~fly to the sky~

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

~fly to the sky~

Post autor: San-chan » 16 mar 2007

Zastanawiałam sie.. dlaczego nie ma wątku o ftts? @_@""
Ostatnio stałam się wielką fanką twórczości Briana i Hwanhee:)

No to krótki opisik!

Fly to the Sky to oczywiście koreański zespół, który składa się z dwóch przesympatycznych panów: Brian'a Joo, który urodził się w USA (i świetnie mówi po angielsku oczywiście ;D) i Fany'ego (znanego również jako Hwanhee)
Zespolik powstał w 1998r. Zadebiutowali w 1999 na LOG-IN H.O.T. show, i na SM Festival Concert '99 :)
Szczerze muszę powiedzieć, że na początku swojej kariery wyglądali prześmiesznie.. przede wszystkim Brian (ah, te farbowane blond włosy i brak grzywki.. zło xD) ale na szczęście minęły im lata szczeniackie i teraz są przeprzystojnymi młodymi mężczyznami.. hyhyhy xD
Poza tym, ze nagrali 6 albumów (+ wydanie Best.Album-Eternity czyli w sumie 7), występowali nie raz w Love Letter (chociaż z tego co udało mi się zaobserwować Brian częściej ;P), a na dodatek Brian niedawno wydał album solo ;D

Obrazek

Obrazek
czy można ich nie kochać?? *___*" (chociaż ja osobiście kocham Briana.. Hwanhee jest śmieszny, ale nie ukradł mojego serca.. xD)

Obrazek
brianek ;)

Obrazek
hwanhee :)

Dyskografia:

Albumy:

1999: Day by Day
2001: The Promise
2002: Sea of Love
2003: Missing You
2004: Gravity
2006: Transition
2007: No Limitations
2009: Decennium
2014: Continuum

Awatar użytkownika
aniabourne
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: aniabourne » 16 mar 2007

oo fajnie, że założyłaś ten temacik ^^ ogółem ja też lubię ten zespół....poznałam ich-a w sumie to Hwanhee-przez dramę Over the rainbow i pokochałam jego głos awwwww taki głęboki....ochrypły^^
sweet mają piosenki :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 16 mar 2007

Nom... ja tak samo jak Ania poznałam ich przez Over the rainbow... uwielbiam piosenkę Tomorrow z tej dramki...
No i strasznie mi się podoba "Eternity" *-* Jest po psrotu boska...
"Magic song" mi się przyjemnie słucha... jest bardzo sympatyczna piosenka o ile tak można powiedzieć... a poza tym... to nie kojarzę jakoś specjalnie reszty piosenek bo ich dawno nie słuchałam ale lubię je ;)
Aaaa... wiem... strasznie lubię teledysk i piosenkę "like a man" czy jakoś tak O.o Co prawda na początku nie wiedziałam o co chodzi w tym teledysku ale później mnie olśniło xP

Eh... no i oczywiście nie można zapomnieć, że to "uciekinierzy" z "przecudownego" SM Ent. hahaha.
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 16 mar 2007

A ja chyba jestem totalną ignorantką bo nigdy wcześniej ich nie słyszałam -_-' Co prawda coś tam kiedyś obiło mi się o uszy, a raczej o oczy, bo kojarzę nazwę zespołu (tylko nie wiem skąd, bo Over the rainbow nie oglądałam ;] ), ale nic poza tym. No ale ściągnęłam ten album do którego dałaś linka, i...są naprawdę świetni XD Mogłabyś dać więcej linków do ich albumów albo teledysków?? Z miłą chęcią bardziej zaznajomię się z ich twórczością :)
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 16 mar 2007

Uwielbiam FTTS ^^ no i oczywiście Brian jest moim ulubieńcem xD uwielbiam to jak naśladuje jak Fany śpiewa, heh te jego miny xD no i oczywiście sławna "siódemka" :P [kto oglądał LL ten powinien wiedziec o co mi chodzi :P]
bardzo podoba mi sie solowy album Briana, naprawde niesamowity ma głos xD
zreszta ja lubie większość piosenek FTTS, ich MV'ki zresztą też xD

Fajnie, że założyłaś temat o nich :)
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 16 mar 2007

YaaaaaY, gapa ze mnie powinnam go już dawno założyć :oops: Mam ich pełną dyskografię i mimo, że bardzo ją lubię, tak na pierwszym miejscu stawiam "Like a Man"...jest kapitalna, przepiękna...cudowna :] Natomiast z dueciku uwielbiam Briana, zaskarbił sobie moją sympatię po Love Letter...co za niesamowita kjutność ^___^ Oczywiście Hwanee również jest przesłodki, ma niesamowity głos...ogólnie Ci piękni panowie tworzą naprawdę świetne kawałki :]
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

hyhy ;D
ja w zasadzie Briana kocham głównie przez Love Letter.. najpierw zaczęłam go lubić jako osobę, a później zaczęłam słuchać ftts.. ^^"" I się oczywiście nie zawiodłam, hyhy ;D
A Brian udający śpiewającego Hwanhee... poprostu leżałam i kwiczałam xDD Brian jest niesamowicie pozytywnym człowiekiem, humor ma niesamowity, pomysły ma całkiem nowatorskie (jesli chodzi o konkurencje w LL xD) a Hwanhee taki sztywniak w porównaniu do niego... xDD A przynajmniej taki się wydaje przez swoje reakcje na widok "szalejącego" Briana, hyhy ;)

A i cieszę się, że ten album się podoba, moim zdaniem jest naprawde świetny! Ogólnie najbardziej lubie pierwsze 4 piosenki ;P Z czego "Be With You" jest moim numer 1 !
Niestety z tego co się orientuję nie mam całej dyskografii.. ;/ a i z MV mam małe problemy, bo póki co żaden clubbox nie pozwolił mi ściągnąć ani jednej.. ^^" Ale staram sie! xD

A odnośnie "Like an Man" to z tego co zauważyłam mv "Pi" (Blood) przedstawia tą samą historię ino bardziej ze strony Hwanhee.. chociaż aż tak wiele różnic nie zauważyłam ;P
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

A odnośnie "Like an Man" to z tego co zauważyłam mv "Pi" (Blood) przedstawia tą samą historię ino bardziej ze strony Hwanhee.. chociaż aż tak wiele różnic nie zauważyłam ;P
Tak to prawda... te dwa teledyski to coś z serii "historia opowiedziana w kilku kawałkach" xP
Ale z tego co pamiętam wiele mi obejrzenie "Pi" w zrozumieniu nie pomogło... bardziej komentarze na youtube xP
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

taaa, komentarze na youtube są bardzo pomocne xDD

http://www.sendspace.com/file/i38o78 wrzuciłam album Missing You ;)
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 16 mar 2007

dziękuję, jesteś boska XD powoli uzależniam się od ich muzyki :P Trzeba będzie jutro poszperać po necie i teledysków poszukać ^^ Jak coś znajdę to wrzucę tutaj ;]
Awatar użytkownika
Yumi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Yumi » 16 mar 2007

"Like a man" to jak dla mnie wciąż wielka zagadka kolejny teledysk z cyklu "ale co autor miał namysli?" Pamiętam że po wyemitowaniu po necie krążyło wiele wersji wyjaśniających fabułe no i propozycje żeby zapytać ftts co mieli na myśli ;]
Z ich piosenek to ja jeszcze uwielbiam ' Goodbye"
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

no...ja to zrozumiałam mniej wiecej tak, że Fany podstępnie odbił Brainowi dziołche.. a żeby nie było przeszkód próbował Brianka zabić ( ;___; ) ale widać mu się nie udało.. I Brian (śliczny i gładki, a z tego co wywnioskowałam musiał oberwać gdzieś w okolice twarzy.. ) postanawia odwiedzić dziołche.. a tu psikus! A potem są te sceny z całowaniem.. xD I to już jest takie dziwne troche.. xD I w sumie nie wiadomo, co ta dziołcha sobie myślała, chyba chciała mieć obu, huh.
A Fany taka podstępna szuja.. żeby chcieć Brianka zabić ;___;

podsumowując, kiedy oglądałam to po raz pierwszy to się rozpłakałam.. ^^"
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Hahahaha.
Głównie w komentach na youtube przeważała opcja, że bohater w teledysku przeszedł operację plastyczną... co by wyjaśniało m.in. tą scenę z bandażami na twarzy oraz to, że raz ta dziwczyna jest z jednym, raz z drugim i takie inne... ale faktycznie... Yumi ma rację... to jest po prostu teledysk z takiej serii, że nie dojdziesz o co biega xP
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 17 mar 2007

A ja uwielbiam "Sea of love" tą piosenke to mogę o każdej porze dnia i nocy słuchać.. xD
Oczywiście "Be with you", "Pi" to również moje ulubione songi FTTS, ale jakoś do "Sea of love" mam sentyment, heh sama nie wiem czemu :)

Co do teledysków to ja lubie takie dziwne, z których czasami trudno cokolwiek zrozumieć...
jestem dziwna, może dlatego lubie dziwne MV'ki :P
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 17 mar 2007

Oho, na pomysł z operacją plastyczną bym nie wpadła.. xD ale ogólnie jakoś mi ta opcja nie pasuje do całości... xDDD

a dziwne mv'ki są fajne ;D
ostatnio oglądałam mv anystar z lee hyori i lee junkiem i w sumie duzo z tego tez nie pojęłam.. najbardziej mnie dziwilo, ze nikt tam nie mógł jej rozpoznać o.o' ale to taki oftop.. xD
ODPOWIEDZ