SHOWTA.

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 17 kwie 2007

Lusia nie ma za co dziękować ^^ robie bo lubie mieć coś z nim a akurat jakoś nic nie widziałam w necie...a szczególnie jakiś tapet...a sesje to on ma fajne ^^ ale jak ma specjalistów a nie byle jakich paparattzi czy jak to tam się pisze XD
Atsakai Wiedziałaś? z kąt xP ja czasem coś zaczynam i nie kończę ale w ten czas jestem na siebie zła...więc wole kończyć ^-^ no i jest to co jest...niech mnie nikt nie bije za to xP kto to jest? jejciu mam wkońcu swojego idola XD Akko jest boska :D też chce taka być >.< i poznać SHOWTA i resztę przy okazji :D

Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 17 kwie 2007

Atashi pisze:niech mnie nikt nie bije za to xP
Spokojnie nikt tutaj nie bedzie ciebie bil ;) ja chcialabym chociazby nawet zobaczyc go na zywo jak spiewa... chociaz nie ukrywam ze poznac go tez by bylo bardzo milo :D tak mnie twoje przetlumaczenie na niego nastroiło ze teraz siedze i z godzinke juz go slucham :P
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 21 kwie 2007

to cię cieszę ^^ teraz trzeba by się zabrać za "yuki no oto" ech...
na blogu SHOWTA nowy wpis ^^ nie wiem o czym pisze narazie XD jak będę miała możliwość to powiem ^^
Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Post autor: Ranek » 21 kwie 2007

ojej jaka słodka istotka~~ i jak wysoko śpiewa, naprawdę ślicznie <3
chyba będę mieć nowego ulubieńca ^__^

ale fryzurkę mógłby zmienić XD
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 22 kwie 2007

o tak SHOWTA jest naprawdę utalentowany :D
a z tym fryzem...mi się podoba ^^ kto ładny to ładnie mu we wszystkim ^^
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 30 kwie 2007

Ale dawno tu nie byłam ... mi sie tez podoba jego fryz jest bardzo ładny.. tez bym sie nawet na coś takiego skusiła, ale wole już nie kombinować z swoimi włosami aż tak bardzo ;) on już jest jednym z moich ulubieńców hah
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 08 maja 2007

SHOWTA to ładny chłopak ^^ trzeba przyznać xD
Dziwie się tylko że on ma czas pisać na bloga codziennie jakieś notki o.o jak wchodzę to cały czas nowa....ja już nawet tak czasu i chęci nie mam żeby pisać notki a on ma choć ciężko pracuje xD Z jednej strony to dobrze bo my czyli fani Showta trochę się o nim ciekawego dowiemy...ale z drugiej strony wolałabym żeby poświęcił czas na swoją pracę niż pisanie bloga...choć po części ten blog to też jego praca. Ostatnio pisał że zamieszkał w Tokyo i tęskni za rodzicami. Najnowszego wpisu nie za bardzo rozumiem...coś o jakimś artykule z Maja...jak ktoś wie o czym dokładnie to pisać sama jestem ciekawa :D
mam uno pikolo problemo....jak zrobić linka żeby nie był widoczny "http://www.blablabla" tylko np"Link do bla bla bla" i pod tym tekstem link do czegoś?
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 09 maja 2007

Tez ostatnio zajrzałam na jego bloga widać ze o niego dba :D Tez go za to podziwiam skąd on bierze tyle czasu na to wszystko to ja czasem siedzę do czwartej nad ranem z lekcjami jak pozadawaja trochę o wiele za dużo, a chodzę tylko do szkoły, a on ma jeszcze wywiady koncerty rożne ważne spotkanie i ma jeszcze czas na pisanie bloga może powtórzę sie teraz, ale nic tylko podziwiać go za to ;) Nie potrafię sobie wyobrazić smutnego Showta to mnie łapie za serduszko od razu :puppy: a z twoim problemem niestety nie umiem pomoc bo sama miałam ostatnio problemy z html... wiesz chyba pamiętasz ta moja panikę w niedziele przed informatyka? :P ale nie było aż tak złe popytam sie jeszcze o to :mrgreen:
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 09 maja 2007

Nobu naprawdę się zapracuje...ja też go za to podziwiam że ma na tego bloga czas xD ja mam niby mniej do roboty od niego ale i tak nigdy się nie wyrabiam no chyba że zarywam nockę tak jak ty.Dla fanów niby dobrze że dobrze ale dla niego samego chyba nie....
niby wiem jak to się robi ale tutaj jak wpiszę odpowiedni kod html to i tak nie wyjdzie jak trzeba xD napewno robię coś źle....bo kod powinien być taki arashi ale coś mi tutaj nie wychodzi xD
_______EDIT________
wow :shock: zrobiłam to xD jednak to był tylko mój głupi błąd ^^" jednak jest wszystko ok ^^
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 11 maja 2007

Ale widać ze to wytrzymałe i pełne energii jest ;) kojarzy mi sie z kimś kto będzie skakał z radochy tak ze ludzie sie na niego będą patrzyli... (i to wcale nie dlatego że jest takim uroczym chłopcem z wiecznym uśmiechem na twarzy) ...i z kimś kto najgłośniej sie śmiał sama nie wiem czemu.. zaraz Jess czy ja czasem nie opisuje naszej głupizny, która nas zawsze ogarnia pod wieczór tak? Byle ja tak mam na pewno :P ciekawe czy Showta tez śpiewa coś w jakimś swoim języku który wymyśla.. ja tak teraz mam śpiewam coś i nie wiem co to jest bo to ani polskie ani angielskie coś zmyślone jakieś... ;P
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 15 maja 2007

Ech szkoda że tylko 2 prawdziwe fanki mamy na forum...ja normalnie jak chłopaka usłyszałam to spadłam z krzesła.Głos ma cudny....
Chciłabym żeby Nobu zaśpiewał coś po ang. pewnie nie wyjdzie dobrze ale i tak chciałabym usłyszeć :D Albo jeszcze lepiej....Duet z Ayaką albo Tegoshim *-* ach~.....~
Ja jak byłam mała to miałam jakiś własny język do śpiewania xD
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 16 maja 2007

Nie martw sie może niedługo znajdzie sie więcej tych fanek... tak szczerze mówiąc to chłopak dopiero sie rozkręca i niedługo to tutaj będzie nas tylko już przybywało ;) ja chciałabym chociaż z raz w życiu tak zaśpiewać jak Showta bo trzeba mu to przyznać ma chłopak talent ... Tegoshi ma jeden z najlepszych głosów w NewS myślę ze mógłby cos z nim nagrać chociaż fajnie by było gdyby reszta NewS tam tez śpiewała z nimi :)
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 16 maja 2007

Jak wyda pierwszą płytkę to mam nadzieję,że zrobi się o nim głośno ^^ Już po drugim singlu pisali o nim troszkę <3
Fajnie by było jak by NewS i Nobu zaśpiewali razem...ale do JE jeszcze mu chyba daleko. Po za tym ani oni ani on sam nie mają czasu żeby myśleć o jakiś szalonych duetach xD To tylko fangirlsy mogą myśleć o czymś takim xP
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 16 maja 2007

Szkoda że nie jestem takim Johnnym zaraz bym kazała NewS i Kat-Tun do nagrania czegoś z tym kochaniutkim stworzonkiem :mrgreen: jak wyda pierwsza płytkę to otwieram okno patrze w księżyc i sie modle o to żeby jakimś cudem trafiła w moje łapki... :paranoid: już jest o nim głośno na tym forum nie? my aż dwie o nim wiemy... no dobra wie o nim więcej osób, ale jak już go znają jakoś w Polsce to jest dobrze może za jakieś pięćdziesiąt lat pójdziemy na jego koncert :hurra: albo do Japonii na piechotę tak jak tobie mówiłam chyba jakoś tam dojdziemy w piec lat nie?
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 17 cze 2007

Mogę w końcu oficjalnie z wielką (bardzo wielką!) przyjemnością powiedzieć,że nasz utalentowany SHOWTA skrycie pracował (i wytrwale pisał swojego bloga !) nad nowym singlem :D No i jest :D Wreszcie mamy następne utwory tego wspaniałego artysty ^^ Na razie można jednego utworu posłuchać na stronie oficjalnej (patrz linki) i zobaczyć nowy image i okładkę singla ^^
Obrazek
Je]li chodzi o jego fryz wolałam ten wcześniej. Ten jest za ostry jak dla niego xD Ale głos mu się nie zmienił i to najważniejsze :D Już nie mogę się doczekać kiedy pojawi się mp3 na "drugim rynku" :D
ODPOWIEDZ