Battle ^^

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 18 gru 2006

To Ryu i Lio byli ?
Mi sie wlasnie wydawalo, ze jeden z nich to Lio byl ale nie chcialam glupoty palnac... hahaha xP
Eh.... pewnie jakbym sie wziela za przegladanie ich fotek i wystepow to bym sie w koncu zaczela w nich lapac... a tak... to ciagle nie ma sie co dziwic ze nie wiem ktory to ktory :P

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 18 gru 2006

Reiha nie martw się ja jedynie kojarze Lio, Ryu - moim zdaniem jest boski :D - i tego z ogromnymi oczami [znowu zapomniałam jak sięnazywa :P]

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

E... mam wrazenie ze to bylo do mnie ale napisalas "Reiha" wiec nie wiem... xP
W kazdym badz razie to jest Ki Hyun (ten wielkooki hehehe :P).
Moim favorytem tez jest Ryu ale i tak nie zawsze go rozpoznaje ^^' Lio tez jest przekjutny ale... eh... jakbym zaqczela wreszcie sie nimi zajmowac (ogladac widelki i zdjecia) to moze by mi sie do łba wbili :P).
Ale... znajac zycie to po jakims czasie pomysle sobie "jak moglam ich nie rozrozniac ? Przeciez oni wcale nie sa tacy podobni"... tak samo bylo z Szynkami i tak samo pewnie bedzie tutaj (chociaz Szynki i tak zostana na pierwszym miejuscu... ever forever... reszta zespolow itp moze bedzie na 3... lub 4 bo mimo iz moze byc jaka zespol ktory lubie po Szynkach to i tak ze 2 miejsca za nimi beda xP).

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 18 gru 2006

Sory Devi! To było do ciebie :P Nie wiem czemu, ale pomyliłam was - moze dlatego, ze obie macie avatar z Yunho [mniejsza oto, ze zupelnie inny :P]. Jeśli chodzi o szynki to jesteśmy do siebie podobne :D DBSK zawsze będzie na pierwszy miejscu, no i obydwie sądzimy, że Ryu jest fajny :P Eh, niestety nie natknęłam się na wiele zdjęć z nim, a szkoda :(

Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 18 gru 2006

Lio stoi z przodu na jednej ręce w występach i tak fajnie podnosi Tae Hwę i razem spadją ^^' i nie śpiewa tylko rapuje ^^ a ja już ich bez problemu rozpoznaje i zajęło mi to niecałe dwa dni :P

[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Hahaha... wlasnie... to podnoszenie bylo fajne xP
Ale Ayako... tu jest jedna roznica... dwa dni sledzenia ich poczynan, szukania zdjec itp to co innego niz dwa dni podczas ktorych raz sie obejrzalo MV do crush i zobaczylo raz zdjecia w galerii xP

Madziorek - no właśnie hehe... ale mimo ze nam obydwu Ryu sie podoba to sie roznimy przy ulubionych Szynkach xP

Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 29 gru 2006

Tutaj jest link do mvka z angielskimi subami ^^ http://www.youtube.com/watch?v=LcjbOVYOZ98
Podoba mi się linika : My tears remember you

Poza tym chyba obsesja mi się pgłębia bo mv do crusha ściągałam 3 razy [ale w końcu mam go w HQ *.*] i zaczęłam ściągać fragmenty programów, o których wcześniej nawet nie słyszałam [np. Super Viking... nie mam pojęcia o co chodzi ale Tae-hwa uroczo wygląda :D]

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 29 gru 2006

Oooo... masz teledysk w HQ ? Ja szczerze mówiąc nie szukałam... a może moglabys go na jakiś YSI czy coś w tym stylu wrzucić ? ^^'''

Co do Super Vikinga - ja też o tym nigdy nie słyszałam... do czasu do kiedy Szynki w nim wystapiły :P
Ogólnie w Super Vikingu duzo kapowac nie trzeba... oni po prostu mają do przejścia taki tor przeszkód... no i maja na to okreslony czas.
Nawet nie trzeba kapować co mówią (chociaż nie przecze... jak sie wie o czym gadaja to o wiele milej jest :P)
Eh... no ale co ja bede gadać... tutaj masz opis programu xP

[spoiler2=Description of Game]

This is a game show where teams of 2 try to finish a difficult obstacle course within the given time limit. The obstacle course contains:

1st obstacle: Jumping on floating pads over water
2nd obstacle: Walking across a rotating cylinder as guys shoot rubber balls at you (this has now been upgraded to have 2 swinging hammers instead of the shooting balls)
3rd obstacle: 1 person climbs up a small slope and presses a button which opens a gate to allow the other team member to do a gymnastics vault. after the vault, they ring the gong which opens the gate to let the 1st member to swing down over water and have to let go in time to land on a floating target.
4th obstacle: They are given a math addition problem to solve
5th obstacle: They go up a spiral staircase and then slide down a slope together in a raft into a pool. on the other side of the pool, they have to get out of the raft and punch in their answer to the math problem correctly.
6th obstacle: 1 person has to lower a small bridge in the middle of a long, narrow path. the other person has to use a jumping ball to cross the path without falling.
7th obstacle: Both members must climb a steep slope to the finish

You are given a starting time of 120 seconds. If you had a female member, you got 20 extra seconds. If you are under 12 years old, you get another 20 seconds, if you are over 40, you get another 20 seconds. So if the team was 1 man in his 20s and 18 year old girl they would also get 20 more seconds, they would get 140 seconds to complete the course.
If you pass the first course, you win a prize like a golden viking helmet. then there's the 2nd course.
The 2nd course has only 2 obstacles and it must be done in 60 seconds. The first obstacle is to cross a bridge made of swinging pads. The trick is, after the first person goes, they are swinging a lot so the 2nd person must wait before going so they can settle down. the 2nd obstacle is swinging from a trapeze type bar down a slope and having to land onto a small landing pad without falling into the pit. If you win this, you win a family vacation somewhere.

Credits of explanation: honhiguy@soompi + Keyz @ Music4eva [/spoiler2]

Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Post autor: dora » 29 gru 2006

Więc ja dopiero wpadłam na ten temat i stwierdzam że na to że są tacy młodzi to nieźle wyglądają a podoba mi się tak jak większości na tym forum Ryu jest po prostu...słodziutki mniammm schrupać go porostu :)

Ale w serduchu zawsze są i pozostaną kochaniutkie szyneczki nigdy ich nie zdradzę i zawsze będę wierną fanką ;)

Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Kolina » 29 gru 2006

*now sie zglasza* XD

ah no i kto by pomyslal ze nowa shinhwa bedzie TAK wygladac *_* *zasllinila klawiature* ... tak wiem bardzo ambitnie ale jakos trzeba zaczac :P

♪ [url=http://big_boy_bang.livejournal.com/]Big Boy Bang - asian music rotation[/url]♪
★ [url=http://d_f_g.livejournal.com/]DFG - asian graphic site[/url] ★
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 29 gru 2006

No szczerze powiedziawszy Shinwa to dla mnie temat obcy... może kilka piosenek slyszalam, nic wiecej.
No i patrzac na te ich foty (chodzi mi o Shinwe) to tez jakoś niebardzo mi ktory w oko wpadl...
Jakoś Battle mi bardziej leży :P

Kolina - witam na forum ;)
Szczerze powiedziawszy, najlepiej zawsze sie zaczyna od tematu powitalnego w odpowiednim dziale :P

Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

Devi pisze:No szczerze powiedziawszy Shinwa to dla mnie temat obcy... może kilka piosenek slyszalam, nic wiecej.
No i patrzac na te ich foty (chodzi mi o Shinwe) to tez jakoś niebardzo mi ktory w oko wpadl...
Jakoś Battle mi bardziej leży :P

moze dlatego ze starsi...w sumie jak mlodsi byli to wygladali nawet calkiem calkie...znawca tez nie jestem ale kilka plytek posiadam no i fotek ^^ ale faktycznie wole battle XDDDD ah ten ryu XD

Devi pisze:Kolina - witam na forum ;)
Szczerze powiedziawszy, najlepiej zawsze sie zaczyna od tematu powitalnego w odpowiednim dziale :P

chodzilo mi o zaczecie jakos wlasnie w tym topiku ^^

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 29 gru 2006

Kolina - moim zdaniem ShinHwa teraz lepiej wygląda niż pare lat temu ^_^ osobiście uwielbiam Minwoo :D reszte chłopaków też lubie, ale Minwoo ma w sobie to coś :D
A z Battle tto najbardziej podoba mi się Ryu [wiem, ze sie powtarzam :P]. Chociaż to początek to bardzo dobrze im idzie :) mam nadzieje, że będzie im się coraz lepiej powodziła :d

=edit=

Zapomniałam coś napisać :P

Kolin serdecznie witamy na forum :D
Równie gorąco zapraszm cię do szynkowego tematu :D --> TUTAJ

Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

madziorekk pisze:Kolina - moim zdaniem ShinHwa teraz lepiej wygląda niż pare lat temu ^_^

heh to pewnie rzecz gustu ^^ nie twierdze ze wygladaja zle...po prostu mnie podobali sie bardziej mlodsi XDD

madziorekk pisze:Kolin serdecznie witamy na forum :D
Równie gorąco zapraszm cię do szynkowego tematu :D --> TUTAJ

oyaaa dongi *_* normalnie polubie to forum heheh ^^

....
ps. czy ja widze kogos z bytomia? :D

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 29 gru 2006

Kolina pisze:ps. czy ja widze kogos z bytomia? :D

Eh, robi się off top, ale co tam :P
A no widzisz :D Najlepiej jakbyś przedstawiła się nam wszystkim w temacie "Kilka słów o sobie" :D

ODPOWIEDZ