Family Outing

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 08 maja 2009

Dobra, znowu pogadam sama do siebie, ale... muszę to napisać xP

Lee Jun Ki następnym gościem w FO. ^^ Tego bym się nie spodziewała ^^^ Przyznam, że dawno nie oglądałam, ale już rezerwuję sobie wieczór na spotkanie temu szaleństwu :D

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 08 maja 2009

Haha, to ja dodam swoje trzy grosze żebyś się nie czuła samotna xP

No ja właśnie dziś widzialam to info o tym... w sumie też mnie to zaskoczyło...chętnie zobaczę :)
Jak coś, Maura, to daj cynk xP (bo ja pewnie przegapie to jak już wyjdzie xP)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 08 maja 2009

Ohh dziękuję ^^

O tym już od tygodnia się już mówiło, ale teraz jakieś fotki z planu wytrzasnęli ^^
Jak coś, Maura, to daj cynk xP
Ma się rozumieć ^^^
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 09 maja 2009

Boże!
Ja muszę nadrobić zaległości w tym programie... skończyłem na odcinku 35 z TOP'em, a tutaj już jest 43 przetłumaczonych o.O
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 09 maja 2009

Ja nie dokończyłam pierwszego odcinka z Lee Bum Soo bo.. no ja go nie lubię za bardzo xP Dobra, w Project Makeover fajnie na koniec 'tańcował' do kawałka DEUX, ale to wszystko jeśli chodzi o moją sympatię do niego. Chyba mnie zraził do FO, bo potem nic już nie tknęłam...

Ale ale, trzeba nadrobic ^^ Zwłaszcza ten z Kim Won Hee ^^ Ta babka jest boska xP
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 09 maja 2009

Ja nie wiem jakoś się zniechęciłem.. bo trochę nudą zaczeło wiać... lubiłem tylko część rankingową^^
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 25 maja 2009

Według mnie program naprawdę troszkę się wypalił... Gdyby nie obecność Hwang Jung Min nie wiem czy bym wrócił do tego variety.

Według mnie powinni skrócić trochę program... bo niektóre sceny przynudzają... Najbardziej te, w których coś zbierają na poważnie... Nie jak zbierają coś na obiad itp., ale to co mieli zebrać dla dziadków...

A co do samego Hwang Jung Min'a ... Normalnie uwielbiam go!! On taki "fool" to nawet we własnej osobie się wydaje... :) Ściąga mi się 2gi odcinek z nim... jutro po szkole obejrzę...
Muszę częściej zaglądać na soompi jacy są goście... bo czasem warto włączyć FO^^ Muszę nadrobić chyba odcinek z Yooną.. bo sobie nie wybaczę:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 27 maja 2009

Jaki nius XP

Zmiany w kadrach xPP
W związku z napiętymi zajęciami - Lee Chun Hee i Park Hye Jin odchodzą z programu! Nie żeby z nich byli jacyś moi faworyci, ale momentami byli zabawni i trochę będzie inaczej chyba....Ale płakać jakoś nie będę xP

A na zastępstwo? Same moje ulubione kąski :D
Chodzą plotki, że będą to Park Hae Jin i Park Shi Yeon ^^ Chyba nie uwierzę póki na własne oczy nie zobaczę. Hee Jin był już kiedyś w FO i w kilku varietach , ale Shi Yeon nigdy nigdzie nie widziałam, więc to trochę nieoczekiwane. Hmmm zobaczymy ^^
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 27 maja 2009

a ja uwielbiam Hye Jin i Chun Hee T_T a dwójka, która ma ich zastąpić to tak nie bardzo >.>'' ale to normalne, że takimi zmianami w programie nie wszystkim się dogodzi T.T'' mam nadzieje, że jak już odejdą z programu to chociaż zaczną częściej wsytępować w filmach i dramach... to tak w ramach przeprosin za odejście z FO xD
Awatar użytkownika
Soy
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Soy » 15 lip 2009

Ubóstwiam FO :3
Odejście YeJin i Chunderelli mnie zasmuciło, FO już nie będzie takie same. Jeszcze nie widziałam odcinka z nową ekipą i jakoś mi się nie spieszy żeby zmienić ten stan rzeczy ;x
Awatar użytkownika
Luffy
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Luffy » 24 lip 2009

Ło czemu dopiero teraz odkryłem to forum? ^^

Co do Family Outing to po zmianie ekipy zrobiło się troszke nudno i show jest troche przegadane. Brakuje mi tych dawnych gier i zabaw, taplania sie w błocie przez Hyori itp :) Dzięki Bogu, że jest tam dalej Yoo Jaesuk, mistrz nad mistrzami :D Mam nadzieję, że w ktorymś odcinku gościem będzie Park Myoung Soo, wtedy by się działo :) No cóż może nowi się rozkręcą w przyszlych odcinkach i będzie ciekawie.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 24 lip 2009

Czytałem o tym artykuł na allkpop'ie...
Nowi trochę się krepują, ale to wina jednego z gości, który trochę został "ranny" podczas kręcenia... i musieli trochę scen wyciąć... a potem nie mogli się bawić^^
(tak więc i oglądalność spadła... a to dziwne dla FO bo im zawsze raczej rosła;) )

- na stronie zapowiadali, że kolejny odcinek już nie będzie taki zły, a przynajmniej tak wynikało z teasera^^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 12 sie 2009

lol, co dali xD ekipa pojechała odwiedzić rodzinne miasteczko Kim Jong Kooka i członkowie FO mieli za zadanie odnaleźć jego krewnych xD xD xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 26 lis 2009

ŁaŁ :shock:

MC Yoo odchodzi z FO o.0 I jak to allkpopy napisały -> koniec świata xD Ale w sumie... show nie jest już tak śmieszne i hymm świeże jak na początku więc nawet mu sie nie dziwię. Wcześniej chyba były też ploty, że odchodzi też z Infinity Challenge? o.0 Zawsze może spróbować czegoś nowego, nie? Prowadzić 4 programy rozrywkowe w trzech różnych stacjach i utrzymywać praktycznie cały czas ratingi na wysokim poziomie to jednak sztuka ^^

Tylko jak dla mnie odejście Yoo Jae Suka równa się z faktem, że to koniec FO. No bo co? Kto tam teraz bez niego będzie zabawny? xD

Osobiście FO już nie oglądam, tylko sporadycznie jak trafi się ktoś taki jak wymiatacz-Cha Tae Hyun ^^^ i też już w sumie od baaardzo dawna nie oglądałam w całości xP
ODPOWIEDZ