Family Outing

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Family Outing

Post autor: mootyl » 20 lip 2008

Nowe show SBS... Jak gwiazdy radzą sobie z pracami na wsi? Dowiemy się... kiedy rodzinka wyjedzie na rodzinne wakacje!

MCs:
Lee Hyori
Park Ye-jin
Dong-wan
Dae-sung
Kim Soo-roo
Yoon Jong-shin

jeszcze dwóch ale nie pamiętam ;pp

W programie chodzi o to, że babcie i dziadkowie wyjeżdżają na rodzinną wycieczkę pozostawiając dom na wsi pod opiekę naszych cudownych MC.
Szykuje się niezła zabawa!

Angielskie napisy są do 4odc.

Ja obejrzałem na razie jeden i zapowiada się świetna zabawa!

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 21 lip 2008

ahahaha!!
w 3cim odcinku zamiast Dong-wana pojawia się Braian. Trochę się wystraszyłem ponieważ lubię Dong-wana, a za Braianem nie przepadam... ale co się okazało? Zmiana wyszła na lepsze! Musicie obejrzeć odcinek 3 i jego końcową zabawę... No nie mogłem z Braiana... JEST ŚWIETNY! ... i utwierdzam się w przekonaniu, że Hyori jest PIĘKNA... normalnie cudna i do tego z dużym poczuciem humoru! ^^

Program staje się coraz ciekawszy i zabawniejszy... ale nie przebije "We got married" ...
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 21 lip 2008

Na początku jak czytałam "obsadę" to się właśnie zastanawiałam czy to TA Hyori? xPP Ale w ogole nie zauważyłam DongWana... chodzi o TEGO Dongwana? LOL, gapa ze mnie (mój ulubieniec z Shinhwy xP). A co do Briana... ja go lubie. Facet jest zabawny i stuknięty hahaha. Dobry do takich programów :)
Chyba jednak zerknę na ten programik i zobaczę co tam wykombinowali ;)
A mogę spytać gdzie to oglądasz? Wolałabym sobie to móc ściągnąć niż np. oglądać na youtube ^^'
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

właśnie denerwuje mnie ta grupa subująca...
bo można to oglądać tylko na YouTube -_-
ehhh... ale da się przyzwyczaić^^
chyba, że gdzieś na soompi albo coś
znajdziesz linki do ściągnięcia...
I muszę cię rozczarować...
Dong-wan chyba zrezygnował z tego programu...
bo w zapowiedzi piątego odcinka, też go nie było-_-
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 21 lip 2008

no ten programik też oglądam...na początku ze względu na DaeSunga a teraz to już właściwie dlatego, że jest śmieszny

Co do DongWana to wydaje mi się, że z każdym odcinkiem dochodzi okazyjnie jedna postać. Przez dwa odcinki są w jednym miejscu nie? Więc kiedy jadą do nowych dziadków :D pojawia się z nimi jakaś nowa gwiazda...widziałam preview do następnego odcinka i tam raczej nie ma Briana tylko ktoś inny, tak jakby na jego miejsce.
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

OK... jestem po pierwszym, odcinku i już uwielbiam ten program xP
Znalazłam linki do hardsubów grupy F.O.Fansubs. Nie było trudno bo są na soompi ;D Poza tym, ku mojej kolejnej uciesze, do ściągnięcia z Mediafire ^-^ Więc już mam 3 epy (obejrzałam, jak już pisałam, pierwszy, zaraz się zabieram za drugi xP).
Co do DongWana... to justyna ma w sumie rację. W każdym odcinku (tj właściwie to co drugi odcinek, za każdym razem jak zmieniają miejsce bo w sumie mamy tu przypadek jak np. z X-men'ami, że tak jakby 1 epizod jest dzielony na dwa...) wchodzi nowa osoba zamieniając jedną starą. Można powiedzieć, że jedno miejsce w grupie uczestników jest przechodnie xP I tak, w 1-2 ep jest Dongwan, w 3-4 na to miejsce wchodzi Brian, 5-6 ep mamy Park Hae Jin a w 7-8 epizodzie będziemy mieli okazję oglądania.... G-Dragona w akcji xP
W sumie dobrze, że chociaż jedna osoba się zmienia. Może w późniejszych odcinkach będą wprowadzać jakieś inne zmiany. Kto wie :) Jak na razie lecę oglądać kolejny ep! :D
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Lee Chun Hee także zniknie z show...
Denerwuje mnie trochę to w tych variety shows... znikają fajne osoby... jak już się biorą za taki program, to powinni tak zmienić swój terminarz, aby móc w nim uczestniczyć do końca... chyba, że wywalają PD... ale to też jest złe!

Więc stałymi MCs zostają:
Yoo Jae Suk, Lee Hyori, Yoon Jong Shin, Kim Soo Ro, Park Ye Jin & Dae Sung (Big Bang)

Mam nadzieje, że nie wywalą Lee Hyori albo ona sama nie odejdzie^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Z jednej strony może szkoda, że fajne osoby odchodzą, ale ja wcale nie uważam, że powinni cały swój terminarz pod show ustawiać. Fajnie, że są chociaż parę odcinków. Do tego tak na prawdę nie wiemy, czy takie odgórne założenie nie było. Poza tym czasem zmiany wychodzą na gorsze, to fakt, ale na lepsze również ;) Z resztą tak na prawdę zauważ, że ktoś może np nie lubić Hyori i wyczekiwać tylko aż odejdzie... a dla Ciebie byłaby to z kolei strata ;)
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Family Outing zwiększa oglądalność SBS w niedzielny wieczór. Po raz pierwszy od dawien dawna, oglądalność przekroczyła próg 10% ... podwyższyła się o 2,6%! Bravo dla tego SHOW!

KBS Happy Sunday (Delicious Quiz, 1N2D, IMC): 19.7%
MBC Sunday Sunday Night Part 1 (WGM): 18.1%
SBS Good Sunday (Family Outing, Change, In-Laws): 10.6%
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 25 lip 2008

Z resztą tak na prawdę zauważ, że ktoś może np nie lubić Hyori i wyczekiwać tylko aż odejdzie... a dla Ciebie byłaby to z kolei strata Wink
a no właśnie wyobrażacie sobie ten program bez No.2 i No.6??!!! przecież te małe wymiany zdań między HyoRi i McYoo są najlepsze....sprawiają wrażenie bardzo dobrych przyjaciół i jak dla mnie są esencją tego programu...
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 29 lip 2008

SBS już mnie wkurza-_-
usunęła wszystko z youtube... a na soompi nie ma pliku do ściągnięcia odc. 5 z napisami-_- a chciałem obejrzeć drugi raz bo odcinek był fajny-_-

SBS powinno myśleć o zagranicznych fanach-_-
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 29 lip 2008

SBS powinno myśleć o zagranicznych fanach-_-
Nic z tego raczej nie mają, więc czemu mieliby o nich myśleć? Tak to niestety jest.

Ja stwierdziłam, że poczekam na wersję HQ do ściągnięcia... i mam nadzieję, że już niedługo będzie :
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 19 sie 2008

Uwielbiam ten program :D Uwielbiam wszystkie motywy z tego programu :D Chunderella i Stepmum Kim są boscy :D Głupi i Głupszy tak samo :D Zaśmiewam się do łez oglądających ich poczynania w różnych grach :D momenty z Hyori i MC Yoo są chyba jednak nie do przebicia :D Te program idealnie poprawia humor :D Szkoda tylko, że tak wolno wychodzą kolejne odcinki... mam wrażenie, że nigdy nie doczekam sie odcinków z GDragonem ><
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 20 sie 2008

Szkoda tylko, że tak wolno wychodzą kolejne odcinki... mam wrażenie, że nigdy nie doczekam sie odcinków z GDragonem ><
Dokładnie...
Tak czekałam żeby obejrzeć 5 odcinek jak wyjdzie 6 aby razem obejrzeć ale w końcu obejrzałam go wczoraj _^_' Może 6 niedługo będzie bo prace już na ukończeniu. Heh, liczę na to...
Tak czy inaczej do odcinka z G-Dragonem jeszcze troche poczekamy o ile nie przyśpieszą... Później z kolei ma być JunJin to też jestem ciekawa xP
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 01 wrz 2008

AAAAAAA STREAMING VER.
do odcinka 6... jestem tak podekscytowany, że idę od razu oglądać... ^^ WRESZCIE!!
ODPOWIEDZ