Ouran High School Host Club :)

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 28 cze 2009

Dwukwiat pisze:
A z tym live action, jakby miało wyjść to by już było... Także nie wiem czy jest na co liczyć ;p

Wszystko potraficie zepsuć, każdy promyczek nadziei zdusić :P

Ale ja się Wam nie dam tak łatwo :D

A apropo 72 chaptera to najlepsze były Shurikheny (?) od Honey z zakończeniami w kształcie króliczków :D Gdyby były jeszcze kolory to na pewno byłyby różowe ;P

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 28 cze 2009

lovegood pisze:
Dwukwiat pisze:
A z tym live action, jakby miało wyjść to by już było... Także nie wiem czy jest na co liczyć ;p

Wszystko potraficie zepsuć, każdy promyczek nadziei zdusić :P

mi się wydaje, że czekają na zakończenie mangi. ^^
wtedy zrobią albo drugą serię anime albo live-action.
kibicuję temu drugiemu ;D

wahaha, shurikeny z króliczkami... cały Ouran ;D

Obrazek
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: Dwukwiat » 28 cze 2009

zawsze można żyć nadzieją XD W sumie anime jest bardziej prawdopodobne, bo jak się skończy manga to na czym będą zarabiać...

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 04 lip 2009

Ooooo, a mnie tu nie było :D
Nie bedę się uzewnętrzniać specjalnie, kocham Ouran i kazdego Hosta na swój sposób, chyba najbardziej Tama-chana za jego wybujałe ego i Honey-senpaia za ciasteczka :D

I powiem jeszcze, że to zły pomysł jest. Żeby to na live action przerabiać :P Tam jest tyle akcji, które na zywo po prostu stracą swój urok... No chyba że będzie to podobne stylem do Nodame, gdzie był nawet słynne "strzały" w twarz :D Ale kto mógłby zagrać takie postaci? ^^ Ech....

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Post autor: Mila » 12 lip 2009

Ukochane anime moje i mojej mamy, znam jej już prawie na pamięć XD Jestem wielką, wielką fanką Kyouyi i Kaoru :P Chociaż Tamaki też jest słodki XD
Live action hmmm jakby było w stylu hana-kimi jestem jak najbardziej za! Idealna komedia z przystojniakami, marzenie.... :p

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 18 wrz 2009

jaaaa chyba jestem za głupia na tą mangę, bo nie mam ZIELONEGO pojęcia, dlaczego Tamaki się przeniósł do babci i dlaczego ODCHODZI Z HOST CLUBU~?!
T_______________________T

Obrazek
Awatar użytkownika
Domek
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Domek » 18 wrz 2009

Ach, nawet nie mam siły rozpisywać się nad wspaniałością Ourana. Powiem tylko, że najbardziej kocham Tamakiego i że zabiłabym za możliwość bycia Haruhi chociaż przez jeden dzień, hehe. No i że dla mnie Ouran to prawie bezkonkurencyjny rozśmieszacz ; ) Chociaż podchodziłam do tego anime trzy razy zanim się na dobre zakochałam.

A wiecie, że JPF będzie wydawać Ourana? Teoretycznie od września tego roku (ta, tak, czyli TEGO września), no ale w praktyce, jak wiadomo, zawsze jest obsuwa ; ) W każdym razie - superaśna wieść, ne? Będę mieć Tamakiego pod ręką 24/7/365/forever and ever ^^

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 19 wrz 2009

No włąśnei wiem, ale niech ktoś da cynka, jak zobaczy gdzieś Ourana, bo ja zza granicy muszę sterować jego kupnem :P

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 19 wrz 2009

W Katowicach w komiksiarni ma być pod koniec września ;) I będę miała jeden tomik odłożony (dzięki Avi :P). Ahh już się nie mogę doczekać, będę czytać od początku do końca, od końca do początku, wzdłuż i wszerz i na skos :D I będę podziwiać całą ekipę bo kocham tam wszystkich xD

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 20 wrz 2009

mnie tam bardziej fascynuje Mori-senpai xD ale Tamaki jest słodki i pocieszny xD Egg, a za kanałem nie maja Ourana po ang?

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 21 gru 2009

Troche a propos czegoś innego, ale kupiłam z półtora tygodnia temu 1 tomik Ourana po polsku i choć postanowiłam kupowac to dalej, to trochę mnie niektóre rzeczy denerwują.

Przede wszystkim, tłumaczenie i zmienianie tych wszystkich -chan, -sempaj, itp... Jestem najbardziej przyzwyczajona do angielskiego dubbingu, bo takie mam DVD i on jest genialny, a ponadto, nie zmieniają tych wszystkich końcówek i nie robią na siłę jakiś dodatkowych dowcipów..

Tu też sie śmieję, nie powiem :D Jest to pusty śmiech jak to Ouran, ale jest super. Tylko... Haruś zamiast haru-chan, Kiouyuś czy jak go tam nazwali, czyli wszystkie te zdrobnienia w wykonaniu Honey-sempaja...
Poza tym, jeszcze te głupie "pe jak pomnik, swiele imion ma..." :D I kompletnie spolszczenia niektórych akcji... :P

No nic, ale kreska swietna. Vampire Knight i to to jak na razie jedyne mangi za któe sie wzięłam, ale kocham obie :)

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 10 sty 2010

huh.. tyo dobrze z enie kupilam.. ostatnio jak bylam w Empiku to widzialam drugi tom i mnie bardzo kusilo ale stwierdzilam ze jakby byl pierwszy to bym kupila ale nie bylo wiec zostawilam ten drugi tom w spokoju..ja tez nie lubie jak w rtlumaczeniach strzelaja takimi spolszczeniami..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 11 sty 2010

Ja kupiłam drugi teraz... genialny jak zwykle :D

A w ogóle, w Arigato czytałąm, że Vampire Knight wychodzi o polsku! A ja już zaczęłam kupiwać po angielsku!

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 11 sty 2010

po angielsku sa zawsze lepsze (a VK to nawet anime nie doogladalam jeszcze :oops: )

Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 11 sty 2010

Serio? To musisz... Od tego zaczęła się moja, powiedzmy, przygoda nieregularna z anime... po nim trafiłam na Ouran...

VK anime świetne, choć zakończenie debilne. Teraz czytam drugi tom, nawet fajniejszy bo mroczniejszy od anime...

Ouran drugi tom super :D Anime sciśle sie trzymało mangi, choć ta i tak śmieszniejsza, te wszystkie komentarze etc... No i trochę głupawy, choć romantyczny i pięknie narysowany One-shot od tej samej autorki na końcu tomu ^^

ODPOWIEDZ