Music Shows

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 16 sty 2010

OMG O.o <szczęka mi opadła>
ej na serio w jego występnie nie widziałam, żeby coś z nim było nie tak...
cóż on sobie zrobił?

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 16 sty 2010

Kostkę ma skręconą. Dowiedziałam się po występie i do teraz to przeżywam. T____T

Przecież on normalnie tam skakał. T___T
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 16 sty 2010

No wiem właśnie że normalnie tak skakał i w ogóle nie było po nim widać, że coś go boli czy coś z nim nie tak.
Jestem pełna podziwu dla niego. To się nazywa prawdziwy profesjonalizm....
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 16 sty 2010

kpop jest skeri DDDD:

no rajbołki śpiewały lajw akurat i jedna laska nieźle śpiewa. ale i tak ich nie lubie w sumie, whatever ;D

właśnie obejrzałam pół WGM bez subów -_-

kpop jest skeri!!!
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 17 sty 2010

To teraz ja.

Music Bank

Tak, czekałam jak głupia na moich chłopców, to od nich zacznę. Mowa oczywiście o ZE:A.
Przede wszystkim, mieli bardzo fajne wejście. Ktokolwiek wymyślił, żeby zrobić mega oświetloną scenę, jest geniuszem - świetnie to pasowało do ich czarnych ciuchów. I wszyscy mieli naszyjniki z nazwą grupy, no awww.
Widać było, że chłopaki zdenerwowane, Dongjoonowi czasem głos łamał, ale ogólnie jak na debiut uważam, że poradzili sobie świetnie.
Choreografię mają praktycznie opanowaną do perfekcji, na scenie nie mają tej nieśmiałości, co niektórzy debiutanci (do teraz wspominam te sztywniackie występy MBLAQ z początku, ha xDDD).
Wokalnie w Mazeltovie nie ma za bardzo co pokazać, więc poczekajmy, aż będą promować (MAM NADZIEJE *___*) 'Love Coach'. <3
Ogólnie - moje chłopce. <333

Inni:

- CN Blue - *__________* no rewela, zrobili niesamowite wrażenie. Jak ktoś słusznie już zauważył, na razie jest to bardziej Yonghwa Blue. Niestety nic nie poradzimy na fakt, że chłopak jest 'twarzą' zespołu. A fakt, że Yonghwa na scenie jest szalenie charyzmatyczny, wcale nie pomaga w skupieniu się na reszcie członków zespołu. xDDD
- Rainbow - yoga yoga yoga?
- F.Cuz - kolorowe jak zwykle
- nic więcej nie pamiętam z MuBanku, omg xD
- aaaaaaaaaaaaaaaaa! Back up tancerz Hyuny nadal HOT HOT HOT

- aaa, jak Minho z UEE wleźli do garderoby ZE:A/CN Blue to nie powiem, radośnie pisnęłam xDDD

Music Core

No zgadnijcie od kogo zacznę.

- ZE:A - operator kamery w MCore debeściak. Tyle zbliżeń, aaaah. ^^
- F.Cuz - JAK KAN MÓGŁ WYSTĘPOWAĆ ZE SKRĘCONĄ KOSTKĄ? Fuck you kpop
- CN Blue - stroje i ogólnie wszystko w MCore chciało, żebym skojarzyła ich z Beatlesami. xDDD Ale i tak sa zajebiści
-SHINee - nie cierpię JoJo, dobrze, że RDD na pożegnanie też dali
- Hyuna - back up tancerze nadal HOT. A Junhyung *___*

Inkigayo

Właściwie to obudziłam się na styk, żeby obejrzeć chłopców, yay me. xDDD

- ZE:A - nudny wystrój sceny, dziwne ciuchy (wtf Siwan?), ale chłopaki były najmniej spięci dzisiaj. Hyungsik przybijający piątkę Kevinowi nadal mnie super rozczula. :'DDD
- CN Blue - nudni są, cały czas zajebiści xDDD
- F.Cuz - KAN NADAL TUTAJ? ;_______; I SKACZE? WTF. T___T
- Wonder women - jaka ta piosenka jest paskudna, no ja nie mogę? o___0 takie fajne laski, fajne wokale, a piosenka taka bleh.

- 2PM - zbiorczo trzy występy - kocham te małe detale, które pozmieniali. Zresztą, 2PM są pod tym względem cudowni - nie można się nudzić, bo praktycznie co tydzień zmieniają jakiś szczegół, który cieszy fanki.
Oczywiście, że Taek rozrywający koszulkę to absolutny fav, ale wystarczy przypomnieć SBS Gayo czy Khuna, który próbował wyrwać serce Taekowi, ale został sam zabity. Dramatyczny Taek z tego występu dla was:
http://i50.tinypic.com/2vtbe3p.gif

W ogóle miałam nadzieję, że Taek zrobi wywiad z ZE:A i umrę szczęśliwa. Cóż, może za tydzień? D: Tymczasem, zrobili wywiad z CN Blue... tudzież z Yonghwą. Shinwoo hyung! xD

PS. Sorry za fangirlowanie. xD Czasem człowiek musi.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 sty 2010

Nashi, poleglam na tymgifie.. ale nakrecilyscie mnie troche na takie rzeczy.. az sobie poszukalam skad moge sciagnac Music Bank xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 17 sty 2010

Dramatyczny Taek z tego występu dla was:
http://i50.tinypic.com/2vtbe3p.gif

:rolly: :rolly: :rolly: :rolly:
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 17 sty 2010

YAY me, zapomniałam o trzeciej najważniejszej (po ZE:A i ZE:A 8D) rzeczy!

Odkrycie Music Banku jak dla mnie - widziałam go już tydzień temu, ale w piątek wreszcie wyhaczyłam kto zacz.

http://www.youtube.com/watch?v=IRH53Wt4ya4

Yoon SeoJin "Saranghaja", zakochałam się w tej piosence. <3
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 13 lut 2010

ale sie ubawiłam na wczorajszym MB XD
z początku jak zwykle bla bla bla przewijamy, potem nagle tiary - ale fajne sukienki *_* ale ta muzyka, nie wiem, tradycyjna, w tle? OMG masakra umarlam, co za kakofonia dzwiekow! never ever again XD
dance battle byłooo genialne <3 super super
no i one day - aaaa <333 miłosc! i nagle do mnie dotarlo jak junho zarabiscie spiewa ;OOO a khun zniknal na gimme a light hahaha wtf (ktore tez bylo w pytkę)
ale ja się pytam... WTF Z SIATECZKOWYMI CIUCHAMI??? za każdym razem jak kamera szła na changmina i jego rękawki to mnie sie w głowie aż kręciło ;P litości!!! w ogóle stylistom w tym MB troche nie wiem, sie zle zrobiło ;P stroje na 2am fajne, bialy z rozem <3 ale czemu ten roz byl wezowa skora? ;( fail. gora wdzian ZE:A i marynarki fuckusow tez fail ;( ogolnie mnie wdziana zasmuciły
bistyyy **___** intro zrobili, aż zapiszczałam z uciechy. tylko nie wiem czemu byli nie w tempie i coś zwalniali w śpiewie .__. beee. ale whatever booo <3
i co za okropne spodenki miały zośki, a feee. i słychac, ze dalej sa niezgrane w spiewie lajw, ehh, szkoda to. i teraz dotarlo do mnie czemu yoony nie lubie - przypomina mi jedna laske z klasy, ktora nie byla moja ulubiona kolezanka >_< a i dancing queen mnie rozwaliło, nie wiem czemu.
a i ukissy mnie frapują XD
reszta oczywiście mocno przewijana, choc coś mi się spodobało jeszcze, ale nie pamiętam już co to było.
no to tyle ode mnie, ale musiałam się tym podzielic ;P
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 13 lut 2010

ukissy Cie frapują? X____X prosze! to jest jeszcze gorsza karma niz suju, srsly! aya ma na to cholerstwo faze x_x for god's sake, NO!

w sumie z wczorajszego MB ogladnełam tylko dance battle, bardzo cacy był *_* i wtf joonki w hanboku XD

dzisiaj chyba mcore special, nie? szajnie z replayem?

edit: nie nie nie, jednak jest za tydzień Oo pomieszały mi się już tygodnie, żyje już koncem sesji, a to dopiero w przysłym tygodniu x_x
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

frapują mnie ludzie-gekony, tak tak
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 13 lut 2010

nieeeeeeeeeeeee ;______________;

(po raz kolejny przypominasz mi o hitlerze w poszukiwaniu elektro ;p)
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 13 lut 2010

rikli pisze:
dance battle byłooo genialne <3 super super

zgadzam się *_*
rikli pisze: no i one day - aaaa <333 miłosc! i nagle do mnie dotarlo jak junho zarabiscie spiewa ;OOO

junho czadersko śpiewa <3 mnie rozwaliło jak Taec zaśpiewał XD
I w ogóle co Kwon robił na scenie to myślałam, że padnę XDDD
ej czemu w ogóle on zawsze najmniej śpiewa? przecież on umie śpiewać, tyle lat się trenował i co... dają mu parę linijek... dziwne, zaprawdę dziwne to dla mnie
rikli pisze: bistyyy **___** intro zrobili, aż zapiszczałam z uciechy. tylko nie wiem czemu byli nie w tempie i coś zwalniali w śpiewie .__. beee. ale whatever booo <3

też się ucieszyłam na to into ^.^ póki co do beast się najdłużej utrzymują i nie schodzą w ogóle z muzycznych programów od jakiś 4 miesięcy? XDD
rikli pisze:
i co za okropne spodenki miały zośki, a feee. i słychac, ze dalej sa niezgrane w spiewie lajw, ehh, szkoda to. i teraz dotarlo do mnie czemu yoony nie lubie - przypomina mi jedna laske z klasy, ktora nie byla moja ulubiona kolezanka >_< a i dancing queen mnie rozwaliło, nie wiem czemu.

ja je nie trafię... po prostu nie mogę na nie patrzeć. Landrynkowe mega cukierkowe laski. Jeszcze jak widzę Jessice to dostaję spazmów...
rikli pisze: a i ukissy mnie frapują XD

dla mnie mogłoby ich nie być...

Gimme the light <3 pomimo tego, że Chansung masakryczne fałszował -_-
Ale Junsu, Junho i Woo nie zawiedli mnie XD
i chyba wolałam Taeca w poprzedniej fryzurze, co nie oznacza, że teraz źle wygląda ^^
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ja nie moglam calego wystepu 2am obejrzec bo mnie kwon tak rozwala, no ja nie moge z niego ;D i tez mnie troche wkurza, ze tak malo spiewa, czlowiek-refren z niego niczym jay o_O i wkurza mnie jego wfryzura ;( smutnosc
bisty sa zbyt fajne zeby schodzic ze sceny ;O
no kurde ja calkiem lubie zośki, ale no nie wiem, one utknęły w tym swoim image'u jakoś, mam wrażenie, że nie dają im w ogóle isc do przodu czy cos, to jest smutne. ale jak widze dżesuke tez mnie sie cos zlego dzieje takze spoko XD
oj tupki-dupki! kurde no junho i woo <3 są najlepsi :DDD a junsu dobrze spiewa, ale te jego ozdobniki przprawiaja mnie o wewnetrzny zgrzyt ;( i mnie to wlasnie smuci, bo glos ma, ale jakos do bani go uzywa D: a taec <3 *_* jeszcze go naucza spiewac jak minho czy cos, boje sie ;P i chyba zawsze bede go miec przed oczami w sweterkach i grzywie z inki ;D on jest taaaki pocieszny!

LUDZIE-GEKONY :D:D:D:D
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 14 lut 2010

W końcu się dorwałam do tego MB!! 24h ściągania - to jakaś paranoja...
No ale nic dorwałam sie i oto moje wrażenia !!

U-Kiiiiiiiiiiiiiiiiss!!!!!!! Frapujcie się do woli, ja tam mam faze!!!! Umiem juz caly układ na refren i w ogóle yay! Bingul bingul bingul bingul ;) Przejdzie mi xD (mam nadzieje xP) Ale tak wlaściwie to ta piosenki im naprawde dobrze wychodzi, żadnych większych fałszów czy braku oddechu, no cacy :D

Ze:a! Dance battle!!! **_**
Za to Bestyjki takie jakieś.... za dużo ubran mieli na sobie xDDDD To samo wrażenie odniosłam kiedy debiutowali razem z Mblaq ;) Jakieś kurtki bluzy eeee ....
Ale potem w indywidualnych występach Bestyjki były bezkonkurencyjne... (wszystko jest, przy tych patchworkowych garniturkach ZE:A _^_)

Special Stage One Day... Świetny co tu dużo mówić :D
Też mnie przeszły dreszcze kiedy Taec zaspiewał! Niech on zostanie przy rapowaniu bo zgadzam sie jesli on jeszcze zacznie śpiewać to i dla mnie też już nie będzie ratunku.... ;PP

Gimme the light <333333
Jak dobrze ich posuchac jak nie roznosi ich po scenie <33333
pomimo tego, że Chansung masakryczne fałszował -_-

Chciałam sie zbuntować ale no niestety -_-''' nie poszło mojej kochanej sierotce ^^ Chociaz powiem szczerze że bardziej mnie dobijalo jak robił za chórek przy refrenie niż te parę wersów które spiewał ;) Ale Junho Junho Junhooooo!!!! On ma z nich wszystkich chyba najlepszy i najmocniejszy głos!! Woo czasem nie wyrabia oddechowo (chociaż zdecydowanie się poprawił ^^) no a Junsu ma te "ozdobniki" xD Też mnie od nich uszy czasem bolą ale albo juz sie przyzwyczaiłam albo miłość mnie zaślepia ale już się zakochałam w głosie Junsu w Gimme the Light był cudowny XDD i ten paluszek na samo zakonczenie <3333

Słow kilka o SNSD ...
Obejrzałam całe Dancing Queen i całe Oh!. Ale pierwsze dla tej kobiety która z nimi spiewała bo śpiewała cudownie ^^^ a drugie... bo:
Matko kochana co za paskudne spodenki!!! Były tak paskudne że caly występ gapiłam sie na ich tyłki... Nie dośc ze mi źle przez te spodenki to jeszcze czuję sie trochę jak totalny pervert X_X No i wtf! Krzywe chude nogi Yoony... brrr!

Ale ale!!! Dlaczego dlaczego nikt nie wspomina o CN Blue!!!!!! TO chyba był najlepszy występ z całego tego MB. Siedzialam, słuchalam i oczy mi sie rozszerzały!!! Mmmmmmmmmmmmmmm :melt: Ale weźcie ode mnie Jungshina, weźcie weźcie... :love:

A na koniec jeszcze o Junsu :D Z YHY Sketchbook:
http://www.youtube.com/watch?v=KHlwh7pJjJg
Bo Junsu kopie tylki poprostu!! :smitten:

I drugi part:
http://www.youtube.com/watch?v=UXG_dZTgGX8
Wszyscy są <3 chociaż w porównaniu do Junsu tak troche mniej xD (ale tylko troszkę *tuuuli* XD)
Obrazek

Wróć do „Telewizja”