We got married

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 01 lip 2010

widzę, że ten program odżył xD
ja naprawdę go przestałem oglądać po odejściu mojej ostatniej ulubionej pary ... Hwang Bo i Hyun Joong'a... ale od kiedy Gain i Jokwon są w WGM wszystko się zmieniło... oni naprawdę odwalają kawał dobrej roboty :)

EDIT:
Mnie się podobał ostatni odcinek Adam Couple i Jokwonowa piosenka :D :D Czyżby kolejny hit?

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 01 lip 2010

mootyl pisze:rikli przecież suby do WGM z Gain i Jo Kwon'em wychodzą z prędkością światła xD
Dwa dni po emisji można już oglądać na time2subs :)
sto razy się pytałam na forum i w końcu mi ktoś odpowiedział! XD choć ja namiętnie ściągałam wszystko, ale nie mam accessa na 2oneday i nie wiem co się tam wyprawia ;P ale spoko, ida wakację, tyle rzeczy na głowie, że dużo czasu się znajdzie na nadrobienie... ;> np. teraz *.*
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Post autor: radience » 04 lip 2010

http://community.livejournal.com/omonat ... 34508.html

wyszedł 2 ep z subami ;]

nie no ja nie moge nie wytrzymam Seulong wszystkiego nauczył Khyuna xD Pije alko jednym chlustem, z łokcia wybija butelkę [takie to powszechne u nas xD] i nawet się dowiadujemy, ze kradnie mięcho z grilla xD pięknie pięknie ...
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 04 lip 2010

widziałam rano pierwszy ep - oni są przeuroczy ;D LUBIĘ TO <3 choć fanką kwon/gain pozostanę 4ever chyba ^^
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Post autor: radience » 04 lip 2010

kurde zła jestem bo nie mogę nigdzie znaleźć kwona i ga-in a chciałam to jeszcze raz obejrzeć bo wszystkiego nie widziałam i i oni to już chyba usunęli -_____-
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 04 lip 2010

ahhhh widzę w zapowiedzi Woo i Junho ajjjjjjjjj się będzie działo ;D

szkoda, że taki krótki ten odcinek >___>

ma ktoś nowe ziemniaczki i kwony? ^^^
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 04 lip 2010

Ja się boję, ż Khun się naje wielkiej siary przez swoich kolesiów z 2PM.
A jak Woo się wymknie, co robili nieraz w nocy z Khunem, aaaaj. :oops:
Matko, ja nie mogłam z Khuna!!! Jak opowiadał o tych klubach!!! "Chodzisz tam? Bo ja nie? Znaczy, nie z dziewczynami. Co? Z kolegami. Nie widziałem żadnych dziewczyn nigdy. Znaczy, są. Ale ja jestem z kolegami. Znaczy nie chodzę". :twisted: :twisted: :twisted:
A jak im naturalnie wyszło to dokarmianie, cuuute. Seulong, tak myślałam, że on "one shot type", coś mi mówiło w środku.
I geniusz w karaoke, jak tańczyli NU ABO i Victoria nie pamiętała, a Khun tak. I jak Victoria opowiadała o Star Kingu, w którym byli z Khunem. Jakby to było coś epokowego, a on się o jedną rzecz spytał.
Znaczy, jakby się Khun MNIE o jedną rzecz zapytał, to trudno by mi było odpowiedzieć przez tę rzekę śliny, ale ja to ja. :oops:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 05 lip 2010

aaaaaaaaaaaaa~~~~
zwariuję przez Khuna xDD
jego poplątanie z pogmatwaniem a'propo klubów, NU ABO~

on jest taki naturalny i uroczy.
dajcie mi takiego chłopaka D;
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 06 lip 2010

obejrzałem najnowszy odcinek Adam Couple i był taki nijaki... ? Pierwszy odcinek, który do mnie nie przemówił od dawien dawna...
i jeszcze pytanie: dlaczego ostatnio pary mają taki krótki czas antenowy? WGM teraz ma krótszą emisję? xD

i co do tej naturalności i szczerości Nichkhuna :) Jestem pewien, że 50% z tego było napisane przez scenarzystów WGM :D Już nie raz ten program mnie nabrał i podchodzę do niego ostrożnie tym razem.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Re: We got married

Post autor: Kibou » 11 lip 2010

ale on ogólnie jest taki caring. ^^ w Idol Army też to było widać (jestem na etapie tego varieta xD)

edit:
omg, Woo i Junho jaki random, zdedam xD ich wersja Heartbreakera chyba nieco spłoszyła Victorię xD
i ta tiara lols. xDDD
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 18 lip 2010

ep3
Woo i Junho byli gorsi i bardziej okrutni dla Khuna, niż myślałam. Aaaa, Woo, jaka zazdrość :D A te ich piosenki to już w ogóle, one Khuna spłoszyły, a co dopiero Victorię. Płakałam ze śmiechu. A ten wymach nogi Khuna przy NU ABO to już był MEGA. I jak Khun się tak nieśmiało dołączył do tych dwóch pajaców. Mi się bardziej podobało właśnie jak wykonywali "Fire".
Nie podobało mi się, że Jinwoon i Seulong nie komentowali, bo C.N. Blue było trochę słabe. Jonghyun zdobył się na jeden komentarz, ale tak trafny, że wysiadłam, o tym, że Khun z Victorią już się "trzymali za ręce", a Yonghwa z Seohyun jeszcze nie :lol:

----

ep4
Ach, jeden krótki śmiech, a zdradził tak wiele na temat tego, co Woo z Khunem robili w Stanach :twisted:
Jak on się znęcał sychicznie nad Victorią, dziewczyna flaki sobie wypruwa, a ten idzie spać z kanapką w ręku. OMO!!! A Seulong był tym bardziej załamany od Victorii. A na końcu, jak jej usta zamknął, jeeej. Wysiadaj, kmiocie! :)
Victoria jest oczarowana sytuacją i to widać. Naprawdę ją lubię. Wiedząc, że też zagląda na youtube i twittera (omo, a może na omonę też?). Ciekawe... I jak się o niego troszczy. I naprawdę słodka jest, kruszynka.
Marzę o Khunie w gumowcach w następnym epie :twisted:

Jak psikro, Khun próbuje na pocieszenie władować Woo w ramiona Junho, ale to nie to samo przecież ;)
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Post autor: radience » 19 lip 2010

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

stwierdziwszy, ze pomimo tego, ze to nie jest geleriowy temat wrzucę tutaj, bo jest takie mega słit, ze nie mogłam się powstrzymać xD
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 19 lip 2010

dobrze, dobrze! super sa te fotki, a Kwon we włosach do tyłu wygląda super <3 :D oni musza byc razem T_T
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Post autor: radience » 19 lip 2010

ObrazekObrazek

Viktoria ... może jest możliwość, ze zobaczymy Khyuna w garniaczku ^^
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 01 sie 2010

ep... 6 (?)
"Usually people say "Nichkhun is good at everything. He can do everything".
Co to za ludzie mówią, że on jest wszechstronnie utalentowany? :D

Ja już nie mogę, w glinie też się nie umie bawić, ale i tak kocham oglądać to WGM, bo oni się fajnie łaskoczą, łapią za ręce i piją.
A Khun... <3
Victoria w swojej rozmowie z siostrą Nichkhuna... Fail tego sezonu, machała do słuchawki, śliniła ją ze śmiechu i powtarzała jakieś "Fiiine!". Ale za to mina Khuna...
No nie, jak nawet nawet to czytam, to się sobie dziwię, że jestem taka powierzchowna!!!
ODPOWIEDZ