Arashi

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Domii
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: Domii » 18 wrz 2009

jestem fanka Arashi nieco od ponad roku(żałuje ze tak pozno sie o nich dowiedzialam)
teraz to zyc bez tych facetow juz nie moge ^.^
i strasznie jestem ciekawa czy odpowiedzieli Ci jakos evelinux,jesli chodzi o tego maila do Juna :D :oops:??

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 20 gru 2009

ano sa.. ale jestem po tylach.. nie wiedzialam ze chlopcy wydali nową płytke.. http://www.megaupload.com/?d=SF8NU1S5

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 20 gru 2009

a ja jestem na etapie everything, bo jest prześliczna, believe bo ma powera i fajny teledysk. w kimi wa muteki fajnie tańczą. ale la familia 2004 sepleniącego się( tak uważa mój husband) robi u mnie furorę w aucie. czego ty słuchasz ? araśki podpaski - na to moje dziecko :shock: bo w przedszkolu mieli o rymowaniu. Ale pozytywnie woła też - mama puść dżuna.

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ja kocham sakura sake, all or nothing, firefly, cry for you, everybody zenshin, i kaze no mukou e xD

Domii pisze:jestem fanka Arashi nieco od ponad roku(żałuje ze tak pozno sie o nich dowiedzialam)
teraz to zyc bez tych facetow juz nie moge ^.^
i strasznie jestem ciekawa czy odpowiedzieli Ci jakos evelinux,jesli chodzi o tego maila do Juna :D :oops:??

noo nic mi nie odpisał niestety.. :((

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 20 gru 2009

Słodka piosenka, no nie? To opening do dramy Aiby... któa chyba nie bije rekordów popularności ale co tam :D Kiedyś sie za nią wezmę, bo widziałam jak na razie jedynie Juna i Sato-kuna grających... ciągnie mnie do The quiz show 2 :P

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Eggie pisze:Słodka piosenka, no nie? To opening do dramy Aiby... któa chyba nie bije rekordów popularności ale co tam :D

która?

Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: Otai » 20 gru 2009

Mój Grill... znaczy My Girl.

ale ja uwielbiam z tego singla "tokei jikake no Umbrella' - strasznie sie wgryza w mózg, no i przez to, ze jest endingiem do 0 goshitsu kojarzy mi się z Yoko z K8, na którego mam fazę XD

http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 21 gru 2009

aha xD no ja dopiero zaczynam to przesluchiwac powoli i jeszcze zadna mi za bardzo w ucho nie wpadla.. tzn ta 1sza na plycie mi sie najbardziej podoba ale nie pamietam tytulu..

Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 28 sty 2010

No tak, kompletnie nas zdominowali wyznawcy koreańszczyzny ale dla mnie jedynym słusznym boysbandem są Arashi :D Niewysocy i niezbyt napakowani ale jacy słodcy :D I jaką muzę mają :) Ich single się robię tylko coraz to lepsze :)

Wyczaiłam coś takiego kiedyś i teraz porzadkuje ulubione w yt to się podzielę.
-> o tym jak Jun-nichan chciał zrobić Arashom niespodziewaną pobudkę a sam nie mógł sie obudzić :D Z prawej strony są odnośniki do pobudek reszty chłopaków :)
-> tu MV do My girl z tej samej dramy Aiby
-> Troublemaker, naj najnowszy singiel z dramy Sho :) Zabiły mnie włosy Nino z tego zdjęcia :)

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 28 sty 2010

stare dobre Arashi :)

to PV do "My girl" fajne jest :) ale MatsuJun kijowo wyglada w tych wlosach tak na bok.. be, be! a ten jeden.. pokemony se znalazł i cieszy puche xD ale pisoenka jak dla mnie (sorry Eggie) ale przydługawa i troszke nudna.. ja tam nadal wole jak sie wczesniej zadeklarowalam:
sakura sake, all or nothing, firefly, cry for you, everybody zenshin, i kaze no mukou e
:)
noo ale to "trouble maker" juz całkiem fajne

Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 28 sty 2010

hm, no ja miałam kiedyś fazę na Arashi, głównie chyba z powodu obejrzenia HYD xD w tej chwili piosenek do których wracam jest niewiele, ale jednak. No więc jest to przede wszystkim oczywiście "Love so sweet" oraz "Rain" i "Take me faraway", bo uwielbiam głos Ohno <3 moim osobistym zdaniem jeden z trzech najlepszych w JE [obok KimuTaku i Nagase <3]
ale za to ich teledyski są w większości nieoglądalne xD
aaa! i jeszcze muszę tu wspomnieć o piosence z ich pierwszego singla, która mnie kiedyś dłuuugo prześladowała xD pamiętam to "you are my soul, soul, itsumo sugu soba ni aru" które sie nuciło całymi godzinami xD to jest złe >D

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Obejrzyj niedobudzonego MatsuJuna :D Haha, jak widze Nino to zawsze mam ochotę krzyknąć "you poor thing" :D On wygląda nieszczesliwie że hej :) i jakby miał anemię :)

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 28 sty 2010

haha! obejrzalam, Eggie! kawaii!! a tak mnie wciaglao ze przeszlam do budzenia Nino.. yay, Matsu umie liczyc do 10 po angielsku! ^.^ ale przeskubany jest.. ze dal rade zalozyc jego spodnie na swoje.. ladnie chudy anorektyk.. masakra..

Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

No nie? Przeraziłam sie! To on nawet jes chudszy od Nino a nino t już wieszka po prostu... 0.0

Też sądze że Ohno ma najlepszy głos z nich wszystkich, no moze jeszcze Nino, bo on też pięknie śpiewa. Ale za MatsuJuna i Aibę nie odpowiadam :D

Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 28 sty 2010

No nie? Przeraziłam sie! To on nawet jes chudszy od Nino a nino t już wieszka po prostu... 0.0

Też sądze że Ohno ma najlepszy głos z nich wszystkich, no moze jeszcze Nino, bo on też pięknie śpiewa. Ale za MatsuJuna i Aibę nie odpowiadam Very Happy

mimo wszystko stare dobre kawałki araśków rządzą u mnie w aucie :D
i te stare programy z nimi sa śmiechowe naprawdę i śmiech Junka - ten pisk :shock: niezapomniane chwile :D

ja tam lubię sobie pośpiewać z nimi podczas szorowania podłogi, przydługich wycieczek na zakupy.
no i moje dziecko nie wiedzieć czemu jest fanem starego La familia :D w wykonaniu Juna
:shock:

ODPOWIEDZ