Arashi

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 28 sty 2010

Anuś, bo la familia to klasyk! też to uwielbiam!

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 07 lut 2010

Anuś, bo la familia to klasyk! też to uwielbiam!

szcególnie jak junek tak sepleni :D

z nowego albuma tokei jikake no umbrella wymiata ( tak w ogóle to dzięki za linka do albumu bo dawno miałam ci podziękować) no i wzięlam sie za tę mini dramkę. o łoł jestem w szoku - świetne to jest a ohno w pierwszej części mnie powalił - pervert? :shock:

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 18 lut 2010

preview nowego teledysku.

ja jakoś nie mogę ich teledysków oglądać... no może poza Love so sweet przez sentyment. ale... hm.

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 18 lut 2010

Ja tam zawsze mam radochę z ich teledysków :D Czekałam na tego Troublemakera, już myślałam, że nie będzie... :P

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 18 lut 2010

Ja tam zawsze mam radochę z ich teledysków Very Happy Czekałam na tego Troublemakera, już myślałam, że nie będzie... Razz

ja mam to samo. a jakoś tak mi humor poprawiaja te ich ziejące optymizmem songi :D
ale ten gajer w paski to fetysz niesamowity :shock: się zakochałam w nich znowu check it out :wink: o wow

tokei jikaku no ooooooooo .....teraz rządzi u mnie :D bo to fajowy kawałek jest :D

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 28 lut 2010

całe pv.
hm... no, Arashi >D

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 28 lut 2010

Dzięki za powiadomienie!
Wow obok Love so sweet i Happiness i Step and go to będzie mój ulubiony mv od nich :D
Świetna koncepcja, mimo tego że za dużo sie nie dzieje garniaki jak ise patrzy no i te ich smpatyczne buziaczki.... :D
Arashi forever :D

PS Biedny Satoshi, tak go ciągle odpychają w tym video :D

Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 28 lut 2010

Wow obok Love so sweet i Happiness i Step and go to będzie mój ulubiony mv od nich Very Happy
Świetna koncepcja, mimo tego że za dużo sie nie dzieje garniaki jak ise patrzy no i te ich smpatyczne buziaczki.... Very Happy
Arashi forever Very Happy

PS Biedny Satoshi, tak go ciągle odpychają w tym video Very Happy

no ja już wcześniej o tych garniakach wspomniałam. mimo wszystko nie mogłam oczu oderwać od tych przykrótkich spodni.

chłopaki się nie natańczą, nie namęczą, polewę sobie robią z Ohno i jeszcze z tego fajny teledysk wyszedł.

no i od niechcenia muszę przyznać, że MatsuJun jakiś się robi bardziej przyciagajacy oko :D

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 28 lut 2010

Jak dla mnie to właśnie mam już przesyt MatsuJuna a za to Sho i Masaki coraz bardziej mi sie podobają :P

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 07 mar 2010

a ja sobie przesłuchałam nawet tego nowego singla, i o ile "Troublemaker" mnie w ogóle nie rusza i wydaje się taki typowo arashowy, to strasznie wkręciła mi się piosenka "Mou ippo". Teraz chyba długo nie pozbędę się jej z umysłu, ostatni raz z piosenką Arashi miałam jak wydali 'truth' xD

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 07 mar 2010

No ale "Sułi sułi" i "Do it do it" jest wkręcające xD

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 07 mar 2010

KartoflAnka pisze:z nowego albuma tokei jikake no umbrella wymiata ( tak w ogóle to dzięki za linka do albumu bo dawno miałam ci podziękować) no i wzięlam sie za tę mini dramkę. o łoł jestem w szoku - świetne to jest a ohno w pierwszej części mnie powalił - pervert? :shock:
Jaką minidramę?

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 07 mar 2010

Oj, Troublemaker mnie zżerał przez 2 tygodnie :D Musiałam aż to zsubowane zobaczyć, bo ciągle mi się zdawało że śpiewają sui- suicidal :D A to do Arashi niepodobne :D

Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 08 mar 2010

Jaką minidramę?

The Guests of Room 0

To taki dziwny twór. Jak na razie ja dorwałam sie jedynie do 15 odcinków istanęło. Nie dodaja. Odcinki są krótkie, ale to niezłe jest.
to jest o hotelu, w którym jest taki pokój, gdzie dostaje się punkty...to takie surrealistyczne, ale bardzo dobrze się oglada. shota tam jest szefem tego hoteliku

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 28 maja 2010

mp3 do nowej dramy fantasy Ohno, singiel Monster sie nazywa :) Całkiem przyjemny jest, pewnie mi się wkręci, jak wszystko Arashi :D

ODPOWIEDZ