japanese entertainment

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 18 lut 2006

Yamashita Tomohisa pisze: ja niestety mam tylko ten klip, ale zaraz, to nie jest z 2006.01.15?Chyba to ten :P

A cp do tej Utawary z Kame to data jest 2006.01.29.
seichun amigo juz widzialam hehe swietne to bylo :lol: a kame wlacze dzisiaj wieczorkiem :P bo ta utaware tez mam

Awatar użytkownika
mazzi
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: mazzi » 07 mar 2006

Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 07 mar 2006

weee.... dlaczemu ja wcześniej nie trafiłam do tego topiku, to mój żywioł przecież T.T

Shonen Cluby bardzo lubię, głównie ze względu na taniec. Można sobie naprawdę wspaniałe akrobacje pooglądać w wykonaniu chłopaków z A.B.C. i Kis-My-Ft ^_^. W dodatku zawsze znajdą się jacyś panowie z tych młodszych boysbandów i pośpiewają jakieś stare przeboje. Ogólnie uroczy program, ale chyba raczej dla dziewczyn ;).

Heyx3 jest zwałowe, racja :D. Hamachan i Machan wymiatają [szczegołnie Ma, kiedy bije wsystkich po głowiach :D:D:D], a w dodatku w programie często dzieje się coś fajnego :D. Choć ja w sumie ściągam tylko wtedy, kiedy występuje dany wykonawca, którego lubię ^^.

PopJam to pierwszy japoński program, który obejrzałam. Zły nie jest, ale też nie powala na kolana. Największe gwiazdy w smie rzadko się tam spotyka, głównie są ci mniej i średnio popularni.

Music Station w sumie też jest wyłącznie muzycznym programem, ale jakoś ciakawiej mi się go ogląda. Poza tym to jest bardziej renomowany program i tam zawsze wystąpią ci, którzy są najpopularniejsi w Japonii :D. Tamori san też jest fajny ziom ^.~ Jedyny minus tego programu to prowadząca _^_. Ma piskliwy głos, beznadziejne fryzury, beznadziejne ubrania, śmieje się jakby czkała i w ogóle jest cała przykra...

Utaban to mój ukochany program. Głównie ze względu na prowadzących, a w zasadzie jednego prowadzącego czyli Nakaia :D *kocha Nakaia* Poza tym w tym programie dzieją się czasem tak pokopane i chore rzeczy, że aż śmieszne :D.

Rónież bardzo kocham SMAPxSMAP, a dlaczego to chyba wiadomo xD. Pierwsza część nazywa się Birsto SMAP, zapraszani są goście - Nakai zazwyczaj w roli prwadzącego a reszta panów w roli kucharzy. Czasem można trafić na całkiem ciekawych gości [np jakiś miesiąc temu była Madonna! :D]. Druga część to zazwyczaj tzw. gry i zabawy - ostatnio są to najczęściej 'roulette bowling', czyli tak jakby lekko zmutowane kręgle ;). Tam też są zapraszani goście, SMAP dzieli się na drużyny razem z gośćmi, a Nakai w roli prwadzącego. Na końcu jest zawsze część muzyczna. Kiedy SMAPy wydają nowi singiel występóją zazwyczaj sami, ale często zapraszają też gości i z nimi wykonują jakiś utwór zaproszonej osoby ^^. Jakoś w listopadzie byli O-ZONE, a Smapy śpeiwali z nimi 'Numa numa jej' [zapomnialam prawdziwego tytułu xD], w programie też często bywają goście z Ameryki - np. Cameron Diaz, Will Smyth, Madonna, Tina turner, Whoopi Goldberg, Backstreet Boys i różnej maści inni ^^ [czekam aż zaproszą Britney *.*].

Music Fighter jest również bardziej muzycznym programem - pół programu gadania [jak ktoś nie rozumie, to się nudzi xD] i pół programu piosenek.

Później oglądam jeszcze programy, które prowadzą dane zespoły z JE, takie półgodzinne...

Mago Mago Arashi, to jak widać po nazwie program Arashi. Jest niesamowicie sympatyczny - w każdym odcinku para z zespołu jedzie do domu w któym mieszka para staruszków i cały dzień pomaga im w pracy. Po drodze wynikają wszelkie śmieszne scenki :D.

G no Arashi, to też program Arashi. Jest bardziej zóżniicowany - tam w każdym odcinku zajmują się najróżniejszymi tematami: zaczynając od randek, przez sport, kolekcjonerów, różne dziwne zawody, muzykę, a na UFO skończywszy :D.

Później są tez takie programy jak Honjani [właciwie nie wiem cczy to jeszcze leci, bo dawno nie widziałam na JPS @@], który prowadzi zespół z Osaki - Kanjani8. Głównie zajmują się tam sportem lub jedzeniem. Jeśli się trafi na odcinek ze sportem można się całkiem posmiać ponieważ większość z panów ma dwie lewe nogi i ręce i nigdy nic im nie wychodzi :D.

z VVV6 zapoznałam się niedawno - nie polecam, jest nudne i polega na jedzeniu xD. Prowadzą go panowie z V6.

Domoto Kyoudai jest prowadzony przez Kinki Kidsów. Właściwie nigdy nie oglądałam pełnego odcinka, mam tylko jakieś urywki. Z tego co widziałam, zapraszani są rónież goście w postaci aktorów czy muzyków.

Jak ktoś lubi Morning Musume, to w niedziele leci Hello Morning - tam dziewczyny rónież grają zazwyczaj w jakieś gry, są kąciki w których występóją tylko dane dziewczyny, są mini dramy i czasem wystepy muzyczne ^^.

Eee.... dużo tego jest, a jeszcze kilku nie wymieniłam xD. Jeśli ktoś nie wie czy dany odcinek ściągać, bo jest fajny, to zapraszam na małe jpopowe forum SKY, gdzie jest specjalny topik poświęcony danym odcinkom danych programów :D -> http://yukari.superhost.pl/skyforum/ind ... #entry3769 , a także mamy odcielny topik dla samych Shonen Clubów :D -> http://yukari.superhost.pl/skyforum/ind ... wtopic=211

Mazzi -> a co tam jest? chętnie bym ściągnęła, gdyby nie to, ze 4 giga mam zakolejkowane na torrencie i prawdopodobnie będ to ściągac do końca tygodnia :/. Ale może później.... bo nazwa jest intrygująca XD
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 07 mar 2006

Nachebet pisze: Music Station w sumie też jest wyłącznie muzycznym programem, ale jakoś ciakawiej mi się go ogląda. Poza tym to jest bardziej renomowany program i tam zawsze wystąpią ci, którzy są najpopularniejsi w Japonii :D. Tamori san też jest fajny ziom ^.~ Jedyny minus tego programu to prowadząca _^_. Ma piskliwy głos, beznadziejne fryzury, beznadziejne ubrania, śmieje się jakby czkała i w ogóle jest cała przykra...
i tu sie z toba zgadzam :P niecierpie tej baby tak samo jak ty! ale za to prowadzacy jest smieszny :p on cos jeszcze prowadzi, ne?bo mam cos z NewSami i on tam był wydurniając sie niesamowicie :P
Nachebet pisze: Utaban to mój ukochany program. Głównie ze względu na prowadzących, a w zasadzie jednego prowadzącego czyli Nakaia :D *kocha Nakaia* Poza tym w tym programie dzieją się czasem tak pokopane i chore rzeczy, że aż śmieszne :D.
rozumiem rozumiem :P
ostatnio zaczelam go regularnie sciagac, bo cos mi jego sposob bycia odpowiada :P
Nachebet pisze: Mago Mago Arashi, to jak widać po nazwie program Arashi. Jest niesamowicie sympatyczny - w każdym odcinku para z zespołu jedzie do domu w któym mieszka para staruszków i cały dzień pomaga im w pracy. Po drodze wynikają wszelkie śmieszne scenki :D.
G no Arashi, to też program Arashi. Jest bardziej zóżniicowany - tam w każdym odcinku zajmują się najróżniejszymi tematami: zaczynając od randek, przez sport, kolekcjonerów, różne dziwne zawody, muzykę, a na UFO skończywszy :D
Mago Mago jest znacznie lepsze niz G! strasznie fajnie sie to oglada! i czasami posmiac sie mozna! plus na jednym sie poryczlam ale nei ze smiechu :P a jeszcze jest D no Arashi, ne?
Nachebet pisze: Później są tez takie programy jak Honjani [właciwie nie wiem cczy to jeszcze leci, bo dawno nie widziałam na JPS @@], który prowadzi zespół z Osaki - Kanjani8. Głównie zajmują się tam sportem lub jedzeniem. Jeśli się trafi na odcinek ze sportem można się całkiem posmiać ponieważ większość z panów ma dwie lewe nogi i ręce i nigdy nic im nie wychodzi :D.
hehehe Yoko wymiata! bez niego juz by nie bylo tak smiesznie:P ale jak mozna sie tak na zarcie napalac :P nie rozumiem :P a HJ sciagalam ostatnio jakis ep bodajze z lutego, wiec chyba jeszcze leci!
Nachebet pisze: Domoto Kyoudai jest prowadzony przez Kinki Kidsów. Właściwie nigdy nie oglądałam pełnego odcinka, mam tylko jakieś urywki. Z tego co widziałam, zapraszani są rónież goście w postaci aktorów czy muzyków.
a to jest tez fajne! czasami takie fajne sytuacje wynikaja ze boki zrywac :P moze to nie utaban ale zawsze!
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 07 mar 2006

Dzięki za info! teraz nie zostaje mi nic, tylko szuuuukać ^__^
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 10 mar 2006

TomoP pisze:Mago Mago jest znacznie lepsze niz G!
tu się zgodzę, G no Arashi widziałam zalediwe 5 odcinków, ale żaden nie był tak fajny jak którykolwiek Mago Mago ^^.

Co do Yoko -> jego się nie da nie kochać ^^. Z resztą ja ich wszystkich lubię na równi, bez któegokolwiek to nie ten sam zespół [tak, to nie ten sam zespół sprzed lipca zeszłęgo roku... :/]
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 10 mar 2006

skad sciagacie Honjani? bo na jpopsuki tylko 2 odcinki maja seedera :(
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 12 mar 2006

ja znalazlam taka sajt ale juz nie dziala :( a niedosciagalam wszystkiego.....
jak sie okaze ze jest ok wszystko to ci napisze ^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 13 mar 2006

Męczy mnie jedna rzecz...

22 III 2006 ma być DEBIUT KAT-TUN'A...
DEBIUT?!

Oni występują razem już tyyyyyle czasu, grają koncerty, sprzedają DVD, jakieś kalendarze i inne gadżety, single, doramy, udzieleją razem wywidów, mają miliony sesji zdjęciowych...

Więc dlaczego DEBIUT?!

(sorrki, ale nie daje mi to spokoju... -_-')
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 13 mar 2006

debiut powiadasz :P
ano bo jakos od tych 5 lat nie zdazylo im sie wydac nic wlasnego! czytaj wlasny singiel, album bez coverow itp :
dobrze mowie ludziska?
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 17 mar 2006

tak, dobrze ^^

KT byli wcześniej w Johnny's Junior, czyli taka podgrupa w JE, gdzie w zespoły są grupowani chłopcy, którzy na początku zazwyczaj robia tlyko za backdancerów na występach w TV i na koncertach. Późniaj dają im do śpiewania covery, jesli odpowiednio się wybiją. Zespół nie może debiutować kiedy jest zbyt młody ;). No i musi zostać dobrze przyjęty przez fanki. W Johnny's Jr. wciąż sa panowie, którym mija już 25 rok życia, ale nie zdobyli popularności i wciąż nie zadebiutowali.. KAT TUNy już od kilku lat nalezały wciąż do juniorów, ale byli traktowani niemal jak zespół, który już debiutował... Mieli swoje piosenki [choć covery też śpiewali], koncerty i DVD do nich, występowali w takich renomowanych programach jak Music Station [nawet na Music Station Super Live ich zaprosili! @@]. Na ich debiut fanki czekały już od dawna [mają całkiem spory fandom ^^] i nareszcie się dozekały ^_^
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 18 mar 2006

lol
Nache to prawdziwa skladnica wiedzy o JE!!!! mistrzu!!!!
to jak Chuck Norris :P
no ja tam za bardzo na ich debiut nie czekalam, bo srednio ich lubie :) ale skoro sa to sobie ich poslucham czasami! a real face ma tylko refren ladny! po za tym jest takie sobie!
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 18 mar 2006

OMG, to mi pochlebiłaś z tym Chuckiem!! : D:D:D:D
Ale wcale nie jestem taka rozeznana w JE jakby mogło się wydawać x DD
co do KT, to sobie zamówiłam ich pierwszy singielek i się nie mogę doczekać paczki, yey *^^* /offtop
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 18 mar 2006

tylko Chuck Norris wie kiedy wroci Uchi :P i Kusano :P
a dostalas juz Sayaendou??? ja jeszcze *placz*
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 18 mar 2006

Sayaendou zamówie przy następnym zakupie na YA ^^;;
TomoP pisze:tylko Chuck Norris wie kiedy wroci Uchi