Ouran High School Host Club :)

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 26 cze 2009

Ja czytam i ogarnęłam w miarę :D A szo?

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 27 cze 2009

chciałam się z kimś podyskutoooowaaać oooo tym, że ostatni chapter o rodzicach Haruhi był meeeeega uroczy! :aww:
no i że jestem wkurzona na Tamakiego, że sobie w kulki leci zamiast zabierać się za Haruhi xD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 27 cze 2009

Taaa :D Nie wiedziałam że Ranka był młodszy od mamy Haruhi i to aż o 6 lat! xD Po prostu nie mogłam jak opowiadał jej o jakimś kolesiu że mu się podoba i w ogóle xD A potem : "Ale to nie tak że nie mogę kochać kobiet!" :D I ta ekscytacja kiedy dostał prezent :D I jak go nie kochać? :P A widziałaś chapter 71 i 72? *______* są skany tylko po japońsku ale...ale...ale...<brak słów> xD W każdym razie TamaHaru wymiatają :D (i Mori też huhuhu) :P

Spoiler dla Ciebie (SPOILER DUŻY xD)
Spoiler! Przypadki chodzą po ludziach :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu

Post autor: Dwukwiat » 28 cze 2009

Ach ach ach! Po prostu juz mnie Ouran zaczął irytować tym przeciąganiem sprawy, żeby tylko jak najdłużej wydawać i zarabiać, ale chapter 72 wynagradza te nudy ostatnich miesięcy^^ Chociaż myślę, że czas już kończyć tą mangę, bo naprawde momentami widać, że brakuje już jakiś pomysłow.
Spoiler! bo kto to widział to przypadkowe zetknięcie się ust w 72 chapterze... Już jak się Tamaki realisnął to powinni być razem, bo w końcu jeszcze czekają ich problemy z różnicą klas, narzeczonymi wybranymi przez rodziców itp itd.
Ouran to taki Bleach w wersji Shojo xD Ciagnie sie ciagnie i w koncu nikt nie bedzie już wiedział o co chodzi XD Acz koooocham tą mangę <33 I nie mogę się doczekać września i tomików po polsku <3 (miałam nosa, żeby nie kupować tych po ingliszu ;d) Z drugiej strony z kolei jak ouran się skończy to powstanie kolejna manga z nieźle porytym humorem :D Albo zostanie skończony Millenium Snow, który był równie boski :D (ach ten wampir co nie chciał pić krwi XD) także either way będę się cieszyć XD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 28 cze 2009

Ja cały czas miałam nadzieję że ona zakocha się w kimś innym niż w Tamakim, że to nie będzie tak jak zwykle...Biedny Hikaru...Biedny Bossa-Nova...Biedny Kaoru...Biedna Haruhi (no bo...TAMAKI?! xD). Chociaż i tak najlepiej widziałabym ją w parze z Kyouyą :P

Ouran...widać że się kończy już i też mnie męczy to że nie potrafią się kapnąć co do siebie czują (ewentualnie kapują się i im totalnie odbija -> patrz: Tamaki i jego omdlenia tudzież zmienianie nazwiska na karteczce Haruhi xD). No ale cóż. Za to bardzo fajnie że dali chapter o rodzicach Haru-chan ;]

Ale i tak najlepszą postacią w mandze jest Satoshi Morizuka xD Z tego co widziałam w chapterach 71-72 znowu się pojawia więc będzie zabawnie :D
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu

A ja tam cały czas trzymałam kciuki za tamakiego, uwielbiam ten jego debilizm XD Z kolei tylko trzymałam kciuki, żeby nie skończyła z Hikaru... A najlepszy pairing to i tak TamakixKyoya XDD Mon ami! XD

Zabawnie było jak Haruhi czytała te gazety dla nastolatek, a potem obijała się o ściany widząc Tamakiego, ale przepraszam to było z 40 chapterów temu o.O Jezu to już rok odkąd Ourana czytam XD I oni dalej są w tym samym miejscu gdzie byli, paranoja XD

Jak usłyszałam, że będzie chapter o rodzicach Haru-chan to byłam trochę wściekła, że odwlekają o miech znowu, ale całe szczęście ukazał się niezależnie od reszty, więc jak najbardziej miły dodatek^^
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Dwukwiat pisze: A najlepszy pairing to i tak TamakixKyoya XDD Mon ami! XD
Bravo! Kyouya! Mon ami!

:D

A ona z tymi testami co robiła z tych gazet była genialna xD I tak najlepsze są jej komentarze : "Dlaczego zakochałam się w takim idiocie?".
Ale zawsze jak czytam/oglądam Ourana zastanawiam się kogo bardziej lubię - Hikaru czy Kaoru? :D I sobie tłumaczę : "Hikaru! Bo ...". sekundę później "Jednak Kaoru ..." xD I tak w kółko.

A cały czas czekam na paring Nekozawa&Renge. To byłoby straszne... xD
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu

haha, ukochany moment z anime XD Acz anime ourana nie lubie... za zakonczenie. Nie cierpie tych zakonczeń jak z dluuugiej mangi robia krotkie anime i ludzie skacza z czegos wysokiego, bardzo romantiko scena i żadna krzywda im się nie dzieje... Tak samo było jak z jakiejś wieży na końcu S.A. spadali oO

tak i potem to jej "chorowanie" XDD Ach, oni i ich fazy XD Ja się nawet nie zastanawiam którego, bo żadnego, jakoś tak... wolę tamakiego.

OMG! Nie!!! Renge to ino powiesić, a Nekozawa to moja ukochana postać z całej mangi! Oszczędź mi go XD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 28 cze 2009

Oooo nie widziałam tutaj tematu o Hostach ^.^
Jak dla mnie bardzo sympatyczna i śmieszna seria anime. Chociaż również nie zgadzam się co do zakończenia, mogli by zrobić lepsze ;/ A zrobili takie ni jakie...
Hmmm ja bym chciała to zobaczyć w formie dramy XDDD
Jako Haruhi dałabym Horikite Maki , ona się idealnie do takich ról nadaje XDDD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 28 cze 2009

aaaah, nie widziałam chapterów 71-72. nie lubię oglądac obrazków i nie wiedzieć o co biega xD
kocham bliźniaków, chociaż ostatnio spuścili z tonu i tak nie wariują ToT uwielbiałam te ich chore akcje, a teraz jak Hikaru skupił się na Haruhi... ToT
aaaaah, uwielbiałam chaptery w których Haruhi miała te gazetę i unikała Tamakiego... to było świetne. ;DD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 28 cze 2009

O_o Kibou z tego co zrozumiałam z twojego postu, to manga OHSH Club ciągle wychodzi?
A ja myślałam, że to jest zakończona seria...
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

wychodzi ;] Anime jest gdzieś tak do 40 chapteru (nie bijcie jeżeli się pomyliłam) a kilka dni temu wyszedł 72 :D I dalej są tak porąbani ze swoimi pomysłami :D
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu

Oczywiście, że trwa dalej :D To tylko anime takie badziewnie krótkie zrobili. Stąd też zakończenie nie udane, bo nijak się do mangi nie ma (ach jak wszyscy kochamy fillery)
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Ale w sumie jak się skończy definitywnie manga to pewnie zrobią drugą część ;) Zwłaszcza że Ouran stał się bardzo popularny nie tylko w Japonii, bo z czego wiem cały Ouran jest z dubbingiem angielskim (bolesnym, ach! jak bolesnym. Wyobraźcie sobie jak wypowiadają Haru-chan xD straszne!) A na Live Action to czekają prawie wszyscy chyba :P
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu

Myśle, że jakby mieli zrobić drugą serię anime (w sumie pierwsza sugerowała cig dalszy) to będzie jednym wielkim fillerem podpartym na mandze XD także, ja wolę żeby się za to nie zabierali XD Niech się skończy manga, potem niecj autorka dokończy Millenium Snow i ja będę zadowolona XD

A z tym live action, jakby miało wyjść to by już było... Także nie wiem czy jest na co liczyć ;p
ODPOWIEDZ