NRG

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

NRG

Postautor: Devi » 23 sty 2007

No cóż... przyznam się bez bicia - na temat tego zespołu wiem tyle co nic... strona wiki (TUTAJ) jest również uboga w informację (nie mówiąc już o jakichkolwiek zdjęciach...).
Jak to się stało, że na nich trafiłam ? No cóż, podczas wizyty w jakimś radiu chłopaki z DBSK śpiewali jedną z ich piosenek - "Hit Song". (poza tym gdzieś czytałam, że to ulubiony zespół Yoochuna...)
Stwierdziłam, że piosenka bardzo sympatyczna... jak ja to mówię "pocieszna" więc skusiłam się na oryginalne wykonanie... (choc i tak wole to w wykonaniu DBSK :P).
Tak czy inaczej później ściągnełam również album 4,6 i 7 (1,2 i 3 znaleźć nie mogłam więc jakby ktoś miał to jestem chętna :P).
Anyway... na specjalne życzenie Doki-Szynko-Fanek postanowiłam wrzucić ich albumy (te ktore mam) na SS. (narazie tylko dwa... jutro postaram się wrzucić resztę).
Enjoy!

NRG vol. 4
01. Pyonji
02. FIANCE
03. Bi
04. Ardent desire
05. goodbye my friend
06. Boiled Egg
07. Do you know
08. eNeRGy
09. Love
10. Chonjeiru
11. Sunshine
12. Forget
13. Pyonji (Classic Version)
14. pi (instrumental)

NRG vol. 5
01. yong seo (Pardon)
02. chin goo (friend)
03. Hit song
04. ha roo (day)
05. na eo teok hae
06. Funk It up
07. eo saek han sarang
08. Remember
09. Oh Ah!
10. I Can Run
11. With Us
12. pyol ee pit na neun pam eh (hit song)
13. na eo teok hae (remix)
14. yong seo (bonus track - chinese)

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Miki » 23 sty 2007

Ściągam z ciekawości :D Ale znając Ciebie to pewnie coś słodziusiego wybrałaś w czym od razu się zakocham :P
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 23 sty 2007

Haha... czy ja wiem... nie szaleje jakoś za tym zespołem.... ale jakoś przyjemnie mi się słucha niektórych piosenek :)
Wg. mnie ich wykonania powiewają taką... hmm... sama nie wiem jak to określić - "starością" ^^' Tak samo mam jak czasem słucham jakiejś piosenki H.O.T... no ale co sie dziwić, nowy zespół to nie jest... i nawet nie wiem czy jeszcze istnieje (H.O.T. juz nie :P).

A tutaj dorzuce jako bonus wykonanie DBSK piosenki "Hit Song" :P
DBSK sings NRG's Hit Song

No i jeszcze kawałek jednej piosenki, ktora brzmi wg. mnie jak "Who let the dogs out" :P (a w tłumie można zobaczyć nie kogo innego jak Yoochuna,... radze sie przygotować na atak śmiechu...)
Micky at NRG concert
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Miki » 23 sty 2007

Zapoznam się i z linkami :D A jak ściągnę płytkę to pewnie dorzucę swoje trzy grosze :P
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 24 sty 2007

i nawet nie wiem czy jeszcze istnieje

istenieje po tyl albumie wydali jeszcze dwa ^^

ich 7 album jest super.
Nie maja hit song ale jest : 별책부록 zaczepista piosenka a teledysk jeszcze lepszy ^^ jak zawsze w wykonaniu NRG :P

Teraz chyba panowie maja przerwe po tym jak jedem z nich musial udac sie do wojska :(
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 24 sty 2007

Dzięki Devi za album ^^ już mi się ściąga :)

Co do samego zespołu to najbardziej lubie LSJ ^^ strasznie zabawny facet :) co do pozostałych członków to nie mogę się do nich ustosunkować, bo ich w ogóle nie znam (to znaczy nie tak bardzo jak LSJ). W sumie piosenki mają niezłe, kilka jest naprawdę świętnych, kilka niezbyt mi się podoba ale i tak ciekawie to wszystko wygląda ^^

Tak się zastanawiałam, czy to jeden z członków tego zespołu zginął parę lat temu, więc przeczytałam o tym na wiki i już wiem, że dobrze mi się wydawało. Ciekawa jestem co było powodem jego śmierci. Wypadek? Mniejsza oto, szkoda tylko go bo chłopak miał tylko 19 lat :(
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 24 sty 2007

tak to on zginal o ile sie nie myle to byl wypadek samochodowy :(
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 24 sty 2007

No właśnie... też na wiki jak oglądałam ich profil to tak zobaczyłam, że jeden z nichnie żyje i tak... troche mnie to zaskoczyło w sumie, nie spodziewałam się ^^'
Tak czy inaczej ja zadnego z nich nie kojze... nawet nie wiedzialam jak wygladaja dopoki nie zaczełam szukac okładek żeby je tu wrzucić (ale szczerze mówiąc... to w sumie nadal nie pamiętam jak wygladają xP).
Anyway... 4 album na SS ^^
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 24 sty 2007

Szukałam dzisiaj 1, 2 i 3 albumu NRG ale nie potrafiłam tego znaleźć eh :/ mam nadzieje, ze gdzies to znajde, bo chciałabym mieć wszystkie ich płyty ^^
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 31 sty 2007

Ja ich tez bardzo lubię mają super piosenki niektóre to są naprawdę dobre ale i tak nie przebiją szyneczek

A teraz mały prezencik od Dory zgadnijcie co mam a więc mam 3 album NRG
już daję linka NRG 3 album

miłego ściągania :wink:
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 31 sty 2007

Dora jesteś boska ^^ Dzięki za ten album :D jeszcze jakbys miała 1 i 2 to już byłby raj :D

*ściągam*
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Postautor: Lusiaczek13 » 31 sty 2007

Mam kilka ich piosenek i najbardziej podoba mi się Na eo teok hae :D No przy tej piosence nie można siedziec smutnym hehe :D
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 31 sty 2007

Cieszę się ze pomgłam a co do tamtych do poszukam i jak znajdę to dam link podoba mi się szczególnie jedna piosenka "Remember" po prostu piękna jest śliczna i taka smutna ....
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 31 sty 2007

WOW..NRG :] Jak słyszę tą nazwę to automatycznie kojarzy mi się Myung Hoon, a potem Love Letter. Jeden z najzabawniejszych facetów w Koreii, mimo że nie grzeszy urodą tak powala swą zabawną osobowością. A już duet Myung Hoon i Kim Jung Min = prawdziwa beczka śmiechu !!

Co do samego zespołu, nie śledzę ich kariery muzycznej i słyszałam bodajże sześć utworów ^__^ Zdecydowanie bardziej mi się podobają ich wolniejsze kawałki :]

Aaa nie, z tych "mocniejszych" lubię : 별책부록 ^^
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 31 sty 2007

do duetu dodaj Shin Jung Hwana i masz zabojcza miesznka ^^ juz nie raz spadlam przez nich z krzesla ^^

Wróć do „Muzyka”