SuperStar K

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

SuperStar K

Post autor: mootyl » 13 lip 2009

Chyba już każdy wie co Mnet szykuje nam w te wakacje... Koreańska wersja American Idol!

Oglądając za każdym razem Mnet, widząc piosenkę "Rally" zastanawiałems się o co chodzi z tym "SuperStar K" ... Filmik na yt, a potem allkpop i inne strony rozwiały moje wątpliwości^^

SuperStar K - START 24.07.2009r.
Program oparty na formule American Idol (pl. po prostu IDOL)
W Korei można było się zgłaszać na castingi do tego programu od kwietnia bieżącego roku. Mnet przyjęło ponad 70.000 zgłoszeń^^
Oczywiście jak w każdym takim show pokazane będą najpiew castingi z największych miast Korei i sędziowie, a między innymi będą to:
LEE HYORI, LEE SEUNG-CHUL, INSONI, właściciel YG Ent. (Big Bang, 2NE1) i wiele, wiele innych ^^

Oczywiście mam nadzieję, że ktoś będzie subować ten show *_* !! Jak nie jakaś grupa, to może chociaż viikii ?!
Po prostu nie mogę się doczekać i mam chęć obejrzeć ten program...
Już dawno nie miałem takiej chcicy ^^

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 29 lip 2009

Jestem po pierwszym odcinku i muszę powiedzieć, że jestem in love i obiecuję sobie, że od teraz oglądać będę ten program NA ŻYWO^^

Moim faworytem po pierwszym odcinku jest niewidomy chłopak. Wzruszyłem się poprostu... ahh lubię takie historie *_* Świetny głos, skromny chłopak... mam nadzieję, że zajdzie daleko + smutno mi było jak on tak nie stanął twarzą do jury tylko bokiem T_T i musiał go pan z ekipy filmowej poprawić T_T

zainponował mi tańczący chłopak... naprawdę wielki talent^^ dlaczego jeszcze nikt go nie odkrył?! o.O

zainponowali mi także bracia: gitara + bęben... Naprawdę są nieźli ^^ Nobody plus piosenka Rain'a w ich wykonaniu... LEPSZE NIŻ ORYGINAŁ !!

Obcokrajowiec z Ameryki -_- Nie wiem dlaczego on się dostał... zbyt fajnego głosu nie miał, stary, brzydki (no, ale w sumie każdy ma swoją szansę, nie?) ... tylko, że program nazywa się SUPERSTAR "K!!!!!", a nie American Idol :pp

Z dziewczyn z przykrością stwierdzam: NIKT MI NIE ZAINPONOWAŁ -_-

Nie obyło się bez freak'ów: czyli chłopaka, który tańczył i śpiewał do "Vouge it girl" BEZCENNE ... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!

JURY:
Hyori - no dobra... może trochę się śmiała podczas występów... ale po prostu ona jest zbyt miła na bycie w jury... ona nie chce nikogo urazić, nie chce nikogo wyrzucić, powiedzieć do widzenia...

Lee Seung-chul - haha jego angielski (dobry jest!). Nie rozumiałem za wiele więc więcej o nim nie powiem:)

---
W następnym odcinku Alex, Wheesung są w jury^^ Plus na casting przyszła matka Jae-joong'a:)
---
KOLEJNA POPRAWKA:
NA CASTING ZGŁOSIŁO SIĘ PONAD 700.000 LUDZI (chyba... tak wynikało z liczby na początku programu... ?!) Ale czy to możliwe, że tak dużo osób przyszło?! ;pp

Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Ato_mek » 29 lip 2009

a gdzie to ogladasz(sciagasz) jak mozna sie zapytac

http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Oczywiście można program oglądać na żywo^^
Mnet 16:00 naszego czasu -> piątek ;)
(oczywiście trzeba mieć ściągnięty program TVAnts)

albo można oglądać na yt... na moim ulubionym kanale jaeuraznmv1:

PART1:
http://www.youtube.com/watch?v=oBnApDO5shg

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 29 lip 2009

zaczęłam oglądac pierwszy ep, nieźle tam śpiewają całkiem... będą jakieś przypałowe jednostki jak w naszym idolu? o których ludzie pamiętają do tej pory? ;D
ale właśnie, w trakcie oglądania przypomniałam sobie, że czas odwiedźić allkpop.
i zastałam to...
http://www.allkpop.com/index.php/full_s ... be_a_star/
i doznałam
(omg, do tej pory mam banana na gębie, mój ojciec ma mnie za retarda teraz XD)

ps. ajj, nie ma z subami gdzieś tego? :<

o matko, tek niewidomy chłopak ślicznie śpiewa!

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

raczej nikt tego nie subuje;//
ale za dużo tam nie trzeba rozumieć^^ np. że matka Jae-dong'a przyszła to bez napisów dało się zrozumieć... czy np. ci chłopacy gitarka+wokal to są bracia:)

a niewidomy to wiadomo*_*
uwielbiam tego chłopaka i narazie to mój faworyt^^
+ nie wiem czy ktoś zauważył, ale on ma dziewczynę^^ było ją widać jak wychodził z castingu^^ ;)

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

noo, widziałam go z tą dziewczyną, awww, so cute! aż mi się łezka w oku zakręciła, jestem strasznie podatna na takie rzeczy ^^

troche mnie denerwuje, że hyori tylko poprawia włosy (omg, like all the time!) i sie uśmiecha i mało mówi. nie, że jej nie lubie, czy coś, tylko właśnie mało o niej wiem i chciałabym jakoś, no nie wiem, zobaczyć coś z jej strony! a btw hyori to ten facet, co się w nią tak zapatrzył - bezcenne XD
i ten chłopak, co tak dobrze tańczył jest niezły, ale czytałam w komentarzach, że to choreograf... bodaj. cóż ;P
w ogóle śmieszna akcja, oni po zaśpiewaniu mówią, żeby zatańczyć czasami, nie? tak wykminiłam... jak widać w koreii prócz śpiewania musi być ta choreografia, no nie ma opcji! a najlepiej jeszcze gra aktorska i mamy full packa talentowego XD

no nic, czekam na kolejny ep, całkiem mi się to spodobało :D

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

tak jak lubiłem polskiego Idola, tak KOCHAM SuperStar K^^

- tak, ten chłopak co tańczył to choreograf - też przeczytałem komentarze^^
- ale najbardziej się śmiałem podczas Vouge it Girl^^

co do Hyori...
Uwielbiam ją jako osobę... Jest zabawna, miła, słodka... Wiele razy pokazała, że nie jest taka jak wszyscy myślą... czyli pokaże kawałek ciała i tylko na tyle ją stać^^
Ale muszę powiedzieć, że w tym programie nie powala. No może jest wielką reklamą i takim lepakiem na muchy ;pp bo to koreańska DIVA... ale daleko jej od osoby z jury...
Jak już powiedziałem... ona nie chce nikogo urazić, ani nikogo odrzucić... więc się głupio uśmiecha i zostawia decyzje Lee Seung-chul'owi i Insoni...
Plus producenci strasznie chcą ją wypromować, więc wszystko kręci się wokół niej of course^^
Mam nadzieję, że później to się poprawi, a Hyori przyzwyczai się do bycia w jury ;)
---
Jeżeli chcesz poznać bliżej Hyori to obejrz sobie teledyski FinKL, odcinki Family Outing, Hyori Off The Rec. czy też jej własne MV: "U-go-girl", "Hey Mr. Big" i te sprawy^^
Gwarantuje ci, że ją pokochasz;) [bo to moja druga obsesja zaraz za Kara:)]

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

no mi się osobiście bardzo podobało anyclub i anystar z nią... i wydaje mi się być właśnie bardzo fajna ^^ mam nadzieje, że się rozkręci w superstarze :D własnie ostatnio widziałam kawałek family outing - szalona jest :D
i fakt - po prostu jest reklamą dla superstara... która najwyraźniej działa, oj działa! XD

nie moge sie doczekać mamy jae... heheheh

i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 30 lip 2009

aaaa ja to chcę! ja to chcę! aaaa macie jakieś avi? Bo ten... wróciłam dopiero i jest chaos, nie wiem co gdzie czego szukac :D Byłabym wdzięczna za jakiegoś direct'a ^.^

Plus na casting przyszła matka Jae-dong'aSmile

Kim Jae Dong'a? :D:D:D:D

Dobra, czytam linka allkpop i widzę, że literówka xDDD (w sumie jaka różnica między Jae Dongiem a Jae Joongiem? :D) Ale tym bardziej LOL XD

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 30 lip 2009

haha^^ nie zauważyłem tej literówki o.O haha przynajmniej było śmiesznie ;)

Co do avi. - program jest ciężko znaleźć-_- Na yt. tylko Jae go dodała na początku, nie wiem teraz czy ktoś jeszcze nie upload'ował^^

W sumie na yt. nie jest taki zły ten obraz - chociaż zawsze lepiej jest mieć pliczek na kompie:) Jeżeli Maura kiedykolwiek znajdziesz linka to daj znać^^ Bo ty masz nosa do takich rzeczy...

Co do oglądania na ŻYWO! Znowu na TV Ants zepsuł się przekaz i nie działa Mnet-_- Mam nadzieję, że do jutra naprawią... ;// Ahh głupi Mnet blokuje mi sygnał-_- Plus głupie prawa autorskie...
Wiem, że w ten sposób fani okradają twórców i koreańskie TV, ale co ja mam zrobić jak nie mam innego dostępu?!

W Korei idzie nowe prawo autorskie... Zamykają wszystkie strony typu Megaupload (koreańskie), zamykają clubboxa (chyba już nawet to zrobili bo nie mogę się dostać-_-) i nie wiadomo jak to będzie z zagranicznymi stronami stream-_- Bo te koreańskie też znikną ;///

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 30 lip 2009

Ja szczerze, to oglądałam tylko krótki fragment - a dokładniej fragment z matką Jae. Powiem wam............. że ogladałam to chyba z 10 razy bo reakcja Jury powaliła mnie na kolana xP To było bezbłędne xP Zostanę chyba fanką miny Wheesunga (tak btw. jak on fajnie wygląda...*-* xPP).
No i jak widać ktoś zrobił suby... ale może to tylko dlatego, że był tu "gość specjalny" ? xPPP

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 30 lip 2009

na bank dlatego je zrobili ;D

ej, jak te ich twarze z boskimi minami robią się czerwone... WARNING WARNING XD też musiałam sobie to powtórzyć, hehe. czegoś takiego to chyba nawet w naszym idolu nie było... chyba nie było, nie? XD

i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 30 lip 2009

Jako, że państwo na doki leniwi przemaszerowałam się na soompi, a że tam nic nie ma poszłam na yt xDDD

Pierwszy ep z napisami:
http://www.youtube.com/watch?v=G7OeL_9N2gY

Jak ktoś namierzy ten plik do ściągnięcia niech mi da znac, o! ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 30 lip 2009

hehe. czegoś takiego to chyba nawet w naszym idolu nie było... chyba nie było, nie? xd2

No nie... u nas w idolu nie było matki Wonga.... xpP
(sorry, nie mogłam się powstrzymać xPPP).

Huh, jak będzie gdzieś kolejny ep w kltórym Mamuśka śpiewa to dajcie znać xP

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
ODPOWIEDZ