NonStop

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

NonStop

Post autor: yamatsumi » 30 sty 2006

NonStop (논스톱)

NonStop

hmm dokladnie nie wiem kto tam gral^^

NonStop II

Obrazek

Yang Dong Geun
Jang Nara
Jo In Sung
Park Kyoung Rim
Kim Young Joon
Kim Jung Hwa
Jung Tae Woo

NonStop III (New NonStop)

ObrazekObrazekObrazek

Kim Jung Hwa
Jung Tae Woo
Jung Da Bin
Kim Hyo Jin
Lee Jin
Dana
HaHa
Chae Min Young
Jo Han Sun

NonStop IV

ObrazekObrazek

Yoo Jong Shin
Jong Jin
Hyun Bin Mc Mong
Lee Yoon Ji
Ye Hak Yong
Andy
Han Ye Sul
Bong Tae Gyu
Jang Gun Sok
Oh Sung Oon

NonStop V

ObrazekObrazek

poczatkowo:
Kim Yong Man,
Lee Seung Gi,
Jing Goo,
Kim Ji Ooh,
Yo Sung Hyuck

ObrazekObrazek

Jo Hyung Dun
Jo Jong Lin
Kang Kyung Jun
Hong Soo Ah
Park Jin Ooh
Goo Hye Song
Lee Min Woo
Tablo
Han Hyo Joo

(credit: soompi)

swietny sitcom MBC lecacy w Korei od 2 polowy lat 90 (dokladnie nie wiem kiedy sie zaczal NS1 :sweat:). W kazdej czesci wystepuja inne osoby, chociaz niektorzy zostaja na 2 sezony^^ czasem zmiany nastepuja w srodku sezonu..
NonStop promuje mlode gwiazdy, ktore po wystapieniu w serialu zdobywaja jeszcze wieksza popularnosc :clap:

NonStop 2 i NewNonStop to moje pierwsze zetkniecie z koreanska produkcja i z tego tez powodu osoby wystepujace w NS staly sie moimi pierwszymi ulubionymi gwiazdami np Jang Nara, Jo In Sung, Kim Jung Hwa, Jung Da Bin, Jo Han Sun :smitten: i zachecily mnie do ogladania koreanskich dram.

Teraz ogladam NS5, w ktorym gra Minu i znowu sie zakochalam w tym sitcomie :love:

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 30 sty 2006

czy to leci na arirang?albo leciało?
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

tak. NonStop 2 i New NonStop lecialy na arirangu i tam wlasnie ogladalam :D
co do reszty to nie wiem czy tez byly bo mi arirang wylaczyli :cry:
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 30 sty 2006

tak też myślałam^^
ale ja widzieć tylko kika epów niestety!i to naprawde jest świetne!Zagmatwane jak..... ale świetne!
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

to jest najlepszy sitcom jaki w zyciu ogladalam :rofl2: jak lecial na arirangu to bylam strasznie uzalezniona^^ i dodatkowo wszystkich znajomych wciagnelam :lol: NS2 strasznie mi sie podobal i byla zla jak zaczeli puszczac NNS ale szybko stwierdzilam ze NNS jest jeszcze lepszy i smieszniejszy 8)
w NS pojawia sie cala masa znanych piosenkarzy i piosenkaren np zaraz po debiucie w celach promocyjnych albo juz znani. Jang Nara po NS2 stala sie wielka gwiazga, Dana wydala plyte chyba zaraz po grze w NNS i strasznie byla wtedy popularna :D Lee Jin jest FINKL o ile pamietam...Yang Dong Geun to jakis hiphopowiec..juz reszty nie bede wymieniac ale jest jeszcze pare osob zwiazanych z muzyka

no a teraz w moim ukochanym sitcomie gra moje slonko sliczne :melt: :melt: :melt: i jestem cala happy :smitten: jego postac jest strasznie smieszna i jak na poczatki kariery aktorskiej Minu radzi sobie super :hot:
aja aja Minu oppa!!

(mam nadzieje, ze sie nie bedziecie gniewac jak dodam tu kilka fotek^^)
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 07 lut 2006

linki do odcinkow w youtube
(nazwy wpisuje takie jak sa tam na stronie)

NonStop2

MBC-Nonstop---JTL

NonStop5

Minwoo and Chunmoo Stephanie
Minwoo-Goes-Swimming
Couple Quiz Game
Tablo vs. Minwoo
Tablo as Love Translator

linki do NonStop4 i NonStop6 dodam jutro :D
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 18 lut 2006

yamatsumi pisze:to jest najlepszy sitcom jaki w zyciu ogladalam :rofl2: jak lecial na arirangu to bylam strasznie uzalezniona^^ i dodatkowo wszystkich znajomych wciagnelam :lol: NS2 strasznie mi sie podobal i byla zla jak zaczeli puszczac NNS ale szybko stwierdzilam ze NNS jest jeszcze lepszy i smieszniejszy 8)
Zgadzam się w 100%. Też byłam uzależniona od tego sitcomu :rolly: <- to by oddawało moje uzależnienie :D Chyba najbardziej lubiłam Jung Tae Woo :wink: Szkoda tylko, że na Arirangu nie puścili już NonStop IV
Teraz zamiast NonStop leci Guys & Girls ale to już nie to samo :cry:
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony

Post autor: allia » 18 lut 2006

CHILMA pisze:Szkoda tylko, że na Arirangu nie puścili już NonStop IV
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło (jak mawiał mój dziadek)
gdyby nonstop IV leciał na arirangu to bym sobir teraz w brodę pluła, że Hyun Bina nie oglądałam choć miałam możliwości :wink: :lol:
Awatar użytkownika
Chuck Norris
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Chuck Norris » 18 lut 2006

A nie wiecie gdzie mozna napisy sciagnac? Bo z koreanskiego nic nie czaje :cry: Tez to ogladalem jak lecialo na arirangu. Jedyny serial ktory byl dobry na tym programie. Reszta naprawde jest nieciekawa imo.
A Yang Dong Geun to spiewa w stylu Regee (nie wiem czy napewno tak sie to pisze) a nie hip hopu. Koles gra m.in. w dramie "ruler of your own".
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 18 lut 2006

CHILMA pisze:Zgadzam się w 100%. Też byłam uzależniona od tego sitcomu :rolly: <- to by oddawało moje uzależnienie :D Chyba najbardziej lubiłam Jung Tae Woo :wink: Szkoda tylko, że na Arirangu nie puścili już NonStop IV
Teraz zamiast NonStop leci Guys & Girls ale to już nie to samo :cry:
ja strasznie polubilam Tae Woo w NNS bo Jung Hwa sie w nim zakochala hehe to byl swietny watek :lol:
z tego co pamietam to na arirangu nawet NNS nie doszedl do konca bo ostatni odcinek, ktory puscili skonczyl sie jak Tae Woo zapowiedzial, ze bedzie sie staral odzyskac Jinny a mam jakies fotki z dalszej czesci tego sezony z Jung Hwa i Han Sunem :love: (moja ukochana on-screen couple^^)
ale ciekawe czy sa gdzies e-subbed ripy z ariranga bo chetnie bym sobie sciagnela NNS mimo,ze widzialam wszystkie epy, ktore byly na arirangu :P
Chuck Norris pisze:A nie wiecie gdzie mozna napisy sciagnac? Bo z koreanskiego nic nie czaje :cry:
znalazlam tylko NS5 z napisami
Chuck Norris pisze:A Yang Dong Geun to spiewa w stylu Regee (nie wiem czy napewno tak sie to pisze) a nie hip hopu.
dzieki i przepraszam za zle info, ale tak bylo napisane na stronie NS, ktora kiedys znalazlam. ja szczerze mowiac nigdy o nim nie slyszalam po NS2 hehe wiec moglam sie pomylic

btw, znalazlam nastepnego aktora z NS, ktory spiewa i jest to...Tablo!!! taaaak slodki Tablo spiewa w Epik High :D kto by sie spodziewal :P i spiewal tez z moim slonkiem kochanym :smitten:

ups chyba o linkach zapomnialam... :ashamed: zaraz ide szukac^^
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 18 lut 2006

yamatsumi pisze:ja strasznie polubilam Tae Woo w NNS bo Jung Hwa sie w nim zakochala hehe to byl swietny watek :lol:
z tego co pamietam to na arirangu nawet NNS nie doszedl do konca bo ostatni odcinek, ktory puscili skonczyl sie jak Tae Woo zapowiedzial, ze bedzie sie staral odzyskac Jinny a mam jakies fotki z dalszej czesci tego sezony z Jung Hwa i Han Sunem :love: (moja ukochana on-screen couple^^)
ale ciekawe czy sa gdzies e-subbed ripy z ariranga bo chetnie bym sobie sciagnela NNS mimo,ze widzialam wszystkie epy, ktore byly na arirangu :P
OMG a ja żyłam w przekonaniu, że to był koniec serii :shock: i byłam raczej rozczarowana. Chociaż z drugiej strony widziałam kiedyś wywiad z Jung Tae-woo z planu NNS, a później tych scen w serii nie widziałam.....

Taaaaak Jung Hwa i Han Sun tworzyli uroczą parę :wink: ale Tae Woo i Jinny też :wink:

Też bym sobie ściągnęła NNS bo to jest świetny sposób na poprawę humoru :D
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Post autor: Gwiazdeczka » 01 mar 2006

uwielbiam non stop.

ogladalam serie 2 i 3 niestety moj limit sciagania nie pozwala mi juz na sciganie bo gdybym skupila sie na non stop'ie to bym musiala przestac sciagac inne dramy nie mowiac juz o show jakim jest xman czy love letter ^_^

Seria non stop jest zdecydowanie najlepszym sitkomem jaki nakrecili koreanczycy ^_^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 02 sty 2007

Hmm... mam nadzieje, że nikt mnie nie zakopie za odgrzewanie tematów ale... no cóż, zaryzykuje :P

Ja ogladałam właściwie chyba 2 odcinki NonStop 4 i chyba 2 lub 1 NonStop 6 i powiem... że podobało mi się strasznie hehe. Już pomijam fakt, że te odcinki co ogladałam były akurat z DBSK ^^'
Chętnie bym obejrzała sobie wszystkie serie w komplecie ale niestety - to, że nie ma napisów jest sporym problemem to raz, a dwa, że ja także mam ten głupi limit który mnie ogranicza...

Tak czy inaczej jak tylko bede miala okazji dorwać te odcinki ktore mają tłumaczenia to myślę, że skozystam ;)
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

Post autor: Otai » 13 kwie 2009

Ja znam NonStopa 4 boo tam gra pan z mojej sygnaturki przeciez (Jaaaang <3) ... polecam bardzo SPECIALA, Jang tak bosko udaje kobietkę :P
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 13 kwie 2009

Ja znam NonStopa 4 boo tam gra pan z mojej sygnaturki przeciez (Jaaaang <3)
Eh... ja przyznam, że GeunSuk w NonStop 4 to samo ZUO xP On ma tam takie dziwne tiki, które wcale nie są śmieszne i fryzy, które wcale dobrze na nim nie wyglądają xP No i ma tam taką jedną czapę którą gdybym mogła to bym mu spaliła xPPPPP

Ja jakiś czas temu oglądałam wszystkie epy NonStop 5 które znalazłam z subami... były to generalnie epy z Minwoo i niestety nie do końca. Nie wiem czy jeszcze pracują nad hardami do tego czy nie O.o Może kiedyś będzie mi dane obejrzeć więcej xP
Non Stop 4 też trochę oglądałam bo jakoś tak... od 139 epa do 168 chyba... i a kurat jak w tym przypadku mogłabym więcej (bo są i napisy i epy do ściągnięcia) to jakoś stanęłam bo zbrakło mi do tego sił xP NonStop 4 jest męczący w zbyt wielkiej dawce... dobija mnie tam zbyt wiele rzeczy xP
ODPOWIEDZ