Music Shows

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 10 sty 2010

Jeżeli chodzi o Jewelry to nie tylko Park Jung-ah, ale i Seo In-young odchodzi z zespołu xD czyli w skrócie mówiąc: rozpad zespołu :D ale znając życie do tych 2óch co zostaną dodadzą nowe... i będzie kolejne Jewelry po raz któryś tam :D

co do MC xD Jak wszyscy wiemy... pod względem technicznym to tam jest czasem nawet ciekawiej niż w M!Countdown xD

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 10 sty 2010

stroje MC w MB mnie miazdza X______X skeriii

minho zaginął kręcić dream teama (znaczy dawaćdupyekhm)

a trzyma sie mikrofon przy gebie zeby dobrze bylo slychac, norma (u mnie zawsze bylo "dziewczyny - bez blyszczykow prosze!" XD). chyba, ze jest sie farmerem, ale no to inna historia jest...

i nadal uważam, że kwonnie i gain byli słodcy, normalnie jakby zakochanym w sobie dzieciom z podstawówki kazali śpiewać <3 ;D uroczo

hm, wiecej nawet nie powiem, bo nie mam sily i czasu adekwatnie sciagac i ogladac tego, tylko sobie odpalam jakies randomy na ytb x_x

a, jeszcze hyuna w mbanku - hmm, jakos tak... niby spoko, ale nie do konca. wslychac zmeczenie po tym energicznym tancu w glosie, lipcia.
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nashirah » 10 sty 2010

A ja skomentuję w występach Hyuny dwie rzeczy. Nie miałam się wypowiadać, ale muszę. xDDD

Po pierwsze - JUNHYUNG.
Po drugie - jakich ona ma ładnych back-up tancerzy. :'DDD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 10 sty 2010

rikli pisze:
a trzyma sie mikrofon przy gebie zeby dobrze bylo slychac, norma (u mnie zawsze bylo "dziewczyny - bez blyszczykow prosze!" xd2)
no wiem, ale to tak wygląda jakby się do niego przyssał...
a jeszcze do tego błyszczyk (o nie za dużo dla mojej wyobraźni... )
rikli pisze:i nadal uważam, że kwonnie i gain byli słodcy, normalnie jakby zakochanym w sobie dzieciom z podstawówki kazali śpiewać <3 ;D uroczo

no byli i słodko wyglądali. Szkoda tylko że w MC byli...
Spoiler! Obrazek
rikli pisze:a, jeszcze hyuna w mbanku - hmm, jakos tak... niby spoko, ale nie do konca. wslychac zmeczenie po tym energicznym tancu w glosie, lipcia.
no miała, dlatego w kolejnych występach ma playback XD
Nashirah pisze:A ja skomentuję w występach Hyuny dwie rzeczy. Nie miałam się wypowiadać, ale muszę. xDDD

Po pierwsze - JUNHYUNG.
Po drugie - jakich ona ma ładnych back-up tancerzy. :'DDD
nashi uwielbiam cię ^^
co do tancerzy to się zgadzam *_*
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 11 sty 2010

Dziś będzie głównie o kobietach/dziewczynach/dziewczynkach xD xD XD

Obejrzałam sobie wczoraj sobotni Music Core i zwłaszcza występ Jewelry mi się podobał ;D Maaaatko, czy one nie mogły tak od razu? Czy taki występ i piosenka musi się zdarzyć na koniec?! LOL normalnie nie dość że w końcu nikt nie fałszował, nie było jakiegoś głupiego sieksi układu, były normalnie ubrane, (nadal tej trzeciej wokalistce nie dali dojść do śpiewu, ale co tam xDDD) to jeszcze kawałek naprawdę super. *___* Ja nie wiem co one przez te lata robiły xP

Ale w sumie dobrze, że ta grupa się rozpadła/odeszły główne wokale. Ależ one działały mi na nerwy :D:D:D Jest możłiwość, że Seo In Young i Jungah się opamietają i wrócą z jakimiś balladkami, ale sinderelle i co tam jeszcze xP

I naprawdę lubię obecny image Hwayobi *______* i tą piosenkę ofc ;D

Hyunach - fajny występ, piosenka już mi w głowie osiada, ale... nadal przeraża mnie ten wizerunek o.0 no i ten koleś z Beastów wyskoczył na niecałe 20 sekund ;D Miałam zonka bo myślałam, że się pojawi jeszcze raz, a tu nic do końca występu xP

Yoonah - znowu wyglądała jakby zaraz miała się rozpłakać. Zwłaszcza ten początek przejmujący jak to głos jej drgał, no i koniec jak tak ciężko odetchnęła ;/

Shinee- Shinee jest zmęczone ;(

Jo Kwno i Ga In <33333333333333333 teraz już nikt nie powie, że Ga In nie potrafi śpiewać ;D Piosenka jest masakryczna, ale nawet jej nie słuchając zdarza mi się ją sobie nucić pod nosem xP idę WGM oblookać~ pewnie będzie relacja z występu ;DD a ten oni mają włosy w tym samym kolorze - couple hair? :D
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 11 sty 2010

co najgorsze szajnie beda zmeczone jeszcze bardziej? o ile to mozliwe ;P oni zdedaja o_O

ej, czytajac o kwonnim i gain usłyszałam ta piosenke w głowie, chyba mi odwala i zaraz ja zapuszcze :rolly:
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Eter » 11 sty 2010

o nie nie, zły pomysł! ;p

szajnie będą zmęczone chyba zawsze już, bo oni nie robią sobie urlopów Oo już nie wspominając, ze 3/5 nie do końca wyzdrowiała ze świńskiej, bo nie mieli kiedy x_x

a jeszcze co do younhy, to ona okropnie wyglądała w ten łikend, w ogóle nie rozumiem, po co stanęła na scenie, widac było jaka jest wykończona chorobą i ze potzrebuje odpoczynku... co z reszta sie potwierdziło, bo niedługo potem zemdlała o_o
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 12 sty 2010

Ja też sie o Szajnie zawsze martwię ale nie było tak źłe... (chociaz mi sie teraz Inki, MCore i MBank zlewają w jedno) A przynajmniej lepiej niz w Gayo (chyba MBC) gdzie wyglądało jakby nie wiedzieli gdzie się podziać...
Ale lepiej dali by im odpocząć ...

Obejrzałam jeszcze F.Cuz... zaziajali sie trochę chłopcy ;P I osiągniecie: nadal jeszcze nie mam na nich fazy xP (Aha! zaraz bedę miała faze na nie mienie fazy XPPPP)

Co do reszty występów... brutalnie rzecz ujmując... zadziałał magiczny przycisk przewijania ;)

I może to głupie pytanie ale dlaczego nie ma Emiratów?
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 12 sty 2010

daydreamer4 pisze:
I może to głupie pytanie ale dlaczego nie ma Emiratów?
ano głupie pytanie bo się już o to pytano i jak Nashi powiedziała oficjalnie debiutują w Music Banku 15 stycznia.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 12 sty 2010

jaki ogień ;P

(ja to przeoczylam i teraz juz wiem, ha!)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 16 sty 2010

no wiec wczorajszy mbank ;P

jakieś zmuły, zmuły...
CNBlue - ja juz pisałam, że oni zarządzają, si? ZARZĄDZAJĄ *_*
ZE:A - ej, bez kitu, nie wiem o czym jest ta piosenka, nie chce wiedzieć, ale pewnośc bijąca od chłopaków była fajna, wokalnie było fajnie, synchro taneczne było fajne... tylko czemu ich jest tak dużo?! nie mogłam się ogarnąć XD
a pewność taka, jak bije od BEASTów - ej, oni są pro na scenie <3 srsly, miłość~
HyoonaH - powiem tak - jako kawałek klubowo-taneczny piosenka jest spoko. strasznie mi się podobało jej wdzianko ;D i w ogóle taka śliczna była ;O
fuckus - czy do nich sie dobrał stylista szajni ja sie pytam? wtf te organki na szyi? :DDD prawie spadłam z krzesła. ale jak oni się słodko uśmiechają i fajnie tańczą~ fajnie fajnie
wonder women - czy jak im tam... piosenka takie disco okrutne, troche jak z jakiejs dramy sprzed kilku lat, ale śpiewać to panie potrafią i to było zdeeecydowanie na plus <3
rainbow - ej, czemu one tak od razu nie zaczęły? ;P ta piosenka jest sto razy lepsza O_O
tiary - odejdzie mi juz z tym, popracujcie nat tym drugim songiem, bo w mcorze była i jest milsza, choc wokalnie znowu nic do pokazania, ehh, smuteczek ;( a ja nadal je lubie nooo
szajni - co ja moge powiedziec, no co? coraz lepiej brzmia razem, ehh
2pm - kitarida brzmi lepiej na zywo, ale taniec znowu strasznie smieszny XD a heartbeat to komentowac nie trzeba ^^
szkoda, ze kwona i gain nie bylo, skoro ze wygrali, bu~
a no i 2pm z szajni na backstage'u.... NIE SKOMENTUJE
minho + uee = wtf :rolly:

chyba tylo ;x
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 16 sty 2010

rikli pisze:no wiec wczorajszy mbank ;P
jakieś zmuły, zmuły...

jakie znowu zmuły? właśnie mbank wychodzi powoli na prostą, zresztą po twoim poniższym opisie też nie było tak źle.
rikli pisze:
HyoonaH - powiem tak - jako kawałek klubowo-taneczny piosenka jest spoko. strasznie mi się podobało jej wdzianko ;D i w ogóle taka śliczna była ;O

hmm.... mi się podoba choreografia
rikli pisze: wonder women - czy jak im tam... piosenka takie disco okrutne, troche jak z jakiejs dramy sprzed kilku lat, ale śpiewać to panie potrafią i to było zdeeecydowanie na plus <3

hmm... to mi brzmiało jakby z playbacku śpiewały. A piosenka, jakby może w tle miała inne brzmienie była by trochę lepsza...
rikli pisze: rainbow - ej, czemu one tak od razu nie zaczęły? ;P ta piosenka jest sto razy lepsza O_O

serio? ja nie mogłam i przewinęłam to
rikli pisze:
szkoda, ze kwona i gain nie bylo, skoro ze wygrali, bu~
nioo szkoda... tylko raz wystąpili i już im się znudziło -_-'
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 16 sty 2010

no na początku były jakieś zmuły przeca? ;P

ej, bez kitu, gossip gUrl jest o wiele gorsze od tej teraz o_O może nie jest to jakiś szczyt zajebistości, ale widać, że choć jedna z nich potrafi nieźle śpiewać chociażby...

a, tak, jak z playbacku brzmiała jedna z davichi, nawet miała taki playbackowy uśmiech na twarzy O_O ale reszta chyba raczej lajw?

kwonnie i gain są zajęci sobą, lol ;O
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 16 sty 2010

rikli pisze:no na początku były jakieś zmuły przeca? ;P

no były, ale ja to przewinełam, więc nawet tego nie odczułam ^^
rikli pisze:ej, bez kitu, gossip gUrl jest o wiele gorsze od tej teraz o_O może nie jest to jakiś szczyt zajebistości, ale widać, że choć jedna z nich potrafi nieźle śpiewać chociażby...

one mi ogólnie nie podeszły i ta piosenka, jak i poprzednia również.
Nie wiem, pewnie któraś tam musi umieć śpiewać. Zresztą one też brzmiały jak playback
rikli pisze:kwonnie i gain są zajęci sobą, lol ;O
zazdrość kwona i co on wyprawia na antenie jest 'epicka' XD
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nashirah » 16 sty 2010

A co do dzisiejszego Music Core, to oto w jakim stanie występował Kan:

Obrazek

Nie skomentuję. -____________-' *serce krwawi*

(jutro po inki skomentuje wszystkie trzy shows rzutem na taśmę)
ODPOWIEDZ