We got married

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

We got married

Post autor: justyna2104 » 17 lip 2008

Jeśli ktoś stwierdzi, ze ten post się nie nadaje do tego działu to przepraszam, ale ogólnie to nie ma pomysłu gdzie można by to zamieścić.

W ostatnich miesiącach robi ogromną furorę pewien program, który nosi znamienną nazwę "We got married". Cały pic polega na tym, że gwiazdy z różnych środowisk, bawią się w małżeństwo...Znaczy...spotykają się na shootingi raz w tygodniu i próbują odnaleźć się w codziennych, normalnych sytuacjach, przez jakie muszą przebrnąć zazwyczaj nowożeńcy. Podejrzewam, że część wszystkich eventów jest zorganizowana na podstawie scenariusza, ale uwierzcie mi to baaardzo wciąga. Z niecierpliwością czekam aż kolejny odcinek pojawi się na youtube. Na dzień dzisiejszy możemy śledzić losy czterech par:

1. HwangBo & HyunJoong moja najulubieńsza para:lol:
(HwangBo napewno pamiętają wszyscy Ci, którzy nałogowo oglądali Xmana, a HyunJoong to nikt inny tylko lider SS501)

2. Seo InYoung & CrownJ
(InYoung jest wokalistką Jewerly, a CrownJ to raper z USA:))

3. Andy & Solbi
(Andy - cute Shinhwa guy :) a Solbi jest znana ze swoich mało rozgarniętych wypowiedzi, przy okazji to wokalistka Typhoon i maskotka wielu programów)

4. Alex & ShinAe
(Alex jest członkiem zespołu Clazziquai, natomiast o ShinAe nie posiadam żadnych info za co przepraszam)

Na youtube można znaleźć do tej pory 18 odcinków z angielskimi napisami. Goracam polecam i zachęcam do oglądania :roll:

Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 17 lip 2008

No proszę, nie spodziewałam sie tematu o tym programie haha :D
Ale fajnie, ze się pojawił ;)
Ja do show zostałam skuszona przez San-chan... i szybko się wciągnęłam. Co prawda niektóre fragmenty ciężej się ogląda, inne są ciekawesze... ale generalnie oglądam wszystko (nie lubie jak mnie coś opuszcza) i również czekam na kolejne odcinki :)
Co do mojej ulubionej pary to... ze "starych" par to Andy i Solbi, natomiast z nowych to HwangBo i HyunJoong :)

Jeśli chodzi o ShinAe to gdzieś było chyba wspominane (a moze po prostu czytałam gdzie indziej) że jest związana z modelingiem, reklamą or sth xP

Na youtube można znaleźć do tej pory 18 odcinków z angielskimi napisami. Goracam polecam i zachęcam do oglądania Rolling Eyes

Oczywiście nie tylko, można te odcinki sobie ściągnąć i obejrzeć w "bardziej cywilizowanych" warunkach xPPP (na youtube to oglądam już tylko z braku innych możliwości... xP)

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 17 lip 2008

Ubiegłaś mnie z tym tematem ;> Sama zastanawiałam się dziś, czy go nie założyc. Ale wreszcie wiem, że ktoś to 'od nas' (z Polski) ogląda ;]

Jestem uzależniona od tego show! Słodko, słodkości same!
Wiem, że to wszystko jest nakręcane i że na codzień ci ludzie niewiele mają ze sobą wspólnego, ale kiedy już kręcą i ja to potem oglądam, to nie ma siły, która by mnie wtedy oderwała od monitora. O show dowiedziałam się z jazzholic.com <- strona jednej z tłumaczek z teamu WithS2. To w jaki sposób przedstawiała program zachwycił mnie do tego stopnia, że sama się uzależniłam. Oczywiście nie podzielam jej zdania , że Alex i ShinAe to najlepsza para. Moim zdaniem są sztywni i najmniej naturalni... Ta ShinAe jest taka ... wierdo... Ale lubię jak się tak do siebie oficjalnie i grzecznie zwracają ^^ Alexa osobiście ubóstwiam, a ta jego nowa płyta <3

Oczywiście moja ulubiona para to HwangBo & HyunJoong :D Oni wymiatają! Teksty HyunJoonga rządzą ;] I do tego taki cukiereczek *.* (podobny do Yampiego). I zawsze jak on coś mówi to ja razem z Hwang Bo rzucam się na podłogę ze śmiechu, w końcu już nie wiem z kogo bardziej się śmieje : z niego czy z jej reakcji. Albo jak Hyun Joong łapał muchy i twierdził, że czuje się jakby chronił rodzinę. hahah Urocza para. Oboje widziałam kiedyś w X-manie ,ale nie zwracałam zbytnio uwagi. Oczywiście powtórzyłam sobie fragmenty z nimi i tam też byli super. :)
Moim drugim numer jeden są oczywiście CrownJ i InYoung'a i ich babies xD Zachowują się chyba najbardziej naturalnie wobec siebie, chociaż przyznam dziwnie było patrzec na nich podczas sesji zdjęciowej w odc. 17. Oni chyba też się dziwnie czuli. Może to głupio zabrzmi, wcale nie oryginalnie kiedy powiem, że chciałabym by się umawiali w realu. ^^
Co do pozostałych par to ShinDon i ta jego jeponka byli nudni, a para starszy-młodsza była sztywna. Chociaż ta impreza u nich w domu była fajna no i ta imitacja Winter Sonaty na koniec hehe ;]

Ja oglądam na crunchyroll.com odkąd wreszcie wprowadzili bezpłatny 'duży ekran' oglądam tam prawie wszystko. Nowe odcinki z napisami wychodzą regularnie co środa, więc polecam bo jakośc jest o wiele lepsza od tej z youtube.

Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 18 lip 2008

ja oczywiście zaczęłam to oglądać całkiem przypadkiem...bo ja zaczynam dzień w taki dziwny sposób, że wchodzę na youtube, i po kolei sprawdzam co nowego pojawiło się z angielskimi napisami o poszczególnych zespołach. no i właśnie trafiłam jak szukałam info o ss501 na ten programik.
Właściwie na początku nie oglądałam innych par bo mnie to jakoś nie interesowało, tylko HwangBo i HyunJoona (bo jego teksty...no właśnie :lol:)
Teraz przykuwam większą uwagę do reszty, ale tak naprawdę to jeszcze CrownJ i InYoung jak dla mnie stanowią rewelacyjną parę, a reszta jakaś mało ciekawa....

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 18 lip 2008

Wiem, że to wszystko jest nakręcane i że na codzień ci ludzie niewiele mają ze sobą wspólnego,

Tak na prawdę, to oni nie bardzo nawet mogą mieć ze sobą wiele wspólnego, bo oni teoretycznie nie mogą się z sobą kontaktować poza programem (takie założenie show, żeby np. jakaś para za szybko się ze sobą nie zeszła. W sumie na ekranie mamy oglądać jak się ze sobą "oswajają" itp więc to w sumie logiczne...)

Ja oglądam i ściągam to show STĄD

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 18 lip 2008

Devi pisze:
Wiem, że to wszystko jest nakręcane i że na codzień ci ludzie niewiele mają ze sobą wspólnego,

Tak na prawdę, to oni nie bardzo nawet mogą mieć ze sobą wiele wspólnego, bo oni teoretycznie nie mogą się z sobą kontaktować poza programem (takie założenie show, żeby np. jakaś para za szybko się ze sobą nie zeszła. W sumie na ekranie mamy oglądać jak się ze sobą "oswajają" itp więc to w sumie logiczne...)

A to ja nawet nie wiedziałam, że im nie wolno. Niektóre pary jak Andy&Solbi czy CrownJ&InYoung zachowywali się swobodnie już od początku. Poza tym ta ostatnia para przecież nagrała razem piosenkę "Too much" , a CrownJ wystąpił w teledysku Jewerly "Everyone Shh!" (dodam, że oba kawałki są fajne), więc to chyba nie jest do końca tak , że nie kontaktują się ze sobą.
Uważam, że takiego kontaktu więcej przydałoby się Alexowi i ShinAe. Bo im tak sztucznie przychodzi robienie czegoś. Są jak roboty *.*Niezależnie jak bardzo Alex by się uzewnętrzniał w tym programie i tak to wygląda nienaturalnie...

Jest taka plota, że 20% to scenariusz, a reszta to sama inicjatywa uczestników.... Ale mi to nie przeszkadza, bo bawię się przy tym naprawdę dobrze.
Wiecie może ile będzie odcinknów? Jeśli miałby byc drugi sezon to z jednej strony cieszyłąbym się, a z drugiej byłabym pełna obaw...Przywiązałam się ;)

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 18 lip 2008

Już dawno słyszałem o tym programie, ale nic szczególnego. Kiedyś oglądając jakiś film na crunchyroll (jaki ja jestem leniwy do ściągania filmów) widziałem linki do tego programu. Ludzie wychwalali go i się ekscytowali, ale wtedy nie miałem ochoty go oglądać. Wczoraj wchodzę sobie na Doki Doki i widzę ten post. No i wkręciłyście mnie. Usiadłem sobie wygodnie na łóżku i włączyłem pierwszy odcinek. Pierwsze co sobie pomyślałem... "jakie to słodkie" ... I uzależniłem się. Na prawdę ten program jest śmieszny!! Zarwałem nockę i obejrzałem 6 odc. i uważam, że najlepszą parą jest:

Andy&Solbi- ponieważ od początku czują się ze sobą dobrze i swobodnie. Solbi jest taka głupiutka, a Andy (chociaż za solowe osiągnięcia muzyczne wcześniej go nie lubiłem) wydaje się teraz na prawdę spoko. Najbardziej lubię ich oglądać i najczęściej się śmieję widząc właśnie tą parę.

A RESZTA:

CrownJ&InYoung- na początku CrownJ denerwował mnie tym angielskim itp, a InYoung, że jest taką materialistką i chodzi jej tylko o kupowanie rzeczy itp., ale potem zaczęli być coraz bardziej śmieszni i widać było, że coraz bardziej siebie lubią...

Nie pamiętam imion, ale ten stary gruby koleś i Japonka- brak mi słów. Japonka zachowuje się tak sztycznie, jakby wszystko było wymuszone, a facet nie lepszy, nie dość, że w programie mają udwać małżeństwo to on zachowuje się jak dupek i śpi cały program- za co mu płacą? Za leżenie na kanapie-_-

Alex&ShinAe- para jak z filmu (wielokrotnie powtarzają to prowadzący program i uczestnicy). Dziewczyna jest trochę sztywna i ciągle mówi o tym, że ma wielki problem z akceptacją innych ludzi w swoim życiu... a biedny Alex się stara i biedny chłopak tak szybko zaczyna coś do niej czuć

Ogólnie śmiechu po pachy...
Słodkości za szyję...
Wciąga całego ;pp
Topię się w tym programie... idę oglądać dalej ;pp

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 18 lip 2008

Maura - nie no oczywiście nie jest tak, że się muszą unikać xP Jakieś 'activities' mają wspólnie czasami. Tak jak już z resztą wspomniałaś (albo np. Andy i Solbi razem prowadzili jakiś program czy coś...) tak czy inaczej Solbi nawet kiedyś wspomniała, że miała ochotę zadzwonić do Andy'ego i napić się z nim soju or sth ale przecież nie mogła... wtedy się zastanawiałam czemu ale później przeczytałam, że PD zastrzegali, iż uczesnicy nie powinni się spotykać poza programem (prowadzenie programu czy nagranie piosenki to takie pewnie wyjątki. Głownie chodziło o spotkania np sam na sam xP).

mootyl - miło, że wreszcie ktoś, kto lubi tą samą parę co ja. BO na razie wygrywali HyunJoong i HwangBo (których oczywiście też lubię ale raczej są moim numerem 2 xP). Tak czy inaczej wszystko się u Ciebie może zmienić bo zdaje się jeszcze ich nie ma w tych odcinkach które oglądałeś? xP

Co do pary CrownJ&InYoung... ich oczywiście też lubię aczkolwiek... wydają mi się parą tylko do oglądania bo są tacy 'entertaining' xP Tak na prawdę InYoung jest specyficzna i na miejscu jej partnera dostałabym fisia... na szczęście twórcy programu wykonali strzał w dziesiątkę przydzielając jej CrownJ'a za partnera (mam wrażenie jakby to był jeden z niewielu facetów na ziemi którzy są w stanie z nią wytrzymać xP). Tak czy inaczej trzeba przyznać - pasują do siebie xP

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 19 lip 2008

Doszedłem już do momentu, kiedy nowe pary pojawiły się na horyzoncie. Byłem trochę wystraszony bo przyzwyczaiłem się już do "starych wyjadaczy". Bardzo się cieszę, że Andy & Solbi zostali bo wciąż są moją ulubioną parą. Widać, że nie udają i że powoli rodzi się w nich jakieś uczucie. W odcinku 10 YoungIn była świetna z mamą CrownJ... To był chyba jak na razie najśmieszniejszy motyw całego programu... Te jej miny... Ahhh jaka lisica... Są dla mnie parą no. 2. Of course para z HyunJoon także mi się podoba. Lubię SS501 i do tego chłopak ma świetne poczucie humoru. Czasem zabija tekstami... Uważam, że odcinek 10 był jak na razie najlepszy i jadę dalej... ZNOWU ZARYWAM NOCKE ;pp

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 19 lip 2008

mootyl - im dalej tym lepiej ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 20 lip 2008

Z tego nałogu nic dobrego nie będzie, widzę po sobie...ledwo sie obudziłam, a już sprawdziłam na youtube czy 20 odcinek jest uploadowany....nic nie kumam po koreańsku, (oprócz tych kilku zwrotów, które znamy wszyscy :? ), a i tak świetnie się oglądało....zdradzę, że w tym odcinku w końcu widać, że HyunJoong i HwangBo są całkiem blisko....Ponieważ mamy okazje oglądać tutaj pozostałych członków ss501 muszę nadmienić, że już dawno żadna postać z ich świata mnie tak nie wkurzała jak JungMin....Dżizys! czemu on się tak ciągle czepia tej HwnagBo??!!No ja to bym go napewno zabiła, pomimo tych wszystkich kamer!

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 21 lip 2008

Muszę powiedzieć, że uwielbiam zdjęcia z ślubnej sesji.
Odnajduję wszystkie i zatrzymuje je u siebie na komputerze... uwielbiam na nie patrzeć! ^^ Andy & Solbi the best nawet na sesji... jako jedyni mają zdjęcie z pocałunkiem *-* < proud >

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 21 lip 2008

No ja mam tylko foty z sesji CrownJ&InYoung... niestety, bo też mi się bardzo podobają. Mają bardzo fajny klimat ^^

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 21 lip 2008

ja mam fotki z sesji Andiego%Solbi *_*
CrownJ&InYoung (ale nie ma nigdzie ich zdjęcia "MY LOVE IS INYOUNG" w dobrej jakości... szkoda)
i trochę zdjęć Alexa&ShinAe, ale z nimi jest lekki problem, ponieważ oni nie ujawnili oficjalnie swojego albumu... zresztą czytałem, że ta para ma problem z PD, bo on chce, żeby Alex i ShinAe byli romantyczni i tajemniczy... więc śmieszne sceny edytują-_- szkoda...

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 21 lip 2008

Najlepsza sesja była oczywiście ta CrownJ i InYoung. Chociaż musiało im byc dziwnie pozowac ,a le zdjęcia wyszły wspaniałe!
Chciałabym zobaczyc taką sesję z HwangBo i HyunJoongiem. Na pewno by coś odwalili świetnego ^^

Obrazek
ODPOWIEDZ