SuperStar K

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 30 lip 2009

Dzięki Maura za link z napisami*_*
Teraz obejrzę ten odcinek po raz 3ci ;pp hahaha^^
No i oczywiście przygotowytuję się na jutrzejszy :)
(jak mi naprawią linki na TVAnts i będę mógł oglądać na żywo ;p)

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 30 lip 2009

bałam się, że ktoś mnie złapie za słówka... i stało się ;D

pewnie wkolejnym będzie mamuśka, kiedykolwiek on wychodzi... jutro? o_o

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Jutro 16:00 naszego czasu 2gi odcinek SuperStar K
-------
Z napisami niewidomy chłopak jeszcze bardziej mnie wzruszył... Chciałbym żeby wygrał (jak narazie:pp a to dopiero 1ep) ale chyba nie ma szans... W Korei liczy sie wygląd, taniec, śpiew, osobowość itp. T_T Szkoda... Ale mam nadzieję, że dojdzie do finału i ludzie będą na niego głosować!!

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 30 lip 2009

Wiecie co? :D Pierwszy odcinek mi się nie podobał 8) Osobiście jak byłam eee mała to lubiłam oglądac powtórki castingów do takiego np Idola, ale jakby ktoś by mi kazał przynejmnej ten odcinek obejrzec jeszcze raz to podziękowałabym ^.^

-Wstęp - omg, te niektóre mnetowe wejsciowki po prostu zabijają wyobraźnię xDDD (dobra, jeszcze czekają na mnie 'dzikie króliczki' więc mogę zmienic opinię xDDDD)
-Prowadzący - kurczę... nie mogli wziąc kogoś młodszego? Ten koleś dopiero wrócił do śpiewania/showbiznesu chyba po 10 latach i wprost nie mogę uwierzyc, że wkręcili go do takiego programu. o.0
-Hyori - gdzie jest Hyori?! Osoba, która zwykle jest wyrazistością, osobowością show tu stała się nagle zawstydzoną szarą myszką, która ma niewiele do powiedzenia, a każda opinia opiera się na tym co powiedzą sunbae. Czuję się trochę zmieszana ^.^
-kształt programu - mam wrażenie, że dostaliśmy jakąś średnio sklejoną próbkę czegoś co mogłoby byc dobrym show gdyby to nie było takie chaotyczne i pociapane o.0 Tu kogoś pokazują jak śpiewa, tu tańczy i idzie komentarz o tym jak śpiewał.... No ale wszystkich nie zadowolisz :D
-zdecydowanie prowadzenie programu/sędziowanie przejął Lee Seung Chul, za co jestem mu bardzo wdzięczna... szkoda tylko... że praktycznie żaden z sędziów nie miał wypowiedzi dłuższej niż dwie linijki :roll:

-Jeśli chodzi o uczestników to... hym hym, telewizja stosuje stare dobre chwyty ^.^ Szczerze to denerwują mnie te ckliwe historie. Bo w sumie to jest program o śpiewaniu, talencie etc a nie zagłębianiu się w czyjś życiorys. Na takie sprawy zawsze przyjdzie czas, a tymczasem wolałabym by skupili się na przedstawianiu tych osób od strony artystycznej (bosh... czego ja wymagam od programu dla mass :roll:)

-do tej pory podobali mi się :
parka panów-ulicznych grajków
ten niewidomy
i pan który jak twierdzi wygląda jak Kim Jae Dong (haha, a jednak pojawia się to nazwisko ;p), a mi bardziej przypominał Park Myung Soo ^.^

A generalnie to... z deka marny poziom, albo... pokazują tych, którzy eee realizatorom wydają się ciekawi xDDD No nie wiem, nie wiem....

AHA! Tak, prawie zapomniałam. :D:D zdecycowanie najlepsza z tego programu była zapowiedź nastepnego odcinka :D:D:D Ja nie wiem jak oni to załatwili, że będę miec razem na widoku i Alexa i Wheesunga :melt:
I... ten ... mam nadzieję, że oprócz mamy Jae, zobaczymy coś hym konkretniejszego niż ta packa w pierwszym? Albo chociaż... yyy ciut śmieszniejszego? xP (dobra, zapowiedź była megaśmieszna xD)

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

jeżeli chcesz obejrzeć kolejny odcinek to znaczy, że nie było tak źle^^

- co do prowadzącego... ten koleś mnie obrzydza ;pp Bo obejrzałem z nim Sex is Zero, Sex is Zero 2 no i nawet gdyby śpiewał najpiękniejszą balladę to i tak go bym nie polubił bo mnie odrzuca ;pp
Ale z tego co zauważyłem prowadzący raczej też będą się zmieniać... np. w Incheon były KARA*_* jak dobrze widziałem:)

- o Hyori już mówiłem, że do jury jej daleko^^

- ja powiem, że uwielbiam takie chwyty i ckliwe historie... Chociaż np. z tą murzynko-azjatką trochę przesadzili... tak z tym niewidomym to ochy i achy^^

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 30 lip 2009

jeżeli chcesz obejrzeć kolejny odcinek to znaczy, że nie było tak źle^^

Bo ten preview pobił wszystko. Puściłam przed chwilą siostrze i jej reakcja była taka :'Puśc mi to jeszcze raz :D:D:D'

Chociaż np. z tą murzynko-azjatką trochę przesadzili... tak z tym niewidomym to ochy i achy^^Chociaż np. z tą murzynko-azjatką trochę przesadzili... tak z tym niewidomym to ochy i achy^^

Moim zdaniem przesadzili z tym kolesiem co eee pobił ojca xDDD Sorry, ale kogo to obchodzi? :roll:

A co do murzynko-azjatki jak to ładnie nazwałeś to mam wrażenie, że Insooni też w ten obszar się kwalifikuje, nie? ^.^

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

no tak... czytałem komentarze, że Insoni musiała wiele przejść przez rasim z Korei^^
(co do nazwania jej - chciałem to ująć delikatnie, a zabrakło mi słów^^)

TAK!! Z tym kolesiem co pobił ojca to było przegięcie... w ogóle skąd ona wiedziała, że on pobił ojca?! Napisał to w formularzu?!
Plus te komentarze w stylu: "gwiazda powinna mieć dobre serce" itp. YO! Już to widzę... takie głupie gadki mnie rozbrajają:)

Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: San-chan » 31 lip 2009

omo, mina Alexa bezcenna.. ale już mina Wheesunga była wprost epicka XDDDDD
czekam na drugi ep, może będzie ciekawiej XD (tym bardziej, że doszły mnie słuchy, że chłopaki z one day beda w którymś odcinku XD)

Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Post autor: thon » 01 sie 2009

ja też obejrzałem sobie na youtube pierwszy zsubowany odcinek -rewelacji nie ma - ani muzycznych -ani specjalnie mi się nikt nie spodobał - same przeciętniaki - ba, tak rozpływacie się nad niewidomym - imho nasza Ewa Lewandowska z "Mam Talent" - bije go na głowę wokalnie,resztę uczestników bije 6 letnia Connie Talbot z wykonaniem "Over the Rainbow"-może dalej będzie ciekawiej ,bo na razie to bardziej plotki ploteczki ,mało ciekawych wykonawców ,dużo szumu. Na razie oglądam z przyjemnością LEE HYORI i już :)

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 01 sie 2009

*Co do Ewy Lewandowskiej - niby wielki talent, a jaki singiel wydała... o.O Talent gdzieś się ulotnił...
---
EPISODE 2 - obejrzany!
Matka Jae - hmm okazało się, że nie mieli ze sobą konatku od 4 roku życia jej syna, a potem cudowne reunion po 20 latach -_-
Znowu życiorys, znowu promocja, ale po co?
[spoiler2]bo i tak się nie dostała[/spoiler2]
Ja odebrałem ją strasznie negatywnie... trochę wyglądało to jakby sprzedawała swoje życie prywatne itp. Jakby się czymś chwaliła?! Nie wiem... ja tak ją odebrałem:)

Maura miałaś rację!
Ten odcinek był totalnie słaby.
Oglądałem bez napisów, ale wystarczył obraz i kilka słówek, które rozumiem.
Po pierwsze: tym razem przesadzili w zagłębianie się w życiorysy uczestników, KTÓRZY I TAK NIE PRZESZLI DALEJ o.O Po co ja mam to wiedzieć, jeżeli ja tych ludzi nigdy w życiu nie zobaczę więcej?! o.O
Po drugie: pokazywali osoby, które się nie dostały i które nawet nie były śmieszne!! -_- Po co? A tych, którzy się dostali i ich pokazali mogę wyliczyć na palcach jednej ręki -_-
Po trzecie: CHAOS!!!!!! W "coming up" pokazują sceny, po których potem ani widu, ani słychu (?!) Raz są w Incheon, raz gdzieś indziej, a potem znowu w Seulu na kolejnym dniu castingów -_-
Po czwarte: W tym odcinku nie dostrzegłem nikogo z talentem! NIKOGO! Ja wiem, że sylwetki uczestników, którzy się dostali mają być taką malutką tajemnicą, aby ludzie byli podekscytowani... ale powinniśmy zobaczyć WSZYSTKICH, którzy się dostali... tak jak to u nas robili w Idolu, czy teraz w Mam Talent czy YCD.

*Hyori - albo mi się wydaje, ale polepszyła się w ocenianiu?! hmm... ;)

Będę oglądać dalej, bo czekam na drugi etap, a potem na 3 i odcinki finałowe...
Mam nadzieję, że kolejne epy będą lepsze...
Mam nadzieję, że te castingi szybko się skończą bo są małą porażką

EDIT:
Jedyne osoby, które mi zaimponowały to 3 dziewczyny... jak obejrzycie to domyślicie się, o kogo mi chodzi^^ Jedyne osoby z talentem w tym odcinku:D

Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Post autor: thon » 01 sie 2009

mootyl pisze:Będę oglądać dalej, bo czekam na drugi etap, a potem na 3 i odcinki finałowe...

bo Ty twardziel jesteś ,ja na razie poczekam troszkę i tak mam co oglądać ciekawego poczekam na dalszy rozwój programu i Waszą opinię czy warto dalej to oglądać ,bo i tak mam zaległości i w tajwańskich dramach i chińskich (WUXIA- ach jakie to widowiskowe)

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 02 sie 2009

Program w wersji avi jest już na aja-aja.com Mi chyba jednak trochę szkoda transferu xD

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 07 wrz 2009

Ogólne sprawozdanie odcinki 1-6
Castingi w tym programie to była taka trochę masakra... Szczerze powiedziawszy skakałem po odcinkach 3-4, aby przejść w końcu do części teatralnej, która okazała się mimo wszystko świetna^^ Podobało mi się to jak ludzie współpracowali ze sobą, podobały mi się ich pomysły i występy...

Czasami decyzje jurorów były dziwne wg. mnie-_-
Nie wiem bo nie znam za dobrze koreańskiego, ale eliminowali czasem osoby z dziwnych powodów i pozostawiali w programie dużo słabsze wokalnie twory....
Jestem zły, że niewidomy chłopak się nie dostał do finału;/ Zrobił to zresztą na własne życzenie... Specjalnie źle zaśpiewał, aby dostał się dalej jego kolega... ale ten kolega nawet nie dotrwał to finału ehhh...
Wkurzyło mnie wyeliminowanie "puszystych" dziewczyn! One były bardzo dobre wokalnie i jedna nawet wymiatała tanecznie ^^ U-go-girl :D:D

Jury popełniło także WIELE pomyłek ;// W teatrze znalazły się osoby, które o śpiewaniu nie miały zielonego pojęcia... Czasem o tym czy zdałeś dalej decydował wygląd ;//

OKAY^^
Castingi się przeszło i przyszedł czas na... :
FINAŁ!

Oglądając show trzeba wspomnieć, że nie jest on emitowany w major TV, tylko w zwykłej kablowej telewizji (stacji muzycznej)... Mimo to scena, przygotowanie i wszystko bardzo dobrze im to wyszło^^ Porównując do naszej Shibuyi z Vivy to SuperStar K jest IDEAŁEM^^

Of course zdarzały się wpadki z mikrofonami, małe niedopięcia, ale wszystko jak najbardziej OKAY^^

JURY
Już mi nie przeszkadza jak wcześniej... Wydają się teraz podchodzić do swojego zadania na poważnie^^ Hyori już się głupio nie uśmiecha, Lee Seung Chul wciąż ma słabość do ładnych dziewczyn^^

MC
Jak zwykle m-net promuje swoje gwiazdy i coś im nie wyszło ;// Niech ten koleś wróci do grania w Sex is zero bo jako MC to szanse ma marne ;// Ciągle czyta z kartki, powoduje, że atmosfera w studiu jest drętwa ....

NAJWAŻNIEJSZE: UCZESTNICY

Kim Joo-wang (23 lata) - choreograf
Obrazek
Jeden z moich faworytów, chociaż raczej popularny w głosowaniu internetowym nie jest. Dobrze tańczy, dobrze śpiewa, dobrze wygląda czyli 100% koreański idol. W pierwszy finałowym odcinku zaśpiewał piosenkę Rain'a "I DO" i jako jedyny z uczestników zatańczył^^ Miał mikroport i jury mnie wkurzyło - bo zjechało go za ten mikrofon ;// To nie jego wina, że czasem w m-net dźwięk jest po prostu słaby^^

Seo In-guk (23 lata)
Obrazek
Jak zrobili mu makijaż, ubrali go i wszystko WCALE go nie poznałem^^ W internecie jest popularny, według mnie jest nijaki^^ Nie jest zły, nie jest dobry... Czas pokaże :D

Park Sae-mi (20 lat)
Obrazek
Ona jest śliczna! Jedna z moich faworytek^^ Jak ona tak występowała i jej mama płakała siedząc wśród publiczności *_*

Park Tae-jin (20 lat)
Obrazek
Znany z tego, że uderzył ojca (o.O) i że podobał się Lee Hyori^^ Wydaje się bardzo sympatyczny i LEPIEJ aby nigdy więcej nie tańczył, bo raczej nie umie ;pp Trzymam za niego kciuki

Gil Han-mi (21 lat)
Obrazek
DOSŁOWNIE kopia CL! Uwielbiam jej rap i prezencję, charyzmę na scenie^^ W internecie jest bardzo popularna i według mnie SŁUSZNIE! Jej występ był chyba najlepszy tego wieczoru :D

Jong Seon-guk (23 lata)
Obrazek
Pan rock^^ Fajną piosenkę sobie wybrał i nawet nieźle mu szło... gdyby w kilku momentach nie zapomniał tekstu piosenki (?) albo zgubił się w melodii (?) ... Taki obojętny mi jest^^

Jo Moon-geun (25 lat)
Obrazek
Wszyscy pewnie go pamiętają z pierwszego odcinka. Występował ze swoim bębnem i kolegą gitarzystą^^ Jego występ był świetny i chociaż nie grzeszy urodą to przyjemnie się patrzy na jego poczynania. Wydaje się sympatyczny^^ Chłopak po prostu ma talent... no i of course jest najpopularniejszy w internecie :D

Park Na-rae (22 lata)
Obrazek
Chyba najładniejsza uczestniczka^^ Mimo, że ma urodę to jej występu za bardzo nie pamiętam oprócz tego, że często śpiewała w WYSOKICH tonach :D

O dwóch, które odpadły nie będę się rozpisywać^^ Trochę dziwi mnie, że wyleciała Lee Jin bo dziewczyna miała super głos!
W odcinku podobały mi się wstawki z hotelu, wstawki z zajęć, z siłowni, z lekcji śpiewu, stylu, tańca itp. itd. ...
Podobały mi się także przemiany! Program pokazał jak strasznie może się zmienić osoba z castingów i już na żywo w TV na koncercie o.O Niektórzy z brzydkich kaczątek przeistaczali się w piękne łabędzie... !! :D

Nie mogę doczekać się kolejnego piątku i kolejnego SuperStar K! Ubolewam, że zostały jeszcze tylko 4 odcinki ;// Dlaczego to musi iść w tak szybkim tempie -_- Tylko 10 finalistów i co tydzień odpada dwóch ... ;// T_T_T

Okay koniec mojego wywodu!
Polecam ten program WSZYSTKIM!:D Jak nie macie ochoty oglądać castingów od razu włączajcie 7 ep :D

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 09 wrz 2009

ojjj źle ze mną^^ znowu piszę o tym programie:D
widzę, że mój post nie zachęcił nikogo do obejrzenia więc z nudów znalazłem na yt, każdy osobny występ... :D
no i się z wami podzielę (może to was zachęci?;pp)

Kim Joo-wang (tancerz) - mój faworyt
http://www.youtube.com/watch?v=zVn5w-KPp30

Park Sae-mi (śliczna*_*) -moja faworytka
http://www.youtube.com/watch?v=j0mUq5DQMQE

Gil Han-mi (kopa CL) - najlepszy występ wg. mnie
http://www.youtube.com/watch?v=ImJ8-1CzJkY

Jo Moon-geun (bęben) - faworyt Korei^^
http://www.youtube.com/watch?v=kEpBBRALpjs

Seo In-gook (po makeup'ie go nie poznałem^^)
http://www.youtube.com/watch?v=xcqk8X5QLFc

Park Tae-jin (ten co uderzył ojca)
http://www.youtube.com/watch?v=3gQPIHJ7Lss

Park Na-rae (ta druga ładna, co mi się średnio podobał występ)
http://www.youtube.com/watch?v=r3YWPmpSw9I

Jeoon Seon-gook (pan rock)
http://www.youtube.com/watch?v=-Vn6YBBGk_g

Dwie co odpadły:
http://www.youtube.com/watch?v=zVROkix8XDc (Lee Jin [E.Jin]}
http://www.youtube.com/watch?v=zgOMBgjQXng (Park Jae-eun)

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 09 wrz 2009

No ja jakoś nie planowałam wracać do tego programu w najbliższej przyszłości, ale... ten bębniarz jest super :shock: Uwielbiam takie głosy :melt: I sprawdziłam jeszcze tą CL i o kurczę o.0 CL XP To są ich własne piosenki czy czyjeś? Bo szczerze żadnej nie kojarzę ....

A jak postęp z napisami?

Może jednak ściągnę któryś odcinek, ale to tak przy niedzieli kiedy ściągam muzykę z całego tygodnia xP

Obrazek
ODPOWIEDZ