Music Shows

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 15 lis 2009

bo jeszcze nie widziałam całego (ściąga się), a tam napisałam co mi się pamiętało ;P
spoko, nie omieszkam się jeszcze pięć tysięcy razy popodniecać tupiemami etece etece... ;D

dziab dziab~!
czas napisac co i jak ^^
nie przewinęłam ani sekundy z MC... TAECYEAON~~~!!!!!! XDDD jakiż on jest przedłoki i w ogóle awww już milczę...
nie wiem od czego zacząć, lol ;P ok, jak mi się pamięta
- Park Bom! :D ależ ona jest fajna no! tylko rzeczywiście, jak mootyl wspomniał - brak tej choreografii i w ogóle ^^ więcej pałera! bo song zacny
- 2PM, jak już pisałam - no koąpią tyłki i TYLE. i tacy, kurde, promienni i w ogóle nooo pięknie <3
- SHINee... eh, cóż, nie będę tutaj eseju pisać, ale kijek is firce <3 i w ogóle no jacyż oni są fajni onewwracajbosiewkurze
- tęcze - hmm o_O troche takie bla bla typowogbandowo... chociaż nie najgorzej. za dużo ich. za słodkie głosiki, a tego nie lubie i engrish ;p
- f(x) - ej, nie wiem wtf, ale one są... FAJNE ;p i mi się to podoba i się obawiam o siebie >.> SM-band karma XDDD
- na temat jukisów się nie wypowiem, ale, hmm... fajny mają refren w piosence, ale poza tym to... nieeee D:
- cokolwiek mówią inni i tak uwielbiam BEG i dotdotdot! ;p
- IU - awww, ona jest przezajefajnawwww :DDD coraz bardziej mi się to wszystko wkręca i aż mam ochotę mieć dzowne na komórce z tą piosenką ;D taec + mashmallow = EPIC
- taeyeang - hm... no ładnie, serio ŁADNIE, ale jakoś za bardzo majkel dżekson o_O i jednak wolę poprzedni song, no lepszy był, nie? ;p
- chyba nie pamiętam więcej ;P
- ah, tak, bestyjki~ fanserwis? ALE I TAK SĄ SUPERSŁODCY ;D~
- MC w MB ssą, mootyl ma racje ;p

starczy XD

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 29 lis 2009

Muszę skomentować dzisiejsze Inki, serio. xDDD

Odcinek ów sponsorowany jest przez, rzecz jasna:
Obrazek

Encore 2PMów też wygrał, z piszczącym "beat, beat, beat" Taeca, Kimem Taewoo i Bestyjkami dołączającymi się w pewnym momencie.

SHINee - beznadziejny występ, widać, że się chłopakom przepracowanie i świńska grypa dają we znaki. :/ Onew był zagubiony bardziej od naszego profesora, a to już wyczyn.

BEAST - ach, ich występy zawsze dają tyle radości. Gołym okiem można zauważyć, że wszyscy świetnie się bawią. No i remix był super.

U-KISS - jak można ich nie lubić? Ten taniec do Manmanhani jest megaprosty, ale hipnotyzujący. *____* No i Dongho i Soohyun, ach. <3

CL & Minji - Minji coraz bardziej przekonuje mnie, że tylko ona z 2NE1 potrafi śpiewać na żywo, a do tego ma urok i charyzmę całej reszty. Chociaż nie przeczę, że CL też lubię, a piosenka jest nawet znośna, można się przy niej pogibać (piosenki Dary i Bom są NUDNE).

Digital chart - uwielbiam. <3 <3 <3 Jestem zachwycona faktem, że obie debiutujące boysbandy okazały się takie sympatyczne i nawet dość dobrze wypromowane. A MIR&G.O. odstawiający moment Chansunga z "Heartbeata" to w ogóle wielka wygrana. :'D

Tyle, więcej występów nie chciało mi się oglądać. xDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 29 lis 2009

zobaczyłam tego gifa i ZWARIOWAŁAM ;P
ide zasysać inki, walić filooo~ XDDD
a szajni mają przesrane ogólnie, widać od razu, że KOGOŚ brakuje ;p i nadal czekam na jakieś special stage'e, no plzz, to już miesiąc i troche od comebacka ;<
e, y, tak, ściągać!
a MB był okropnie nudny ;p
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 29 lis 2009

uhuhu taec musiał się pochwalić klatą xD
w końcu pracował na nią dwa miesiące :D pliczek powoli się ściąga... muszę obejrzeć kolejny występ CL i Minzy :D

wg. mnie to właśnie CL tworzy całe 2NE1 ... charyzmatyczna dziewczyna xD (a piosenka Bom była PRZECUDOWNA i jedna z lepszych tegorocznych!! tak samo jak niedoceniona nuta Tae-yang'a "Wedding Dress')

zgadzam się z rikli: MB już od dwóch tygodni świeci pustkami i jakiś nudny jest + Wheesung znowu ma to coś fioletowego na swoich włosach xD
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 29 lis 2009

wheesung też sie powinien ogarnąć z tymi włosami!!! ;P
ano, mi się piosenka bom podobała zaiste też.
i nie pamiętam, ale chyba tydzień temu MB dawał rade jeszcze, ale no w tym okropna bida, ciągle przewijałam, aż szkoda łącza XD
ok, z moją prędkością może do rana się zassie... żaaal~
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 29 lis 2009

mi też wolno się ściągało inki... wyłączyłem xD
nauczyłem się już włączać MU po 23 i ściągnie mi się w godzinę i będę oglądać o 24, a jak zaczynam ściągać o 20 to o północy dopiero 50% jest, więc... xD

ogólnie to ja czekam na Tiarki xD ahhh ich nowe 2 piosenki są prze boskie....

처음처럼 (Like The First Time) - totalne uzależnienie! nuta jest niesamowita i genialna pod każdym względem... efekt niszczy trochę dziwne przejście do rapu, ale i tak uwielbiam ją i mam nadzieję, że to ONA będzie promować album...

Bo Peep Bo Peep - lubię jej słuchać *_* ale to Bo Peep brzmi trochę jak "F*ck me" i rozśmiesza mnie xD + w refrenie pojawia się "I'm so sorry" i od razu kojarzy mi się to z Big Bang :D:D

muszę przesłuchać cały album <-- ale zszedłem z tematu xD

chiałem jeszcze dodać o After School - cieszę się, że osiągnęły sukces bo piosenka jest fajna, ale PO JAKĄ CHOLERĘ DODAWALI NOWE DZIEWCZYNY ?! ehh ;// i tak AF było najlepsza za czasów piosenki "Ah!"

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 29 lis 2009

Mi również z całego 2NE1 najbardziej podoba się CL. Fajnie, że została liderką, pomimo, że nie jest najstarsza. A Minji hmm... jak ją widzę, to dalej jestem w szoku że ona ma tylko 15 lat (sorry, ale z żadnej strony mi nie wygląda -_-)
Co do piosenki Bom to się zgadzam, You and I jest świetna, i strasznie fajnie zrobiony teledysk.
Ale tak naprawdę to dopiero z czasem się do niej przekonałam.
Wedding Dress Tae-yang'a, nijak do mnie nie przemówiło. Może to dlatego że jak go widzę to mi się chce śmiać ? XD
MB cienko, cienko po raz kolejny znowu -_- Ale ostatnio przez te świńskie grypy i koncertowanie etc. to Misc Showy są jakoś słabsze. Tylko Inkigayo jakoś daje radę, chociaż też wybiórcze występy się ogląda.
Wheesung hmm... powinnam go poznać z jakieś innej strony, bo póki co go przewijam XD

rikli pisze:
ok, z moją prędkością może do rana się zassie... żaaal~

rikliś nie pobijesz mnie... mi pokazuję, że za 1d 14h się ściągnie -_- a już prawie 500mb z 700 się ściągnęło :( T_T <nienawidzę dzielić łącza!>

EDIT:
Oki oglądnęłam Inkigayo

- Wheesung w fioletowej marynarce O.o jakoś mi nie pasowało to do jego bieli i blond włosów, a piosenka średnia...
- SHU-I co to w ogóle jest? O.o jak dla mnie wygląda to jak tania i mega nie udana podróbka SHINee'ów.
- Mir jest słodziak <3 (to było słodkie w digital music)
- U-KiSS'y -> to samo
- After School całkowicie mnie nie ujęło. W ogóle straszne rozbicie wiekowe tam mają (10 lat różnicy). Poza tym ta piosenka mi coś przypomina O.o Nie było coś brzmiącego podobnie?
- Marshmallow <3 (pomimo, że piosenka jest przesłodzona do sześcianu to uwielbiam kiwającego się Marshmallow'a ^^ i mi się przypomina jak się Taec do niego przytulał)
- SeeYa w porządku
- BEAST wolę oryginał niż remix, ale i tak miło było na nich popatrzeć
- CL & Minzy dziwną mają tą piosenkę O_o
- SHINee -> LOL.... co w ogóle robił farmer? O.o wyglądał na mega zagubionego w nowej choreografii...
Key śliczna bluza *_* (swoją drogą nie gorąco im jak są tak wyubierani? O.o) no i Hyun <3
- 2PM tutaj chyba już nic więcej nie trzeba dodawać ^^ końcówka miażdży XD

Ale i tak najbardziej podobała mi się końcówka, jak Taecyeon i Wooyoung gratulowali 2PM wygranej XD Taec cały czas trzymał nagrodę i nie oddał w łapki tupków XD A potem jak zatrzymywali ludzi, żeby zostali na scenie i Kim Tae Woo klęczący pokazujący bijące serce XD nieźle oni się tam bawią ^^

A ja mam takie pytanko czy jak tupki jadą w trasę, to Ha Yeon-Joo sama prowadzi Inki? O_o
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 05 gru 2009

ale mnie nosi.... oglądał ktoś Music Bank? A występ Hwanniego? Yay... ale go zrobili o.0 mikrofon wyłączony i taki przechamski playback....już mu się nawet udawać nie chciało, że śpiewa o___0
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 05 gru 2009

no żal z tym plajbackiem, a fajny ten song kurde jest ;P
w og,óle MB znowu żaaaal -_-
i co zrobili z tiarkami? T___T ej, ja je lubie, ale kurdeee przeginka. najpirw IU, teraz one... chcą mi zniszczyć psychike ;P
2pm znowu kopiąca końcówka <3 :D
JYP'a wytrzymałam tak z minute... ;P
DNT <33333333333 [chyba sie zakochałam, lol, taeku *_*]
i nadal najbardziej g-bandowo podoba mi się ten song secret, cała reszta to jakaś nieudana papka jak dla mnie T_T i funkcje coś sie pogarszają z lajwami.
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

hah, jeszcze nie doszłam do końca MB bo nadal przeżywam Hwanniego ;p (mi sie wydaje, że to sprzęt nawwalił ;p)

i nadal najbardziej g-bandowo podoba mi się ten song secret, cała reszta to jakaś nieudana papka jak dla mnie T_T i funkcje coś sie pogarszają z lajwami.

No mi też się Secretet podoba <3 Tylko ten taniec mogłyby sobie darować xP Tiarki w ogóle mogłyby zejśćxP
A ten... te od Gossip Girl.... one śpiewają 'Pretty Sweety Creepy"? xD

co do JYP to ten... ja jednak NAPRAWDĘ wolę tej piosenki słuchać, niż słuchać z załączonym obrazkiem.... serio... odechciewa się czegokolwiek ;p A JYP jaka zadyszka ;ppp

( w ogóle zauważyłam, że JYP ma w swojej firmie wiele głosów podobnych do jego własnego ;p Kim Tae Woo, Son Ho Young, Wooyoung Junho , nawet Khunie trochę;p ) A jak słucham tego jego minialbumu to mam wrażenie, że na którymś z kawałków rapuje Chansung z Khunnim xP)
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

i miał gluta na twarzy!!!!!!

nie wiem co śpiewają tęcze, bo je przewijam... ich głosiki mnie irytują okropelnie >_>

no taniec secretek jest śmieszny troche, ale i tak najbardziej dają radę ;P
a u tiarek fajne jest machanie pupą... tak żeby doszukać się plusów XDDD

niech mnie ktoś walnie, arrrg ;p
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

i miał gluta na twarzy!!!!!!

Że Cię zacytuję : UMRZYJ :D

a u tiarek fajne jest machanie pupą... tak żeby doszukać się plusów XDDD

I te... ogonki xD

Lol, tak spojrzałam na to co teraz leci i.... After School mają blondyny ;p i to tyle co mam na ich temat do powiedzenia ;pppp

(dochodzę do dnt ;pp)
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 05 gru 2009

Dzisiejszy MBank

*Pierwszy występ tego kolesia na wstępnie mnie zabił O.o <szybko przewinęłam>
*Potem koleś jakiś Udziu chyba mnie zamulił -_-
<dalej przewijam>
*BEAST'y (uff w końcu coś co nie przewinęłam, pomimo, że ten remiks mi się nie podoba, wolę oryginał)
*występ H-Eugene z Joo Hwi -> fajny sztuczny śnieg ^^ (ja chcę żeby śnieg już spadł)
*T-ara -> umarłam XDDD jakoś w teledysku wyglądało to lepiej ^^
*HwanHee -> lol XD
*Tupki -> <3 <3 <3 tylko dla nich warto było oglądnąć MBank. Ale liczyłam na inną końcówkę ich występu XD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

no jak khun został na stojaka na końcu to ogarnęło mnie rozczarowanie, hahah...
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Doszłam do Tupiemów ;D (tzn jestem na wstępie ;ppp)
I są efekty dźwiękowe, takie jak chłopaki wydawali pod koniec Inkigayo z Kim Tae Woo xP

A końcówka... Khunnie - zemsta za zeszyt? :D:D:D W ogóle to mogliby już mu tą kitę obciąć bo wszyscy już sobie darowali (Taec nie musi ;p), a on za przeproszeniem jak debil wygląda o_____0
Obrazek

Wróć do „Telewizja”