BoA

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 13 mar 2007

Oj tak tak bardzo bym chciała sobie tak normalnie bez żadnego kombinowania kupić sobie płytkę BoA ^^ ale powiem wam bardzo często (zawsze XD) płytki BoA są tutaj http://www.comicsuniversum.com.pl/ do zamówienia nie na żadne konto bankowe czego bardzo nie lubię lecz normalnie przez pobranie pocztowe^^ sprawdzone więc wiem o czym mówię XD nawet dodali jakieś pierdółki do paczki ale niestety nie związane z wykonawcą...Nie jest tego dużo ale zawsze jest^^ czasem tu http://www.whichmusic.net/ też coś wrzucą^^ (zamawiałam tutaj arashi więc też sprawdzone XD) mam nadzieję,że się przyda tym którzy nie lubią zamawiać przez konto albo kartą płatniczą (np. ja xP) Se7ena też bym chciała...ale narazie nic nie znalazłam ech...może doczekamy się ich w Empiku :D bardzo bym chciała^^

Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 16 mar 2007

Iść do Empiku i kupić płyte BoA... aww... marzenie... szkoda tylko że jak na razie nie do spełnienia... Czemu ta Polska jest tak zacofana?! lol...

A tak w ogóle to ostatnio stwierdziłam że lepiej mi BoA brzmi po koreańsku... Kiedy słucham jej nowych piosenekktóre sa po japońsku to... No własnie... Jakoś nie podchodzi mi to... Tak samo jak śpiewała z Koda Kumi... też mi to nie podeszło... No nie wiedzieć czemu nie trawie BoA w tym jezyku...
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 16 mar 2007

Tam od razu zacofana ;] To tak samo jakbyś narzekała że w Korei nie można dostać płyt polskich wykonawców;] Po prostu wytwórnie nie widzą sensu w sprowadzaniu tych płyt bo uważają że będą miały mały popyt. Dlatego też trzeba coś zadziałać, żeby pokazać, że w Polsce są fani azjatyckich zespołów, wtedy może coś się ruszy - tak jak ruszyło z mangą i anime ;]

Co do języka japońskiego w wykoaniu Boa to też za bardzo za nim nie przepadam, i nie wiem przez co - może akcent?? O_o
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 16 mar 2007

emenemsbis pisze: Co do języka japońskiego w wykoaniu Boa to też za bardzo za nim nie przepadam, i nie wiem przez co - może akcent?? O_o
ja się jeszcze nie zdążyłam nasłuchać zbytnio jej japońskiego ale po kilku wiem że ona nie wymawia "r" tylko "l" a jakoś coś mnie to drażni bo wydaje mi się zawsze że człowiek który tak mówi sobie pleni XD
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 17 mar 2007

emenemsbis pisze:Co do języka japońskiego w wykoaniu Boa to też za bardzo za nim nie przepadam, i nie wiem przez co - może akcent?? O_o
Ja nie lubię jak śpewa po japońsku bo jakoś tak strasznie przeciąga te wyrazy. Ropzumiem że w balladach to może ładnie brzemić ale już np. w Lady galaxy mi się to nie podoba...
Awatar użytkownika
Tsuya
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Tsuya » 30 mar 2007

"Lady galaxy" nie podoba mi się^^
W ogóle BoA to jakaś pomyłka...
Nie dość, że robi widowiska, to jeszcze....
Ech szkoda gadać.
Nie lubię jej XD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 30 mar 2007

Nie dość, że robi widowiska, to jeszcze....
No cóż... myślę, że powinnaś rozwinąć myśl...
Ja się akurat na jej temat nie jestem zbytnio w stanie wypowiedzieć bo niebardzo łapię się w jej temacie jak już kiedyś wspominałam, ale sądzę, że destruktywna krytyka była trochę nie na miejscu ze względu iż może kogoś tu urazić (tym bardziej, że w tym temacie raczej wypwiadają się jej zwolennicy...).

Oczywiście nie mam nic do "wolności słowa i zdania" ale czasem można różne rzeczy powiedzieć inaczej ;)

Tak czy inaczej prosiłam o rozwinięcie myśli bo jak już mówiłam - niebardzo ją znam, a tutaj raczej pochlebne rzeczy pisały dziewczyny... więc chciałam się dowiedzieć co oznaczało to "to jeszcze..." ;)
Awatar użytkownika
Tsuya
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Tsuya » 30 mar 2007

Robiła nie miłe widowiska, o których wolę nie wspominać^^''
Wymknęło się.
Rozumiem, że fani mogą mieć mi za złe, no ale cóż. Szczera jestem i chciałabym się wypowiadać nawet na gorsze tematy. Łatwo mnie znienawidzić z tej perspektywy^^
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 30 mar 2007

Ale wypowiedzi i tak nie rozwinęłaś XD Moim zdaniem dziewczyna ma bardzo ładny głos, ale nie słucham jej za często (wolę słuchać męskich głosów, lub duetów damsko-męskich), więc nie wiem o jakie widowiska chodzi... A z chęcią bym się dowiedziała;]
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 30 mar 2007

Ekhm... Widowiska? No mi się wydaje że im gwiazda robi większe widowisko to tym lepiej... Koncerty są ciekawsze itp... A poza tym wcale nie uważam że BoA robi jakieś wielkie widowiska... Zazwyczaj wychodzi na scenę i świetnie zatańczy... Tak więc chciałabym się dowiedzieć o jakie "widowiska" ci chodzi...

W sumie wcale nie uważam że BoA ma same zalety ale chyba w gwiazdach najważniejsza jest osobowość i talet... A myśę że BoA ma świetną osobowość i naprawdę ma talent...
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 30 mar 2007

Przyłączam się do pytań. O jaki widowiska ci chodzi? Ja to może fanką nazwać się nie mogę bo mało o niej wiem ale słucham jej na tyle,że mogę powiedzieć,że dziewczyna naprawdę posiada talent.Przecież gdyby go nie miała to nie była by taka sławna choć z tym to też różnie ale jednak jej się to należy.Robi to co kocha i świetnie jej to wychodzi.A co do widowisko to gwiazda chyba musi jakieś mieć ne? ;) Po za tym takie show się chyba lepeij sprzedaje xP
Nie myśl że się czepiam czy coś ale trochę mnie zdziwiło XD
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Hiiroi Karasu » 31 mar 2007

Heheh, Tsuya tu sobie mozemy podac reke. Co prawda nie mam do BoA az tak negatywnego nastawienia, ale tez za nia nie przepadam. Do tego nie zachwyca mnie ani jej uroda, ani glos. A talentu to juz wogole nie widze - ot wypracowany spiew.
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 31 mar 2007

To w końcu dowiem się o jakie widowiska chodzi czy nie?? O_o Ciekawość mnie zrzera... XD Jakieś linki np.??

Hiiroi - większość gwiazd ma wypracowany głos, i mało talentu...zresztą talent to tylko 10% sukcesu;] reszta to praca, nie tylko w śpiewie :)
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 31 mar 2007

BoA nie talentu? hahah xD No prawie spadłam z krzesła...
Moim zdaniem jej głos idealnie pasuje do muzyki jaką tworzy... I podoba mi się to jak śpiewa bo ma mocną i wyrazistą barwę...
A poza tym nie znam drugiej żeńskiej koreańskiej gwiazdy która potrafi tańczyć i zarazem śpiewać na scenie tak jak BoA... Tak więc nie zgadzam się z tym nie dziewczyna nie ma talenu... <poza tym jak by nie miała talentu to chyba nie zrobiła by takiej kariery...?>

Dołączam się do emenemsbis i prosze o jakieś linki albo cuś xD < z tym widowiskiem...>
Awatar użytkownika
Tsuya
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Tsuya » 31 mar 2007

Nie nawiązuję już do widowisk, bo po nocach mam koszmary!
Nie znam linków, ale widziałam na własne oczy i dać już spokój==
Koniec tego tematu XD
Nie lubię BoA i tyle XD Nie urzekła mnie.
ODPOWIEDZ