We got married

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 24 paź 2008

ale obiecuje nadrobic xd

Ale za to masz fote z CrownJ i Inyoung... xP Co prawda tylko z bilbordem no ale... (ja czekam na ta swoja fote... czas zmienic banner w podpisie xPPP)

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: San-chan » 02 lis 2008

haha... no mialam ci wysłać tę fote.. ciagle zapominam xDDD

i juz wszystko nadrobiłam ^_^

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 05 lis 2008

haha... no mialam ci wysłać tę fote.. ciagle zapominam xDDD

Długo musiałam na nią czekać ale grunt, ze się doczekałam xPPP

i juz wszystko nadrobiłam ^_^

Dzielna, dzielna xP

Eh... ja dziś oglądałam 31 ep... i nei wiem. Mi tam się ciągle podoba, a ludzie narzekają ^^' Szkoda, ze AlSin odchodzą no ale jak AnSol przezylam to to przezyje tym bardziej...
Poza tym uwielbiam Fanego... bosh... on jest straszny xP Ale dobrze ich dobrali bo jej to nawet nie rpzeszkadza a co więcej nawet jej to pasi xPPP

Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: San-chan » 05 lis 2008

Poza tym uwielbiam Fanego... bosh... on jest straszny xP

tak, widac jak go kochasz xDDDDDD
tez go uwielbiam, jest taki pocieszny xDDD (chociaz nadal uwazam, ze mogli dac briana...xD)

a twoj baner... Ant tour in Seoul..XDDD muahahaha, rządzisz;d
A~!

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

tez go uwielbiam, jest taki pocieszny xDDD

Prawda xP

(chociaz nadal uwazam, ze mogli dac briana...xd)

Może i tak... ale on też miecie!
Eh, aż żal mi sie jakoś zrobiło jak w tym specialu ktoś trzasnął, że powinien to być Brian... my tak miedzy soba to co innego niż jak mu ktoś w studiu tak walnął ^^'''

a twoj baner... Ant tour in Seoul..XDDD muahahaha, rządzisz;d

Hahaha, no zastanawiałam się jaki napis moge dać... i takie "O! Wiem :D"
Eh, wyglądam jakbym miała jakąś aureolę nad głową xP
Powinnyśmy sobie też pod jakimiś innymi bilbordami z nimi zrobić fotę... wszystkie były fajne xPP

PS. Teraz to mamy takie couple bannery xP
Banner couple............. xPPPPP

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 05 lis 2008

No to chyba już powinnam Wam zazdrościć touru po Seulu, hm? <pęka z zazdrości> 8) Jak się takie 'wycieczki' organizuje? ^^

Jak również dziwię się opiniom, że program nam się kruszy. Może było w pewnym momencie zmęczenie materiału -> końcówka bytu Andy&Solbi couple, ale to minęło i teraz z przyjemnością oglądam HwanBo& HyunJoong couple. Widać wyraźnie, że ich relacje się zmieniły i teraz żadne ee ;skinshipy' nie są dla nich problemem xD
A w oczekiwaniu na WGM oglądam stare X-man'ny i za każdym razem odkrywam coś nowego i wciąż to "To przecież On!" , "ja go znam!" ->sama się zadziwiam xD Mnóstwo ludzi się przez ten program przetoczyło _>HwanBo , Solbi, Andy, ShinAe, Hwayobi, Fany nie wspominając już o reszcie Shinhwy, DBSK, Juniorów, MC Mongów etc etc
Fajnie jest ich teraz sobie porównać, zwłaszcza że jak wcześniej oglądałam X-mana to nie do wszystkich przywiązywałam taką wagę jak teraz ;]

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Jak się takie 'wycieczki' organizuje? ^^

Kupuje się bilet, rezerwuje hostel i dalej na żywioł? xP

Co do tych programów to prawda. Często bywa tak, że ściągam np. odcinek jakiegoś programu bo jest tam X. Później poznaje się w różnych okolicznościach inne gwiazdy i nagle okazuje się, że "przecież on był w programie który oglądałam daaawno temu!" xP

Mnie tylko dobija jak dorzucają tego gościa (nie wiem jak on się zwie, nie pamiętam... ale uwielbia leżenie na kanapie i to chyba wiele wyjaśnia xP). Wkurza mnie, uczestników i...... co on tam w ogole robi, niech sobie bedzie MC ale nic wiecej >.<
Jak w 31 epie sciagnal te skarpetki i polozyl je na stoliku to myslalam ze padne.... ŻAL....

Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: San-chan » 06 lis 2008

Później poznaje się w różnych okolicznościach inne gwiazdy i nagle okazuje się, że "przecież on był w programie który oglądałam daaawno temu!" xP

oh to prawda ;DDDD
ostatnio ogladałam na YT jakieś stare 'of course' z x manow.. z HyunJoongiem.. i kto w tle wiwatował? HwangBo!XDDDDD
W ogóle HwangBo zawsze lubiłam w tych wszystkich Xmanach, taka z niej agentka xDDDD~

Kurde, ja chce suby do 32 odcinka~~ Y_Y;
moje baby przyjdzie razem z Kyu~~~ abubu;d

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 28 lis 2008

Właśnie dopatrzyłam się pewnej nieprawidłowości,a może po prostu przeoczenia z mojej strony. Weszłam dziś na thread na soompi o "we got married' chyba po raz piewrszy na pierwszą stronę i przeżyłam szok. Otóż patrzę na te fotki i wcale nie widzę Shin Ae ani Andy'iego. Szukam, w końcu obejrzałam pierwszy odcinek, ale nie no, wszyscy są. Okazuje się, że przed głównym programem został wyemitowany special z innymi partnerami dla Alexa i Solbi. Oglądaliście?

Obrazek

Alex i Jang Yoon Jung <-jakaś piosenkarka
Obrazek

Hong Kyeong Min i Solbi <- podejrzewam, że był za stary dla Solbi
Obrazek

Linki do
We Got Married Lunar New Years Special

Part 1: http://youtube.com/watch?v=A7A4DbMNc94
Part 2: http://youtube.com/watch?v=UY3bArqp_e0
Part 3: http://youtube.com/watch?v=DJhSaj6dzkA
Part 4: http://youtube.com/watch?v=bcVz_yZVnqY
Part 5: http://youtube.com/watch?v=D4lpaqVzQx0
Part 6: http://youtube.com/watch?v=6mye4JiqDgs
Part 7: http://youtube.com/watch?v=CBfqly89MiE
Part 8: http://youtube.com/watch?v=okxZH0oh01w
Part 9: http://youtube.com/watch?v=VbhqxGfNu1k

Niestety tego odcinka nikt nie zsubował.
Ale... oglądał ktoś? Ja się właśnie zabieram i zdam relację później 8)

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 28 lis 2008

Tak, jak to zobaczyłam pierwszy raz to też nie wiedziałam o co chodzi xP
Później dopiero się doczytałam, że to był odcinek przed rozpoczeciem programu na dobre. Jak mniemam sprawdzenie czy się przyjmie xP

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 03 gru 2008

No więc obejrzałam ten Special, ale prawdę powiedziawszy pamiętam z niego tylko jedno : Alex zupełnie inaczej zachowywał się w stosunku do swojej partnerki niż do shin Ae. Był bardziej otwarty i śmiały z swoich poczynianiach. Ta Jang Yoon Jung naprawdę do niego pasowała w tym odcinku.

Co do ostatnich odcinków WGM.... No cóż, podobno oglądalnośc spadła na ostatnie miejsce i zmieniają program... Nie dziwię się, bo ostatnio sama oglądam tylko segment z HwangBo i HyunJoonkiem i mrówczą rodziną. Pozostałe dwie pary omijam, po prostu nie mam do nich cierpliwości. (Hwayobi ostatnio (36ep) wyglądała jak bawarska dziewka ^^ )

I tak sobie myslę, że przestanę oglądac program po odejciu HwangBo i Hyun Joonga (dlaczego z odcinka na odcinek coraz lepiej mi się ich ogląda? ;/) W sumie to oni przytrzymują program przy zyciu....

Pocieszam się myślą, że Boys Before Flower już za trzy tygodnie :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 04 lip 2009

Eggie: Bo chodzi mi o te ze Zdzichem Smile Pięknie dizękuję i sie kłaniam. obejrzałam przypadkiem jakiś odcinek z nim i jestem zauroczona Hyun Joongiem jako osobą Smile

Ehh domyśliłam się xP
Tu masz listę kto kiedy występował:
http://www.soompi.com/forums/index.php? ... ry11537568

edit

credit@soompi
Episode List:
[spoiler2]
Episode 0 (080206) ~ Lunar New Year Special: Crown J - Seo In Young, Hong Kyeong Min - Solbi, Jung Hyung Don - Saori, Alex - Jang Yoon Jung
Episode 1 (080316): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Jung Hyung Don - Saori, Alex - Shin Ae
Episode 2 (080323): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Jung Hyung Don - Saori, Alex - Shin Ae
Episode 3 (080330): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Jung Hyung Don - Saori, Alex - Shin Ae
Episode 4 (080406): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Jung Hyung Don - Saori, Alex - Shin Ae
Episode 5 (080413): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Jung Hyung Don - Saori, Alex - Shin Ae
Episode 6 (080420): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Jung Hyung Don - Saori, Alex - Shin Ae
Episode 7 (080427): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Jung Hyung Don - Saori, Alex - Shin Ae
Episode 8 (080504): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Jung Hyung Don - Saori, Alex - Shin Ae
Episode 9 (080511): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Lee Hwee Jae - Jo Yeo Jung, Hwang Bo - Kim Hyun Joong
Episode 10 (080518): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Lee Hwee Jae - Jo Yeo Jung, Hwang Bo - Kim Hyun Joong
Episode 11 (080525): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Lee Hwee Jae - Jo Yeo Jung, Hwang Bo - Kim Hyun Joong
Episode 12 (080601): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Lee Hwee Jae - Jo Yeo Jung, Hwang Bo - Kim Hyun Joong
Episode 13 (080608): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Lee Hwee Jae - Jo Yeo Jung, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 14 (080615): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Lee Hwee Jae - Jo Yeo Jung, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 15 (080622): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Lee Hwee Jae - Jo Yeo Jung, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 16 (080629): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Lee Hwee Jae - Jo Yeo Jung, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 17 (080706): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Lee Hwee Jae - Jo Yeo Jung, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 18 (080713): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 19 (080720): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 20 (080727): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 21 (080803): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 22 (080824): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 23 (080831): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 24 (080907): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 25 (080914) ~ Chuseok Special :
Part 1: Choi Jin Young - Lee Hyun Ji, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi
Part 2: Seo In Young, Andy - Solbi, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 26 (080921): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 27 (080928): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 28 (081005): Crown J - Seo In Young, Andy - Solbi, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae
Episode 29 (081012): Crown J - Seo In Young, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi
Episode 30 (081019): Crown J - Seo In Young, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi
Episode 31 (081026): Crown J - Seo In Young, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi
Episode 32 (081102): Crown J - Seo In Young, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi
Episode 33 (081109): Crown J - Seo In Young, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi
Episode 34 (081116): Crown J - Seo In Young, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Alex - Shin Ae, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi
Episode 35 (081123): Crown J - Seo In Young, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi
Episode 36 (081130): Crown J - Seo In Young, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi
Episode 37 (081207): Crown J - Seo In Young, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi
Episode 38 (081214): Crown J - Seo In Young, Hwang Bo - Kim Hyun Joong, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi
Episode 39 (081221): Crown J - Seo In Young, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi, Kang In - Lee Yoon Ji
Episode 40 (081228): Crown J - Seo In Young, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi, Kang In - Lee Yoon Ji
Episode 41 (081228): Crown J - Seo In Young, Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi, Kang In - Lee Yoon Ji
Episode 42 (090125) ~ Lunar New Year Special: Jung Hyung Don - Taeyeon, Jun Jin - Lee Si Young, Shin Sung Rok - Kim Shin Young
Episode 43 (090201): Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi, Kang In - Lee Yoon Ji, Jung Hyung Don - Taeyeon
Episode 44 (090208): Hwanhee - Hwayobi, Marco - Son Dam Bi, Kang In - Lee Yoon Ji, Jung Hyung Don - Taeyeon
Episode 45 (090215): Kang In - Lee Yoon Ji, Jung Hyung Don - Taeyeon, Jun Jin - Lee Si Young, Shin Sung Rok - Kim Shin Young
Episode 46 (090222): Kang In - Lee Yoon Ji, Jung Hyung Don - Taeyeon (Note: MBC only aired half of WGM because of the debut of a new tv show)
Episode 47 (090301): Kang In - Lee Yoon Ji, Jung Hyung Don - Taeyeon, Jun Jin - Lee Si Young, Shin Sung Rok - Kim Shin Young
Episode 48 (090315): Kang In - Lee Yoon Ji, Jung Hyung Don - Taeyeon, Jun Jin - Lee Si Young, Shin Sung Rok - Kim Shin Young
Episode 49 (090322): Kang In - Lee Yoon Ji, Jung Hyung Don - Taeyeon, Jun Jin - Lee Si Young, Shin Sung Rok - Kim Shin Young
Episode 50 (090329): Kang In - Lee Yoon Ji, Jung Hyung Don - Taeyeon, Jun Jin - Lee Si Young, Shin Sung Rok - Kim Shin Young[/spoiler2]

Wyjaśnienie dla Eggie xP (wybacz, ale nie chce mi się tego tłumaczyć na polski xPPP)
On this show, celebrities are paired together (participants don't choose who their partner is, but the pairings are set up by the PD) and have to portray themselves as a real life couple. They are given a mission each week, such as housewarming party, couple vacation, meeting the families, etc. In between scenes there are interviews with the participants asking questions about their day, as well as discussion about conflicts and developments in the relationships. The actual date of recording and the interviews are all prefilmed and the participants and MCs watch it all back. Each side of the couple would privately express their thoughts and confessions that were not revealed to each other in person. (Credits: jahye@soompi & Wikipedia)

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 03 sty 2010

Piszę tu posty z półrocznym odstępem więc się nie czepiać ;p

Dawno nie widziałam WGM, daaaawno...rok? Ponad rok ^^ A tu trafia sie taki Jokwon z Gain i ojejku, chyba najlepsza para ever <3 Kwon mój miszczu :D
Nie no na serio... nie wiem czy to fakt, że ostatnie odcinki WGM jakie oglądałam byly naprawdę beznadziejne, czy dlatego że oni są tacy fajni, ale to sie podoba^^ Na początku może faktycznie byli nieco dziwni, ale teraz o lol, wyglądają jak prawdziwi xP I jest słooooodko. <3 Niby o to chodzi by udawać tak by ludzie uwierzyli, ale... no nie wiem ;D ekheeem, anyway obejrzałam już wszystko co było do obejrzenia z nimi i czekam na odcinek z tego tygodnia ;D

Aha, co odcinka z zeszłego tygodnia, jak nagrywali piosenkę to.... Jea z BEG wymiata <3

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 02 maja 2010

no ja właśnie też dzisiaj sobie oglądam pięknie Adam Couple i co?! -_-
no i kurde skasowali mi z yt odcinki, kiedy oglądałem 9 :/ akurat dzisiaj skasowali jak ja oglądałem... a wkręciłem się w Jo Kwona i Gain xD xD xD
zna ktoś inne źródło? ;p

EDIT:
okay mam xD znalazłem
idę oglądać dalej... (znowu nie pouczę się do matur :( )

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Post autor: radience » 30 cze 2010

Obrazek

nowa para ;] 2PM Nich Khun oraz f(x) Victoria

Ogólnie podobno oglądalność pierwszego epa [który ukazał się 26.06] wynosiła 15,5 %

Obrazek
ODPOWIEDZ