SHOWTA.

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 11 kwie 2007

Już daje adresik ^^ fanowska. Za wiele nie ma ale tłumaczyłam z tamtąd profil i biografię XD
http://www.e-monsite.com/showta/

Ja jestem jakaś ślepa xP przecież jak było napisane "Wish star" koło tekstu do Negai Boshi XD tylko..."Hoshi" to też gwiazda...to czemu "boshi" ?
Kolega przysłał mi gazetkę z Tower Records i akurat był tam mały aktykulik o SHOWTA^^ proszę bardzo ;) a nóż widelec się komuś przyda xP
Obrazek

A tutaj porobiłam kilka tapet...wiem że brzydkie XD ale co ja zrobie że ze mnie bez taleńcie jest xP porobiłam to pokazuje ^^ może sobie ktoś przerobi na ładniejsze ^^
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 11 kwie 2007

Wcale te tapetki nie sa brzydkie! Mi sie podobajaja! ja nawet nie marze zeby cos takiego kiedykolwiek zrobic bo szczerze mowiac nie umiem :D czy mnie juz cos do konca pogrzalo na jego punkcie i zamiast sie uczyc tylko siedze i szukam czegos na jego temat? dobra wracam do nauki... no moze tylko jeszcze lukne na ta stronke ;)
Awatar użytkownika
elfik_mog
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: elfik_mog » 11 kwie 2007

Showta jest słodziudki^^ I ma świetny głos (właśnie go sobie słucham). Moja ulubiona piosenka w jego wykonaniu to Hitoshizuku.
Dzięki za artykulik^___^
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 12 kwie 2007

Aww śliczne tapetki ^^ Dzięki... Już jedną zakosiłam i jest na moim pulpicie xD
Nie wie moze ktos kedy Showta wyda coś nowego?
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 12 kwie 2007

Jak coś wyjdzie to raczej wszystko będzie wiadomo na jego blogu albo na oficjalnej ^^ akurat kolega (ten sam co przysłał mi gazetkę ^.^) przetłumaczył mi jego ostatni wpis. Może nie do końca ale przynajmniej początek XD na koniec zabrakło mu czasu....ale i tak jestem mu wdzięczna ^^ by the way...

Przeprasza,że nie był na blogu bo był w Osace a dokładnie dostał zaproszenie by odwiedził Tower Records w Osace (taki fajny sklep muzyczny w japonii^^ coś a'la o wiele lepszy "Empik").Mówi że sam nie wie co robi popełnia błędy...i dlatego się tak zachowuje XD rozrabiak :PP Oczywiście nie zostawił swoich fanów i był "mały" (jak on to mówi) koncercik XD oczywiście żeby nie zawieść fanów dał z siebie wszystko i zaśpiewał wszystkie swoje songi ;) Czuł "gorąco" znaczy się był zestresowany troszkę^^" też bym była XD

bardzo lubię przeglądać jego bloga ^^ nic z tego nie rozumiem (no dobra...prawie nic XD) ale fajne fotki czasem daje ;)
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 12 kwie 2007

Ale kochaniutki widac ze nie zadziera nosa i szanuje swoich fanow :D takich ludzi jak on powinno byc znacznie wiecej! ale on mi sie kojarzy z czyms tak maksymalnie delikatnym np z platkiem bialej rozy (a na to porownanie to naprawde ktos musi sobie u mnie zasluzyc) :P ze nawet jakby bardzo chcial to nie potrafilby zawiesc swoich fanow ani nikogo skrzywdzic :D
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

ach "biała róża" pasuje do niego ;) choć coś mi się wydaj że chłopak jest całkiem inny niż go wszyscy uważają XD chyba jest może na pozur spokojny i delikatny ale jego drugie "ja" to zabawa;)
Obrazek
co to jest? Malunek SHOWTA czy jego karykatura? XD nie no jeśli on to "stworzył" to całkiem fajnie mu wyszło ;) jeszcze na szybie ("edit" jednak to nie szyba raczej ^^" może ktoś wie co to? ) i wykonał to czymś czego nie znam niestety....może to złota szminka? XD
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Mi sie wydaje ze on tak pewnie zawsze jakies ludziki na plastyce malowal... chociaz kto wie moze... ma podobne włosy i jest słodki... tak to chyba raczej napewno jego slodka karykaturka namalowana złotą szminka na lustrze, a tam sie pewnie odbija kawalek jego bluzki zgadlam?:P a jesli to nawet nie złota szminka to napewno jakis pisak albo cos w tym stylu ;)
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 12 kwie 2007

mi sie wydaje ze to na folii, bo szyba by się tak nie wygięła, jak to widać u góry - bo to wybrzuszenie chyba jest to światło, prawda?? Zresztą światło inaczej się rozkłada na szybie lub lustrze. I to jest namalowane albo złotą farbą, albo flamastrem takim specjalnym...nie wiem jak to się nazywa, ale często rysownicy z takich korzystają XD
Słodziutka podobizna^^
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Dokładnie^^
na początku faktycznie myślałam że to jest lustro ale tak się przyjrzeć to światło się tak nie odbija w lustrze.I chyba to jest flamaster ^^
Bardzo lubię takie buźki rysowane albo emotikony ^^ słodkie takie i śmieszne ;) sama swoje wymyślam ale za bardzo mi to nie idzei XD ostatnio często używam tego-> o^.^o i °°(>_<)°° <- tego XD
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Ja juz sama nie wiem na czym to jest malowane ;) tylko Showta to chyba wie i jego trzebaby sie o to zapytac bo chyba zna np biegle angielski, nie? Dogadalibysmy sie z nim raczej :D Ale ja powiem najwazniejsza rzecz.... zobaczcie jaki to grzeczny chłopczyk bo przynajmniej nie maluje np. na murkach hehe tylko na czyms nad czym pozniej sie ludzie zastanawiaja :D hmmm... chłopczyk przeciez ja jestem od niego młodsza, ale co tam :P a kojarze te pisaki, ale sama nie wiem jak dokladnie sie nazywaja bym musiala sie zapytac mojej kolezanki ona duzo tam rysuje.... a grafik chyba powinien miec pojecie o tych wszelkich flamastrzach...
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

^^ to chyba plakat jest...ale nie jego. A może to jakaś fanka mu narysowała?
angielski....uuu coś mi się wydaje że "na Hello" się kończy XD nie wszyscy są tacy dobrzy po za tym na francuskiej stronce pisało że zna tylko japoński....ale zawsze można się nauczyć japońskiego ;) tylko pytanie...kiedy znaleść na to czas i skąd wziąść chęci? jeśli o mnie chodzi to chęci mam ale czasu brak XD choć prawdę mówiąc w święta mogłam troche te moje braki nadrobić...ale ze mnie leń i tyle :D
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 12 kwie 2007

Atashi jaki jest adres jego bloga? Chętnie wpadę tam ^^

Co do tego "malunku" to naprawdę słodkie jest ^^ hehe ma chłopak telant... Już wiemy co będzie robił jak zakończy <oby nie> karierę w muzyce...
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

spojrzyj na pierwszą stronkę w tym temacie ^^ dałam adres ;)
Ty mi tutaj czarno nie widzuj xP SHOWTA ma zostać wielką gwiazdą a nie malarzem XD choć może też by został w jakimś stopniu "artystą" ale pewnie nikt by go nie zauważał i pozostał by anonimowy...a tak chociaż robi to co kocha ^^
Awatar użytkownika
elfik_mog
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: elfik_mog » 12 kwie 2007

Ależ Showta malarzem też może zostać. I jak chce to ja mogę go uczyć XDDD Będzie słodziutko wyglądał jak się trochę w farbie umażę^o^ A potem można jeszcze o tym nakręcić jakiś teledysk^^
ODPOWIEDZ