Family Outing

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 23 lis 2008

No dobrze, teraz je xD Wprawdzie z 'lekkim' poślizgiem, ale w zeszłym tygodniu zaczęłam oglądać to show. Głównym powodem był mój ukochany MC Yoo, za któym po prostu szaleję i wcale nie dziwię się , jak Yoon Eun Hye kiedyś powiedziała, że to idealny facet. Takiego dystansu do siebie i do świata, i poczucia humoru jeszcze nie widziałam.
Co do samego show jest prześmieszne. Nie spodziewałam się po Lee Hyori wiele, a tu proszę ^^ To ona praktycznie z MC Yoo nakręca program. I gdyby nie fakt, że ten pan ma już żonę, to powiedziałabym , że ci dwoje mają się ku sobie. Ten chłopiec z BigBangu, Dae Sung jest przeuroczy i nie spodziewałam się tam spotkać Lee Chun Hee, do któego mam absolutną słabość .

No dobra jestem dopiero po 3 epie, ale i tak jestem już podekscytowana :D A przede mną jeszcze tylu gości;] GDragon, Rain! , DBSK, JunJin !

Z Variety Show polecam Kko Kko Single , który prowadzi mój ulubiony koreański kurczak Shin Jung Hwan xD Single-gwiazdy chodzą ze sobą na randki i w ten sposób się poznają. Mnóstwo humoru i ten przystoooojny siatkarz Moon SungMin <3
Aż się zdziwiłam, że właśnie na planie tego show Lee MinWoo zaczął romans, któy przeniósł się do realu... polecam xD

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 10 sty 2009

Nowa grupa subująca odwala kawał niezłej roboty i w końcu mogę oglądać (aktualnie) moje ulubione variety show na bieżąco!

Jak dotąd uwielbiam wszystkie odcinki i każdego z gości osobno. Gdybym miał wybierać najlepszą osobę z show nie byłbym w stanie... ponieważ uwielbiam ich wszystkich^^

Ostatni odcinek Christmas Special & End of The Year Speacial... były super. Jak rozdawali prezenty dzieciom. MC Yoo kiedyś będzie dobrym tatą... tak samo jak Hyori mamą^^
Co do zakończenia roku, duet przegranych był cudowny i do tego "X-files" i śmieszne-nie pokazywane dotąd urywki, czyli np. taniec Hyori bez podkładu muzycznego, Ye-jin i Chun-hee sami w ciemnym lesie itp. Uwielbiam ten show... nie mogę doczekać się kolejnego odcinka *_*

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 10 sty 2009

Z buntu narodziła się nowa drużyna subująca. W sumie dobrze, bo tamci nie wiem co sobie myślą. Zamykają forum, a jak już był chyba w święta dzień otwarty to zaproszenie było nagrane i trzeba było usłyszane literki wpisywać. A na forum dotychczasowe 7 odcinków przez nich przetłumaczone i nic więcej... Dziwni... robią takie zamieszanie..

Tak mi się zdawało, że części tych kawałków nie było, co je w specialu pokazali. Ale np nie było nic z odcinka z Jun Jinem <- nie mogę się już doczekać aż przetłumaczą całe 'wyjście'
Mi tam najbardziej z xfiles podobała się rozmowa z Gong Yoo xP
Ale i tak odcinek z Cha Tae Hyunem wymiata. Koleś mógłby już tam z nimi w rodzinie zostać. ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 10 sty 2009

Ja dopiero wczoraj znalazłam to forum nowej grupy... I strasznie się cieszę, bo myślałam już że nie będzie mi dane tego oglądać więcej w HQ z subami _^_'
Poza tym dobrze, że udało mi się ściągnąć 7 ep przez zamknięciem F.O.Fansubs... bo nowa grupa zrobiła 8 i mogę wreszcie obejrzeć drugą część poczynań G-Dragona z rodzinką xP
Szkoda, że nie zrobili jeszcze epa z JunJin'em ale z tego co widziałam to mają zamiar robić... a w tym czasie mam co oglądać (czyt. dalsze epy) ;)

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 21 sty 2009

Family Outing spełnia moje życzenia! Najpierw wieść o tym, że Daniel-boski-uśmiech-Henney zaszczyci nas swoją obecnością, a teraz potwierdziły się plotki na temat udziału TOP'a! Myślę, że to mogą okazać się jedne z lepszych epów, zwłaszcza, że Henney to Ex Hyori a MC Yoo jest ostatnio znany jako sobowtór TOP'a :D:D Już nie mogę się doczekać^^
Przyłapani podczas kręcenia kolejnego odcinka:
ObrazekObrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 21 sty 2009

WOW!
Czekam na nawiązanie do kissa z MKMF ^^ hahaha...

A Daniel był chłopakiem Hyori? o_O Pierwsze słyszę...

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 21 sty 2009

A Daniel był chłopakiem Hyori? o_O Pierwsze słyszę...

No cała debata o tym była na soompi w zeszłym tygodniu ;] Też się zdziwiłam Tak samo kto by pomyślał, że Hyori była z Lee Seo Jin (Lovers, YiSan)? Znany ostatnio z głośnego związku i rozstania z Kim Jung Eun...Zresztą kto ich tam wie. Parę fotek razem i "skandal" gotowy.

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 21 sty 2009

no właśnie... jak pojawią się wspólne fotki to Koreańczycy od razu, że są razem...
coś nie chce mi się wierzyć, że Hyori i Daniel... hah^^
Ale wszystko możliwe...

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 19 lut 2009

Są już pierwsze suby do odcinka z Topem

reszta na kanale, jutro pewnie będzie całe
<zaciera ręce>
ajj idę oglądać!

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 27 lut 2009

idę nadrobić zaległości^^
W końcu odcinek z TOP'em !!

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 28 lut 2009

Topowy odcinek pierwszy był boski. Daesung wprawdzie trochę przesadzał z tym *próbuję być śmieszny*, ale to i tak jeden z lepszych odcinków.

Jeśli chodzi o epy z Danielem Henneyem to pierwszy odcinek zdecydowanie lepszy. Nie wiem czy byłam zmęczona podczas drugiego czy coś , ale jakoś średnio nam Henney wypadł. xP

Chodzą plotki , że Kim Jong Kook ma odejść. Wie ktoś coś na ten temat? Mam nadzieję, że tak się nie stanie. Koleś jest świetny. ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 28 lut 2009

Kurcze... a ja jakoś przerwałam oglądanie tego po tym jak F.O. Fansubs zaczeło odstawiać sceny... Oglądałam później jakiś ep (chyba z G-Dragonem) by Ramen Fansubs (czy jak oni tam xP) ale jakoś tak mi się dalej nie chciało... Chyba muszę nabrać weny do oglądania tego xP

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 28 lut 2009

Kurcze... a ja jakoś przerwałam oglądanie tego po tym jak F.O. Fansubs zaczeło odstawiać sceny...

Devi, kiedy to było. xP

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 28 lut 2009

Devi, kiedy to było. xP

No dawno temu... i właśnie w tym sęk xPPP
Muszę poczekac na moment aż mi się zachce znowu to oglądać xP Ze mną już tak jest haha

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 15 mar 2009

Haha, rozbawił mnie do łez ostatnio pewnie incydent na soompi. Ostatnie dwa odcinki z Yooną tłumaczone są przez SoshiSubs i one zawsze subują na różowo (btw robią naprawdę solidne napisy ^^). Tydzień temu jeden z użytkowników zbulwersował się i stwierdził, że nie obejrzy odcinka z różowymi napisami bo są jakoby niemęskie xP W tym tygodniu wyszedł następny odcinek, a on się nadal upiera. xP PXPXX

Pierwszy raz spotykam się z czymś takim - by ktoś był właściwie niewdzięczny i oburzony faktem, że ma napisy. XPXP

btw Daesung już któryś odciek zachowuje się jakby na prochach był. xP

Obrazek
ODPOWIEDZ