Music Shows

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 21 lut 2010

rikli pisze:i czy gyuri przytyła? ;P
hmm... trudno powiedzieć xD nie wiem... ona ma taką dziwną budowę :D szeroka miednica czy co? :D bo gruba nie jest, ale szersza od koleżanek

rikli pisze:czy WGM ma suby? ja to juz od dawna chcialam zobaczyc D:

hmmm i tutaj zwracam się do Maury xD wiem, że ogląda to i zapoda linkiem ... piękne, maślane oczka mootyla proszą kochającym serduszkiem xD xD
bo moje lenistwo nie pozwala mi na to, abym zasiadł i przeszukał cały yt czy soompi ;p (kiedyś znalazłem kilka pierwszych epów, ale już zapomniałem linka)

EDIT:
A w sprawie Son Dambi i lepszej wersji After School. Hmm... Dambi była w porządku przed tym całym super hitem "Saturday Night" xD Dawne czasy, kiedy promowali ją jako "female Rain" :

potem (+ Gahi przed debiutem z AS):

Naprawdę podał mi się taki taneczny image xD Nawet "Crazy" było okay :D Wtedy nawet nie zwracałem uwagi czy ona dobrze śpiewa czy nie :D Po prostu zadowalała mnie choreografia i ładna twarz :) Mam nadzieję, że jak będzie wracać to z czymś tak dobrym jak kiedyś, albo jeszcze lepszym. Tylko PROSZĘ nie lata 80-te :D

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 21 lut 2010

No ja oglądam na yt bo nie chce mi się nabijać postów na 2neday, gdzie po kilkidziesięciu masz dopiero dostęp do plików z napisami.
Playlista: (nie reuploadowali pierwszych epów i ja w sumie też oprócz dwóch pierwszych dalej oglądałam od 6)
http://www.youtube.com/view_play_list?p ... 51D043E7D8
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 21 lut 2010

Ja mam linki z 2ONEDAY do WGM. Więc jak ktoś chce linki to na pm mogę wysłać.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 21 lut 2010

oooo kocham was <3 ja chetnie zobacze te linki ;3
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 21 lut 2010

Kto pomoże? Jak się nazywa piosenka, do której Taemin tańczy duet z Keyem w Dance History?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 03 mar 2010

12.02.2010 na Music Banku.. "Rocn and Roll Music" C.N.Blue.. malo z krzesla nie spadlam.. dopiero w polowie piosenki skaplam sie ze oni po ang spiewaja.. a po drugie jak juz sie skaplam to mialam i tak problem dopasowac ten tekst po ang co byl z lewejw rogu do tego co sie wydobywalo z ust Yogiego..
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 03 maja 2010

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Re: Music Shows

Post autor: Maura » 09 lip 2010

Comabeck Son Dam Bi
hahaha prawie zmarło mi się ze śmiechu oglądając LIVE'a do Can't U see

http://www.allkpop.com/2010/07/son-damb ... music-bank
mi jeszcze podczas z występu z sis komentujemy, że fikołek podczas jakiegoś trudnego fragmentu by się przydał i ot.. jak na życzenie Dumbi zostaje podniesiona przez pana tancerza i dalej twardo CZYSTO ŚPIEWA XD XD XD

A druga piosenka HMMMMMMMMMMM

masakra jakaś :D
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 09 lip 2010

Maura pisze:Comabeck Son Dam Bi
hahaha prawie zmarło mi się ze śmiechu oglądając LIVE'a do Can't U see
nie rozumiem bo mnie się strasznie podoba choreografia jak i piosenka... i chciałbym, aby to właśnie ten utwór promowała, a nie "Queen", które jest dosyć dziwne...
a to, że czysto śpiewa xD No nie powinnaś być zdziwiona, że w kpop'ie używają w takich momentach półplayback'u :)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 09 lip 2010

a to, że czysto śpiewa No nie powinnaś być zdziwiona, że w kpop'ie używają w takich momentach półplayback'u
ale właśnie tam nie było kropli żywego śpiewu, to mnie zabija :victory:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 09 lip 2010

a mi się wydawało, że chyba z jedną linijkę zaśpiewała na żywo... popatrz... chyba muszę obejrzeć jeszcze raz xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 15 lip 2010

Widzieliście debiut G.NA'y (lol) ?
Mi się podobało, nareszcie ktoś niefałszujący ;p owszem, trochę playbacku wleciało, ale nie razi to tak jak u Dambi niejakiej ; p
http://www.allkpop.com/2010/07/gna-make ... -countdown
No i Boa koncept ofc :victory:

W ogóle doszłyśmy z siostrą do wniosku, że G.NA wydaje mi się być kobiecą wersją Park Hyo Shina - twarz całą chyba ma zrobioną, a nos na 99% ;D
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 15 lip 2010

Maura pisze:
W ogóle doszłyśmy z siostrą do wniosku, że G.NA wydaje mi się być kobiecą wersją Park Hyo Shina - twarz całą chyba ma zrobioną, a nos na 99% ;D
noo wygląda na zrobioną porównując starsze zdjęcia
PHS jest też zrobiony cały? O.o
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 15 lip 2010

PHS jest też zrobiony cały? O.o
A to nie widać? ;o
Jak mówię Koreance, że lubię PHS to ona się krzywi i pokazuje, że cały zrobiony ;p Zresztą wystarczy pooglądać jego jakieś wcześniejsze livy, videła czy coś... My się śmiejemy, że na każdą płytę jego nos przyjmował nowy koncept ;p ale to już taka nasza złośliwość bo wiadomo, że PHS <3

a to są jej jakieś starsze zdjęcia? ;o
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 15 lip 2010

tutaj:
http://www.allkpop.com/2010/06/former-f ... solo-debut

Obrazek --> Obrazek --> Obrazek

Nos na bank ma przerobiony. Nie rozumiem czemu takie ładne koreanki idą pod skalpel -_- no ja wiem że tam u nich są inne kanony, no ale... ale... aż tak cierpieć dla swoich 5 minut?

ale... no tak totalnie cały PHS jest zrobiony... ? ekch... nie ma w końcu ideałów. czy tam ktoś jest w ogóle naturalny? XD
ODPOWIEDZ