We got married

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kikisriki
Oglądam regularnie xD

Post autor: kikisriki » 01 wrz 2008

podobno w kolejnych odcinkach maja pary zostac rodzicami!! ciekawe jak bedzie wygladac ta misja!!

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 01 wrz 2008

info to krążyło już od jakiegoś czasu w sieci, a teraz okazało się, że było prawdziwe^^ oczywiście preview w odc. 23 także się znalazł...
Podsumowując odcinki 22-23... Były cudowne... Uwielbiam każdą parę i nie będę wybierać najlepszej^^ Wszystko jest sweet... A najlepsza scena... Kiedy niespodziewana osoba pojawia się na tym fajnym tle i komentuje cały dzień... śmiałem się jak nigdy!! <lol2>
Mam nadzieje, że dzieci podniosą oglądalność programu i będzie znowu lepszy od Family Outing^^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 02 wrz 2008

Nie no, odcinek 23 był bezkonkurencyjny :D To się robi coraz lepsze ^^
Oj już nie mogę się doczekac następnego. Ten preview powalił mnie xD
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 03 wrz 2008

tak się zastanawiam Devi, czy ta stronka, którą podałaś jest od tej samej gruby subującej, od ktorej ja mam nowe odcinki -> TungTung Fansub ... tak w ogóle to polecam inne programy, które tłumaczą xD

a preview do 24 odcinka był powalający :d ja chcę więcej :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 04 wrz 2008

tak się zastanawiam Devi, czy ta stronka, którą podałaś jest od tej samej gruby subującej, od ktorej ja mam nowe odcinki -> TungTung Fansub
Tak spojrzałam i... nie wygląda na to żeby to było to samo ;)
a preview do 24 odcinka był powalający :d ja chcę więcej Very Happy
Oj tak, popieram...
Ja myślałam, ze oni dostaną te dzieciaki takie już troszkę odchowane... w sensie ok 5 lat chociaż... (wyobrazalam sobie takiego trendy 5 latka krzyczacego A! xP) a tu taki zonk! I do tego wyglądało, jakby ktoś dostał dwójkę? Masakra! Ten preview zapowiadał istny armageddon xP Ale tak na prawdę może nie będzie tak źle. Może po prostu specjalnie tak prev zmontowali żeby tak wyglądało xP
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 04 wrz 2008

Ja w ogóle nie wyobrażałam sobie, że dostaną coś żywego 0.0
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 04 wrz 2008

Devi pisze:Tak spojrzałam i... nie wygląda na to żeby to było to samo Wink
czyli mamy 2 grupy subujące xD bosko :D

[quuote="Mauro"]Ja w ogóle nie wyobrażałam sobie, że dostaną coś żywego 0.0[/quote]
ja też nie... biedne dzieci xD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 12 wrz 2008

I jak wam się podobał odcinek z dziećmi? Oglądał ktoś już? :)
Ja przed obejrzeniem czytalam pare komentarzy które raczej nie były na plus więc nie spodziewałam się niczego specjalnego. W efekcie po obejrzeniu mogę stwierdzić, że był to jeden z odcinków na których uśmiałam się najbardziej... Żałowałam tylko, że Hwangbo i Gumiś oraz Andy z Solbi nie dostali dzieciaków tylko wysłali ich na farmę... o wiele bardziej chciałabym ich zobaczyć na miejscu pozostałych 2 par.
Tak czy inaczej stwierdzam, że z Andym coś było nie tak w tym epie. Jakiś trochę markotny był. Nie wiem, może zmęczony lub coś.

Poza tym... słyszał ktoś, że Andy z Solbi odchodzą z programu? TT.TT Moja ulubiona para... abuuu TT.TT I zapewne na ich miejsce wejdzie jedna z par, która będzie w specialu, heh... Nie wiem. Bez AnSol to już nie będzie to samo dla mnie... już bytm wolała, aby Alex z Shinae odeszli jak miałabym wybierać... ale że wybierać nie mogę no to coz :\
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 12 wrz 2008

O, a to już są napisy?
Prawdę powiedziawszy nie mogę się doczekac tego odcinka z dzieciakami^^
No i jestem ciekawa tych nowych par. Ostatecznie dojście takich unikatów jak HwanBoo i jej młody mężulek wyszło wszystkim na dobre.
Gdzieś czytałam, że obecne pary mają kontrakt do końca roku. W sumie to nie moga tkwic ciągle w tym samym programie. Od razu przypomina mi się Eun Yoon Hye (goong), która uknęła praktycznie w Xmenie na wiele wiele sezonów<- no trochę przesadziłam , ale ciągle tam była...
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 12 wrz 2008

SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW PARY ANSOL T.T
Andy & Solbi opuszczają WGM...
Sobotni odcinek będzie ich ostatnim odcinkiem... :(
Szkoda, że odchodzą...
W ich miejsce wejdzie prawdopodobnie jedna z par, które mają wystąpić w odcinku specjalnym w tą sobotę...
PRZYPOMINAM: W tym tyg. WGM trwa 3 godziny!!

Chyba się nie przyzwyczaję do myśli, że już ich nie zobaczę razem... Chociaż ostatnio między nimi nie było już takiej chemii jak na początku, to i tak byli najbardziej realną parą ze wszystkich...
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 12 wrz 2008

SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW PARY ANSOL T.T
Sobotni odcinek będzie ich ostatnim odcinkiem... Sad
Szkoda, że odchodzą...
W ich miejsce wejdzie prawdopodobnie jedna z par, które mają wystąpić w odcinku specjalnym w tą sobotę...
No to właśnie o tym pisałam wyżej xP
Chociaż ostatnio między nimi nie było już takiej chemii jak na początku, to i tak byli najbardziej realną parą ze wszystkich...
Dokładnie... coś w tym ostatnim epie było nie tak jak już wspominałam... ale to może dlatego, że odchodzą?
No i jak miałabym wybierać najbardziej realną parę to właśnie wybrałabym ich...
O, a to już są napisy?
Prawdę powiedziawszy nie mogę się doczekac tego odcinka z dzieciakami^^
No są od jakiegoś czasu. Na soompi w temacie WJM były linki. Ciągle ta jedna osóbka robi... ale mam nadzieję, ze się ktoś za to już normalnie zabierze bo ona robi to jedna jedyna... więc jej to sporo czasu zajmuje i i tak mówiła, że robi to tylko na razie :\
Awatar użytkownika
Patu-chan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Patu-chan » 12 wrz 2008

mootyl pisze:SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW PARY ANSOL T.T
Sobotni odcinek będzie ich ostatnim odcinkiem... :(
Szkoda, że odchodzą...
wielka szkoda! T.T moja ulubiona para... i pewnie nie tylko moja. ciekawa jestem, czemu odchodzą... bez nich to już nie będzie tak samo T.T
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 12 wrz 2008

hm, musiałam w jakiś niewytłumaczalny sposób przeoczyc. Zwłaszcza, że często zaglądam na soompi. Co ta szkoła robi z człowiekiem ;]

Wydaje mi się, że generalnie 'gorąca' atmosfera między Andy i Solbi ostygła jakoś zaraz jakieś dwa odcinki po tym sztucznym zamieszaniu z pierścionkiem. Już nie było tak jak kiedyś. Teraz pomiędzy nimi jest jakby 'poczucie obowiązku'. Odbębnic program i tyle. Zresztą podobnie wydaje mi się z In Young i Crown J. Oni wiedzą jaką ludzie mają o nich opinię i nie musza już praktycznie nic robic.
Z kolei dziwnie rozkręcają sie Alex i Shin Ae.
No dobra, zabieram się za oglądanie bo jestem do tyłu ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 13 wrz 2008

ciekawa jestem, czemu odchodzą... bez nich to już nie będzie tak samo T.T
Podobno oboje mają się teraz skupić na swojej karierze muzycznej... Andy ma na głowie musical, trase koncertowa i jakies promocje natomiast Solbi wydała teraz singiel więc też musi się na tym trochę skupić.
Cóż, nic się nie poradzi. Mam tylko nadzieję, że nowa para będzie ciekawa ;)
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 13 wrz 2008

Z tego co przed chwilą widziałam mają być trzy nowe pary O.o'' Jedną będą tworzyć HwanHee z Hwayobi, co do reszty to nie mam pojęcia bo nie kojarzę xD
zdjęcie z nowymi parami:
Obrazek
ODPOWIEDZ