We got married

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Re: We got married

Post autor: Maura » 29 sie 2010

Kwony mi się trochę już znudziły, ostatnio wcinam Ziemniaczki i zachwycam się Khuntorią~ :D

Ziemniaczki są spokojniejsze, no może ostatnio nam się rozbrykały i robią zasolone kimchi~ ;p W każdym razie lubię tą zamułkę w jaką czasami wpadają ;D No i nie moge się doczekać wizyty w dormitorium CNblue hahahah i w ogóle .... chłopaki z CNblue coraz bardziej mnie ujmują swą uroczością :aww:

A w ogóle to... jak to się stało, że Victorii nie rozważano do Playful Kiss? Ona jest stworzona do tej roli :D Normalnie jak latała po tej kuchni bo mało czasu, bo trzeba ugotować, bo coś tam hahaha normalnie Ariel Lin mi stanęła przed oczami. Padaczka, padaczka :D :D Dodatkowo ten jej creepy śmiech ;DDD I tak - fail sezonu - rozmowa z Khunową siostrą kkkkkk XPPP W ogóle oni tacy dotykalscy, kochani <lol głębokie khunowe spojrzenia> i no... ten . . lecę na 10 ep bo coś się kroi. . . podwójnego? :D

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 29 sie 2010

Świetna ta podwójna randka, hahaha, Kwony chciały Khuntorię przechytrzyć, a ich nie trzeba przechytrzać, bo są kochani :D
Właśnie ja ubóstwiam Victorię! A w tej kuchni to bym jej chociaż chciała gary pozmywać. A jaka była dumna, że to dla męża. I te jej aegyo akcje, mnie to nieraz drażni u innych dziewczyn, ale jej pasują. A Khun nieraz taki bucowaty jest dla niej, nieraz specjalnie, sprawdza ją, albo jej dokucza, ale zła jestem, bo nic nie umie, tylko jest ładny- i ważny ;>
Haha, Kwony jak się podniecały, że oni tacy są ładni i wysocy, i że tak im fajnie razem ;)

<chociaż Kwony troche zdominowały, bo Khun stale latał gdzieś po polach i po sklepach ze swoją żoną>
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 29 sie 2010

no właśnie w WGM denerwuje mnie image Khuna... taki jakiś dziwny jest ^^ Victoria naprawdę ratuje tę parę...
a co do Kwona i GaIn to są mistrze więc nie mogę się doczepić. Zawsze jak ich widzę to umieram ze śmiechu :)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 29 sie 2010

Ej bez kitu, Victoria jest boska ;D Ale Kwony załatwiła hahahah to ich rozczarowanie na koniec bezcenne xPPPP
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 31 sie 2010

a j a jak zwykle przełożyłam oglądanie, chyba ledwo dwa dni minęły, a ep już skasowany -___- no i jak ja mam żyć o.O
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 31 sie 2010

Rikliś, tu są epy Khuntorii http://www.dailymotion.pl/wild2day ^^
*idzie oglądać*

edit:
jestem po 9 epie no i tego. no kocham tą parkę ;DDD no przeuroczy są. ich droczenie się jest świetne, Vic jest super kjutna a Khun świetne spojrzenia jej rzuca, ahhh~
lubię lubię <3
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 31 sie 2010

khuntoria swoją drogą, ale mnie najbardziej interesuje kwon/gain, widziałam chyba prawie wszystko i ja ich KOOCHAAAM! D; nadal tego nie wrzucają na forum 2oneday? nikt tego nie sprawdzał? nikt nie chce mi dać linków? ;(
ale za khuntorię dzięki i tak wielkie, bo chciałam ich pooglądać, a widziałam ze 3 wybiórcze <3
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 05 sty 2011

koniec Adam Couple to jedna z najsmutniejszych wiadomości kpopowych ever dla mnie :(
Po skończeniu pierwszego sezonu i odejściu wszystkich par obiecałem sobie, że nigdy nie wrócę do tego programu i co? i co? wróciłem i teraz przeżywam to samo... nienawidzę WGM za to !! ^^ :(
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 05 sty 2011

no właśnie o tym przeczytałam, how sad D;
oglądałam, no, wszystko! a tu koniec :( oh, niech oni beda razem nawet po! ;___;
*generalny smuteczek*
Awatar użytkownika
Athaya
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Athaya » 21 sty 2011

Alex & ShinAe... Ah dlaczego oni się nie pobrali w realu no! :shock: Wyglądają razem bosko! Zwłaszcza po baby episode :smitten: Aczkolwiek rozważam jeszcze epizod z przymierzaniem sukien ślubnych. Jego mina była bezcenna i te podziękowania :rolly: :lol: Ogólnie uwielbiam, tę parę i szkoda, że nie poszło to dalej :roll: Z tego co widziałam na necie mają zuepłnie różnych współmałżonków. Cóż warto pooglądać!
Zdzichu do końca życia zostanie w moje pamięci po tym sexi tańcu przy drzewie *pokłada się ze śmiechu* Ogólnie jest jakimś takim człowiekiem trochę ni w pięć ni w dziewięć, albo wszystko przez to, że unni starsza od niego :lol:
Crown j... No owszem świetny, ale ta jego amerykańska postawa mi wadziła :( Wiem zabijecie mnie, ale to było straszne! Po za tym ich epizody były przezabawne. Zawsze ciekawe, zabawne i nigdy się nie nudziłam!
O matko za nic nie spamiętam wszystkich par! Za dużo ich! Świetne show i choć reżyserowane to mozna było zauważyć wiele naturalnych reakcji zapewne niezgodnych ze scenariuszem. W końcu oni też są ludźmi!

Kto wie co to za potrawa "ramen" i dlaczego, żadna kobieta w Korei nie lubi tego? Jestem naprawdę ciekawa! *Wraca do oglądania...*

Edit:
Mhrr! Boski ten show! Ah te sesje ślubne powalają! Moim faworytem jest para Hwanyobi :twisted: :smitten: Pozazdrościć Yobi! Hwanhee to gorącyyyyyyy facet zwłaszcza jak go zaczeszą do góry. Mniam!
Co mnie denerwowałao to, to, że niestety jakieś sześć epizodów przepadło bez wieści :( Nie lubie przez to youtuba :evil:
Niestety druga seria pozbawiona jest subów chyba, że źle szukam...
Ah mogłabym wracać i wracać do tego programu! Uwielbiam ich!

Edit 2:

Powoli odnajduję drugą serię :twisted: Jestem po epie 36..
Kwony rulez zwłaszcza na samym końcu :lol: Będę za nimi tęskniła :cry: Ziemniaczki słodkie, ale natrudniej je wykopać z internetu :grumble: Khuntoria... Oglądałam razy dwa i nie mogę się napatrzeć! Nickkhun jest niezły i jakli dotykalski :twisted: :twisted: Victoria to przezabawna dziewczyna. Tworzą ciekawą parę i mam nadzieję, że na programie się nie skończy. Nie sądziłam, że zrobią tę akrobację :shock: :shock: Jestem dumna z Victorii! Czyżby był kiss w epie 36? Oh umieram z ciekawości! Gdzie te kamery kiedy ich potrzeba :lol: Eh wracam do oglądania :d
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 27 wrz 2011

ostatnio zdecydowałam się sprawdzić o co chodzi z tym WGM.
postanowiłam oglądać 'parami' ^^
tak wyszło, że na pierwszy ogień poszła para WooJung a więc świeżaki z 3 sezonu (zaczęli chyba w drugim ale nie orientuję się za bardzo). i zakochałam się w nich :D oni są genialni - po 24 epach mają za sobą buziaka w policzek xD hehe i jest chemia (dobra gra aktorska? xD )

poza tym przed chwilą obejrzałam do końca Khuntorię - widać, że kontrolowali sytuację i jakiejś szczególnej więzi nie utworzyli (chociaż kto wie co działo się kiedy nie było w pobliżu kamerzystów ;p) ale byli bardzo uroczą, miłą dla oka parą. szkoda tylko że ten kiss przyszedł im z taką trudnością.

oglądam też Sweet Potato Couple ale między nimi to już całkiem nie ma chemii ;p tzn jest za sztywno ale może się rozkręcą jeszcze (jestem dopiero na 20 epie) :)

Adam Couple była bardzo rekomendowana przez wielu fanów WGM ale ja obejrzałam tylko jeden odcinek i chyba na razie nie mam ochoty na więcej.

mam pytanie do tych, którzy oglądają na bieżąco, bądź orientują się w temacie:
jakie pary są obecnie w We Got Married? no i jakie pary lubicie najbardziej? :)
Awatar użytkownika
merry_christmas
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: merry_christmas » 03 lis 2011

Bardzo bym chciała ogladac ten program ale nie wiem za bardzo gdzie ;( To znaczy widziałam że dodawaliśice linki do poszczególnych odcinków ale jest może gdzies strona na której znajdują się wszystkie odcinki ?? i czy znajdę to gdzies z polskimi napisami ?? Czy tylko z angielskimi ?
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 05 lis 2011

zależy jak chcesz oglądać - całe odcinki czy poszczególne pary.
ja oglądam parami, bo tak mi jest wygodnej.
tutaj są chyba całe odcinki ale nie sprawdzałam czy działają.
najlepiej chyba jednak oglądać parami, wtedy łatwiej znaleźć odcinki.
a czy są po polsku? nie wiem, wydaje mi się, że nie ma.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 26 mar 2012

Wlaśnie oglądam Leeteua i Sorę. Fjna z nich para
Mam pytanie gdzie mogę online obejrzec parę z kim hyun Joongiem? Ma ktoś może jakieś namiary?
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 27 mar 2012

nie wiem czy są wszytskie czy tylko część ale proszę: http://www.kshownow.net/2011/01/we-got- ... angbo.html
ODPOWIEDZ