : Lio oraz TaeHwa
Następny : Chris oraz TaeKwan(HwiChan)
Na końcu : KiHyun

Zauważyłam jedną rzecz - Ayako i Martuś:
Lio, TaeHwa i Ryu --> ze wskazaniem na Lio *(dobrze zrozumialam ? :P)
Za to ja...:
Lio,TaeHwa i Ryu (ale odmiana xP) ---> Tyle, ze ze wskazaniem na Ryu a nie Lio hahha xP
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 13 gru 2006

ayako pisze:ale z subkami czy bez? bo ja mam wszystkie (poza 14) z subkami ^^
Nestety bez :( Jestem taką małą masochistką, gdy już coś nowego wyjdzie to musi wpaść w me łapcie, więc na napisy zazwyczaj nie czekam, jakieś zboczenie związane z dramami ^__^ Ale nie ukrywam, że z przyjmnością zobaczyłabym z subami :]

Devi pisze:Zauważyłam jedną rzecz - Ayako i Martuś:
Lio, TaeHwa i Ryu --> ze wskazaniem na Lio *(dobrze zrozumialam ? )
W moim przypadku bezbłędnie ~__~
To teraz pytanie co te ciacha nam jeszcze pokażą :>
Awatar użytkownika
Katimon
Przyklejony do ekranu

Post autor: Katimon » 13 gru 2006

LOL...to teraz musimy na bank pojechac do korei....tylko tak by byl jeden koncert z Szyneczkami i z Battle :]...ach bylo by super....ale oni chyba tak szybko razem nie wystapia...ehhh a wielka szkoda..
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 13 gru 2006

num.. moje serucho duuuże jest i wielu pięknych i utalentowanych panow pomieści :P

uwielbiam Lio *_& nie moge przestać na niego patrzeć :P zabójczo się rusza :D i uśmiecha... eh...

dodalam linka do singielka :D piękny jest :D 'Ikarus'... szkoda tylko, że taki drogi... ale może i tak kupię ;P

jejciu już się nie moge doczekać 17 :D będą wtedy mieli oficjalny debiutancki występ ^^ bo te, do ktorych dodałam linki (3 on-line i 1 SS) są z secret perf takich jakby treningów przed ^^ tylko dla fanclubu nieoficjalnych :) ale i tak warto obejrzeć :D

mam nadzieję, żę niedlugo nagrają kolejnego MVka :D do 'Ikarusa' :) i szybciutko albo następnego singielka albo od razu cały albumik hihi ^^
Awatar użytkownika
Katimon
Przyklejony do ekranu

Post autor: Katimon » 14 gru 2006

ach ayako jak ja bym chcala miec tyle zapalu co ty...no ale niestety wracam padnieta z pracy i nie mam sily sie zapalic:P
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 14 gru 2006

ayako pisze:oszalalam na ich punkcie :P nic tylko o nich czytam i wyszukuję zdjęć filmow itp..
To zupełnie jak ja :P

Czekałam na ich debiut odkąd się Battle Shinhwa skończyło :D No i oczywiście musieli zadebiutować teraz kiedy ja powinnam referat pisać, a nie po sieci krążyć w poszukiwaniu różnych rzeczy o.O

Tego liva sobie rano załączyłam i jak teraz po zajęciach wróciłam to od razu go obejrzałam i przez to kocham ich jeszcze bardziej :smitten:

Jak już wszyscy swych ulubieńców wypisują to może ja też
TAE-HWA <3 [Można powiedzieć, że kocham go od pierwszego usłyszenia... Oglądałam sobie BS i jednocześnie coś czytałam, aż nagle słyszę ten śliczny głosik i już kibicowałam mu do samego końca. A jak jeszcze się okazało, że umie tańczyć i dostosowywać się do różnego repertuaru... :smitten: To chyba trochę przydługie było o.O]
Lio [też go lubię... ach te jego chińskie wstawki ^^ nie mówiąc o rozrywanej koszulce :P]
Chris [piękny głos, szczególnie w balladach i najlepiej to jeszcze po angielsku ^^]
Ki-hyun [te jego oczy smutnego pieska i jego głosik też lubię ^^]
Hwi-chan [lubię go, bo potrzebuje chłopak wsparcia. Podobno odczuwa presję, bo generalnie nie był w projelcie od początku Ktoś wie więcej na temat tej podmiany???]
No i Ryu [szczerze powiedziawszy to po BS stosunkowo najmniej go lubiłam, ale w tym mv do Crash wygląda naprawdę cute ^^]
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 15 gru 2006

podobno najpierw Dongwan wybrał kim jang hyuk, ale chłopak zrezygnował, bo podobno do szkoły chcial iść.. i widocznie za trudne mu się wydało ciągnąć te dwe rzeczy na raz... albo był jeszcze inny powód... na razie jeszcze nie dokopałam isę do tych informacji..
no ale jak Jang Hyuk odszedł, to jego miejsce zajął Hwi Chan (Tae Kwa)... ^^ i kjutny jest :P (choć nie aż tak jak Lio :D)
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 18 gru 2006

dodałam ich pierwszy oficjalny występ. który był wczoraj w Inkigayo ^^ trochę zmienili układ taneczny.. chociaż bardziej mi sie podobał poprzedni ^^'
ale i tak chłopcy świetnie sobie poradzili ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 18 gru 2006

Własnie obejrzalam ten ich debiutancki wystep.. i musze powiedziec, ze jak na pierwszy Perf to na prawde nieźle sobie poradzili...
Co prawda dwoch na siebie wpadło w jednym moemncie (ale sie nie przyjrzalam ktorzy to byli... zreszta i tak ciagle kiepsko u mnie z rozpoznawaniem ich :P).
Tak czy inaczej to mi się chyba tez troche bardziej ten wczesniejszy uklad podobal...

Myslalam, ze sobie i ten Fan Cam HQ sciaglne ale niestety... link na SS wygasl _^_'
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 18 gru 2006

Ja też to sobie ściagnęłam - extra jakość :D Wydaje mi się, że to Ryu wpadł na tego drugiego, [tylko na którego?? :P] ale nie jestem pewna :D Rozpoznałam tylko Lio, Ryu i tego z dużymi oczami, hmm.. Kyung???
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 18 gru 2006

Ryu wpadł na Lio ^^ a z ogromnymi oczami jest Ki Hyun ^^
innego linka wyślę na priva albo gg bo nie ja uploadowałam ^^'
ODPOWIEDZ