Johnny's Entertainment - shows, clips, PV etc.

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Johnny's Entertainment - shows, clips, PV etc.

Post autor: ToMo » 12 sty 2006

to jest oficjalny topik video JE i wszystkie PV, programy, clips, skits etc z Johnny's boys oraz requesty należą do tego topiku^^

edit: yama
-------------------

Ładuję tu śmieszne klipy. Pierwszy będzie KAT-TUN^^

Pierwsza część ^^

http://rapidshare.de/files/8375931/_Uta ... t.mpg.html
http://www.megaupload.com/?d=G72M2W89
http://rapidshare.de/files/9886168/_Ito ... a.mpg.html

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 12 sty 2006

kurcze ja nie moge sciagac z rapidshare bo mi caly czas pokazuje only supported with a PREMIUM-Account! :cry:

aaa i dla NewS zrob osobny temat bo sie ludzie pogubia co i jak
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

ja większego problemu nie mam z rapid share!Powinnaś mieć tabelkę i możesz wybrać czy premium czy free!jeśli dalej nie działa to uploadne na mu
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

^ super i gomen, ze prosze o wsadzenie do megaupload m(__)m

nie wiem, ktora lekcje mam z Kame, Kokim i Junno ale to sciagne obie :P no i strasznie cie ciecze, ze masz lekcje z Tatchanem :jump:

potem dodam tu jeszcze inne klipy z KAT-TUNem :D
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Nie moge nigdzie znaleść part 1 więc będzie tylko 2-4, poszukam wieczorem tej pierwszej^^
a narazie tylko tyle^^ale z moim łączem to troche zajmie!więc należys ię spodziewać tego gdzieś po południu, pierwszy plik się łduje^^
I no problem z updatem tego w MU^^ciesze się, że mogę pomóc^^
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Awatar użytkownika
mazzi
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: mazzi » 12 sty 2006

http://www.d-addicts.com/forum/viewtopi ... 61a126a649

Zassajcie koniecznie :)

Program satyryczny z Hardcore Gayem :) W tym wydaniu zaprasza Matsumoto Juna i robi sobie z niego jaja ile wlezie - poplakalem sie ze smiechu. Uwaga wszystkie fanki Juna - bardzo krzywdzące waszego idola sceny :)

Ten plik to RAW, rozumiem 15% calosci, ale sie posmiac mozna bardzo :) Polecam :)
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

to jest pewnie z tym Dj Gejem, co łazi po planie zdjąciowym HYD, tak? Tam gdzie Shun peta fajczy!bleee
widziałam i się uśmiałam^^
czy ja wiem, czy tam tak strasznie na Juna najeżdża?może trochem, ale on śmieje się ze wszystkich^^Biedna Mao
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

wlasnie sciagam lekcje 2..mam nadzieje, ze to ta ktorej nie mam :D

co do tego programu z HYD to tez to mam sciagniete :lol: jeden z fajniejszych SP^^
hmm ale nie zaczynajmy tematu palenia bo sie tu bede denerwowac zaraz :/
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Ja nie znam nikogo po za Kame i Jinem z KAT-TUNa, i nie umiem ci powiedzieć, która to jest co ty jej nie masz!ale wolno się ładuje :(ponad 1h30min!jeden plik!szok!Lekcja 3jest najfajniejsza jak Sayaka sensei mówi na Kame ''ero'' i omało nie parsknęła śmiechem^^ extra!

edit

ładuje się ta lekcja 3 już 2 godziny!musicie poczekać :(
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 12 sty 2006

Mazzi:
Program satyryczny z Hardcore Gayem Smile W tym wydaniu zaprasza Matsumoto Juna i robi sobie z niego jaja ile wlezie - poplakalem sie ze smiechu. Uwaga wszystkie fanki Juna - bardzo krzywdzące waszego idola sceny
Właśnie ściągam!

Ja wcześniej sporo czytałam o Hard Gay'u i zawsze się zastanawiałam, jakie to on perogramy robi.
Słyszałam, że jest bardzo popularny, więc uznałam nijako za swój obowiązek dowiedzieć się czegoś więcej o nim. Wszak to moja specjalizacja :P

A teraz taka miła niespodzianka HG i MatsuJun w jednym pliku. Jak nic- trzeba ściągnąć!

Tylko, że to idzie jak krew z nosa -_-' W takim tempie, to chyba dopiero jutro po szkole sobie obejrzę T_T
Awatar użytkownika
kinoji
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: kinoji » 12 sty 2006

Z tym gosciem to jest ciekawa akcja, bo spokojnie mozna go porownac do japonskiego Jackass'a. Zaczal od 'wybryków' na mala skale - lazenia po ulicach i robienia roznych idiotyzmów: krzyki w stylu 'ride on!' czy 'hard gay!', tanczenie przy znakach drogowych etc. Potem zaczal sie robic popularny i do teraz wystapil chyba w wiekszosci japonskich programow rozrywkowych. Koles stal sie na tyle popularny, ze w internecie mozna za bodajze 6000Y nabyc jego wdzianko czy zabawke na wzór pirata w beczce - wpycha sie miecze w beczke, w ktorej siedzi sobie Hard Gay (swoja droga - wywołało to w Jap kontrowersje, bo jakas tam instytucja wysunela oskarzenie, ze jest to atak na homoseksualistów). No ale nie ma co - taka akcja raczej by w usa czy w wiekszosci krajów Europy nie przeszla. Nie ta tolerancja ;] Z tym, ze pewnie tak szybko jak zdobył sławe tak szybko zniknie ze sceny.
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Yamashita Tomohisa pisze:Ja nie znam nikogo po za Kame i Jinem z KAT-TUNa, i nie umiem ci powiedzieć, która to jest co ty jej nie masz!
Tatchan to KAT-TUN no U hehe czyli Ueda Tatsuya

sciagnelam tamten z megaupload i ta lekcje mialam ale twoja wersja jest chyba ladniejsza...chociaz dobrze nie pamietam bo juz tego nie mam na dysku, ale to jest ten 2 plik ktory zamiescilam kilka postow wczesniej. moja wersja jest inna bo jest tam jeszcze kawalek z Jinkiem
btw, ta lekcje strasznie lubie Kame-chan jest chou kawaii :love:

nya~~!! :lol:
ODPOWIEDZ