BoA

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 21 mar 2009

Ja już od dawna sie z niej smieje, bo ona to taki maly skrzat ^^
W jakimś program padło pytanie, na co zwraca najbardziej uwage u mężczyzn a ona, że oczywiście iż na wzrost XD Co by chciała w sobie zmienić? Wzrost XD

Co do płyty, to fakt, wiadomo, że to ma być muzyka dla mas i najprawdopodobniej LSM jak i zapewne Bołce zależy przede wszystkim na kasie. ja jednak myślę, ze dobrze iż pojechała bo jak nie ona to kto? Ostatnio na imprezie puściłam "Eat you up" i wszyscy śmiało wyginali się w rytm XD

Awatar użytkownika
vyette
Oglądam regularnie xD

Post autor: vyette » 21 mar 2009

Płyta Bółki mi się bardzo podoba i fajnie by było, by sie pojawiła u nas w Polsce... choć to bardzo mało prawdopodobne. Chociaż gdy uda się przebić na amerykański rynek to, jest większa szansa żeby teledysk pojawił się na mtv czy na vivie u nas. Moja ulubiona piosenka, to też Touched^^
Co do jej wzrostu, to sobie nie wyobrażam jej wyższej... jest malutka, ale ma swój urok XD
Lusia i co ktos się pytał kto to śpiewa?^^
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 22 mar 2009

A pytali, pytali i z tego co wiem mój kolega teraz tego nalogowo slucha XD a wcześniej się zastrzegał, że nie ruszy żadnej "chińszczyzny" XD
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 22 mar 2009

ja jestem pod wrażeniem, bo bałam się, że jak Bółka wyda coś w ameryce, to będzie coś co musi sie sprzedać, no matter what XD
no i jestem mile zaskoczona, płyta bardzo mi się podoba;) dużo tanecznych kawałków, których ostatnio strasznie mi brakowało, dobra oprawa muzyczna i świetne skomponowana lista tracków ;DD
Które kawałki lubię najbardziej? Hm... Hypnotic Dancefloor, I Did It Love i Touched ;)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 22 mar 2009

niby jest niska, ale ma tyle energii i charyzmy, że tego nie widać :D

a tak z innej beczki, nie wiem, czy o tym wspominałam, ale nie sądzicie, że USAńscy tancerze są okropni? ;D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 22 mar 2009

niby jest niska, ale ma tyle energii i charyzmy, że tego nie widać :D
Tam mi się właśnie przypomniał ostatni koncert Se7ena w USA, gdzie przed tłumem chronili o dwaj czarnoskórzy OGROOOmni goryle. Jakby takie Bołce zafundować taką straż, to by dopiero komicznie wyglądało. :D:D
ale nie sądzicie, że USAńscy tancerze są okropni? ;D
Ale twardo uczą naszych koreańskich idoli tańczyć. xP
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 22 mar 2009

ale jak widzę tcyh tancerzy przy Bołce (wejdzie mi tak na nią mówić w nawyk przez was XD) to wydają mi się beznadziejni ;P ona zupełnie inaczej się rusza x_x lepiej! ;D

edit.

zakochałam się w did ya, aaa, GENIALNE :D~
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

Post autor: Otai » 02 maja 2009

A ja ja znam z dwóch kawałków- jeden to mój ukochany "Du vet"- opening do "Serial experiments Lain" , a drugi to "Make a move", który był zamieszczony na jakiejśc płytce CD w Mangazynie :) Uwielbiam Du vet, ale jakoś nigdy nie postanowiłam się zapoznać szerzej z jej piosenkami. Ostatnio przeczytałam sobię trochę jej historii i w sumie całkiem fajna :D
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 02 maja 2009

Otai, powiem Ci ze przez ciebie na chwilkę serce mi stanęlo :)
A wszytsko dlatego zę przypomniałam sobie o "Duvet", którą to pioseknę równiez kocham i wielbię a niesluchałam juz od ho ho!
I koniecznie musiałam nadmienić ze tej piosenki nie spiewała ta Boa tylko brytyjski indie zespół tez o nazwie boa ale z małej litery ^^ Nie wiem czy jescze istnieją bo ostatnio (jakies 2, 3 lata temu) kiedy sprawdzłam ich stronke to napisali ze planują przerwę.
Właśnie chcialam podrzucic tu stonkę ale okazalo sie ze nawet i ona przestala istnieć :( A szkoda bo mialam kiedyś okropna fazę na ten zespół. Po Duvet i Lain oczywiscie. Nagrali 2 czy 3 płyty - ja słuchałam tylko 2 i moim zdaniem są świetne. Warto się z nimi szerzej zapoznać.
Gdzies mi sie napewno pałetają na płytach wiec jeśli byłabyś zainteresowana - daj znać :D

Ciągle uważam że DUvet to chyba ich najpiekniejsza piosenka, a przynajmniej najbardziej mnie chwyta za serce- ale inne tez mają swietne. A wokalistka ma niesamowity głos i świetnie potrafi go wykorzystywac i modelować :)

I sięgnęłam po Boę (juz tą tytułową ^^) równiez ze względu na Lain, tylko chyba nie trafiłam zbyt dobrze (moze na jakąs mniej udaną płytę). Strasznie mi wtedy jej piosenki nie przypadly do gustu (wiecie, bylam na etapie buntu i ciezkiego metalu ;p;p) a potem jakoś... umknęla mi...
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

Post autor: Otai » 02 maja 2009

Tak, a mnie wkręcili też ludzie, że to ona spiewała, tylko, że jeszcze z kimś wtedy współpracowała :P
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 02 maja 2009

Nie to na pewno nie ona ;)
Ale, ale... Znalazłam nawet ich teledysk :D
Matko, jak ja uwielbiam ta piosenkę....
Duvet

Nawet znalazlam więcej ich piosenek na YT.... ale do tego to chyba potrzbebny był by nowy temat ;)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 03 maja 2009

oh noez, nigdy, NIGDY nie mylić tegóż! poza tym nie wiem, jak ludzie mogąt o mylić, skoro one mają tak inne wokale o_O
osobiście kocham i jedną i drugą boę ;P i strasznie cierpie, że brytyjski zespół przepadł...
a duvet to klasyk ;P

a koreańska boa.... cóż, mój współlokator słuchał eat you up chyba z miesiąc i szczerze mam dość na jakiś czas XD

ps. założyć temat? ^^
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 03 maja 2009

Hmmm - co prawda to nie jest azjatycki zespół i juz nie istniejacy na dodatek :) Ale co tam: Załóż, załóż!! ^__________________^
Bo będzie można się porozczulac nad ich piosenkami i omówić każdą jedna z osobna **_**
Chyba wróciła mi moja faza na nich ^^
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 04 maja 2009

ale związek z japonią ma, right? ;D
ok, idę zbierać informacje ;d (zamiast uczyć się do matury...)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 12 sie 2009

W tym tygodniu myślałam, że jeszcze chwila a taki Akon wyskoczy mi z lodówki ^.^ Dosłownie co włączyłam tv *uwaga, zjawisko rzadkie* i namierzyłam jakąś stację muzyczną wyskakiwał mi ten pan. Jest koniec dnia, a na allkpopach ogłaszają, że wyszła piosenka Akona w kolaboracji z Boa. o.0 Myślę sobie 'no taaaa' :roll:

Słucham i w sumie mi się podoba ^^
ODPOWIEDZ