BoA

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 28 paź 2007

No pewnie, ze wydała xD Singielek Love letter całkiem niezły a i teraz na grudzień szykuje coś szybszego. No i z nowym rokiem ma wyjść jej nowa koreańska płyta. Juz nie moge sie doczekac xD

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 14 mar 2009

osobiście... BoA to mój tym numer jeden, powyżej wszystkich wykonawców jakich znałam ever. prywatne skrzywienie, spaczenie, którego nic nie zmieni nigdy, nawet trudnostrawny debiut w USA (to już nie ten azjatycki, popowy klimat, ech~), będę jej wierna do śmierci chyba :D i mocno wierzę w pobicie ayumi hamasaki na liście oriconu ;P chociaż przeskok na usa to utrudnia, tak mi się zdaje...
ale i tak uważam, że jest śliczna, pięknie śpiewa, ma cudowne koncerty etc. etc. zwykłam mówić, że dla niej zostałabym lesbijką XD
ale to tylko moje dziwne szleństwo ^^
Awatar użytkownika
kekem
Co to jest dorama? o_O

Post autor: kekem » 19 mar 2009

jej nowa płyta made in USA stanowczo nie zachwyca....
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 19 mar 2009

brzmi jak zelektryzowana britnej .__."!!!
ech, cóż, i tak życzę jej dobrze, a najlepiej niech wróci do japonii/korei! jak najszybciej ~~
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 19 mar 2009

Ja jestem zachwycona jej albumem :P
Wykonała kawał dobrej roboty i myslę, ze spodoba się w USA XD Duzo tanecznych kawałków, zero smetów i to sie dla mnie liczy ^^
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 19 mar 2009

a ja uzależniłam się od 'Touched'~~ I can be your lady.. you can be my baby~~ xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 19 mar 2009

'Eat you up' w zupełności mi wystarczało,a moje zainteresowanie całkowicie spadło kiedy usłyszałam 'I did it for love'. o.0
Narobiłyście mi zamieszania w głowie bo się zrobiłam ciekawa co ta Boła znów wymyśliła. xP Podrzuciłby mi ktoś linka na PM ? <łaaadnie prosi>

edit
Dzięki za wszystkie nadesłane linki :* Za parę chwil pani Boła idzie pod lupę i moje uszy ^^

edit2
O, nie wiedziałam, że istnieje ikonka 'buziak' xP
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 19 mar 2009

Co do jej płyty US... to zgadzam się ztym, ze tak trochę brzmi jak Britney. Nie wiem co się z SM stało ale oni się na elektryczne brzmienie przerzucili, czy jak? Sorry,Sorry Juniorów, BoA.... no cóż xP

No ale co do samej płyty: są piosenki które spodobały mi się bardziej i są te, które mniej. Zaskoczyła mnie moja sympatia do "Did Ya"... poczatkowo słuchałam tego bo w sumie jakoś mnie śmieszyła ta pisoenka... ot, taka pocieszna co się słuchając można pouśmiachać (ten początek pisoenki i w ogóle xP) ale później się w nią wkręciłam xP

Poza tym lubię też całkiem Hypnotic Dancefloor, Obsessed, refren z Touch też jest wkręcający...

Ponadto... nie wiem czy tylko ja mam takie głupie wrażenie, ale poczatek Look Who's Talking przypomina mi melodyjke z tego serialu z gadającym samochodem i Haselhoff'em xPPP

No nic... życzę jej jak najlepiej xP
(słyszałam nawet, że jej MV w naszej MTV leciał O.o)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 19 mar 2009

słyszałam nawet, że jej MV w naszej MTV leciał O.o
Serio? A mi mtv właśnie odłączyli... nie żebym oglądała ^^ Ale jak będzie leciał częściej to i na Vive przeniosą xP
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 19 mar 2009

wy mówicie o jej karierze w USA^^
mnie tam bardziej podoba się Se7en in US^^

serio? co do MV? chyba zacznę oglądać MTV!!
(vivy nie zniosę... ten kanał jest taki pusty - nie obrażając ludzi, którzy to oglądają (my sis))
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 20 mar 2009

vivy nie zniosę... ten kanał jest taki pusty
Ale jest zawsze w pakiecie podstawowym xP

Ja im obojgu życzę wszystkiego dobrego xPXP Na serio, to ile pracy (kasy!) włożyli w te debiuty, stresu o.0 naprawdę nie ma czego zazdrościć, zwłaszcza, że efekty będzie widać za jakiś czas, na razie dopiero raczkują, i gdyby nie te wszystkie kpop serwisy nic byśmy o tym nie wiedzieli :D Ale przyznam, że kpop serwisy też odwalają kawał dobrej roboty w promowaniu tych państwa.

Hah, jeszcze nie otworzyłam folderu z albumem, boję się, że to jakaś puszka Pandory normalnie XP
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 21 mar 2009

BoA na naszej mtv? o_O byłam okropnie ciekawa, czy to nastąpi ;O chciałabym to zobaczyć na własne oczy ^^

jestem chyba upośledzona, ale skąd macie nowy album? XD bo znajduje tylko japońśkie besty, a tak to z ytb słuchać mi się nie chce.

a oglądał kto koncerty jej kiedyś?

tak dla smaczku
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 21 mar 2009

Hmm słucham sobie albumu już 5 raz i muszę powiedzieć, że mi się podoba. Jak na amerykański pop, w przeciwieństwie to niektórych artystek, ta płyta jest bardzo wysłuchiwalna. Tzn. mam świadomość, że to jest muzyka dla mass i musi taka być i że to nie są wszystkie jej możliwości wokalne. Żałuję tylko, że nie ma żadnej wolnej piosenki, ale w sumie ta płyta nie jest w stylu wolnych piosenek. Z drugiej strony jest strasznie dużo elektroniki i momentami przez to Bołka Rihanę przypomina….

Moi faworyci? :D Właściwie to z każdym kawałkiem już się osłuchałam, ale jak miałabym wyróżnić to… (oczywiście oprócz ‘Eat you up’, która od dawna już uzależnia^^)
‘Did Ya’ – bo ta muzyka zawsze była puszczana w tle sytuacji niedorzecznych/krytycznych w ‘Family Outing’ xPXP
‘Look who’s talking now’ – ten kaawałek słyszałam i polubiłam już wcześniej
‘Touched’ – faktycznie uzależniający refren ^^
Jeszcze ewentualnie ‘Obsessed’ i ‘Enegetic’, które momenami przypomina mi ‘Sorry Sorry’ Juniorów.

A oglądał ktoś może Music Station z DBSK i z nią właśnie? Dopiero wtedy zdałam sobie sprawę jaka ona malutka. Już nie wspominam o wielgaśnych szynkach, ale jest mniejsza też od Japonek. O.0
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 21 mar 2009

A oglądał ktoś może Music Station z DBSK i z nią właśnie? Dopiero wtedy zdałam sobie sprawę jaka ona malutka. Już nie wspominam o wielgaśnych szynkach, ale jest mniejsza też od Japonek. O.0
Ja aż obejrzałam bo to już kolejny raz jak ktoś o tym mówi... xPP
No i co? Lol... ona im nawet do ramienia nie dosięgała (w sensie DBSK) xP Aż zaczęłam szukać ile ona ma wzrostu... i co mnie najbardziej rozśmieszyło? Fakt, że niby ma 163 cm wzrostu... tak jak ja xPPPP
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 21 mar 2009

Nie no, sięga Yunho do ramienia xP Tylko oprzeć się o nie to by miała już problem xPXP A tak w ogóle to dziwnie tam była ubrana ;0 Jak butler xP
ODPOWIEDZ