We got married

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 23 lip 2008

aaa odcinek 19 wyszedł... lol
i zarwałem przez niego nockę...!! Właśnie idę spać w świetnym humorze... jeden z lepszych odcinków... Dla Andy&Solbi ... a także dla Hwangbo&Hyunjoong ^^ Nie mogę się doczekać 20stego odcinka ... ahhh

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 24 lip 2008

Dzisiaj Solbi występowała w M!Countdown ze swoją nową piosenką... znaczy się to koreańska wersja amerykańskiego hitu. Czy mi się wydawało czy ona miała na palcu pierścionek od Andy'ego? ^^ Normalnie szok... Jak obiecała, tak robi... Jestem pod wrażeniem!
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 25 lip 2008

tez powoli zaczynam zastanawiamc sie ile to bedzie trwało.....Kurde! żeby tylko dotrwali do 100 dnia HyunBo ^_^!!!!!!

Co do zdjęć to dla mnie najlepsiejsze są InYoung i CrownJ, bo oni jakoś tak naturalnie wyglądają....To kiedy niby mają się pocałować przypomina cała historię z tego odcinka i tekst InYoung w czasie wywiadu "Moje kochanie po prostu powinno dać mi całusa!!!"-----> z tą jej evil face :lol:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 25 lip 2008

Odc. 19 był niemożliwy!
Para HyunBo :to było słodkie jak ona ich budziła ,a potem chyba była trochę zażenowana tą arbuzową pestką... ale to co się działo w studio... haha W końcu nie było tak bardzo oficjalnie

Dziś nawet podobał mi się Alex i ShinAe ze względu na to jak Alex patrzył na nią w studio... i niech to sobie będzie nakręcane, ale takie spojrzenie!

CrownJ był niemożliwy w tym szpitalu. Czarownica :p

Gwiazdą odcinka byli dla mnie Solbi i Andy. Reakcja Andiego na pierścionki , to naprawdę coś ^^ Przez jakiś czas między nimi było dziwnie i nie sądziłam, że wrócą do tej kjutnej strony.

Nie wiem czy to fakt, że ponad tydzień nie oglądałam tego programu czy faktycznie trochę przyspieszyli niektórzy romans ;] Np parom HyunBo i Alex&SinAe spadło chyba to niezręczne napięcie w związku....

a i jeszcze jedno pytanie... co się stałoz piątym członkiem ss501? To ten , co śpi?
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 26 lip 2008

ja także się zastanawiałem...
wydaje mi się, że on spał i biednej HwangBo nie udało się go dobudzić... a może wstydził się wyjść z pokoju bez stylizacji i takie tam? ;pp
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 26 lip 2008

Zarąbisty był ten gośc co go HwanBo nazwała Mother-in-law :) I te ich kapelusiki i czapeczki na każdą okazję ... ah young masters...
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 26 lip 2008

tak! Jung Min jako teściowa był świetny... zaglądał jej do kuchni i mówił co ma zrobić, co zrobiła nie tak... boska była mina Hwang Bo kiedy on zaglądał do lodówki... Normalnie nie mogłem... Ale najlepszy moment i tak był w studiu.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 26 lip 2008

Tak... studio... Zupełnie nowy, nadzwyczajnie ośmielony Hyun Joong. Może dlatego, że Hwan Bo nie mogła go widziec ;P
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 30 lip 2008

Odcinek 20 wyszedł, a ja oczywiście nie oparłem się pokusie i obejrzałem. Nie zawiodłem się... Ahh uwielbiam ten show!! ^^ Było śmiesznie, słodko, wspaniale... szkoda tylko, że tak mało Andy&Solbi CrownJ&InYoung... może za tydzień będzie ich więcej ;pp
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 30 lip 2008

Zgadzam się, 20 odcinek był super :)
NIe wiem jak wy, ale ja mam wrażenie, że co odcinek to lepsze... pewnie dlatego, że coraz lepsze relacje są w parach.... (niżej pewnie rzuce jakimiś spoiler2ami do 20 epizod więc jak coś to nie czytać xP)
Szkoda mi tylko było pary HwangBo&HyunJoong.... coś nie mieli szczęścia. Ale za to HwangBo była urocza jak się martwiła o dume swojego męża haha. No i HyunJoong był uroczy jak na początku nie patrzył nawet na Sinae.... xP
Awatar użytkownika
kikisriki
Oglądam regularnie xD

Post autor: kikisriki » 30 lip 2008

ogladam ten program od pierwszego odcinka i nawet bylam ciekawa czy ktos to jeszcze oglada!! Dodatkowo byl jakis inny program jakis special w ktorym wystepowaly pary z We Got Married i byla mowa o tym programie. Generalnie ciekawostka ze Hwangbo i Hyun Joong mieli na poczatku problemy bo wiele fanek prosilo o jak najmniejsze kontakty fizyczne miedzy nimi i HwangBo czula sie niezrecznie na poczatku!
polecam tez stronke http://coolsmurf.wordpress.com/
pojawiaja sie tam rozne ciekawostki nie tylko dotyczace We Got Married!
a tu jest link do odcinkow z napisami angielskimi
http://www.koreansubutd.com/wejustmarried.html
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 31 lip 2008

Też oglądałem te speciale... Tak HwangBo ma problem z fankami, które piszą do niej, aby nie miała żadnego kontaktu fizycznego z HyunJoong...

A wracając do odc. 20 to podobał mi się sam początek z InYoung i potem jak Solbi chwaliła się pierścionkiem ;pp

Tylko wkurzał mnie ich wątek bo po przyjściu Don Don było strasznie widać co jest reżyserowane, a co nie... Przez to, że on jest sztuczny nie lubię go-_-
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 06 sie 2008

MUSZĘ SIĘ Z WAMI TYM PODZIELIĆ...
oczywiście faktem realnym i stwierdzonym, że jestem uzależniony od tego show... ^^

Po pierwsze... nie dość, że przez Olimpiadę na odcinek 22 będziemy musieli czekać 2 tygodnie... to jeszcze w tym właśnie epizodzie para HwangBo & HyunJoong ma sesję zdjęciową z okazji 100dniowej rocznicy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a oto przedsmak tego co się będzie działo:
Obrazek

Jeszcze jeden cudowny news... Zdjęcia z sesji ślubnej Alexa & ShinAe zostały udostępnione... postaram się je tutaj zamieścić!! ^^
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 06 sie 2008

A oto Sesja Ślubna ALEX&SHINAE:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek