Music Shows

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 14 lut 2010

o jezu, no tak, cnblue <333 :D wiedzialam, ze cos mi wylecialo z glowy... ale to i tak szkoda slow, wystarczy zobaczyc :P nadal nie moge z "shin woo" XD

a spodenki okropne, nie? mówiłam? jakies dziwnie skrojone, i te widzoczne ROZPORKI, ja nie wiem o_O bede miec traume teraz chyba XD

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 20 lut 2010

200 odcinek Cora

Ok pierwsza połowa beznadziejna, wynudziłam się (pewnie innym się spodoba). Dopiero obudziłam się na drugiej połowie, jak weszło 2NE1, a potem tylko coraz lepiej szajny i tupki. No Dance History genialne *__* gooosh jak Taemin tańczy, nie dziwię się że był zawsze z przodu XD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 20 lut 2010

szajni, omo! generalnie troche szkoda, że nie dali im ciuchów z replaya, tak jak reszcie (no chociażby 2ne1 czy tupiemy miały ciuchy z poprzednich conceptów ;/) ale coś co mnie rozwaliło: hyunmin miał sparowane ciuchy, fufufufu, it's real! i fryuzura taemina przycmiła nawet paskudny blezer farmera i dziwną fryzure kijka...\

tupiemy jak zwykle zajebioza, potrafią chłopaki show zrobić (po raz enty podniecam sie głosem woozjeba, hopeless x_x)

dance history: HOLY FUUUUCK~ pure awesomeness etc etc etc &^^$%*YU*(Y^R (jak dla mnie to może byc nowy concept szajniów, taemin wyglądał przemasakrycznie dobrze w tych szerokich spodniach i zwykłym t-shircie z długim rekawem *_*)

i tak jak margot: do połowy nuda, potem świetne XD
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 21 lut 2010

hmm, chcialam coś napisać o music banku, ale po obejrzeniu cora wszystko mi wyleciało ze łba XD
ah, wiem. ten song, w którym nie było mira (wtf) jest prze <3 zbytnia ekspresja tej pani mnie powala, a piosnka sama w sobie brzmi jak z dramy (wiecie, refren i emocjonująca ostatnia scena XD). GDZIE JEST MIR JA SIE PYTAM
zośki znowu miały obrzydliwe gatki, no wtf??? sznurowany rozporek??? i w corze też do mnie znowu wróciło takie pytanie "co się stało z ich koordynacją"? jeszcze po obejrzeniu into the new world (omg ale to jest zarąbiste <3) w ogóle - one tam były świetnie zgrane, a w oh!... dramat jest, dramat! i czemu tiffany już ładnie nie śpiewa? odpowiedź na te i inne pytania... nie nastąpi.
ale, ale! core! ;D
początek był super <3 dopoki nie zaspiewali happy birthday a fe XD
potem co było potem... TROT!!!!!!!!! <3333 XDXDXD prawdopodobnie czas umierać, kocham trot <3
i czy ktoś może mnie oświecić jakie kawałki robiły BEG albo After School? (prócz swoich? swoich?!), bo większość brzmiała znajomo, a ja za pierona nie mogłam skojarzyć ;( no, właśnie, Afterki fieercee~ BEG też elo. aleee KARA DDD: omg, WHYYYY whyy BoA D: to było... ZŁE. za to zośki nieźle wypadły z Hyori przyznam, nieźle, nienajgorzej! na szajniach sie brechtałam jak dzikus... taemin - muffinka~ śliczny był; hyun - o jak ładnie śpiewał na ripleju *_* (pomijając sic!ozdobniki); key - wtf te włosy???; minho - f...f...FLAMING! ;D; farmer - kochanie <3 co zrobiłeś z dywanikiem sprzed kominka? ^_^
2ne1 - do tej pory nie moge z palmy sandary, to mnie przerasta XD CL fierce, a w pewnym momencie było dziwne zbliżenie na, eee, talie? że tak to ujme Bom XD lol ci kamerzyści!
2pm aaaaaa <3 taec <3 woozjeb XD coś miałam napisać o nich, ale wyleciało mi z głowy, hyhy...hyyy
ah, gain i kwonnie - omg, to esencja kjutności i ładnie zaspiewali i te ich zagrywki śmieszne i fotki w tle aaaaa <333 (cokolwiek miał kwonnie na głowie... i na nogach o_O)
dance history - moge nie komentowac?
i chyba nic wiecej nie pamietam, mialam jakby miliard komentarzy podczas ogladania i tyle z nich zostało. ale ubawiłam się przednio.
a i co do MB jeszcze to maknae emiratów jest uroczym stworzeniem

amen!
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 21 lut 2010

Jestem dopiero w połowie MC, ale 'I have a lover ' w oryginale BRZMI, no po prostu <333

i opening fajowy ^^ W ogóle jak cnblue śpiewało potem kawałek Jaurim to aż mi się usta z wrażenia otworzyły, szkoda, że tak krótko...

After School? (prócz swoich? swoich?!)

No jedna była ich Diva, a druga niedoszłej siostry Son Dambi I'm crazy' Ale w sumie...było bardziej wysłuchiwalne od oryginału ;D *ale tennnn playback? * i Hyori faktycznie fajnie snsd wyszła

dobra idę na tą lepszą część~
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

okej, a BEG? boze, niech mi ktos stresci kilka poprzednich lat w kpopie ;__;
a w ogole nowa fryzura ŁE jest dziwna XD

TROT! <3 XD

a, wiem, BJY wyglądała ślicznie (prócz tego, że ją chyba oliwą wysmarowali)
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

okej, a BEG? boze, niech mi ktos stresci kilka poprzednich lat w kpopie ;__;

No BEG śpiewały swoje kawałki L.O.V.E (które jak kiedyś wspominałam jest podobne do Sign i moim zdaniem lepsze xP) i How Come? (어쩌다)

Jejku nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale tęskniłam za 2ne1. One mimo wszystko mają taką szczerą energię na scenie ;D I biedna Bom. Ma takie brzydkie nogi, a zawsze tylko jej każą je odsłaniać.... I Dara, też chyba się stęskniłam za szczotą ;DDDD

A i Shinee! Minhou to myślałam, że zaraz z monitora wyleci, ta jego flaming charisma XD Ja nie wiem jak on to robi. On tam nie śpiewa, śpiewa ktoś inny, a kamera wiecznie na nim xD

Okeeeej teraz final ;D (Raaaaaaain!!!! tsss~ )
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

mowilam, ze skads znam te kawalki XD ale one przestaja sie powoli miescic w mojej glowie x_x
hahahah, minho niszczy system XD FLEJMIN

rain a na przedzie junho - myslalam, ze padne ze smiechu. a przy kawałku H.O.T (napisalam kot, lol) to juz sie krztusilam ze smiechu ;D
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Dobra po fajnale ;D

Yaaaay *_____* Shinee i Seo Taiji& Boys jakie połączenie :D:D:D too był pisk jeden
pisk drugi zanotowałam przy DEUX bo nie sądziłam, że ktoś to jeszcze pamięta! Ahh oldschool <3 Chyba moja największa faza koreańska lat 90tych xP (nie śmiać się ;DD ja naprawdę kiedyś na to cierpiałam ;D)
A HOTy to już Szajniom chyba bokami wychodzą XP Co special to męczą ich tym kawałkiem xD <- 2pm Rainiego ;D (ale Junhossi może zostać xD)

Khunnie miał fajny loczek~ ;D

ale one przestaja sie powoli miescic w mojej glowie x_x

jak to?
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

czasami mam wrazenie, ze w mojej glowie jest jedna wielka muzyczna papka i wszystko mi sie miesza i myli i brzmi podobnie ;P nvmd, nie zaglebiajmy sie w to lepiej XD
a wiem! był jakis tancerz z takim garnkiem na głowie, że ZWARIOWAŁAM. srsly.
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 21 lut 2010

Nie będę cytowała Rikli za to zacytuję mojego męża, który zaglądał mi przez ramię( w tęsknocie za mna) z deka zdziwiony, ze babki ogladam :shock:

cytuję męża: ło Jezu co za wieśniary, znaczy się nie obrażam wieśniar, co oni z każdego lumpa po trochu im ciuchów dali, weź tego nie ogladaj :D

w dodatku śpiewały jakby zaniemogły :D
za to szajniowy sweterek mojej mamie przypadłby do gustu to tyle- powiałoooo straszną nudą :D przewijałam przyznaję się bez bicia :shock:
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 21 lut 2010

rikli pisze:
a wiem! był jakis tancerz z takim garnkiem na głowie, że ZWARIOWAŁAM. srsly.

ja autentycznie zdębiałam w tym momencie, az zatrzymałam i sie wpatrzyłam, bo wydawało mi sie, ze to gd x_________X
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

nie no, aż tak to nie pomyślałam, ale musiałam pauzować ze dwa razy, żeby to ogarnąć... wzrokowo. umosłowo nie ogarnęłam ;D
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 21 lut 2010

co do Music Core xD

wg. mnie... tak bardzo jak polubiłem przez ostatni rok SNSD tak bardzo nie podobało mi się ich wykonanie "U-go-girl" xD nie wiem... do mojej kochanej Hyori - oryginału to im daleko !! xD

After School - lepiej niż Son Dambi xD Ahhh i Joo-yeon jest taka śliczna, że mam ochotę ją zjeść *_*

co do KARA xD To i tak je uwielbiam :P Mimo tego, że zawód za zawodem :D

Ga-in & Jo-kwon : nabrałem ochoty na WGM z ich udziałem. Obejrzałem już pierwszy ep. i zamierzam nadrobić WSZYSTKO xD

Co do BEG to właśnie 어쩌다 (How Come) Według mnie jest ich najlepszą piosenką i och... jak się ucieszyłem, że usłyszałem to zamiast okropnego SIGN -_-

Baek Ji-young - wolałbym gdyby wykonała "My Ear's Candy" ... Czy tylko ja tęsknie za tymi występami? T.T

2NE1 - MAURA! Masz rację... te nogi Bom + ta sukienka na zamek. W pewnym momencie się obawiałem, że jak za mocno się pochyli czy wykona jakiś ruch to on zjedzie i biedna sukienka opadnie na dół pozostawiając Bom gołą i wesołą xD
Co do Bom to nawet po cudownej piosence "You & I" nie znoszę jej BRAKU KOORDYNACJI RUCHOWEJ -_- Echh... ale Dara i jej szczota :D Też się stęskniłem + CL w czarnych włosach :D:D

Dance History xD
Dawne czasy kpopu xD Lata 90 to straszna... BARDZO straszna rzecz :D Ale ja lubię straszne rzeczy ^^ Wyszło im całkiem nieźle + ten Rain'owy kawałek nie pasował do reszty starych hitów xD

występ SNSD xD Wolałbym gdyby wykonały "Girl's Generation" song xD Ale "Into the new world" też może być :D Yoona w centrum więc jest OKAY :D

i tak podczas MC zdałem sobie sprawę, że CHOLERNIE tęsknię za Hyori na scenie i za Bangami !! COMEBACK ASAP!! To już dwa lata lecą (2008 :( )
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

haha, wiedziałam, że jak mootyl napisze to będzie, że hyori to hyori etc. XD ale spoko, ja rzekłam - było spoko, było okej, ale nie było genialnie ;d a na pewno lepiej niż KARA... serio mnie skrzywdziły tym my name ;___; tak bardzo bardzo. i czy gyuri przytyła? ;P
czy WGM ma suby? ja to juz od dawna chcialam zobaczyc D:
MOOTYYYYL! no ba, ze lepiej by bylo z my ear's candy. to sa wystepy mego zycia chyba XD
a, ta druga piosenke zosiek też wole, ale ogółem... czy ktoś zauważył spadek ich koordynacji?!
(właśnie zobaczyłam foty farmera w tym dywanie i znowu sie zasmiewam. kosmos!)
i ship boa with anyone

Wróć do „Telewizja”