We got married

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: We got married

Post autor: Chie » 27 mar 2012

dziękuje bardzo :)
Skończyłam Letucce i Adam couple. Obie pary były naprawdę swietne chociaż Letucce jakoś bardziej mi się podbały.
U nich nie było jakiejś wielkiej niezręczności a Joong ojej to jego poczucie humoru i teksty. Uwielbiam moment gdy są u tej babci i ma pokazac coś słodkiego to jego dziwne wywijanie ciałem serduszko i saranhae och ten moment chyba z 10 razy ogądałam.
Nie lubię oglądac jak się pary żegnają bo to jest takie smutne. Pary płaczą w studiu płaczą.
Adam couple nagrywało program przez 1 rok i 3 miesiące. Po takim czasie to chyba normalne że się do kogoś przyzwyczajasz nawet jeśli widywałeś tą osobę raz w tygodniu.Oj to smutne

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 23 gru 2012

Zrobilam re-watch lettuce couple i mam zamiar ogladaç teraz inne pary. Obecnie ogladam sweet potato couple. No i inne ale jeszcze pary z 4 sezonu czyli lee Joon i Kwanghe.
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 26 gru 2012

ja oglądam teraz wszystkie pary bo oni mieszkają obok siebie dlatego często są jakieś wspólne odcinki ^^ ale Kwanghee i Sunhwa są wg mnie najlepsi :D
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 26 gru 2012

Ja jeszcze do nich nie doszłam. Obejrzałam z nimi tylko jeden odcinek. Bo od kwietnia męczę się z interentem i nadal nie jest naprawiony a charakter Kwanghee jest ciekawy dlatego też warto obejrzec tą parę.
Jest jeszcze z tym kolesiem co grał w TTBY brata Sulli? I ktoś jeszcze jest?
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 27 gru 2012

Yoon Se Ah i Julien Kang -Julien to właśnie ten Kanadyjczyk który grał m.in w TTBY :) całkiem fajnie się ich ogląda ^^ może ze względu na różnice kulturowe wydają mi się ciekawi ;)

Lee Joon i Oh Yeon Seo - wiem, że jest mnóstwo fanów tej pary ale jak dla mnie on są jacyś tacy... sztywni :P ale jest w tym pewien urok :)

no i wspomniana wcześniej para SunHee. są 3 domy obok siebie, każda para ma swój własny dom. to jest wg mnie fajne bo nieraz pary nie miały porządnych domów albo dostawały je bardzo późno, a poza tym ich 'historie' się fajnie przeplatają :)
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 27 gru 2012

Narobiłaś mi ogromnego apetytu na te pary ale najpierw chce obejrzec te starsze.
Właśnie skończyłam Sweet Potato. Myślałam że Hyun nic nie ruszy a proszę nawet parę łez poleciało. W sumie te wszystkie rozstania są bardzo smutne, bo jednak widywac się przez rok lub nawet więcej to się człowiek przywiązuje do tej drugiej osoby a potem muszą się rozstac.
Oglądasz online czy ściągasz. Czy działa ci DA bo mi tak jeśli wideo jest wrzucone na jakąś stronę jeśli jednak na głównej Da to nie działa obraz.
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 28 gru 2012

ja chyba nawet nie obejrzałam Sweet Potato do końca ;d
najgorsze są ostatnie odcinki - rozstanie zawsze jest jakieś takie smutne bo nie tylko ta dwójka się ze sobą zżyła ale my też w jakimś stopniu :)

ja oglądam online, na kshownow bo nawet nie chce mi się już szukać darmowych stron z we got married. wystarczy mi że dramy oglądam w lepszej jakości ;p chociaż zdarza się dobra jakość odcinków na tej stronie :)
a co to jest DA? nie wiem czy dobrze myślę a nie chcę pisać o czymś innym ^^'
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 28 gru 2012

Dailymotion. Nie działa obraz na stronie głównej tylko jeśli video jest wrzucone na jakąś inną stronę.
To prawda rozstania zawsze są smutne. Niektóre pary są se sobą tak długo.

Znam tą stronę i czasmai z niej korzystam ale ze względu na mój net mogę tylko na DA oglądac
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 30 gru 2012

no właśnie myślałam o Dailymotion ^^ ale ja żadnych problemów nie mam. może coś z wtyczką flash jest nie tak? kiedyś miałam tak, że zacinały mi się filmy ale po aktualizacji wtyczki adobe flash wszystko było ok.

za bardzo odbiegłyśmy od tematu, więc dodam całą trójkę przystojniaków z ostatniego odcinka (Kwanghee i jego abs wymiatają :D )
Spoiler! Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 31 gru 2012

Zdjęcie boskie.
Jak skończyłam Khuntorię właśnie I Z tarką ale nie mogłam obejrzec wszystkich odcinków.
Chcę jeszcze Leetiego i Sorę a potem te najnowsze pary.

Offtop
Dodam tylko że jak weszłam na google chrome to teraz mi chodzi DA
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 04 sty 2013

I oc teraz z parą Lee Joon i tą dziewczyną. Skumała się z Jang Woo i chyba skończy się ich małżeństwo.
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 04 sty 2013

o jaaa.. ciekawe co teraz będzie :D czy to jakoś ładnie zakończą czy ktoś wskoczy na miejsce Yeon Seo :D w sumie wolałabym, żeby Lee Joon był dalej w WGM z kimś innym :P
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 04 sty 2013

Ja też bym chciała żeby został ale to trochę dziwnie wy wyglądało. Niby jego szefowie zaprzeczali temu by miał odejśc no nie wiem ciekawe jak to się skończy.
A chciałabyś kogoś konkretnego zobaczyc u jego boku?
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 04 sty 2013

czytałam, że najbardziej prawdopodobną opcją jest Lizzy http://www.soompi.com/2013/01/03/mblaqs ... ols-lizzy/
w sumie fajnie razem wyglądają :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 04 sty 2013

Podobał mi się komentarz z allkpop, że niedługo trzeba będzie zmienić nazwę programu na "We got divorced".
Ostatnio oglądałam rozdanie nagród dramowych mbc i faktycznie zwróciłam uwagę na tą dziwną atmosferę. Jang Woo z Joonem wręczali razem nagrody i w pewnym momencie Jangwoo (chyba) wypalił do tej kobitki, którego z nich lubi bardziej. Ta śmiejąc się strasznie sztucznie powiedziała, że woli Joona. Naprawdę... jak bardzo zdesperowane muszą być gwiazdy...
ODPOWIEDZ