Kuwazugirai

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Kuwazugirai

Post autor: wersalus » 08 lut 2009

W sumie nie mam pojecia od kiedy ten program leci w tv, ale obejrzalem dwa odcinki i musze przyznac, ze zrobil na mnie wrazenie. Widzialem te z Eita & Inoue Mao oraz Shida Mirai & Oguri Shun. Szkoda tylko, ze rozumiem moze z 1/3. Ale text, ze Mao i Eita wygladaja jak by byli we dwoje na randce(omiai), zabija. I jeszcze ta koncowka z szyba i ptaszkiem :lol: :lol:

Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Post autor: kye.chwan » 08 lut 2009

A od bardzo dawna chyba leci - YamaPi byl np ze trzy razy juz, po raz pierwszy z okazji Nobuty bodajze; Kame chan tez w poczatkach swojej, uhm, kariery sie tam pojawil - ze stresu tak straszliwie drazly mu rece ze nie byl w stanie doniesc kawalka mieska na grillaXD A Oguri w jednym z ostatnich odcinkow pobil rekordy bycia slodkim i kochanym - me likes him?<3 XDD

Ale mi osobiscie ciezko jest ogladac ten program, bo jak widze te pyszne jedzonko jakie sobie serwuja...ech, pojechalo by sie do Japonii i zjadlo cos z tegoXD Choc i tak pod tym wzgledem Gurunai jest gorszy - wiecej luskusowego jedzenia pokazanego wraz ze sposobem przyrzadzania - zuoXDD

ODPOWIEDZ