SHOWTA.

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Tsuya
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Tsuya » 12 kwie 2007

I mały romans by wyszedł XD

Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 12 kwie 2007

Mi sie tez na poczatku wydawalo ze to na jakims plakacie narysowal ;P A te specjalne flamastry nazywaja sie chyba markery permamentne, ale nie jestem pewna wiec tej wiedzy co tutaj napisalam lepiej nie przyswajajcie... Ale Showta to napewno madry czlowiek wierze w to i napewno sie szybko nauczylby angielskiego... ja tez mialam sie uczyc w swieta, a szczegolnie na testy, ktore sie niestety dla mnie zblizaja... jeszcze tylko z 2 tygodnie :( ale jest ktos kogo moge posluchac zeby mnie jakos pocieszyl przed nimi i Showta jest jedna z tych osob :D A propo mojego angielskiego tez zostawia wiele do zyczenia, ale mam nadzieje ze zdaze go jeszcze podszkolic bo przeciez zawsze jest troche wolnego w maju :)
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 13 kwie 2007

angielski nie jest taki łatwy ale też nie aż tak trudny ^-^ Jak by tak przysiąść i poćwiczyć to da się radę...przynajmniej na takim poziome by cię zrozumieli inni o co ci chodzi XD SHOWTA chyba teraz na nauke nie ma zbytnio czasu...przecież szykuje się jego pierwsza płytka ;) Ja też musze się wziąć za moje egzaminy ^^" troche się stresuje....ale mam nadzieję,że sobie poradzę ^^" Mi też SHOWTA zawsze humor poprawia ^^ jak by to powiedzieć...zawsze mam go przy sobie xP jak nie słucham w kompie to słucham jego piosenek w mp4 ^^ (atsaki:zawsze możesz do mnie na gg napisać jak nie masz z kim pogadać ;)) jeśli chodzi o ang. jeszcze to właśnie zabrałam się za tłumaczenie trans winter....a ma ktoś hotaru i reality po ang.?
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 13 kwie 2007

Ja słucham Showty niezależnie czy jest m smutno czy wesoło ^^ Lubię jego głoskiu posłuchac zawsze...
Atashi a nie wiesz kiedy wychodzi jego płytka?

(do mnie też można gg pisać jaki ci smutno xD)
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 13 kwie 2007

No własnie i przez ta ze nie jest az taki trudny ani tez taki latwy mowi sie naucze sie tych slowek np pozniej bo mam duzo czasu, a potem... i tak siedze przy kompie, a sters przed egzaminami tez juz odczuwam :(.. ja chce juz byc po tym wszystkim... najgorszy drugi dzien, ale napewno raz po raz w przerwie od nauki jaka mnie bedzie czekala to puszcze sobie Showta ktos mnie musi w koncu pocieszac, nie? o nareszcie sie dowiem co on spiewa w trans winter super :) czemu nie zawsze mozemy pogadac na gg :) nie mam twojego nr gg bo nie moge czegos tutaj wlaczyc :( pogubialm sie troche... bo jezeli sie dobrze lapie to w aim jest podany nr gg nie?
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Lusiaczek13 pisze: Atashi a nie wiesz kiedy wychodzi jego płytka?
nie mam pojęcia zielonego...ja tylko tak myślę,że za niedługo wyjdzie choć może być tak że wyda następnego singla i dopiero w tedy można się spodziewać płyty.
atsaki787 pisze:No własnie i przez ta ze nie jest az taki trudny ani tez taki latwy mówi sie naucze sie tych slowek np pozniej bo mam duzo czasu, a potem... i tak siedze przy kompie
ech ja też XD niby mam jakiś tam zapał do nauki ale i tak się nie ucze tylko siedze przy kompie xP
faktycznie...twojego gg też nie mogę zobaczyć buu... mój numer:4475273 ;) Lusia też możesz pisać ^^
a właśnie...znalazłam livejournal community tylko o SHOWTA ;)
http://community.livejournal.com/showta_suki/
enjoy!! dużo fajnych rzeczy można wyszperać ;)
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Ale fajnie :D jestem szczesliwa.... Showta... musze tam troche poszperac :D ale ja sobie zawsze mowie tylko 5 minut wlacze tylka ta piosenke np i z 5 minut robi sie pare godzin, a nauczona i tak nie jestem :P a potem panika, ale mam na szczescie piosenki, ktore mnie troche uspokajaja nie wiem co ja bym bez Showta zrobila tez jego czesto slucham kiedy mnie ogarnia panika z powodu mojego wczesniejszego lenia i nierobstwa :D
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 13 kwie 2007

Atashi dzięki za stronke... zaraz sobie poszperam... ^^
Moje gg: 5673612 ^^
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Znalazłam jeszcze jednego linka ^^
http://www.sushirock.org/showta/home.html
ale tutaj jest bardzo malutko...stronka się dopiero rozwija ^^ podoba mi się szablon XD
http://showta.1.forumer.com/
a tutaj macie forum ;) jedyne raczej o samym SHOWTA ^^ niestety tam nikogo jeszcze nie ma XD ale ja się zarejestruje ^^ niech wiedzą że ktoś jest kto go lubi ;)
ach...10665700 najlepiej piszcie na ten...bo tamten coś mi się psuje:grumble:
dzięki za numer lusia zaraz napisze :hug:
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Ja sie tez zaraz chyba zaloguje na tym forum :P trzeba troche wspomoc w rozwoju jego kariery w Polsce nie? a na tej stronce.. sliczny ten szablonik! a to moj numer gg 3282508 jak chcecie to piszcie :D
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 14 kwie 2007

Na razie żadnych nowinek nie mam no chyba że można na oficjalnej pooglądać sobie "making video-Negai boshi" ^^
http://www.showta.jp/movie/
a tak po za tym mam dla was dwie nowe tapety:
ObrazekObrazek
enjoy^^
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 14 kwie 2007

Ale sliczne te tapetki juz sobie nawet jedna z nich ustawilam... dobra robota :D
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 17 kwie 2007

Dzięki ^^ szkoda że tak nas mało tych fanek...nie no ja chłopaka lubie tak bardzo że aż się dziwie XD ale nie jestem zakochana co to to nie...to by była totalna głupota. jedynie co kocham to jego głos ^^ ale by the way pojawił się nowy wpisik na blogu Showta ^_^ HA HA jeszcze nie wiem o czym on tam pisze ale fajne zdjątko dał
Obrazek
ciekawa jestem kto to jest obok niego....i kto to te foty mu robi bo kiepsko jakoś mu wychodzą XD Po za tym przetłumaczyłam trans winter. Jak coś jest nie tak to mówić ^^ każdemu błędy się zdarzają ;)

Trans-winter ~冬の向こう側~
przypuszczam, że tam nie ma przyszlosci
przypuszczam, że wszystko konczy sie dzisiaj
co ty zrobisz?
w czasie który pozostał
Zanim stracimy po prostu wszystko
ja zatrzmam Cie

Moje koniuszki palca czują jak będą rozerwane
W zamarzniętym wietrze
Co mamy do zrobienia
kogo kochamy
Pozwólmy wyrzeźbić to delikatnie

jestem zdolny spotkać Cię jak teraz
rozdzielać śmiech i płakać
jeden za drugim ja chce czule pielegnowac ich
wiec nie chce żałowac

przypuszczam że tam nie ma przyszlosci
przypuszczam że obecnosc sie skonczy
co ty zrobisz?
w ograniczonym czasie
zanim stracimy wszystko
bedę opłakiwać twoje imie

zyjacy w pospiechu
nawet ludzie ktorzy przechodza koło ramienia
dla których wzgląd na robienie rzeczy
oni są nalezycie myslacy o tym, Ja zastanawiam sie

rzeczy odeszły
baraszkowac w kupie sniegu
jeden za drugim, I chce byc zdolny spalić ich
nawet natychmiast wlasnie teraz

w czasie kiedy nic nie pojdzie własciwie
kiedy ja myslałem ja chce porzucic te rzeczy
ty bylaś tam przy mnie
wiec bez znaczenia co nadchodzi teraz
nawet jesli swiat bedzie zamarzniety
ja chcialbym ochraniac cie

Niepokój
śnieg pada głęboko
coraz bardziej
spiętrzają

PS wie ktoś co to za kobieta tutaj w tym filmiku (ta najśmieszniejsza XD)
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 17 kwie 2007

Tapetki sliczniusie ^^
Pioseneczka również... Dzieki za tłumaczonko ^^
Mi sie tam podoba na fotach... słodko wygląda...

Dzieki za filmik xDD Zaraz obejrzę ^^
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 17 kwie 2007

Wiedzialam ze dasz rade z przetlumaczeniem jego piosenki...
Atashi pisze:Jak coś jest nie tak to mówić ^^ każdemu błędy się zdarzają Wink
a propo twoich obaw nawet jak tam moze byc cos nie tak tak jak mowisz to co bynajmnmiej wiemy o co mniej wiecej tam chodzi :) nawet madrze spiewa daja niezle do myslenia ;) chyba go sobie nawet zaraz wlacze... fajnie wyszedl na tej fotce... jak taka landrynka w srodku, a propo tego filmiku zastanawialam sie juz wczesniej co to za kobieta i nadal nie wiem :( sprobuje jeszcze jej poszukac i moze sie sama znajdzie tak jak z takim jednym zespolem mialam :D
ODPOWIEDZ