We got married

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: We got married

Post autor: Cherry » 05 sty 2013

Yeon Seo i Jang Woo są (wg niej) tylko bliskimi przyjaciółmi dlatego nic się nie zmieni w WGM. kurcze, a chciałam żeby odeszła :P widziałam że fani chcą nawet stworzyć parę Lee Joon - Onew :rolly:
Spoiler! Obrazek

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 05 sty 2013

A niby oficjanie potwierdzono to że są razem. Ciągle mieszają.
A Onew chętnie bym zobaczyła w WGM lub Taemina.
Ciekawe czy się znają i są zaprzyjźnieni czy też nie .

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 05 sty 2013

to chyba zbyt świeża sprawa, żeby wiedzieć na 100% co się wydarzy ^^ na każdej stronie jest trochę inaczej napisane, za tydzień zobaczymy co będzie ;)

Lee Joon i Onew są przyjaciółmi (Joonew). JoonSeo mają kurczaczki i kiedy je kupili wysłali ich zdj do przyjaciół - Joon wysłał do Onewa (wiem jak to brzmi xD ale jakby to był kotek to też by mu wysłał chyba :rolly: )
Spoiler! to jest najlepszy przykład :rolly:

btw też bym chętnie zobaczyła któregoś z nich w WGM :giggle:

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 06 sty 2013

No właśnie wszędzie jest coś innego. Zobaczymy jak to się dalej potoczy .

Nie wiedziałam że są przyjaciómi . To fajnie
Może kiedyś będą w WGM

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Athaya
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Athaya » 17 kwie 2013

Słodkie dziecko SM w WGM czyli Taemin wraz z Na Eun z A Pink. Kolejny raz dziewczyna starsza od faceta! Mam tylko nadzieję, że młody nie będzie zbyt nieśmiały i któreś z nich potrafi gotować na tyle aby było ciekawie! Niech mi ktoś powie, że Taemin będzie ciekawym materiałem na męża w tak młodym wieku!

http://www.allkpop.com/2013/04/both-age ... ot-married" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 17 kwie 2013

kurcze, zszokowała mnie wiadomość o ostatnim epie pary Sunhee. Kwanghee był mega wyrazistą i pozytywną postacią między tymi nijakimi parami. eh.

a co do Taemina... haha w sumie chciałam żeby ktoś z Shinee pojawił się w WGM, ale Taemin? ten nasz słodki niewinny Taemin? :P fanki na całym świecie płaczą z tego powodu :P ale ja jestem ciekawa, mam nadzieję, że nie będzie drętwo ;)

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 17 kwie 2013

OMG Taeminw WMG nieźle chyba zacznę na bieżąco oglądac :)

Awatar użytkownika
Athaya
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Athaya » 24 kwie 2013

Czy wy też nie możecie się dostać na allkpop - soompi czy tylko ja mam takiego pecha? Kilka dni z rzędu wołało mi, że mają robale, a potem "strona nie istnieje" ;/ Eh trzeba czekać.

Taemin pięknym uzębieniem zapowiedział się na koniec odcinka z soboty ;) Oboje wyglądają na zdenerwowanych, ale coś mi mówi, że będzie ok. W końcu mają szansę spotkać drugą płeć, nie tylko te szalone programy i praktyka przed kolejnymi koncertami ;)
Jiwoon też mi bardzo przypadł do gustu. Tylko kołatająca po głowie opcja " skinship for grandma" mi tu nie pasuje... Chociaż ostatni ep by nadzwyczaj przekonująco uroczy :) Odwrotnie do Europy to facet pokazuje co ma za dekoldem. Poprawa humoru gwarantowana zwłaszcza, że Jiwoonie to dobrze zbudowany facet :D
11 letnia para mnie bardzo ciekawi. Przypadek pary z długim stażem wydawał się być interesujący w pierwszych epach, ale emocje opadły znacznie. Mam nadzieję, że będzie poprawa...

Fanki... A o których mówimy hehe ;)

Oglądacie wersję globalną? Kogo wolicie Taeca-Gui Gui czy Hongkiego-Minę? Jak w oryginale gwiazdki wzbraniają się uroczo przed szczególnym dotykiem przez kilka epów tak tutaj mamy inną sytuację. Wszystko wygląda bardziej naturalnie i zabawnie. Image Bestii aka Taec trochę ucierpi LOL, ale bardziej lubię gościa. I czemu u licha zaraz wszyscy krytykują Gui Gui? Logika wysiada jeśli chodzi o wymagania fanek. Smutne. Czekam wciąż na rozwinięcie się Honkiego. Zobaczymy co będzie dalej :D Brawo dla twórców za miejsce nagrań " francuską osadę" Przemiła odmiana i wydaje się, że więcej prywatności :D

Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 24 kwie 2013

nie oglądałam globalnego wgm ale widziałam komentarze i rzeczywiście dziewczyny nie lubią żony Taeca muszę się przekonać na własne oczy co jest z nią nie tak :P

Awatar użytkownika
Ninzjah_41
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Ninzjah_41 » 15 lut 2014

To brzmi tak interesująco! Ktoś wie gdzie mogę to obejrzeć?

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 16 lut 2014

ja oglądam na Ktopia.net ale trzeba się zarejestrowac ale z są też różne inne strony jak kshownow itp

Skończyłam Teamina. Ich ostatni dzień był trochę inny niż przy reszcie par bo zawsze dostają tą kopertą w studiu parę dni przed końcowym odcinkiem a tutaj dostali go w ten dzień kiedy mieli się rozstac i podczs filmowania

ODPOWIEDZ