We got married

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 13 wrz 2008

jak już wspomnieliśmy wcześniej...
3 nowe pary mają być tylko na dziś...
I tylko jedna z nich zastąpi AlSol...
W jednej jest Son Dambi i Marco...
a trzecia to para z 17 letnią różnicą wieku^^
Dziewczyna śpiewa piosenkę "Kiss me Kiss me" ...
nie kojarzę jej imienia bo jest nowa...

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 13 wrz 2008

Ja wiem tylko, że w parze z 17 letnią różnicą wieku 'paniem młodym' będzie Choi Jin-young czyli brat naszej kochanej ajummoni z Last Scandal - Choi Jin Shil. ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 16 wrz 2008

ajjj jestem po odcinku specjalnym... 2giej części *oryginalne pary* ! (W ogóle muszę się wypowiedzieć o dziewczynie, która subuje ten program. Jestem pełen podziwu, wdzięczności i miłości dla tej przemiłej osóbki, która nie musi tego robić, a zawsze się spieszy, jest miła dla wszystkich, cierpliwa i podaje mniej więcej kiedy mają wyjść kolejne suby, czy ciekawostki pod koniec programu)

Teraz co myślę o odcinku. Był wspaniały. Uśmiałem się jak nigdy! Świetne konkurencje, humor, rywalizacja... Wycięte sceny też były dobre^^ Ale nie podobało mi się zachowanie AnSol... Jednak oni się chyba troszeczkę wypalili. Widać po minach Andy'ego, że nie jest zainteresowany tym co się dzieje. Zresztą robi wszystko jakby mu nie zależało... Chociaż wykazał się podczas gry z czekoladowymi pałeczkami *kto obejrzy będzie wiedział* Solbi tam troszeczkę odbiegała od niego, ale on z pełną zajadłością chciał zwyciężyć... W sumie według mnie dla nich to raczej problemem nie powinno być. Szkoda, że to ich ostatni odcinek-_-
Ogólnie para, która zwyciężyła wszystkie konkurencje, zasłużyła na to... Bo byli najbardziej zdeterminowani i zgrani^^ (jak zawsze <lol2>) ... Żal mi było tylko pana 30stki <lol2> ...

Okay to na tyle... Czekam na 1szą część z nowymi parami... Oczekuję wiele od Son Dambi i Marco... Ludzie wypowiadają się pozytywnie na ich temat... A ja uwielbiam patrzeć na Dambi... jest śliczna *_*

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 17 wrz 2008

smutna wiadomość dla fanów AlShin -_-
ta para także odchodzi z programu już niedługo...
z powodów zdrowotnych Alexa...
Szkoda... Program straci wiele (oglądalność także) ...
cóż... zobaczymy jak to będzie

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 17 wrz 2008

No nie... AlShin też? :\ To ciekawe kto za nich wejdzie... czyżby druga para z tej trójki będącej w specialu?
Może AlShin to nie była moja ulubiona para ale bez nich to jakoś tak nie wiem.... :\

Zgadzam się co do osóbki subującej. Naprawdę odwala świetną robotę i to w szybkim tempie. Nie jedna grupa dłużej coś tłumaczy...

Jeśli natomiast chodzi o odcinek to mi się też podobał. Szczególnie konkurencja z tymi czekoladowymi pałeczkami... Były ujęcia z takiego kąta, że wyglądało jakby był kiss haha (szczególnie mi się podobała runda AlShin xP).
Co to lettuce couple to zastanawiałam się czy lido gumisiów (HyunJoong oczywiście xP) nie zrobił tego specjalnie, ze on sam gryzł a HwangBo tylko stała - w końcu tym sposobem fanki nie mogą HwangBo zarzucić, że coś zrobiła... w końcu ona tylko stała xP
(nie no ale to tylko taka myśl mnie przeszła bo jak fanki sobie coś wymyślą to kij z tym czyja wina byla...).
Co do wygranej pary to muszę przyznać, że cieszyłam się razem z nimi... należało im się xP

Eh, miałam coś jeszcze napisać ale mnie zagadali i już nie wiem co, trudno xP

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 17 wrz 2008

Co to się dzieje z tym programem!

PD stwierdził, że nadejdzie odcinek, w którym WSZYSTKIE PARY będą mieli "Misję Pożegnalną" ... która pomoże im w podjęciu decyzji. Zostać czy opuścić program. Oczywiście głosowanie odbędzie się za pomocą TAK czy NIE. Jeżeli obaj partnerzy zagłosują na TAK para zostaje, w innym wypadku odchodzi. Więc możemy być nawet przygotowani na to, że WSZYSTKIE stare pary mogą odejść ?! Zresztą PD powiedział, że "małżeństwa" ze speciala... są gotowe na to, aby uczestniczyć w show na stałe.

Ciekawy jestem co z tego wyniknie. Mam nadzieje, że WSZYSCY zostaną *_*

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 18 wrz 2008

Ja tam nie dziwię, że Alex odchodzi. Odkąd wydał płytę jest wszędzie. Prowadzi audycję radiową, show w Mnet, nagrywa co dwa tygodnie WGM, ciągle gdzieś jest zapraszany, no i oczywiście koncerty związane z promocją płyty. Na serio zaczęłam się zastanawiac kiedy wreszcier powie dośc! Gdzieś czytałam, że bierze urlop na kilka miesięcy. Niech się wykuruje i wraca do rozrywki ;]
Co do odcinka to zgadzam się z Wami, najbardziej emocjonujący był wafelek ;p Wytrzeszczyłam oczy równie szeroko co HyunJoong, kiedy patrzyłam na parę AlShin. I nadal się zastanawiam *.*

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 21 wrz 2008

Ajj nowe pary są super!

Lee Hyeon Ji i Choi Jin Young
Kompletnie nie wiem kim jest ta dziewuszka. Jak wpisuję ją w google to wyskakuje Lee Ji Hyeon , czemu za bardzo nie powinniśmy się dziwic. Z drukiej strony nie mogę uwierzyc ,że Choi Jin Young jest taki stary *.* a tak niestaro wygląda 0.0 Narazie mnie nie powalili bo nic nowego jakby nie zostało poweidziane (była już para starszy i młodsza i jakbym już te teksty wszystkie gdzieś słyszała) Ale zapowiada się całkiem ok.

Son Dam Bi i Marco
Śmiech Marca powala ;D I jaaakie ciało! Zresztą obojgu nic nie brakuje ^^ Z tą parą na pewno nie będziemy sie nudzic. Jednak to nie są moi ulubieńcy. Chociaż zabawni ^^

HwanHee i Park HwaYobi
HwanHee wygląda trochę jak Alex i mówi jak Alex! Wydaje mi się, że właśnie przyszło zastępstwo za Alsuna! No i Hwayobi.... Ta dzieuwszka jest świetna! Nie wiem czy gra czy taka jest , ale zachowuje się jak na prochach^^ Taka nieogranięta, z tysiącem pomysłów, nadpobudliwa (za każdym razem jak Fany coś do niej mówi to wstaje i odskakuje dalej)
I oczywiście końcówka odcinka była fantastyczna! Po raz pierwszy w tym programie się wzruszyłam. Piosenka została zaśpiewana przepięknie. Nawet nie spodziewałabym się po nich takich głosów ! A potem, gdy skończyli Hwayobi z tym świetnym głosem i absolutnym skupieniem znów powróciła do 'dziewczynki głupotki' i czar jakby prysł.
Jeszcze gdyby tak miec mp3 z tych dwojgiem ^^

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 25 wrz 2008

Crown J & Seo In Young...
Mrówka i Wiedźma... odchodzą z programu. Już w tym tygodniu! Nic co dobre nie trwa wiecznie... Jest to kolejna para, która odchodzi z programu. Czekamy tylko, aż oficjalnie potwierdzi się, że Alshin także odejdzie... i ze starych par zostanie tylko najmłodsza para. Chociaż wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu...
SZKODA... ten program był świetny...
Suby do 26 odcinka pojawią się jutro... ^^

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 25 wrz 2008

Gdzieś czytałam że HwaJoong odejdzie za trzy miesiące dopiero... A mrówcza rodzina miała dopiero za miesiąc...
No nic, codziennie inne informacje.

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 25 wrz 2008

Okazało się, że odejście Crown J & Seo In Young to prawdopodobnie plotka, chociaż sytuacja z Alshin i JoongBo jest raczej niepewna...
W sumie gubię już się w tym programie... i ten głupi PD-_- Wydaje mi się, że on chciałby już wymienić cały skład... Zachowuje się tak, jakby nie zależało mu na wysokiej oglądalności! ;/

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 28 wrz 2008

A więc tak... Jestem po odcinku nr. 26 <-- mimo wszystko to już dużo^^

I muszę powiedzieć, że AnSol znowu wydawali się tacy bliscy sobie i rozbawili mnie, aż szkoda, że za tydzień rozpocznie się ostatnia seria 2óch odcinków z ich udziałem. Oczywiście JoongBo nie zawiedli mnie. Jak zawsze było śmieszne, ale także romantycznie... ^^ Wątek z dziećmi zaczął mnie trochę irytować... zamiast bawić, denerwował... i ta kłótnia "A" couple -_- Zbędne udawanie... nie lubię czegoś takiego w tym programie.

Muszę powiedzieć, że nie mogę doczekać się kolejnego odcinka, jestem ciekaw kto zostanie, a kto odejdzie i ogólnie jak wypadły im te misje. Stwierdzę na koniec jeden fakt, według mnie formuła programu troszeczkę się wypala... już nie błyszczy tak jak dawniej, a wszystko za sprawą cudownego PD, który niszczy swój własny show głupimi decyzjami -_-

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 01 paź 2008

Nowy singiel CROWN J pod zacnym tytułem FLY BOY:
http://www.youtube.com/watch?v=iPN4cumddTE

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 09 paź 2008

no i żegnajcie AnSol :(((((((
ależ smutny odcinek pod tym względem...
no szkoda, ze odeszli... byli cudowni...
a do pozostałych par^^ Ubawiłem się jak nigdy...
Za AnSola wchodzi Son Dambi i Marco!

Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: San-chan » 10 paź 2008

sancia jest w tyle T__T;;;
przez wyjazd do hiszpanii, a potem do korei, stanęłam na 11 odcinku xDDDD
ale obiecuje nadrobic xD

ODPOWIEDZ