BoA

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: BoA

Post autor: boom_boom » 23 wrz 2010

[youtube]0bTBBDMGRcg[/youtube]

[youtube]_Rs1259QiEg[/youtube]

BoA, kochana, jesteś!!!

Spoiler! http://www.4shared.com/file/2qh_KNBZ/Bo ... Paste.html

Cudowny, fazowy utwór.

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 24 wrz 2010

doobra, jak można sie było spodziewac, pierwszy live do 'Copy & Paste' wymiótł, niech ktos mi powie że jest lepsza tancerka wśród koreańskich idolek. no i BoA znacznie lepiej wygląda bez tego przesadzonego make up'u z Hurricane Venus^^
[youtube]J1_H0YRJASs[/youtube]

a piosenki obie mi się podobają, ale troche rozczarowana jestem że repack tylko z dwoma songami :<
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 24 wrz 2010

Znaczy... Jak już napadłam wreszcie jedyny komp w biblio, na którym działał Youtube i włączyłam, to już mi było pewnie wszystko jedno i strasznie mi się podobało :) BoA jest najlepsza, wymiata, super zaśpiewała, zatańczyła, nie ma drugiej, zgadzam się!
Ale, chociaż wygląda ślicznie, a jak ją zobaczyłam, to się cieszyłam sama do siebie w miejscu publicznym, to mogli jej nie przedlużać tych włosów. Długie blond to już większość dziewczyn przeszła. A BoA nie jest "każda". Ale co można poradzić, że jej dobrze? ;) Tylko w sumie: wolałabym, żeby jej pomalowali odrosty, niż przedłużali. I w teaserze się nie zapowiadało na to. Dobra, nie wiem już, co sądzić... :twisted:
A choreografia... Jest dobra. Ale ona by podźwignęła lepszą. Poza tym, jak to w MBanku, momentami nie widać, co tańczy.

Tak czy owak.
BoA wróciła.

Świętuję.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 25 wrz 2010

PODOBA MI SIĘ :D
eeej, jak zobaczyłam te długie włosy (już olać blond) zrobiło mi się tak swojsko, po staremu i w ogóle *_* song jest fajny, lajwy, no plz, nie trzeba komentarza :)
no i trasa trasa z dżaponii z zimy <333
[youtube]Mc9HxvR8p08[/youtube]
ja ją kocham *_*
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 26 wrz 2010

Dołączamy kolejny występ
[youtube]PdXd2F7RF58[/youtube]
i nie przestajemy wychodzić z podziwu, transu i radości.

Sorry, jak coś mówiłam na choreografię, to przez kamerzystę MBanku.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 28 wrz 2010

COPY & PASTE MV
[youtube]hhBwPj7NpBk[/youtube]

ta choreografia jest 98753896752 razy wypaśniejsza w mv *__*
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 28 wrz 2010

beznadziejny to MV -__- nawet nie postarali się żeby dać jej więcej oprócz dwóch teł studyjnych
jedyne plusy to że widać całą choreografię, no i fajne są zbliżenia (ujęcia) na samą Boę
SME ma tyle kasy a oszczędza na takich teledyskach >.< <wstyd>
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 28 wrz 2010

chciałam powiedzieć, że BoA jest piękna, a Copy&Paste jest genialnym songiem z super choreo ;D
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 15 paź 2010

[youtube]LXCoGjRJNDg[/youtube]

aż mi się zrobiła ochota na Notting Hill ^^
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 15 paź 2010

Kurde jaki ta kobieta ma głos ... to ja nie mam pytań w ogóle ! Wspaniała jest i do tego jeszcze taka piękna ehh... czego więcej trzeba :)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 07 gru 2010

[youtube]fhV90jczE7g[/youtube]
Awatar użytkownika
shiwana
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: shiwana » 09 maja 2011

margot. pisze:[youtube]fhV90jczE7g[/youtube]

Trochę nudne, mogłaby wydać nowy mini album z jakimiś energicznymi piosenkami według mnie, dawno od niej nic nie było.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 13 maja 2011

nic od dawna nie było, bo kręci film w USA ;) dlatego np. nie bedzie jej na sm town w paryżu (BOLEJĘĘĘ) i w ogóle troche to chyba potrwa? choć nie wiem, czy film nie ma wyjść na wakacjach (w sumie to idealny czas na taneczne, podejrzeam). we'll see, ale żeby ją zobaczyć, pewnie pójde do kina, eh ;p
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 22 lip 2012

Wraca królowa. Na rydwanie z pleców tancerzy różnej maści, z berłem swej boskiej talii i koroną swego charakterystycznego głosiku. Kałuż na chodniku się nie boi, nie straszne jej stragany warzywne. Gawiedź rozstępuje i skłania w dół głowy. KRÓLOWA! Na rękach nośmy! Rowery ofiarujmy! Mała ciałem, wielka duchem... Każdy ruch jej trzęsie światem... Wspaniała... Jedyna... BOA.
[youtube]PQjovLrnvVo[/youtube]
BoA wraca w pełnej krasie. Zaczyna uroczym "Only One", które sama zresztą napisała. Piosenka pełna lekkości, zwienności, rzeczywiście przywodzi na myśl jej niewinne początki twórczości :) Piękny klimat. Nie wyobrażam sobie, żeby czyjkolwiek wokal tak pięknie harmonizował z tą piosenką. Niby spokojnie. Niby bez szału. A jednak magicznie i wyjątkowo. Piosenka z ogromną klasą. A układ jest wyborny, tak samo nie wyobrażam sobie żadnej wokalistki koreańskiej, żeby wykonała tak dobry układ. I żeby rzeczywiście w każdej sekundzie udowadniała, jaką jest gwiazdą.
Podobnie jakoś nostalgicznie nastraja mnie "The Shadow", bo znów jest coś starego. Ale i coś nowego. Coś nowoczesnego. A jednocześnie tak rozgrzewa serduszko. I tak niesamowicie ciężko wydobyć palcem z kanalików usznych, jak już wpadło.
Szczerze powiedziawszy, gdyby nie warunki głosowe Boy, które uwielbiam, nie podobałoby mi się "Hope", ale jednak jej głos tak ślicznie odzwierciedla ciepło tej piosenki, że nie umiem obojętnie. Pięknie. PIĘKNIE.
I znów, szczerze powiedziawszy, czekałam jednak na tej płycie na coś pobudzającego i zmaterializowało się w "Not over U", który ma genialne przejście i całościowo jest genialne. I niby dęsik, a jednak taki trochę inny dęsik niż zwykle w kpopie. Jakieś nowsze biciki. I jakoś ciwkawie.
A "The top" już powala, to takie bołkowe *____* Jedyny przytyk, że za krótkie, bo wmie wsysa w ten utworek.
"Mayday" nic specjalnego dla mnie, "One Dream" też nic specjalnego (oczywiście muzycznie, bo personalnie to cudowne, że Key i BoA nagrywają razem :lol: czekam na ich dzieci cały czas :P )

Widzę już geniusz tej promocji, ona się zbliża, ona idzie mnie zmiadżyć. Wyczuwam. I jakoś nie czuję ni krztyny zmartwienia tym faktem :P
ODPOWIEDZ