SBS, KBS, MBC Gayo Daejun 2009/2010/2011

TV azja - sitcomy, programy, quizy itd
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

SBS, KBS, MBC Gayo Daejun 2009/2010/2011

Post autor: mootyl » 29 gru 2009

2011 rok dobiega końca, a co to oznacza? Muzyczne festiwale podsumowujące minione dwanaście miesięcy. Co w tym roku przygotowały dla nas stacje telewizyjne?

Obrazek
SBS Gayo Daejun - 29.12.2011
Start: 20:50 (czasu koreańskiego)
MCs: Lee Seung Gi, YoonA, Song Ji Hyo
Wystąpią: TVXQ, 2PM, Super Junior, 2NE1, SNSD, Wonder Girls, KARA, B2ST, CNBLUE, F.T. Island, Brown Eyed Girls, T-ara, miss A, f(x), Lee Seung Gi, IU, Kim Hyun Joong, After School, MBLAQ, INFINITE, Dal Shabet, Boyfriend, A Pink, B1A4, SECRET, 4minute, G.NA, SISTAR, Davichi, K.Will, TEEN TOP, Rainbow, i U-KISS.

Obrazek
KBS Gayo Daejukjae - 30.12.2011
Start: 20:55 (czasu koreańskiego)
MCs: ??
Wystąpią: Super Junior, SNSD, Wonder Girls, miss A, T-ara, 2PM, Sistar, Secret Davichi

Obrazek
MBC Gayo Daejaejun- 31.12.2011
Start: 21:50 (czasu koreańskiego)
MCs: pary z programu rozrywkowego We Got Married
Wystąpią: 2PM, 4minute, After School, Apink, B1A4, Baek Ji Young, Baek Chung Kang, Beast, Boyfriend, Brown Eyed Girls, CN.Blue, Dal Shabet, Davichi, David Oh, f(x), FT Island, G.Na, Girls' Day, Girls' Generation, Infinite, IU, K.will, KARA, Kim Bum Soo, Kwon Ri Se, Kim So Ra, MBLAQ, miss A, NORAZO, Park Hyun Bin, Park Jung Hyun, Park Sang Chul, Rainbow, Secret, Shin Moon Hee, SHINee, Sistar, Super Junior, T-ara, Teen Top, TVXQ, U-kiss, Wonder Girls

SBS zawsze ma najlepsze Gayo, chociaż w zeszłym roku się nie popisali zbytnio. Najbardziej imponującą listę jak zwykle ma MBC, ale oni nawet taki potencjał potrafią zniszczyć :P KBS za to marność nad marnościami - ze wszystkimi już się chyba pokłócili czy co? :( No szkoda, szkoda... Już jutro na żywo będę emocjonował się występami na Gayo *-* SBS w tym roku może wróci do formy bo nawet zainwestowali tym razem w czerwony dywan ^ ^ Zacieram rączki xD

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 29 gru 2009

CHCIAŁAM NAPISAĆ, ZE DZISIEJSZE SBS GAYO SKOPALO TYLKI :DDDDD

szczegółowa relacja na sb, którą chyba tutaj przytoczę, a potem bardzo szczegółowo, ale potempotem, w nocy <3
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 29 gru 2009

A mnie rozwaliło jak w filmiku z występem z Beat It pokazano MCs... i jak biedny Younghwa doszedł do głosu wreszcie to go ucieli xP Później oglądam kolejny wicinek z czymś innym... i po występie Younghwa znowu został ucięty xPPPPP
Biedny xP
Trzeba obejrzeć całość to mi nie będą go za każdym razem ucinać xP

Dobra była też parodia YB. Nie wiem czemu ale mój fav to ta akcja ze ścierą i B2ST w tle ~down down we gonna get down~~ xP

No i w ogóle występy fajne... niektóre lepsze, inne troszkę mniej... ale wyglądało miło :D
Ale jak zobaczyłam ten łączony występ z SHINee, K.Will, 2PM i TaeWoo to mi się śmiać chciało... bo TaeWoo przy tej reszcie wyglądał tak... hahahahah, śmiesznie xP Tatuś TaeWoo xPPPP
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 29 gru 2009

Ale jak zobaczyłam ten łączony występ z SHINee, K.Will, 2PM i TaeWoo to mi się śmiać chciało... bo TaeWoo przy tej reszcie wyglądał tak... hahahahah, śmiesznie xP Tatuś TaeWoo xPPPP
:D i te jego pokrzykiwania 'JUNSUya' :D:D:D
Dobra była też parodia YB. Nie wiem czemu ale mój fav to ta akcja ze ścierą i B2ST w tle ~down down we gonna get down~~ xP
Taaaak ściera było boska :D I na koniec wydobyło się ze mnie takie 'biedny' xP Super zmiksowali te piosenki ^^
Ale w ogóle wtf? zrobili na przekór widzom i pozamieniali jakby role :D No bo kto by pomyślal, ze taki Taec będzie robił za Jeremaya? <3
I Junsu :D Po prostu wiedzialam , że to będzie Shinwoo, oni są jak bliźniacy ;D WYLAŁ herbatę XDDDDD

Ahh i jeszcze niezły ubaw mialyśmy jak się pojawił Shingong z kiteczką jako 4minute :D Shindong jjang! :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

No bo kto by pomyślal, ze taki Taec będzie robił za Jeremaya? <3
I Junsu Very Happy Po prostu wiedzialam , że to będzie Shinwoo, oni są jak bliźniacy ;D WYLAŁ herbatę XDDDDD
Nie wiem... ja próbowałam ich dopasować tam ale było ich za dużo. Ról zabrakło xP
Ale mi w ogóle Nickhun nie pasował na TK ;x
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

No Khunie był przecież obstawiany jako MiNam ;D
Hah i ten lol na koniec jak Woo powiedział że jest facetem i wszyscy wpadli w taki płacz, a na koniec wyskakuje Junho :D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

No Khunie był przecież obstawiany jako MiNam ;D
No to już lepiej do niego pasowało... choć Woo też był niezły xP
a na koniec wyskakuje Junho Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
I to I don't care :PPP

W ogóle, czy mi się tylko wydawało czy Chansung zniknął po scenie ze ścierą i go więcej nie było? xPPP
Wykończony przez ścierę... eh... xPPPP Szkoda, że nie skórkę od banana (którą wcześniej by wyrzucił TC jako Jeremy xP)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 29 gru 2009

Podajcie do tego linka, jesli gdzieś jest, bardzo prosze :D Chętnie zobacze :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Gdzieś tutaj sobie znajdziesz co tylko chcesz xP
KLIK
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

aha ! xD a ja zapomniałem dodać, że jak zwykle Korea mnie zaskoczyła przy występie 2PM xD Impreza na żywo, a oni przebrali się 2 sekundy :P Nie wiem jak oni to robią xD W zeszłym roku coś podobnego było z Wonder Girls :D

---
Recenzję dodam tak szybko jak ściągnę pliczki i ponownie obejrzę na spokojnie xD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Nie wiem jak oni to robią xd W zeszłym roku coś podobnego było z Wonder Girls Very Happy
Magia xP
Ale oni w takich sytuacjach czasem po prostu mają na sobie 2 stroje ;x Nie wiem jak było tym razem bo nie kojarzę tego momentu, może go po prostu nie widziałam bo jeszcze nie wszystko oglądałam. Stwierdziłam, że nie bedę już oglądac tych fragmentów na YT bo mi się później nie bedzie chciało całości oglądac jeszcze raz xP
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

to było przy "Tired of Waiting" xD
Foteli raczej nie mieli pod sobą xD Pewnie w przerwach albo wcześniej nakręcili i puścili :)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

A mi się wydaje, że z Tired of Waiting wystąpili podczas reklam, bo to aż niemozliwe -,- ta nawet 2 sekund nie było i od razu pokazali ich na fotelach.... ehh
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 29 gru 2009

fotele mieli po kieszeniach schowane, lol. to byl zonk generalnie, niestety na lajwie nie mogłam przyczaić czy np. mieli te same spodnie i buty XD

ale no w parodii YaB świetnie piosenki były dobrane, poza tym co wymieniłyście "mystery, mystery" LOL ;D ale PIEKNE było, fakt. ale khun-tc fail...
a woo normalnie... normalnie... prawie sparklował ;OOO
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

w zeszłym roku dobrą Music Drame też zrobili Big Bang i SNSD xD Warto obejrzeć :)
ODPOWIEDZ