Johnny's Entertainment - shows, clips, PV etc.

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 07 mar 2006

to tak jak w Polsce! jak masz 15 lat czy mniej to nie wolno ci pic, ale robisz co ci pasuje, ne? ale podpisuja kontrakt, itp....
a to widzisz Nache! ja znam taka wersje! i z d-addicts i LS forum, plus od paru innych osob slyszalam!
a co do premiery KJ8 albumku, to skoro nie spiewal na nim, a nie spiewal!, to z jakiej racji teraz maja go doposcic? choc tza Uchim tesknie bardziej niz za Kusano :P

Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 07 mar 2006

a nie śpiewał? XDDD skąd to już wiadomo, skoro premiera będzie e.... za jakiś czas? *skleroza*
eh, ja ostatnio nie mam czasu na bycie z JE na bieżąco to nie wiem, może i już są jakieś previewsy albo cos? @@

ok, ja mam w sumie zaawansowaną sklerozę, więc może coś pomyliłam z Hirokim, ale miałąm gdzieś link z opisaną całą tą historią... wieczorem wrzucę, jak go znajdę ^^
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 07 mar 2006

dobra to i ja sie nie wylamuje :P
ale duzo ludzi mi tak mowilo wiec tak napisalam! zreszta tez gdzies czytalam! a ile fanow tyle roznych teorii :P

a co do KJ to juz cos gdzies widzialam i czytalam....i premierka ma byc 15 marca bodajze, razem z NewS!ale jak mowilam ile fanow tyle teorii!

TITLE: F.T.O
RELEASE DATE: 2006/03/15 !!!!!

http://www.towerrecords.co.jp/sitemap/C ... ORT_CD=101

【初回限定盤DVD付:DVD『Spirits!!』収録時のバックステージを公開!】

CD+DVD limited version. with Spirits dvd backstages!

http://www.towerrecords.co.jp/sitemap/C ... ORT_CD=101

【通常盤初回限定仕様封入2大特典:渋谷すばる、横山裕、安田章大の三人によるユニット「三兄弟」のマキシシングル盤『プリン/オニギシ』/「三兄弟」バージョン・ジャケット】

2 CDs, album + "3Kyoudai" maxi single "Purin/Onigishi" ("3Kyoudai" Jacket Version)

お待たせしました!待望の「大阪ロマネスク」が初CD化です!シングル「大阪レイニーブルース」、「好きやねん、大阪」も含む初のフル・アルバムが完成です!

both including the songs "osaka romanesque", "osaka rainy blues" ans "sukiyanen osaka"
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 09 mar 2006

czy widzial juz ktos Pv do real face? bo nie wiem czy sciagac.....znalazlam topic real face no pv, i zamiescila laska jakis prewiev, chyba....bo cos mi sie wydaje ze pv jeszcze nie ma...jak jest?warto?

Ps nie polecam nowej Pv NewS! nie ma w nim zadnego z chlopakow! buuuu ale zawod!!!!
jest to typowe amv z filmu One Piece!choc teledysk jest smieszny jek dla mnie, bo One piece zawsze mi sie podobal jako anime, to jednak wole zostac przy wokalistach!................
wiec jesli ci to nie przeszkadza, ze zamiast NewS zobaczysz Ruffiego i Zorro :P, to sciagaj smialo!
jakosc HQ! jesli chce ktos linka!
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 10 mar 2006

ja PV do Real Face zacznę ściągać za jakieś 2 godziny, więc jeszcze nie wiem, ale na SKY [tym jpopowym forum] pojawiło się już kilka postów na ten temat i zdaje się, że wszystkie pozytywne ^___^

PV do Sayaendou też jeszcze nie widziałam, ale po recenzjach jakie czytałam nie spierzy mi się z obejrzeniem go.... :(
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 10 mar 2006

PV do Real Face oczywiscie juz jest ale szczerze mowiac zawiodlam sie :( nie zeby mi sie wcale nie podobalo ale nie jest zachwycajace...wszyscy wygladaja slicznie, Tatchan cudownie gra na gitarze ale samo PV jest niedopracowane i chaotyczne :cry:
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 11 mar 2006

mnie się nawet klip podoba. racja, nie dzieje się w nim nic szczególnego, ale moim zdaniem przyciąga oko wizualnie. Wszyscy panowie całkiem ładnie wyglądają, a Jin ocieka sexem jak zawsze ;). Koki ma bardzo fajne ciuchy *.* reszta chłopaków ubranych na jedną modłę :/. Około 4 minuty jest partia taneczna, w której Jin fajnie zamiata swoim długim płaszczem : D.
sama piosenka bardzo średnio mi się podoba, a w dodatku właśnie przeczytałam tracklistę do albumu i nie widzę swojej ukochanej piosenki KT [czyli All will be alright], a to duży minus :/. Ale za to jest moja druga najulubieńsza piosenka KT czyli Never again <3333.

Tutaj kilka screenów z PVki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 12 mar 2006

teledysk zessalam :P
w piatek bodajze!
1st jest beznadziejny
2nd kocham Taka Matsumoto :P
3rd oni wszyscy wygladaja super :P
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 17 mar 2006

e.. co za Taka Matsumoto?XD co to ma z klipem wspolnego?XD
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 18 mar 2006

Nachebet pisze:e.. co za Taka Matsumoto?XD co to ma z klipem wspolnego?XD
napisal muzyke do Real Face :)
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 18 mar 2006

dobra odmienilam :P
powinno byc Tak Matsumoto albo jak kto woli Takahiro Matsumoto, gitarzysta B`z!!!
nie slyszalas??????
no wiec on wlasnie muze napisal do real face!
od razu jak uslyszalam mocne brzmienie gitary, to stwierdzialm, ze tylko Tak mogl cos takiego napisac! swietny jest! ale jakos nie za bardzo mu wyszlo :P
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 18 mar 2006

szczerze powiedziawszy nie znam się dobrze na B'z [choć wiem że są tam ikonami muzyznymi niemal ;)], bo z rocka i metalu japońskiego to sucham bardziej undergroundu, mam dwie czy trzy piosenki B'z i nawet nie wiem jak obaj panowie się nazywają dokładnie *ignorantka ;P*. Anyway, super że tak znana osoba napisała im muzykę, większy prestiż przez to mają : D. A poza tym bardzo się cieszę, że to ostrzejsza piosenka bo 1)lubię takie i 2)doskonale pasuje do imiczu KAT TUNA ^^.
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 18 mar 2006

o B`z to bym mogla w nieskonczonosc pisac :P
i przez to ze Tak napisal, wiecej ludzis ie tym zainteresowalo badz zainteresuje, KT oczywiscie :P
kolezance podrzuce ten song! i jak dodam ze Tak tam palce wsadzal to sie ucieszy choc ona tak jak ja woli Inabe Koshi :P
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 29 mar 2006

to moze sie do smiesznych rzeczy nie zalicza tak jak reszta zamieszczanych tu plikow, ale poniewaz nie jest to muzyka to wsadzam to do tego topiku^^

[PERF] Kanjani8 in Music Fighter 2006.03.24

Yassan jest tu wyjatkowo slodki jak opowiada, ze zostal wujkiem :D
wszyscy wygladaja slicnie w bialych garniturkach...poza Subaru, ktory chyba kce, zebym go przestala kochac :cry: :cry: :cry: niech mu kto lustro kupi!!!
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 29 mar 2006

^^
o matko!!!!!!!!!!!!! to ja juz mu kupie i osobiscie wrecze, bo oni w listach nie przyjmuja podarkow :P
moze chce subarek, zebys przezucila sie na ohkure????
ODPOWIEDZ