japanese entertainment

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

japanese entertainment

Postautor: Eliza » 06 lut 2006

Jeśli ktoś ogląda jakieś fajne programiki z japońskiej TV (z aktorami, muzyczne, quizy itd), to może tu napisać parę słów o nich^^ Czyli kto z kim, i skąd wziąść.

Ja bardzo często widze różne takie filmiczki na CB, ale nie wiem, czym są, bo z nazwy nie moge wydedukować i w rezultacie nie ściągam...

Np: co to są Shounen club ??? spora kolekcja na CB: http://clubbox.co.kr/shuji2akira
watro to ściągnąć?

albo w tym samym CB:
johnys film fiesta, Johnny Jrs. - Tongue Twister, Johnny Jrs - Swimming Contest, Johnny Jrs - Relay Race---------> ktoś je oglądał? co to są?

abo utawara?

please help!
potrzebuję info...

Awatar użytkownika
osuke

Postautor: osuke » 06 lut 2006

The Shounen Club (ザ少年倶楽部)to program nadawany przez japońską telewizję publiczną NHK który w całości poświęcony jest grupom należącym do agencji Johnny Jr. Czyli NEWS, KAT-TUN, Arashi i cała reszta. Można tam zobaczyć występy poszczególnych grup, wywiaday itp. Szczególnie fanki Yama-P powinny się z tym progrmamem zapoznać :wink:
Torrenty można znaleźć na Jpopsuki tracker.

Utawara to program muzyczny nadaje go bodajże Nippon Terebi ale nie jestem pewny.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 06 lut 2006

tak myślałam, że to musi byc cos takiego...
gdyby ktos miał jakieś odcinki tego, to bede wdzięczna za info, kto w którym odcinku występuje... bo tego jest strasznie dużo i pliki duże, cięzko sciągać na chybił-trafił....
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 07 lut 2006

jesli sciagasz Shounen Club z jpopsuki to tam zawsze sa opisy kto jest w danym odcinku
a Utawara to program muzyczny prowadzony przez MatsuJuna :D cos w stylu listy przebojow czy cos takiego
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 07 lut 2006

Waaa
ja myśałam, ze Matsu Jun prowadził tylko jeden z tych programów.. A on je wszystkie prowadzi? no to pięknie^^ *_*
Ściągam z clubboxów, i tylko czasem jest jakiś opisik, ale z reguły to tylko data programu T_T Ale jesli już wiem, że jest tam Jun, to mi wystarcza :P

Dzięki
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 13 lut 2006

Eliza, jak wspomnialas o Utawarze to az nabralam ochoty, zeby sobie cos obejrzec i nastawilam kilka najnowszych odcinkow na sciaganie...wlasnie wlaczylam sobie ep z 5 lutego i OMG :faint: :faint: :faint: RAIN spiewal po japonsku!!!! *mega omdlenie* i pokazal jak sie tanczyc powinno!! boski ep! dzieki Eliza za przypomnienie o istnieniu Utawary :hug:

MatsuJun ma okropna fryzure XD
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 13 lut 2006

A co jest nie tak z włosami MatsuJuna?!
Dla mnie ta utawara to taka średnio strawna jest, ale dla MatsuJuna mogę wiele znieść! ^_~
Ja sciągam właśnie odcinek z 29 stycznia... ale idzie strasznie wolno... to chyba z winy mojego netu---->nie mam pojęcia, co sie stało, że wszystko tak koszmarnie wolno działa.
Mniejsza z tym, ten odcinek z 5 lutego sciągnęłaś torrentem? możesz mi podać linka?
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 13 lut 2006

ja sciagam z jpopsuki
Awatar użytkownika
tap-chan

Postautor: tap-chan » 14 lut 2006

JA do zeszlego miesiaca ogladalem co tydzien kilka programow, teraz juz wybiorcza bo nie ma mtyle czasu.
Ale ssam ciagle wszystko. :)
No to jedziemy.
SMAP x SMAP - program mozna domyslec sie przez kogo prowadzony. ;)
Generalnie sa zawsze zaproszeni goscie, ktorzy probuja jedzenia przygotowanego przez kazda z dwoch SMAPowych druzyn, sa czasami konkurencje, premiery nowych singli SMAPa itd. Ciekawy, zwlaszcza kuchnia. Bez znajomosci japonskiego powiedzmy 3/5.

HEY! Hey! Hey! Music Champ - to program rozrywkowy prowadzony przez duet komikow Downtown. Tez zapraszaja rozne gwiazdy estrady i nie tylko i generlanie jaja sobie robia. Oprocz tego rozne konkurencje, typu kregle, czy tez parkowanie limuzyny w wykonaniu Ayumi H. :) Program maksymalnie smieszny, ale jednak jak sie zna jezyk. Bez tego raczej 2/5. ;)

Pop Jam - a to z kolei taki 'koncert', z NHK bodajze leci. Bez reklam, topowe zespoly prezentuja swoje nowe single, japonski w ogole niepotzrebny. :) Calkiem fajne, jak ktos lubi japonska muze.

Co dalej..
A, Music Station - to podobnie jak Pop Jam w sumie. Tyle, ze prowadzacym jest.. Damn, znow zapomnialem. Taki starszy gosc, prowadzi nie tlyko to zreszta i jest calkiem smieszny. ;) A, no i wiecej nieco rozmawiaja niz w Pop Jamie chyba.

No, to ssam regularnie.
Oprocz tego niezly jest np. Zenigata Kintarou - taki japonski Cribs z mtv. :) Ale z lekkim przymruzeniem oka, jak ogladalem byla np. nora jakiegos kloszarda. ;)

Jest tych ciekawych programow oczywiscie sporo wiecej, to mi teraz na mysl przyszlo.

Aha, Shounen Club ssie, bo tam same dzieci sa. ;)
A, polecam jeszcze Music Fighter - tez nie jest zle.
I swietny byl jeden program o kanji, taki teleturniej.
Ze znane osoby rysowaly kanjie i przychodzil jakis master i ich ocenial - wszystkim kiepsko tam idzie. ;)
Jakby ktos pamietal tytul, to poprosze.
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 14 lut 2006

jeszcze jest Utaban i to zdecydowanie moj fav japonski program :lol:
Awatar użytkownika
fuumek
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: fuumek » 14 lut 2006

Tyle, ze prowadzacym jest.. Damn, znow zapomnialem. Taki starszy gosc, prowadzi nie tlyko to zreszta i jest calkiem smieszny.

Tamori-san! XD moj idol XD

A, no i wiecej nieco rozmawiaja niz w Pop Jamie chyba.

hmmm... nie ogladam specjalnie pop jama, przewaznie sciagam tylko interesujace mnie odcinki, ale jednak wydaje mi sie, ze w nim jest wiecej gadania (skoro nawet maja osobne miejsce na gadanie XD)

Aha, Shounen Club ssie, bo tam same dzieci sa.

ciekawe co na to taki ryo XD

eszcze jest Utaban i to zdecydowanie moj fav japonski program

utaban, nakai i taka-san rzadza! no XD *czeka az jej sie w koncu dociagnie ostatni special*

ktos ogladal ostatnia utaware? XD hard gay i ten taki smieszny, amly zapasnik w gaciach i czarnych wlosach spiewali 'venus' XD a kazuya wygladal tak slicznie T__T;; dobra, juz sie zamykam XD generalnie program byl fajny, co mnie cieszy, bo ten z zeszlego tygodnia byl jakis niemrawy (nie, to nie dlatego, ze kame pokazali raz wzglednie dwa i to mizernie XD)[/code]
[img]http://img101.imageshack.us/img101/497/kazuyaaddictionsyg6hk.jpg[/img]
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 15 lut 2006

fuumek pisze:ktos ogladal ostatnia utaware? XD hard gay i ten taki smieszny, amly zapasnik w gaciach i czarnych wlosach spiewali 'venus' XD

musialas o tym przypominac?? :cry: po obejrzeniu tego wystepu musze sie zglosic na jakas terapie!! ale jedno jest pewne...moje uzaleznienie od Venus minelo...
ToMo, yuya raburabu nadal obowiazuje bo musze zapomniec o tym wystepie :P
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 15 lut 2006

yamatsumi pisze:ToMo, yuya raburabu nadal obowiazuje bo musze zapomniec o tym wystepie :P

hehehehehe
Tegoshi i tak jest mój koibito :P

a co do tej utawary, to mysle ze jest to najkoszmarniejsze wykonanie venus jakie widzialam :P
ale i tak wole shuji to akira power rangers :P
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 15 lut 2006

Yamashita Tomohisa pisze:hehehehehe
Tegoshi i tak jest mój koibito :P

znowu molestujesz mojego petto? :lol:
a co na to koyama? :sadlove: chyba kato bedzie go musial pocieszac :rofl2:

Yamashita Tomohisa pisze:a co do tej utawary, to mysle ze jest to najkoszmarniejsze wykonanie venus jakie widzialam :P
ale i tak wole shuji to akira power rangers :P

ja mysle, ze to bylo najkoszmarniejsze wykonanie jakie kiedykolwiek moglo powstac XD zaluje ze to widzialam....

a shuji to akira power rangers jeszcze nie widzialam ale mam jeszcze kilka nieobejrzanych epow to moze tam bedzie...kiedy byl ten ep?
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 16 lut 2006

yamatsumi pisze:
znowu molestujesz mojego petto? :lol:
a co na to koyama? :sadlove: chyba kato bedzie go musial pocieszac :rofl2:

Twój petto, ale mój koibito :P
A Koyama mnie zdradza z Kato :( niedobry jeden! Musze sie jakos zemścić!I Tegoshi mi pomoze :P

yamatsumi pisze:a shuji to akira power rangers jeszcze nie widzialam ale mam jeszcze kilka nieobejrzanych epow to moze tam bedzie...kiedy byl ten ep?

ja niestety mam tylko ten klip, ale zaraz, to nie jest z 2006.01.15?Chyba to ten :P

A cp do tej Utawary z Kame to data jest 2006.01.29.

Wróć do „Telewizja”