J-rock

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
elfik_mog
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: elfik_mog » 10 kwie 2007

Wrażenie bardzo pozytywne, dali długi koncert, niezły popis umiejętniści a na koniec po sesji autografowej rzuciłam się na nich i ich wszystkich poprzytulałam. Pewnie potem mieli ze mnie niezły ubaw XDDD

Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: atsaki787 » 11 kwie 2007

Ja bym pewnie tak samo zrobiła ;) ale masz z nimi pare fotek zrobionych, nie?:D powinno byc zdecydowanie wiecej takich koncertow w Polsce, a pozatym Gazette mogli by tez przyjechac kiedys do nas... byli w Niemczech... to przeciez nie jest az tak daleko. Ja wiem co ja zrobie wysle specjalne zaproszenie do nich :)
Awatar użytkownika
elfik_mog
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: elfik_mog » 11 kwie 2007

Do Niemiec nie jest aż tak daleko - zawsze można się wybrać^^ Moja koleżanka za szkoły była na GazettE w niemczech. Stała w pierwszym rzędzie. W tym roku to i ja pewnie wybiorę się na nich koncert^___^
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: atsaki787 » 11 kwie 2007

Ale jej zazdroszcze... widziala ten boski, kobiecy urok Uruhy, i ten smiech Kai'a zza perkusji, i slyszala te "darcie" sie Rukiego na zywo.. to co ze Ciebie nawet dobrze nie znam jak tam jedziesz to ja sie zabieram z toba ;) zarcik
Awatar użytkownika
tygrusia

Postautor: tygrusia » 12 kwie 2007

^_^ jrock^^v
słucham od kilku lat, ale raczej mam zawężone grono ulubionych zespołów >.>
z klasyki xjapan i ballady
poza tym na 1 miejscu Dir ^-^moge go nie słuchać przez max tydzień, potem standardowo wracam i leci na okrągło, zaś z MoB uwielbiam wersję akustyczna 3 piosenek dołączoną do albumu*o*

poza tym słucham, acz nie nadążam za nowinkami^^":
Gazette(ten bas ^-^xD), Miyavi, B'z, Globe, Maliz Mizer, Kyoharu, Dolly i cos tam jeszcze mam na dysku^^v

ale Deg zawsze XD co czasami może dziwnie wygladac, bo przechodze przez kattuny więc mieszkanka czasem brzmi dziwnie na foobarzexD

na GramMarie też się wybieram ^-^, ostatnio tez byłam i nie darowałabym sobie gdybym nie była i teraz *-*

p.s - czy toś może jedzie na koncert dega w sierpniu do londynu^^"
Awatar użytkownika
elfik_mog
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: elfik_mog » 12 kwie 2007

Ja będe na DeG strtować are raczej do Niemiec albo Danni... Chyba że MYV się zjawi to jadę na jego koncert. No i, jesli się nie myle, to w grudniu bedzie w Niemczech koncert Gazeciaków^^ Tam tez planuje być^___^
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: atsaki787 » 12 kwie 2007

A Miyaviego tez lubie... ale chyba tam wczesniej jeszcze o nim nie wspominalam ma tyle pozytywnej energi ze zaraza nia wszystkich dookola :D ooo.. Gazette beda w grudniu w Niemczech??? ... cos i sie wydaje ze dawno kaski od mamy nie wyciagalam hah ;)
[url=http://imageshack.us][img]http://img441.imageshack.us/img441/300/beznazwy1kopiaac9en1.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
elfik_mog
Już poznaję aktorów ^^"

Gdzies kiedyś czytałam o tym koncercie gazette, ale nie jestem tego pewna... Będe musiała to jeszcze raz dokładnie sprawdzić^^ A co do MYVa to roztrzepana z niego istotka^^ Mam nadzieje że po trasie koncertowej w Azji, da choć kilka koncertów w Europie^^
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: atsaki787 » 12 kwie 2007

Ja tez bo jest fajny czasem nawet sie zachowuje podobnie do niego przeboire sie za cos i bede sie smiala ile wlezie... dziekuje bylabym tobie bardzo wdzieczna gdybys sie upewnila co do tego koncertu Gazette w Niemczech, a Alice Nine lubisz?
[url=http://imageshack.us][img]http://img441.imageshack.us/img441/300/beznazwy1kopiaac9en1.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
elfik_mog
Już poznaję aktorów ^^"

Będe musiała na ich stronę i sprawdzić. Bo info o ich koncercie czytałam na jakims forum...
Alice Nine -lubie, choc przyznam się bez bicia ze często nie słucham... Ale to chyba zależy od tego, na co aktualnie mam mannie... Teraz na playliscie leci u mnie głównie An Cafe i ich Nyappy in theworld i Smile Ichiban ii onna (teledysk do tego jest kochany). To jest takie optymistyczne i wesolutkie^o^
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: atsaki787 » 13 kwie 2007

Ja podziwiam Shou za jego głos :D a propo An CAfe to ogladalam dzisiaj z nimi fanvideo i sie wzruszylam sama nie wiem czemu ( ale dzisiaj wyznania daje) Bou jest uroczy...moj zachwyt nad nim chyba nie bedzie mial konca :D
Awatar użytkownika
Toto-chan

Postautor: Toto-chan » 27 maja 2007

To jak już o j-rocku mowa to mnie zabraknąć nie może, bo słucham chyba jedynie tego gatunku ^^;
Dir en grey - na zawsze #1 *^^*
Poza tym różne różności: the GazettE, Miyavi, Girugamesh, MUCC, Hyde, Kiyoharu/SADS/Kuroyume, Calmando Qual i dużo innych.

Tygrusia, zapomniałaś o Panic Channel i "Pink Cherry" oraz "Love Letter" xD

tygrusia pisze:na GramMarie też się wybieram ^-^, ostatnio tez byłam i nie darowałabym sobie gdybym nie była i teraz *-*

No i bardzo dobrze, że byłaś, bo było super ^^ Gorąco polecam koncerty tego zespołu wszystkim, którzy chcieliby się dobrze bawić i bliżej zapoznać z japońskim rockiem na żywo.

tygrusia pisze:p.s - czy toś może jedzie na koncert dega w sierpniu do londynu^^"

Tak, ja jadę... z Tobą ^^v
A ktoś się wybiera np. do Drezna albo na Metal Hammer Festiwal do Katowic?
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Reiha » 27 maja 2007

ja ostatnio polubilam J-Rock i najulubienszymi zespolami sa Gazette, Alice Nine, Miyavi, MUCC, nightmare zapomnialam jeszcze o The Trax... Gazette w niemczech nie moge... zgon na miejscu wow chcialabym ich na zywo zobaczyc o mamusiu....
If only that day I hadn't met you,
I wouldn't be having these feelings.
These feelings are racing throught me and I want them to reach you
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aurora » 27 maja 2007

Yy mialam sie zamiar wypowiedziec wczesniej ale widze ze mi nie wyszlo:P Ciesze sie ze nie wszyscy sluchaja tu azjatyckiego popu hihi (nie zebym miala cos przeciwko bo sama slucham, ale jak na razie przewazaja na forum tematy popowe, wiec.. ;p)

moim ulubionym zespolem jest X-Japan, lubie tez MUCC, gazette, troche dir en grey, SADS, Luna Sea (oni to chyba taki pop-rrock;p), rentrer en soi, ... ^^
>>[url=http://renifer7.livejournal.com/84953.html]Drama/movies list!!![/url]>>

[size=75][color=purple]Koktajle Molotowa moga palic tylko policyjne samochody
Mysli moga zwalac z piedestalow[/color][/size]
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 28 maja 2007

No cóż - nie wypowiadałam się tutaj, bo dopiero od niedawna słucham j-rocka, ale chyba w końcu mogę z czystym sumieniem cos napisać.
Uwielbiam Hyde, Mucc, Buzz, Girugamesh, Plastic Tree i jeszcze parę innych zespołów.
W sumie jako pierwszy zespół spodobał mi się Girugamesh i Hyde, a potem to juz jakos poszło :)
Co do koncertów, to w Niemczech latem w paru miastach gra DeG - ktos może się wybiera.
I w ogóle to fajnie by było zrobić listę koncertów j-rockowych, które odbedą się w najbliższym czasie (czytać - parę miesięcy) w pobliżu Polski albo i jakims cudem w niej ;)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?

Wróć do „Muzyka”