Ouran High School Host Club :)

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Ouran High School Host Club :)

Postautor: lovegood » 18 mar 2009

Jako że wiele jest tu fanek anime (bądź mangi) zwanego Ouran High School Host Club, pozwoliłam sobie założyć ten temat :)

Może kilka słów wstępu na temat ogólnej treści ;)
Obrazek

Ouran High School to liceum dla dzieci ludzi bogatych. Wnętrze szkoły urządzone jest z niezwykłym przepychem, wszędzie wiszą szklane żyrandole, porozkładane są czerwone dywany, po których przechadzają się młodzieńcy w mundurkach i śliczne dziewczęta w żółtozłotych sukniach. Raz na jakiś czas szkoła przyjmuje jednego niezwykle zdolnego ucznia, którego nie byłoby stać na uczęszczanie do tego miejsca. Tym razem takim uczniem zostaje Haruhi Fujioka. Od razu pierwszego dnia trafia na Host Club, klub złożony z sześciu przystojniaków reprezentujących odmienne typy urody i charakteru ("dziki", "odrobinę diabelski", "książe z bajki", "opanowany" i "lolita boy"), których celem jest zapewnianie uczennicom rozrywek – pogawędek przy herbacie i dotrzymywania towarzystwa. Każdy z nich, jak się później okaże, chodzi wszędzie z różą, by czarować przypadkowo napotkane dziewczęta. Haruhi przypadkiem tłucze wartą ¥8,000,000 wazę, a ponieważ nie ma jak za nią zapłacić musi dług odpracować. Tamaki Suou, samozwańczy król klubu odkrywa, że jeżeli zamienić niegustowne okulary na soczewki, a brzydki, wytarty sweter na warty fortunę mundurek, Haruhi staje się niezwykle przystojnym młodzieńcem. Pojawia się jednak problem, bo to wcale nie jest chłopak – odkrywają, że ich nowy nabytek to w rzeczywistości dziewczyna (dość dziwna, a na pewno różna od tych uczących się w Ouran – nie interesują ją romansy, nie boi się robaków, jest raczej sceptycznie nastawiona do życia). W końcu Host Club decyduje ukrywać ten szczegół przed innymi. Oficjalny powód jest taki, że przecież dziewczyna musi odpracować wazę, ale trudno się nie zorientować jak wielką przyjaźnią darzą ją inni...
źródło: wikipedia.pl

Chciałam dodać opis każdego bohatera, ale o każdym z nich można by osobny temat założyć ;) Dlatego zachęcam do wypowiedzi wszelakich na temat ulubionego hosta, ulubionego odcinka, ulubionej sceny... :)

Ze swojej strony muszę powiedzieć, że nie potrafię zdecydować którego hosta lubię najbardziej ;] Z listy wykluczam tylko Honey (mimo ogromnej sympatii do niego). Każdy bohater jest tu jedyny i niepowtarzalny (nawet bliźniaki tak bardzo się różnią...). Jednak jakbym miała wybierać towarzysza do herbatki to wybrałabym Kyouye :D Fajnie porozmawiać z kimś na poziomie (nie żebym odmawiała tego Tamakiemu . . . xD)

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 19 kwie 2009

aaaaaaaaah! Ouraaan! :excited:

nie ma tu żadnych odpowiedzi?
o.o
więc ja się poczuję, jako że jest to moja ulubiona manga. anime też ulubione, zresztą. xP
kogo do herbatki?
Tamakiegooo! :faint:
zapewne nie wypiłabym ani łyczka tej herbatki, bo pewnie ryczałabym ze śmiechu x D Tamaki przez całe anime wprost powalał mnie zwoim zachowaniem. kocham jego odpały. na dodatek jego seiyuu, Mamoru Miyano, którego głos uwielbiam, odwalił kawał dobrej roboty. chichoty, śmiechy, 'eeeeh'y, 'aaaah'y i 'mah'y króla Hostów były genialne. w jednym z wywiadów Miyano powiedział nawet że jest podobny do Tamakiego. od tej pory lubię tego seiyuu jeszcze bardziej x DD
w sumie w moim rankingu zaraz za wyżej wymienionym są bliźniacy.
irracjonalnie ich uwielbiam. ci też niepozwoliliby mi wypić herbatki xPP

eeeeeh, myślę, że jakbym tam wpadła jak burza do Ouranowego Host Clubu, to suma sumarum nie wiedziałabym gdzie się podziać, tylko walnęłambym fainta na środku trzeciej sali muzycznej. x DDD

zobaczyłabym z chęcią drugą serię anime.
no i nie mogę się doczekać, aż w końcu w mandze wykwitnie TamaHaru. :smitten:
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 19 kwie 2009

OO :)
Jest tutaj taki temat? No prosze :)
Ja obejrzałam sobie na razie kiedyś tam jeden odcinek w ramach odpoczynku od dram (a raczej zmobilizowania sie do obejrzenia czegokolwiek;)).
Powiem tak - było pozytywnie ^^
Na pewno jeszcze wróce do tego anime.
Obrazek
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 19 kwie 2009

Ja od lutego obejrzałam nawet z 7 czy 8 odcinków. Bardzo mi się podoba i jak tylko pozbędę się uporczywego poczucia winy, że oglądam zamiast się uczyć (za miesiąc) zabiorę się za dalszy ciąg natychmiast.

Strasznie pozytywnie jest w tym anime. Najbardziej bawią mnie chyba bliźniacy, ale Tamaki jest równie wspaniały :)

Przyszła do mnie jakiś czas temu koleżanka, kiedy akurat byłam w trakcie któregoś odcinka Ourana więc obejrzałyśmy razem. Parę dni później znowu się z nią spotkałam i wspomniała, że zaczęła i skończyła już całe anime :) I że poprawia humor bardziej niż cokolwiek innego, co mnie mnie jeszcze bardziej zachęciło, chociaż to, że poprawia humor, to akurat sama już wiem :P
[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 19 kwie 2009

na dodatek jego seiyuu, Mamoru Miyano, którego głos uwielbiam, odwalił kawał dobrej roboty. chichoty, śmiechy, 'eeeeh'y, 'aaaah'y i 'mah'y króla Hostów były genialne.

O! Tu się zgodzą ^^ Ja ogólnie lubię Miyano-san bo jest pozytywnie zakręcony :D a głos ma wspaniały <ahh...rozpływa się>

A jakiego hosta ja bym wybrała? Po obejrzeniu całej serii tylko Kaoru (kocham ogółem bliźniaków, ale chciała bym tylko jednym z nich się napić^^'''), po za tym...Kyouya. No i jeszcze nie oficjalny członek klubu Nekozawa, też go kocham i w tym jego mroku też chętnie herbatkę wypiję ^^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 19 kwie 2009

Ależ ja byłam zła na zakończenie tego anime.
Dlaczego główna bohaterka musiała skończyć z
[spoiler2]tym głupim blondasem? o.0 Osobiście kibicowałam zarozumiałemu i aroganckiemu okularnikowi. XD[/spoiler2](wybaczcie, nie pamiętam imion.)

A czy to prawda, że ma powstać drama czy to tylko głośne życzenia fanów/fanek? (-:

edit
:D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 19 kwie 2009

Spoiler!
Dlaczego główna bohaterka musiała skończyć z tym głupim blondasem? o.0

No dzięki ;)
Spoiler! Zaczełam czytać twojego posta i jak się zorientowałam co sie dzieje podskoczyłam szybko do góry niesety moja podświadomość zanotowala juz głupiego blondasa :P

Ale właściwie po zakończeniu pierwszego odcinka to czułam ze skończą razem... ^^ Tylko teraz mi nie pisz jaki arogancki okularnik jest boski
bo się obrażę na to anime i nie obejrze ;)
A naprawde tak potrafie ^^

EDIT:
Heh się czepiam a sama powieliłam twój spoiler2;) No tak, alez ja inteligentna jestem - nie ma co :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Aj przepraszam o.0 Pierwszy raz mi się zdarza wyjawić zakończenie tak bezmyślnie. ^^
Chyba wyedytuję tego posta bo będzie jeszcze większy lincz. o.0 000
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 19 kwie 2009

Ej no zakończenie anime było IMO bardzo niejednoznaczne ;) Poza tym manga kręci się dalej... (a to że wszyscy wiedzą jak to się skończy to inna sprawa).

A tak btw to ten temat już dawno założyłam ale nikt nie raczył odpisać :D

Ouran górą! :D

PS. A kogo widziałybyście w dramie? :) Na poszczególne miejsca? :P
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Ojej chyba przeczytam mangę, w najbliższej możliwej przyszłości :D

Lovegood boski avatar. Wczoraj na jakimś forum widziałam tą scenę i padłam ze śmiechu. xP

A tak btw to ten temat już dawno założyłam ale nikt nie raczył odpisać Very Happy

O lol, temat z 18 marca. o.0 Wybacz lovegood, moja przeglądarka czasami wariuje i odhacza nieprzeczytane posty na przeczytane o.00
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 20 kwie 2009

Ojej chyba przeczytam mangę, w najbliższej możliwej przyszłości

A manga za nie długo w polsce ma się pojawić ;)

A co do tej obasady....to na razie przekonana jestem do tego Juzka jako Tamaki (i mnie to dopadło) i nawet niech będzie ta Maki-san jako Haruhi, a nad reszta muszę jeszcze pomyśleć ;)
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 26 kwie 2009

W końcu przetłumaczyli 70 rozdział Ourana i powiem tyle : uwielbiam Moriego i Kasanove xD Myślałam że już się nie doczekam tego tłumaczenia...

A jeżeli chodzi o Ouran Live Action to cały czas mam przed oczami Maki jako HARUHI (nie Avi, nie Mizuki, za dużo Hana Kimi się naoglądałaś :D). Co do reszty to Massu jako Honey :D
Obrazek
Jako Kyouya koleś z Mei-chan perfect :D
Obrazek

Nad resztą ciągle myślę ;]
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 26 kwie 2009

lovegood pisze:A jeżeli chodzi o Ouran Live Action to cały czas mam przed oczami Maki jako HARUHI (nie Avi, nie Mizuki, za dużo Hana Kimi się naoglądałaś :D)

Aaaaaaaaaaa! Przepraszam już zedytowałam ^^'' ale gafa oj....<baka>

A co do twojej obsady....skończ z Masu i znajdź kogoś o odpowiednim wzroście....ja nie wiem może taki Chinen??

Kyoya może zostać w twojej wizji.
A co do bliźniaków to może Kazuya i Naoya??
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 06 maja 2009

Właśnie czytałam pomysły na live action i doszło do mnie coś niesamowitego. Nekozawe powinien zagrać Juzek! On by się świetnie odnalazł w tej roli (taki nawiedzony huuhu). Tylko teraz trzeba znaleźć nowego Tamakiego :D

edit: Haha a Kame na Bossa-Nove xD I-DE-AL-NIE !
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 26 cze 2009

kto czyta mangę (w miarę) na bierząco i ogarnął ostatni chapter? ;3
Obrazek

Wróć do „Telewizja”