Cartoon Kat-tun

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
Isabell

Cartoon Kat-tun

Post autor: Isabell » 27 maja 2007

Może tylko mi się tak wydaje, ale na tym forum troche małe jest zainteresownie Kat-tun :( (ok, moj ulubiony j-zespół, moze dlatego mnie to w oczy zakuło), mimo tego chciałam założyć temat o "nowym", a właściwi trwajacym juz 8 tydzien program prowadzony przez Kat-tun, od 3 odcinków wspólnie z Jinem Akanishi, który wrócił po pół rocznej nauce języka w USA do pracy w zespole.

Czy oglądacie ten program? Co o nim myślicie? Jak wam się podobał x odcinek? itp.

Dla tych, którzy nie wiedzą co to jest, skąd mozna to cudo sciągnąć: chociazby tu , co tydzien pojawiaja sie kolejne odcinki, razem z subami.

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 27 maja 2007

ja oglądałm 3 odcinki- losowo wybrane. W tym jeden z Jinem, dwa kolejne niedługo ściągnę. Oglądałam RAWki, więc dzięki za linka do zsubowanych, choć w sumie to bardzo dobrze szło mi tylko po japońsku. No i np jak było z Avril to było po ang ^^

a bleee, to na MU, wiec z napisów dla mnie nici T_T
Awatar użytkownika
Isabell

Post autor: Isabell » 27 maja 2007

Mój japoński niesety ogranciza się do kilkudzieciesiu zwrótów z dram, piosenek itp, a nauka jezyka, staneła gdzieś na kanie... wiec suby to dla mnei jedyny ratunek, wsciekam sie jak cos ogladam, widze ze tarzaja sie ze smiechu, a nei mam pojecia o co im chodzi :/.

Tsaa, odcinek z Avril, był zangielszczny az do bólu ;)

A co do subów, to nei wiem, do jakich odcinków chciałaś ściągnąć, ale do dwóch poprzednich, z 16 i 23 maja sa na MF i SS:

23.05 - MF
23.05 - SS

16.05 - hardsubs - SS
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 27 cze 2008

a właśnie obejrzałam sobie jakiś zaległy sesjowy odcineczek Cartoon KT ^^ Ten z 11.06.2008- czym jest miłość^^ Całkiem nieźle to wypadło, jak na tego typu progamik. I znów zmieniła się forma...
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Post autor: kye.chwan » 27 cze 2008

Heh, ja tam wszytskie odcinki ogladam - sroda wieczor to ciagle odswiezanie stronki czy juz sie pojawil nowy odcinek XDD

Mi sie strasznie podoba nowy format, w ogole. Szczegolnie czesc Kokiego - jest tak crackowa, ze a zmilo^^v Na kilku fragmentach sie zwinelam ze smiechu wrecz;D

Hmmm, tak datami to mi mowi nic, ale to jest chyba ten odcinek gdzie Nakamaru jest z taka super-seksowna kobieta, nie? Nie mam pojeica kim ona byla, ale jest moim boooogiem<3
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Tak, to ten ep. A mnie sie czesć kokiego nie podoabała i przewninęłam, hehe
ale w takim razie w następnym epku jaki będę oglądać obejrzę twardo całość >_<
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Ej, zalezy jaki ci sie humor podoba bejb^^
Al ci ludzie co sie fascynuja dziwnymi rzeczami - jak np stare gry telewizyjne i znajdowanie w nich nieprawidlowosci - rulez<3

A w ogole wiem ze ci nic to nie powie, ale w ostatnim odcinku byl Shibata z Manzajowej grupy Untouchable<333 Chyba tego nie polazywalam na zajeciach><;
Ale ogolnie bylo tylko cienko boskie!
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Daj mi date, a sciągnę sobie^^ albo jak masz jak, to mi przynieś dzisiaj wieczorem XD
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

2008.06.25 - to chyba ostatni^^ Wczesniej byly 4, 11, 18

Jak ci zalezy na subach np, JOR zrobil chyba z 4 i 11, ale well...
Polecam ogladanie po japonsku?XDDDD
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

ja to zawsze ogladam po japońsku, ale skoro mówisz, ze sa subki, to ja chętniej z subkami jednak... To co to jest to JOR i gdzie jest link?
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Ech kouhai, kouhai^^;
Ganbarowalabys-ze po japonsku~

JOR to comm na lju, maja swoja wlasna grupe tlumaczeniowa~
http://community.livejournal.com/jone_records/
musisz sie najpierw zapisac do comm i szybko sobie znajdziesz chyba;D
Milego oladania?XD
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Yoshiko » 07 lis 2008

Wow dzieki za link do tego com, wkońcu mogę obejrzeć sobie koncert chłopaków w normalnej jakości :smitten:

Widziałam, że jest tam link też do koncertu Queen of pirates ale strasznie duuuzy i to w formacie vob. Ktoś wie skąd mozna pobrac w mniejszej pojemności ten koncert? Widziałam zdjęcia z koncertu. Tam Jinek wygląda super i ma wreszcie ciemne włosy :thumb:
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Post autor: kye.chwan » 07 lis 2008

A nie ma sprawy^^
To comm rządzi jeśli chodzi o media związane z Kattunami - mają dosłownie wszyyyyystko<33

Nooo, plik z koncertem jest duzy, ale w sumie fajnie sie oglada<33
Tzn, pod wzgledem wizualnym tylko, bo niestety pomimo całej mojej miłości do nich, nie jestem w stanie za dlugo ich słuchać><;
A tak btw ich muzyki, wlasnie wydali nowego singla - White Xmass czy jakos tak. Dusc straszna piosenka, ale pewnie bedzie hitem na karaoke na swietaXDDD
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 19 lut 2009

Oglądam wyrywkowo, jak mi coś wpadnie w łapki, albo jak jest jakiś śmieszny kawałek hehe...
Ulubiony odcinek to stanowczo z laruku ^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 19 lut 2009

a który to numer epka?
ODPOWIEDZ