epik high

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 13 kwie 2007

Lusiaczku, nie widziałam tegooo... ^^' Może wrzucisz jesli nie sprawi Ci to kłopotu:D

Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 13 kwie 2007

Pewnie ze wrzuce ale nie mam pojecia kiedy... teraz musze jeszce zaladowac filmik o szynciach... a ze jest dosc spory troche mi to zajmie^^
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 05 cze 2007

wczoraj przylukałam ich nową piosenkę w K.Willem i uważam że to będzie kolejny No 1!!!!Jak dla mnie najlepszy singiel w tym momencie, ciekawa tylko jestem jak wypadnie piosenka nagrywana z tym rockowym zespołem Nell??chyba...nie pamiętam jak się ten zespół nazywa dokładnie
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 05 cze 2007

łee tam... ja wole Love Love Love... choć Music tez wpada w ucho xD
Tylko nigdziue nie moge zassac calego albumu ...
heh no będę się starała dalej bo bardzo jestem ciekawa twórczosci chłopaków xD
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 06 cze 2007

mnie sie udało ściągnąć przez emule w zip i mam wszystko...dzięki temu właściwie sie totalnie przekonałam że oni są naprawdę świetni i ten hip-hop jest na bardzo wysokim poziomie...mogę tylko ich porównać z twórczością francuskich raperów, którzy jak wiadomo najlepiej dają sobie radę wśród europejskich krajów z tym gatunkiem...no takie jest przynajmniej moje zdanie...ogólnie! w tym momencie dla mnie EPIK HIGH RZĄDZI!
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 09 sty 2009

Dawno nikt nic tu o nich nie wspominał, ale... trzeba :)

Przed chwilą zawiesiłam się słuchając kawałka 'fan'. Szukam jej sobie na youtube a tu taki teledysk wyskakuje i tłumaczenie kawałka

i mówię łaał, geniusze ;] Nie dość, że od razu wpada w ucho to mówi samą prawdę xP

Oryginalny teledysk też jest fajny ;]

edit, omg, właśnie przeczytałam wcześniejsze posty i ten kawałek jest napraaawdę staaary , a ja jestem duuużo do tyłu xP
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 27 lut 2009

Dawno temu za górami, za lasami żył epik ze swoimi piosenkami:)
Oto jedna z nich w dueciku z jakże przyjemna dla ucha Younhą:0

http://www.4shared.com/file/49805355/94 ... _.html?s=1

http://www.4shared.com/file/61146720/1d ... x.html?s=1

30 września 2008 roku pojawił się kolejny mini album tej grupy "lovescream" i moje ucho przykuła jedna pioseneczka w szczególności,mianowicie "1 minute, one second"
http://www.4shared.com/file/65646615/ae ... d.html?s=1

I co myślicie na temat tej pioseneczki?
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 26 mar 2009

A Mithra Jin ma psa o imieniu Agata xPP

W ogóle co myślicie o nowej niekomercyjnej ścieżce jaką chłopcy obrali? Szczerze, ta niezależność martwi mnie bo przedsięwzięcie niezwykle ryzykowne, z drugiej strony cały szum jaki wokół tego robią SAMI, fakt , że płyty będzie można kupić tylko na ich stronie sprawiają , że ciekawa jestem co właściwie znajdzie się na tej płycie. Przypuszczam, że coś do zbanowania w tv ^^
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 30 maja 2009

poczekamy zobaczymy:0
a ja tak zupełnie przypadkiem wpadłam na strasznie śmieszny klipik - zapłakałam sie ze śmiechu:):

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 30 maja 2009

Haha też się popłakałam xP A wcześniej jeszcze na wykonaniu Mirotica przez szanownych panów xPPPPP

A kiedyś też wpadłam na ostatnią audycję Mithry Jina z SNSD , lol takiego wywiadu jeszcze w życiu nie widziałam xPPP
Tylko kurczę nie dodałam do ulubionych na yt i linka znowu do tego nie mogę znaleźć ;/

edit

Znalazłam! Tzn wiedziałam, że to tam znajdę xP

http://soshified.com/forums/index.php?a ... ails&id=36

Niestety soshi wymaga rejestracji by można było oglądać ich video. Ale LOL warto xPPPPPPP
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 05 cze 2009

Mauro ten tamburyn w Miroticu połozył mnie na posadzke...

No i chwilka upłynęła i światło dzienne ujrzał całkiem klimatyczny albumik miłych panów z tamburynem:)

i wyszło takie dziecię z tego wysiłku:

Obrazek

Przesłuchałam i działa na mnie dość uzależniająco, te dźwięki są naprawdę kuszące:)

Miłego słuchania:

http://www.mediafire.com/?h1d2mtytdle
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 19 wrz 2009

lol, wiem , że mój refleks kuleje, ale dopiero dziś zobaczyłam teledysk do Wannabe xD

Co daaaaali~ xP Normalnie z rana naładowali mnie pozytywną energią na cały dzień ^.^
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 19 wrz 2009

Kiutaśny ten klip - jak chłopiec złapał chłopca za rękę i pojęcia nie miał przez chwilkę kogo za sobą ciągnie - uwielbiam takie akcje. W BOF też taka była:)
I ten potworek - jego cień pochłaniający tę panią, żelki robaczki z Haribo:0
I Gwiezdne wojny plus kusza ( dobrze widziałam?) - klimacik na poziomie nie ma co:)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 19 wrz 2009

Buahahaha xP TOż to parodia Hosta !! :D:D Aż się popłakałam ze śmiechu jak zobaczyłam tego pluszakowego potwora zwisającego do góry nogami z mostu ^^^ Super XPPP ale nie wszytsko wyłapałam bo widziałam ten film dość dawno... Eee i ten miecz świetlny to mnie rozwalił, no bo "ale o co chodzi?" xPPPP
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 19 wrz 2009

Wiedziałam, żeby na chwilę odłożyć komedie romantyczne i obejrzeć jakieś s-fi pomieszane z horrorem, a tak mogę się jedynie pochwalić trailerem, bo to oglądałam:)

Swoją drogą chłopaki zawsze potrafią mnie rozbawić:0
ODPOWIEDZ